לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-03-2013, 01:06
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
על בסיס מה אתה קובע את זה?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "לגמרי"

על בסיס זה שדב חנין, טיפוס יוצא דופן בחד"ש, הצליח לקושש שליש מהקולות פעם אחת?
להזכירך, תל אביב זה לא רק שמאלנים משיכון בבלי. אני יכול לחשוב על לפחות 2 ראשי ערים בתל אביב שהיו מזוהים עם הימין-להט (מ-74 ועד 93) מילוא (93-98) (שניהם נטו שמאלה מאוחר יותר). אחרי שמילוא החליט לא לרוץ פעם נוספת ,הליכוד הריץ מול חולדאי את דורון רובין אבל בשלב מסוים התמיכה שלו בו הפכה בעיקר סימלית ולא כספית וחולדאי ניצח. האם ב-15 שנות חולדאי תל אביב הפכה שמאלנית קיצונית? ספק גדול. יש בתל אביב, לא לשכוח, גם אוכלוסיה גדולה בדרום שלאור בעיותיה עם המסתננים מאפריקה לא תיטה לבחור במועמד שמזוהה עם השמאל, וודאי לא הקיצוני.
ודרך אגב, האם אתה רואה ביעל גרמן ציונית?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-03-2013, 18:09
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "שלילי מעצם הקומוניסטיות. זה בלתי נימנע"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
למרבות שהרבה מהצעות החקיקה של דב חנין באמת היטיבו עם כלל אזרחי ישראל, הפעילות שלו למען המסתננים, למשל, היא מאוד בעייתית למדינת ישראל.
אבל למען הפורפורציות, דב חנין הוא מהמתונים והשקולים שבאנשי השמאל הקיצוני. סוג של עולם הולך ונעלם לטובת השטחיים, ההיסטרים והקיצונים עד כלות (תרתי משמע). אני לא חושב שמועמד אחר מהשמאל הקיצוני יכול היה לזכות בשליש מהקולות בבחירות לראשות עיריית תל אביב.

תודה רבה, אבל אני אוותר.

זה נבלה וזאת טרפה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 27-03-2013, 00:53
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
כמובן. הנקודה שלי היא שהוא מחוקק פורה ובמגוון נושאים, לאו דווקא "קומוניסטיים"
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "נו, קראת את כל..."

בין הצעות החוק שלו יש רבות שלא קשורות בשום צורה לקומוניזם או כירסום חופש הפרט או אפילו הולכת לטובת חופש הפרט מהרשויות והקטנת שרירות השפעתן. חלק מהצעות החוק אכן נוגסות בחופש הפרט, אבל בהיבטים שרוב הציבור מסכים להם. למשל, הוא עמד מאחורי החקיקה נגד מכירת סיגריות במכונות אוטומטיות (גם בארה"ב יש חוק כזה). אז כן, זאת פגיעה בחופש הפרט. מצד שני, מה חשוב יותר, העיקרון הלברטני או לצמצם את האפשרות של ילדים להשיג סיגריות, הסם המסוכן ביותר שיש?
כנ"ל לגבי עוד יוזמות חקיקה שלו, כגון אלו שמצמצמות את יכולת המעביד להתעמר בעובדים.
והוא קומוניסט מוצהר. ברור שחלק מהצעות החוק שלו יהיה ברוח זו. אלא שהוא לא מגביל עצמו רק לזה.
על כל פנים, מה שהכי חשוב הוא שבניגוד לליף הוא איש ציבור בעל יכולת עשיה מוכחת. לכן קשה להשוות בחירה בו לבחירה בגברת ליף הכלומניקית.
ישן 28-03-2013, 19:26
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אז כל מחוקק הוא שותף סמוי לקומוניזם?"

חוק שבא להוריד רגולציה הוא חוק שלא היה בא לעולם לולא היתה הרגולציה...

אה, ואם אני כותב "כל חוק הוא עוד התערבות, וכל חוק יוצר עוד עבריין, ועוד פקידים מוצצי דם", זה לא אומר שיש מקרים בהם יש לבלוע צפרדע ולאפשר את החוק, למשל במקרה של עבירות רצח/אונס/שוד וכו', וזאת כדי למנוע מצב של מיליציות, צדק פרטי וכדומה. חוקים כאלו הם קיום החוזה מבחינתה של המדינה, חוזה בו האזרח מסכים לבלוע את הצפרדע ולשלם מס תמורת קיומה של מערכת משפט שתגן על זכויותיו, מערכת ביטחון ומערכת ביטחון פנים, להגנת חייו ורכושו. יותר מזה ואנחנו מתחילים לגלוש.

ישן 30-03-2013, 14:36
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אני משער שכן מן הנמנע"

אתה מניח שרוב קהל הבוחרים שאליהם מכוונת ליף (או יותר נכון מי שעומד מאחוריה [חד"ש?]) הם אנשים הגיוניים שיבחרו במי שגם יוכל למלא את התפקיד בהצלחה ולא רק במי שימכור להם סיסמאות נבובות ללא כיסוי. לאור ארועי "המחאה" אני מניח בדיוק ההפך. לי זה נשמע הגיוני שהמפלגה שלא הצליחה להביא את חנין לראשות העירייה בפעם הקודמת ינסו טקטיקה אחרת שכבר הצליחה להם במקום אחר. חוץ מזה שיש כבר מספיק הוכחות שהציבור לא תמיד בוחר במי שיש לו ניסיון ויכולות, אלא בדיוק להפך. דוגמאות שמוכיחות את הטענה שלי לדעתי הן כמות הקולות שקיבל בפה גרילו באיטליה וכמות הקולות שקיבל יאיר לפיד בארץ.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:48

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר