לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2013, 11:35
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
שמאלנים, נמאסתם

"אני כבר לא יכול לקרוא ולשמוע את האנשים האלה שמעבירים חיים שלמים בלהסביר לנו שהממשלה היא אסון, שהפוליטיקאים (מימין) הם שקרנים, שלא לומר רשעים, במיוחד נתניהו - הו, נתניהו הזה, הוא הכי גרוע! - שהמשטר אפרטהייד ושכל הישראלים גזענים ואלימים שקמים בכל בוקר ודוחים, שלא לומר כורתים, את היד המושטת להם לשלום...

כל הצעת חוק היא סוף העולם, או לפחות קץ הדמוקרטיה; כל יוזמה היא קונספירציה מרושעת שאין להתנגד לה ומטרתה הכחדת המיעוט הפלסטיני, העברת ההון לידיים פרטיות או משהו בסגנון; ובכל פעם שהשמש זורחת אנחנו מתקרבים עוד צעד קטן להיות גרמניה הנאצית או לכל הפחות דרום אפריקה. מנטליות של מצור בתוספת מונופול אין-סופי על החוכמה, על הרגש, על המוסר ועל הצדק...

אלה המכונים "אנשי הרוח" של המחנה, שמפעל חייהם, כפי שאני מבין אותו, הוא להוציא את הרוח מהמפרשים של כל דבר, ולהסביר עד כמה כל העניין הזה של המדינה הולך לאבדון מוחלט, וכל זה בעודם מעופפים להם בעולם מכנס לכנס, מתחרים ביניהם בנבואות חורבן ולמי יש את היגון הכי גדול בחדר".

אין ספק, מאמר משעשע במיוחד.

http://www.globes.co.il/news/articl...element=hp_deot

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-03-2013, 11:57
צלמית המשתמש של Xdeal
  Xdeal Xdeal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "שמאלנים, נמאסתם"

דרור פויר, ynet 2006
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3245931,00.html

"לדאק, הודו, תחילת 2002. חבורת ישראלים צעירים מגיעה אל הגסט-האוס ששהינו בו, בית של משפחה מקסימה, ומקבלת את הקומה השניה. הייתה להם שיטה: כשהם רצו משהו, והם תמיד רצו משהו, הם פשוט היו דופקים על הרצפה וצועקים. גם אם זה באמצע הלילה. המאנצ'יז מישיבות הצ'ילום שלהם היה הרבה יותר חשוב משנת הלילה של בעלי הבית. הם היו מטרידים את בנות הבית בלי הפסקה, מנבלים את הפה ומטנפים את האמבטיה.

שנאנו אותם, כמה ששנאנו אותם; עם הברי סחרוף שלהם בקולי קולות, עם ה"אחי" והצעקות, עם העישונים הבלתי פוסקים של צ'אראס ואופיום, עם טיפות האל.אס.די.

ראינו טוב טוב מה הכיבוש עשה לילדים הדפוקים האלה. רובם ככולם סיימו שירות בשטחים וטסו לנקות את הראש, אבל מחקו את עצמם לחלוטין. השרוואלים, הלונגי והראסטות שרק החלו לצמוח היו חיצוניים בלבד. את המדים הם עדיין לבשו, בפנים, בתוך הנפש.

כשבעלת הבית אמרה לנו שאין סיכוי שהיא תכניס שוב ישראלים לבית שלה, הבנו אותה לחלוטין"
ישן 24-03-2013, 18:22
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אל תדאג, הוא לא. זה לא המאמר הראשון של פויר בסגנון הזה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "מאמר די אמיץ ומלמד על יושרה"

בפעם שעברה הוא אפילו כפר בעיקרי אמונת השמאל כשכתב משהו בסגנון "מסתבר שנתניהו הוא לא שד אדום ומקורנן שעלה מן השאול כדי להשמיד את כל מה שטוב ויפה בעולם"
העניין הוא שפויר תמיד משאיר פתח מילוט. הפעם הוא בחר להלל את הח"כים של השמאל שבניגוד למצביעיהם (שלא ראוים לכאלה ח"כים נפלאים, כך פויר בפירוש) דווקא עושים עבודה מופלאה ללא היסטריה.

אלא שעיון קצר בכתביהם ואמירותיהם של הח"כים מהשמאל מעלים שהם הרבה יותר גרועים מהשמאלני-סמולני הממוצע שפויר מתייחס אליו. גם הם אומרים כל הזמן שהכל בגלל הכיבוש ושכל החלטה היא קץ הדמוקרטיה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 24-03-2013, 08:33
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "שמאלנים, נמאסתם"

איזה גיבוב של זבל סוג ז' (מעניין אם גם אני יכול לגבב כמוהו, ננסה)

ולפני הכל הבהרה, אני לא מסכים עם רוב מה שכתבתי, בעיקר מראה שאוסף כל כך גדול של שטויות כפי שהאידיוט הזה כתב אפשר להוציא תוך 4 דקות. זה מה שזה לקח לי, בדקתי על השעון, בלי שום מאמץ.

השמאל מואשם בהיסטריה וזאת מכיוון ש הימין לא מגיב בהיסטריה לכל צעד שלא מכיל בתוכו אלימות לאומנית?! רק צריך להסתכל על התגובות של הימין להחלטה של ממשלת הימין לשמור על האינטרסים של מדינת ישראל על ידי אמירת סליחה לטורקיה. כל הכבוד הלאומי המטופש של חסרי האון נגמר. (היי גם אני יכול לחרטט כמו הכתב בגלובס)
שלא לדבר שמספיק שאיש שמאל זוטר מדרג ג' הלך ואמר שלום לערבי מג'נין ומיד הימניים פותחים בצרחות בגידה תוך חשיפת בתי שחי נעדרי דאודרנט. (וואו, זה פשוט קל לכתוב כמוהו)

כמובן שהמזל הכי גדול של הלא מפותחים זה שהם זכו בחברי כנסת איכותיים. כי בעוד הימניים עצמם הם נעדרי בינה חברי הכנסת שלהם הם אידאליסטים אמיתיים. גם אני רוצה פלסטיקאי בכיר כמו אלדד, הייטקיסט רהוט כמו בנט או אנשים יקרים כמו אליצור. לצערי השמאל תקוע עם נשים טיפשות כמו זהבה גלאון או צבועות כמו סתיו שפיר ובהמות גסות כמו מ.מיכאלי.

ויש את הרגעים בהם זה בולט במיוחד, כמו קצין בכיר שראה לרעים את הלבן בעיניים ואשתו היא פעילת שלום. ברגעים כאלו ציבור הכיפות הסרוגות מאבד את זה לגמרי ונהיה אלים לחלוטין. הרי לא יכול להיות שיבוא משהו מההתיישבות העובדת. (ניר בנים) שבמשך שלוש דורות עבד את האדמה הזאת, יתגייס לשלדג, ירדוף אחרי ערבים בטוניס יפקד על אוגדות ויהיה שמאלני. צהל הרי שייך ליפי הבלורית ושורפי מטעי הזיתים מההתנחלויות.

אני קורא הרבה ג'ורג' ארוול בזמן האחרון. (בפועל אף אחד לא קורה הרבה ג'ורג' ארוול כולם קוראים שוב ושוב את 1984 ואולי גם את זרוק בין פריז ללונדון, אבל זה נשמע טוב להגיד שקוראים הרבה ג'ורג' ארוול) ואפילו שאני קורא אותו ואני כותב בעיתון אני לא מצליח להגיע לתובנה הבסיסית שהוא הגיע אליה שחשיבה שיבטית כפי שהיא באה לידי ביטוי בימין שבה ההנהגה מבטלת את זכויות הפרט ואת החירות שלו על מנת לשרת מטרה לאומית נעלה יותר. אפילו לתובנה הזאת אני לא מצליח להגיע ובמקום זאת אני כותב שטויות בגלובס.

והכי מצחיק אצל הימין זה שהוא מאשים את השמאל שהוא נעדר שמחת חיים. אתה מדבר עם ימניים והדבר היחיד שמעניין אותם זה פוליטיקה. זה וכסף. אתה הולך בתל אביב ואתה רואה אומנות, אוכל טוב, מסיבות שמח, סקס. אנשים חיים, לפעמים אפילו חיים מדי, שוכחים להיות אחראים. אבל מדינה שבה הדור הצעיר יכול להיות לתקופה מסוימת חסרת אחריות היא מדינה חיה.

ישן 24-03-2013, 19:31
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "לא ככה. למה אתה חושב שפה..."

סתם כי לכל אחד יש את הצקצוקים שלו.
השמאל רץ מיד לתקופות אפלות.
הימין רץ לחוסן הלאומי ולגאווה שעומדת להישבר. שלא לדבר על הבגידה ועל היותנו סכין בגבה של האומה.
אתה באמת לא רואה את זה?
יש את אלו שמרגישים שגנבו להם את המדינה, הם בעיקר זקנים נרגנים וגזענים שבמקרה, היסטורית שייכים לשמאל אבל אני בכלל לא בטוח שאליהם הוא משתייך.
ואחרי שעדכנת אותי שהוא מצביע חד"ש אז להערכתי הסביר ביותר שזה מתאים לשיחת פאב/בית קפה ולהלקאה עצמית מלאת חשיבות. כשכמובן האופציה האופרטוניסטית של זה שמחפש לעצמו מקום עבודה חדש בתור אראל סג"ל אבל בלי השנינות לא יורדת מהפרק. הרי כותבים מהשמאל יש כמו זבל, צריך משהו מימין.

ישן 24-03-2013, 18:35
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "סקפטי? למה? ומה הקשר בין..."

מה הוא בדיוק חשף?
אין שם שום עובדה, שום טענה שמתבססת על כלום. יש חנופה מטופשת לימין. הנאה ילדותית לצעוק קקי פיפי. אין בזה גם שום דבר אמיץ.
מה הוא אומר שנמאסו עליו השמאלנים שלא מרוצים מהמהלכים של הממשלה, וואו, כמה מפתיע שאלו שבאופוזיציה כבר מעל לעשור לא מרוצים ממהלכי הממשלה.
הוא כועס על הרעש שעושה השמאל, ואיפה בדיוק השמאל מרעיש? בפעם האחרונה שהשמאל יצא לרחובות זה אפילו לא היה בגלל הכיבוש זה היה בגלל קוטג'
גם הציור הזה של איזה שהוא שד דמוני העונה לשם שמאל... ומי הוא בדיוק אותו השמאל שנמאס עליו?
הרי אלו לא חברי הכנסת, הם משום מה איכותיים בעיניו. אז מי הם בדיוק השמאלנים הללו שמטרידים אותו? שניים וחצי פובלציסטים?

הוא פשוט נהנה להתחנף אל הרוב שנהנה לקבל את החנופה הזאת בזרועות פתוחות. וכולם כל כך מאושרים שמשהו שם בתקשורת מכניס לשמאלנים ותוקף אותם מבפנים שאתה רץ לחבק אותו ולנשק אותו כמו היה אח עובד.
מעכשיו אמור, פויר זה אח.

ישן 24-03-2013, 19:17
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "כן, מצביע חד"ש מתחנף לרוב..."

הכתבה שלו היא גרועה. זה מה שכל הזמן טענתי.
היא גרועה בגלל שאין בה שום דבר מבוסס, כלום.
יכול להיות שהיא משרתת את המגניבות שלו בעיניי עצמו. אחד הדברים ששמאלנים בתשלום אוהבים לעשות זה להלקות את המחנה שלהם. מוסיף לתחושת היותם מורמים מעם. מן משפט כמו "כל השמאלנים חארות חסרי אידאולוגיה חוץ מאתנו כמובן"
ויכול להיות שהוא איש מקצוע שקורא את השינויים הכלכליים פוליטים בתחום התקשורת ומחפש לעצמו מקום חדש להתפרנס אז הוא קורץ למעריב או לישראל היום. או לחלופין להיות הימני מחמד של ידיעות.
אין לי מושג מה האינטרס שלו. זה לא משנה את זה שמה שהוא כתב זה פשוט זבל שלא מבוסס על כלום.

ישן 27-03-2013, 12:39
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אשלי טען שפויר, שמאלן די..."

אשלי יסדר את עיקר טענתו.

יכול להיות שאתה צודק ואני לא מזהה נכון את האינטרסים. אבל העיקר הוא הוא העדר העינייניות מחד וההתלהבות מאידך.

בוחר חד"ש הולך ומשמיץ את השמאל, צועק שהמלך הוא עירום וכולם מתמלאים אושר.
אבל תסתכל, הוא לא כתב שהשמאל טועה, שהוא התעורר בבוקר וגילה שתפיסת עולמו את הנעשה בשטחים היא מוטעית או לחלופין שהמדיניות הכלכלית שהוא מאמין בה היא לא נכונה.
אולי הדבר היחיד שהוא כותב שענייני זה שלהציג את תוקפי הערבים כסתם גזענים זה מוטעה.
הדבר היחיד שהוא כותב שזה ששמאלנים הם מעצבנים וחלשים. כשמה שנכון לכתוב זה שהשמאלנים שאיתם הוא מסתובב הם מעצבנים ולחלשים. יכול להיות שהוא צודק, ורוב השמאלנים הם כאלו.
אבל זה טענה שהיא רלוונטית לכלום.
אגב, מי שמתנגד לתפיסת העולם של הרוב, ולא מתבייש להגיד זאת, חזקה עליו שיצטייר כמעצבן.
במידה והוא שוחר שלום אזי הוא גם יתפס כחלש בדיוק כמו שאם הוא מתנגד לשלום אזי הוא יתפס כמחרחר מלחמה.
אבל העיקר הוא שאין במאמר הזה כלום, שום דבר.
הוא מבוסס על כמעט אפס עובדות ואם נסכם את הטיעונים שלו אז נגיע למשהו כמו שמאלנים הם נודניקים, חלשים ומתוסכלים הנוטים להגיב בהיסטריה.
אם לעומת זאת הוא היה מסביר למה תפיסת עולמה של חד"ש (שהיא לא תפיסת עולמי) מוטעית ביסודה והצדק הוא עם מתיישבי חברון אזי היה כאן על מה לדון.
במאמר הזה אין כלום.

ישן 27-03-2013, 21:16

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אשלי יסדר את עיקר טענתו...."

אבל פויר לא כותב סתם. גלאון ויחימוביץ באמת זורקות "קפיטליזם חזירי" כל שניה, מיכאלי האשימה את בנט/לפיד/נתניהו/לבני שהם לבנים ועשירים (כי היא כמובן שחורה מקופחת..), ולא משנה על איזו יוזמה מדובר. תמיד תמיד אותו דף מסרים. אתה טוען שזה לא נכון?

או המשפט הזה "בכל פעם שהשמש זורחת אנחנו מתקרבים עוד צעד קטן להיות גרמניה הנאצית או לכל הפחות דרום אפריקה". אתה טוען שהצעקות על אפרטהייד לא נשמעות פה לעיתים תדירות?

או זה
"אלה המכונים "אנשי הרוח" של המחנה, שמפעל חייהם, כפי שאני מבין אותו, הוא להוציא את הרוח מהמפרשים של כל דבר, ולהסביר עד כמה כל העניין הזה של המדינה הולך לאבדון מוחלט, וכל זה בעודם מעופפים להם בעולם מכנס לכנס, מתחרים ביניהם בנבואות חורבן ולמי יש את היגון הכי גדול בחדר.".

אלו החותמים האוטומטיים, או אלו שהולכים לכל כנס נגד ישראל, הכיבוש, האפרטהייד ושאר צקצוקים. אתה טוען שזה לא קיים? שאין כאלו?

ושתי עובדות בפסקה הבאה:

"או העלייה בזמן האחרון במספר ניסיונות הפיגועים, מזריקת אבנים וצפונה, שהשמאל טורח להצניע. אולי בגלל שזה לא מתאים לו לנרטיב. מהו הנרטיב הזה? אפילו אלוהים כבר לא יודע. או הצביעות הגדולה שהתגלתה בשמאל כשפלסטינים הטרידו מינית פעילות בהפגנות."

אתה טוען שאין נטיה להצניע טרור נגד יהודים (ולהאדיר גרפיטי נגד ערבים)? אתה לא מכיר את סיפור ההטרדות בהפגנות?

עכשיו, אחרי כל מה שכתבתי, אתה עדיין חושב שאין כלום בטענות?

ישן 28-03-2013, 14:16
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אבל פויר לא כותב סתם. גלאון..."

השמאל, בעיקר זה שדואג להשמיע את קולו, מתנהג כמו כל מיעוט הנמצא באופוזיציה.
תנסה להיזכר איך היה נשמע הימין כשרבין היה בשלטון.
המדיניות שמתבצעת על ידי הממשלה נראית פסולה לשמאל והדרך היחידה שלו להלחם בזה היא על ידי זה שהוא מרעיש. ואנשים מרעישים נוטים להיות גם מגזימנים, דרמטיים ומעייפים.
תבדוק איך מגיבים כאן לכל הפלצה של הקרן החדשה או לחלופין לתגובות לסאטירה הדלוחה של ארץ נהדרת. שום דבר יוצא דופן.
הבדל נוסף זה שהמהלכים של השמאל כשהוא בשלטון הם מאוד בולטים. עקירה/פינוי של ישובים הוא צעד שמאוד קל לזהות אותו.
ביצוע המדיניות של הממשלה הוא יותר אמורפי, לא מזמן ביקרתי באיזו גבעה שלקחתי חלק בשיפוץ הקראוון הראשון שהניחו בה. הגבעה היא עוד רגע שכונה לכל דבר.
קביעת העובדות בשטח מתבצעת מצד אחד לא על ידי הממשלה עצמה אך בפועל לא הייתה יכולה להתבצע שלא בתמיכתה. לשמאל אין באמת דרך להלחם בזה, כי אפשר להלחם בכוח על פינוי ישוב, כמעט בלתי אפשרי להלחם בכל התחלת בניה. אז מה שאתה מקבל זה חבורה, שלפעמים נשמעת היסטרית שצועקת בלי לחשוב.

ברמה האישית, רוב האנשים שמייצגים את השמאל לא עושים לי את זה בשיט.
אבל זה פשוט לא רלוונטי בכלום לדיון.

ישן 28-03-2013, 17:46

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "הוא מתאר משהו קיצוני ולא..."

בהתחלה טענת שזה גיבוב שטויות וכתבת משהו על הימין. אחרי שגילית שהוא איש שמאל (ייתכן שאף קיצוני ממך), אמרת שזה מסיבות עסקיות. אחרי שגם זה נפל החלטת שדבריו סתם לא מבוססים. אחרי שהדגמתי לך שזה קיים כתבת שזה מאפיין של כל אופוזיציה... אתה רואה את המגמה?

אגב, אני לא זוכר אופוזיציות היסטריות כאלו. אפילו לא מצד שמאל, כשנתניהו או שרון היו ראשי ממשלה (נתניהו ב-96 הכוונה). זה מאפיין של השנים האחרונות. התזה שלי היא שבגלל שאז עוד היה סיכוי לשלום. עכשיו שפחות ופחות שמאלנים חושבים שמישהו בצד השני רוצה שלום, כנראה שהם מתאמצים להיאחז ברעיון, כי קשה לקום בבוקר ולגלות שכל מה שחלמת עליו גסס ומת. אז הם הולכים ומקצינים. וכנראה שפויר רואה את זה בקליקה שלו, של מצביעי חד"ש (ומרצ, מבחינתי אין הבדל מהותי), ואתה (עדיין) לא.

ישן 29-03-2013, 14:43
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "בהתחלה טענת שזה גיבוב שטויות..."

זה עדיין גיבוב של שטויות.
הדברים שלו מבוססים כמו השטות שכתבתי אני, גם מה שאני כתבתי חלקו מתאים לחלק מהימניים.
כמצביע חד"ש הוא לא אומר שהוא לא חושב שיש אפרטהייד בשטחים אלא הוא כועס על זה שהשמאל אומר את זה. זה פשוט מטופש.
הוא מתחיל מזה שמרגיז אותו שהשמאל מדבר על הכיבוש, (על מה השמאל אמור לדבר?) ומגיע למסקנה שמדובר באנשים חסרי חיים ומדוכאים. כשהמהלך המחשבתי הזה מגובה בשום דבר.
מה שהוא כתב זה זבל כי זה לא רלוונטי. זה דומה למשהו שבבסיס הכעס שלו על החרדים עומד זה שהם לבושים בבגדים ארוכים בקיץ.
אתה לא מרוצה מתפיסת העולם של השמאל, תתווכח על זה.
אתה טוען שהשמאל לא נושאים בנטל, תן עובדות ותתווכח עליהם.
אתה צודק שהשמאל מזיק לדימוי של מדינת ישראל, כי הוא מתנגד למדיניות ואומר זאת בקול, אבל איזו ברירה יש לו?

ישן 24-03-2013, 18:29
צלמית המשתמש של looklook

תכל'ס יקירי, כשקראתי את המאמר חשבתי עליך
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "איזה גיבוב של זבל סוג ז'..."

"אני כבר לא יכול לקרוא ולשמוע את האנשים האלה שמעבירים חיים שלמים בלהסביר לנו שהממשלה היא אסון, שהפוליטיקאים (מימין) הם שקרנים, שלא לומר רשעים, במיוחד נתניהו - הו, נתניהו הזה, הוא הכי גרוע! - שהמשטר אפרטהייד ושכל הישראלים גזענים ואלימים שקמים בכל בוקר ודוחים, שלא לומר כורתים, את היד המושטת להם לשלום.."

פויר תיאר בדיוק אנשים כמוך. (חוץ מזה, הוא תיאר גם את עצמו) אני חושב שמבין כל הכותבים בפורום אתה הראוי ביותר לפרופיל ששרטט פויר ולא פלא שהיית הראשון לקפוץ בראש ולהגיב בהשמצות אישיות נגדו. זו בדיוק התגובה ההיסטרית של מחנה השנאה שהולך וכובש חלקים גדולים יותר ויותר בתוך השמאל ושבמהלך אורווליאני מופלא קורא לעצמו "מחנה השלום" (גם אני קראתי את 1984)

ישן 24-03-2013, 18:53
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "תכל'ס יקירי, כשקראתי את המאמר חשבתי עליך"

אני תוהה אם נגעת בעצמך בזמן שחשבת עלי.
אבל תרגיש חופשי, מה שעושה לך טוב.

אפשר כמובן להיכנס לדיון האם כתבתי שכל הישראלים גזענים או משהו כזה, אבל הרי זה לא החלק שהרגיז אותי במאמר, כי עד כאן זה בסך הכל עוד ויכוח פוליטי שלפעמים הוא נעשה עם אנשים יותר או פחות מעניינים.

היו דברים אחרים
הקטע של ההיסטריה. הרי אתה בסך הכל בן אדם שברגע ששומע משהו שלא מסכים איתו פותח בצרחות על משתפי פעולה עם החמאס או משהו דומה.
או העדר שמחת החיים, רבאק, החיים שלי מלאים ומעולים וגם של לא מעט שמאלנים אחרים. ובעצם הדבר שהכי מפריע לך זה שיש לנו חיים יותר טובים משלך.
זה שאנחנו לא מסכימים פוליטית? ביג פאקן דיל. למי אכפת, הויכוחים מעבירים את הזמן בהפסקות של הלימודים אבל זה שאנחנו לא אוהבים ולא שמחים? בחייך, אתה בסך הכל מקנא.

נערך לאחרונה ע"י eshely77 בתאריך 24-03-2013 בשעה 18:53. סיבה: אם ולא עם
ישן 24-03-2013, 19:07
צלמית המשתמש של looklook

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אני תוהה אם נגעת בעצמך בזמן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook לפני דקות אחדות
ולא פלא שהיית הראשון לקפוץ בראש ולהגיב בהשמצות אישיות

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eshely77
אני תוהה אם נגעת בעצמך בזמן שחשבת עלי.
אבל תרגיש חופשי, מה שעושה לך טוב.
או העדר שמחת החיים, רבאק, החיים שלי מלאים ומעולים וגם של לא מעט שמאלנים אחרים. ובעצם הדבר שהכי מפריע לך זה שיש לנו חיים יותר טובים משלך.
זה שאנחנו לא מסכימים פוליטית? ביג פאקן דיל. למי אכפת, הויכוחים מעבירים את הזמן בהפסקות של הלימודים אבל זה שאנחנו לא אוהבים ולא שמחים? בחייך, אתה בסך הכל מקנא.

מ.ש.ל

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:25

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר