לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-03-2013, 16:05
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
פיגוע אשכול הנאחס השבועי בהקדשה להורים

בהצלחה לכם עם פסח עכשיו... איזה בלאגן יש עם הילדים

אז מה היה מנחוס השבוע אצלכם?

אצלי טפו טפו טפו מלח מים חמסה חמסה לא היו יותר מדיי דברים רעים.

1. נתנו לי להיות מעין מדריכה לנציג חדש שנכנס לעבודה, ונראה לי שהוא מעוניין בי. \:
הוא כבר זרק כמה בדיחות כולל אחת שנועדה לשאול אם אני פנויה, ואוף, למה לסבך ת'עניינים? אני חונכת שלך, אני יודעת שאני מהממת אבל זה לא מתאים.
והבעיה היא שהוא עוד לא אמר את זה בצורה מפורשת כך שאני לא יכולה להיות זו שמעלה ראשונה את הנושא, אחרת אני סתם אביך אותו.

2. אוף שעון קיץ בדיוק כשיש לי איזה שעתיים לישון בלילה
לקום ב4 בבוקר... יאי... ):

3.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i1256.photobucket.com/albums/ii484/SamyOrion/fresh/FirstW_zps0530b020.jpg]

יש לי יותר מדיי יציאות עם חברים ויוצא שאני מבזבזת יותר מדיי.
בעיות עולם ראשון
ובתכלס אני מתה על החברים שלי. זה גם תענוג שבדיוק עכשיו הרבה מתפנים ואנחנו יכולים סוף סוף להפגש- כשיש כאלה שלא ראיתי כבר כמה חודשים.
אבל אוף, למי שיש הרבה חברים גם צריך הרבה זמן פנוי והרבה כסף.
נראה לי שאני אנסה להזמין כמה חברים אליי הביתה במקום לצאת או מקסימום לצאת ולא לקנות שומדבר בשביל לצמצם הוצאות

09.07.00-16.07.12

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-03-2013, 16:53
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "את רואה מה היתרון בזה שאין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
את רואה מה היתרון בזה שאין חברים?

אם זה היתרון הכי טוב שלך אז הוא לא מוצלח במיוחד
אני לא עם רצועה, מן הסתם יצאתי לשם כי רציתי (: ואין לך מושג כמה כיף היה. צחוקים, אוכל טוב, אנשים מעולים.
יש אנשים שמתפגרים ממורמרים לבדם בחדר עם 6 מליון שקל בבנק, ויש כאלה שמתפגרים עם 2 שקל בארנק אבל עם חיוך ובחדר מלא חברים.
(כן, קצת קלישאתי, אני יודעת).
אני בנאדם מאוד שקול עם הכסף, אז אני מגדירה את עצמי איפשהו באמצע הסקאלה הזו. אני יודעת להנות אבל במידה.
כדאי לך לנסות להנות קצת. אולי לב הקרח שלך יפשיר!
חברים זה דבר מקסים ואם לא היו לי חברים אז מזמן הייתי זורקת את עצמי מתחת לאוטובוס.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
ואם יש יותר מדי יציאות, תאכלי פחות סיבים.

וחוץ מזה, עבדתי בחול המועד. לא היה לי חופש, מזל שהקומה שלי גבוהה מדי ולכן החלונות לא נפתחים. ייתכן שהייתי קופץ.

חח

ואל תתאבד, שמעתי שזה לא בריא.
גם אני עבדתי בחול המועד, והסתכלתי על הצדדים החיוביים כמו שאני במשמרת עם חברה טובה ושאני אקבל יותר כסף מכולם.

09.07.00-16.07.12

ישן 28-03-2013, 17:27
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "[QUOTE=shruki]מזל שהקומה שלי..."

לא רואה את משחקי הכס. חוץ מזה אני שונא אותך בגלל זה- נכנסתי לאתר מסוים כדי לראות עוד סרטונים של חאליסי, ובתוך סרטון אחד שהראה כמה סצינות שלה עם חאל דרוגו, פתאום היתה סצינה מאותה הסדרה בה מישהו די נשי התחיל למצוץ לגבר אחר. זה הרס לי את כל היום.

וכן, איירון מן 3 וסופרמן ות'ור השנה, אבל שנה הבאה יש את קפטן אמריקה 2, וסופו של ההוביט, ואחרי זה אולי סרט על האנק פים, ושומרי הגלקסיה, והאוונג'רס 2, ואומרים שישכנעו את דאוני ג'וניור לעוד איירון מן. אז מתי לקפוץ? בקצב הזה אני אצטרך להישאר בחיים לנצח.

חוץ מזה היה כבר בכיר בשוק ההון שקפץ ממגדל גבוה לא מזמן. ייתכן שבגלל זה החלונות לא נפתחים.

ישן 28-03-2013, 16:55
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה להורים"

1. נסעתי באור אדום בצומת שיש בה מצלמה. יש לי רישיון נהיגה איזה 5 שנים ואף פעם לא קיבלתי אפילו דו"ח חניה. הבנתי שאני הולך לחטוף קנס של משהו כמו 1,000 שקל. זה הכל בגלל שביום ראשון waze הוביל אותי לאיזשהו כביש בין כפר סבא לפתח תקווה שסגרו אותו לצורך עבודות ומאותו רגע waze הכניס אותי 3 פעמים (3 פעמים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) לראש העין. שוב ושוב חזרתי לאותה נקודה אחרי סיבוב מפלצתי והדם שלי התחיל לרתוח לי בוורידים. הייתי כ"כ עצבני שזה השפיע על הנהיגה שלי. כבר דמיינתי את עצמי אף פעם לא מגיע הביתה וזה שמיכל הדלק שלי הלך והתרוקן לא בדיוק תרם לסיטואציה. לא יודע איך בסוף יצאתי ממעגל הקסמים השטני הזה.

2. אחד השכנים התחבר לyes וכשהוא והטכנאים עלו לגג הם ראו שיש נזילה מהצינור שמוביל מים מהדוד לדירה שלי. הנזק: 350 ש"ח על אינסטלטור.
ישן 28-03-2013, 23:06
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה להורים"

מת"א לחיפה על רצפת הרכבת. מזל שהיה לי ספר טוב אז לא ממש שמתי לב למצבי האומלל. כשהייתי חיילת זה שעשע אותי, כי גם ככה אני לא משלמת על נסיעות. אבל כשאת גם משלמת 39 ש"ח, לא מקבלת הנחת סטודנט כי את רק רוצה כיוון אחד ונופלת בין הכסאות תרתי משמע, זה כבר מבאס.

אמנם בחיפה תמיד כולם יורדים ואז אפשר לשבת כמו בת תרבות, אבל גם הנסיעה מעכו הייתה איטית ועברה דרך כפר ערבי, תחנת דלק וכן חצתה את העיר שלי מקצה אחד לשני עד שירדתי.

וגוועתי מרעב במילואים. גם כשל"פ וגם שומרי קטניות. כל מה שהיה לאכול בארוחת שיש היה תפו"א ובטטה קרה. פוי. מזל שהברחתי קיש מטל בייגלס וסמבוסק של סבתא.

ישן 31-03-2013, 20:21
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
לא הולך לי עם שחייה בסגנון חתירה

התחלתי לפני חודשיים בערך שיעורים פרטיים ללמוד את סגנון חתירה, אחרי שאני שוחה מגיל קטן בסגנון חזה. השלבים הראשונים היו סבבה, אני מסתדר יפה עם הרגליים ומסתדר יפה עם התנועה של הידיים. הבעיה מתחילה כשאני מנסה לשלב את התנועות וברגע שאני מתחיל עם הידיים הראש ישר מעביר לרגליים לבצע את התנועה של החזה, כי כנראה שזה מה שהוא רגיל ואז אני קולט שאני לא בסדר, אז אני עושה חצי תנועה מפגרת כזו עם הרגל בשביל לתקן וזה הורס הכל.

קיצר, אני לא מתקדם עם השחייה הזו וזה קצת מבאס. יכול להיות שאני צריך להודות בעובדה שאני צריך לשחות חזה וזהו. המדריך אמר שאני שוחה טוב מאוד את החזה ויש מעט לשפר - אז אני שוקל ברצינות לעשות עוד שיעור - 2 שיעורים ואם זה לא יעבוד, לעבור לשיפור הסגנון הקיים וזהו.
ישן 03-04-2013, 22:47
  משתמשת נקבה Silent Gillian Silent Gillian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.13

היום שלי הסתיים עם הרבה נאחס, שכלל אוטובוסים וגברים מטרידנים (ולא, אני לא מדברת על השאלה של הקולגה, דווקא אותה לא החשבתי כהטרדה), שחשבו שזה שאני אישה קטנה אז זה אומר שאני מטרה קלה להטרדות... בואו נאמר שהם לא ידעו על מי הם נפלו: על המטרידן הראשון, שחשב שאם הוא הואיל בטובו לתת לי לעבור אז זה אומר שהמחיר שאני צריכה לשלם הוא לתת לו למשש לי את הגב בכיף, צעקתי: "בלי ידיים, אבל!" ליד כולם, שיתבייש. ועל המטרידן השני, נהג מונית חסר בושה שקרא לי: מאיפה את מוכרת לי? בואי רגע!", צעקתי:
"מהנהג מונית שמטריד אותי בלילה!", והמשכתי ללכת לדרכי. ורק אתמול תפסתי בפעם המי יודע מה זקן בגיל של אבא שלי נועץ בי מבטים חרמניים ומסובב אחריי את הראש כדי להסתכל לי על הישבן, והענקתי לו בתמורה מבט רצחני, כפי שאני עושה תמיד במקרים כאלו. אלוהים! אני מרגישה כמו מגנט לסוטים! מה יהיה?? לפעמים אני מרגישה שנולדתי למגדר הלא נכון, ושהייתי צריכה בכלל להיוולד גבר...
איזה יום...טוב שהוא נגמר עכשיו, עם מקלחת (עוד שניה) ועם בירה (שלא ממש עוזרת)
ישן 04-04-2013, 20:48
  משתמשת נקבה Silent Gillian Silent Gillian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.13
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "הגזמת בטירוף. עכשיו גם אסור..."

חבוב (והתגובה הזו מכוונת גם לערן), יש להסתכל ויש לנעוץ מבטים. השני מביניהם הוא דבר מציק וחודר לפרטיות, שמעל לכל מעיד על חוסר נימוס משווע. לצורך העניין, אני לא אוהבת גם כשנשים נועצות בי מבטים סקרניים, בוחנים ומודדים, קל וחומר כשמדובר בזקן שאני בשקט יכולה להיות הבת שלו, והמבטים שלו הם כמבטים של זאב בכבשה קטנה. שיסתכל על נשים בגיל שלו, לא עלי, אני לא אובייקט, לא מוצג בתערוכה, ולא נועדתי לשעשע אותם או לספק את היצר (גם אם "רק" הויזואלי) שלהם. זכותי, שרוקי? מותר לי?
לצורך העניין, כיצד תרגיש אתה אם גבר זר ינעץ בך מבטים שלא ינעמו לך? כיצד תרגיש אם קשישה מקומטת בת 70 ובלתי נחשקת בעליל תנעץ בך מבטים תאבי תשוקה?
תחשוב על זה, תנסה להבין אותי, בייחוד כשמקרה המסויים שלי, נוסף על היותי אישה ישנם עוד כמה "נדבכים" שהופכים את כל הנושא הזה לרגיש יותר מבחינתי.
ישן 04-04-2013, 21:50
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "לא הבנתי את המשפט לגבי..."

אפשר להסתכל.. אם אנשים סתם מסתכלים או מעיפים מבט לשניה, רוב הסיכויים שאנחנו, שהולכים לידם ברחוב אפילו לא נשים לב. אם זה סתם מבט מהיר וחטוף, באמת שאני לא אחשוב על זה אפילו, ולא יהיה לי אכפת. אבל יש, כמו שהיא תיארה את זה :"נועץ בי מבטים חרמניים ומסובב אחריי את הראש כדי להסתכל לי על הישבן". לא מדובר כאן בהסתכלות לא מודעת או תמימה. לפי התיאור אני גם מכירה את הטיפוס, ועוד יותר אני מכירה את המבט שיש לאותם טיפוס בזמן הבהייה הממושכת.

בכל אופן אתה שאלת לגבי האטרקטיביות של המתבונן, ואני רק התייחסתי לדבריך, ואמרתי שמבחינתי, נעיצת מבטים, תהפוך גם את הבנאדם הכי אטרקטיבי.. ללא אטרקטיבי.

ישן 04-04-2013, 22:50
צלמית המשתמש של פאקטשלי

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "מהיכרותי הקצרה איתך, והאופי..."

זה אומר שבעיני מישהו מצאת חן.

הוא יכול להיות, ובד"כ הוא באמת סוטה, זקן, חצוף, אבל כמו שאמא אומרת, יותר מעליב כשלא מסתכלים עלייך.
אני לא נהנת כשאני קולטת בן דוד או איזה אידיוט אחר שמפשיט אותי בעיניים, ובעיקר מרתיח אותי לראות בחורים עושים את זה לילדות בגיל ביה"ס (שזה באמת לא נסלח ואפילו דוחה). אבל כמו שאמרתי- אני מתעלמת בהפגנתיות ובמקרה קיצוני מעיזה להחזיר מבט מתריס.

אני לא מוטרדת בקלות ולכן זה פחות מפריע לי. אני מבינה שזה מכעיס וקצת מלחיץ בסיטואציות מסויימות, אבל אני מעדיפה לקחת את זה כמחמאה ופשוט ללכת משם מהר ככל שניתן.

ישן 04-04-2013, 14:10
צלמית המשתמש של פאקטשלי

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Silent Gillian שמתחילה ב "היום שלי הסתיים עם הרבה נאחס,..."

לגבי הזקן שנעץ מבטים ונהג המונית- פשוט אל תסתכלי עליהם. תמשיכי ישר כאילו הם אוויר.

אני מאמצת את הגישה- כל מה שלא נמצא ממולי, לא מעניין אותי. הולכת ישר בלי להביט לצדדים (ובמבט של בחורה במחזור). לא להסתובב כשמישהו מתחיל להשמיע קולות/ שריקות/ נהמות. פשוט להתעלם.

ככה זה גם לא מעודד לגשת אלייך וגם את לא בטוחה אם באמת שרקו לך ואם באמת המבט המשיך אחרייך גם אחרי שחלפת על פני הבוהה.. פשוט לא מעניין. ברגע שאת כבר נותנת תשומת לב, זה מעודד להמשיך לשרוק/ ללטוש מבטי זימה. תתעלמי בהפגנתיות ותמשיכי משם בהליכה מהירה.

ישן 06-04-2013, 11:06
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אך מה קורה כשהדלקת נוצרת..."

אם יש איזושהי בעיה שורשית שגורמת לדלקת, דוגמת בעיה שלדית או גידים קרועים, אז הטיפול האנטי-דלקתי יעזור לכל היותר באופן זמני, ולאחריו הכאבים יחזרו. ברוב המקרים זה לא יהיה המצב - בדרך כלל הפגיעה בעצב נובעת כתוצאה מתנועה לא טובה, שינה בתנוחה מסויימת, צינון של האיזור או זיהום ויראלי. במצבים כאלה טיפול אנטי דלקתי הוא בדרך כלל האופציה היחידה.
הסיבה לא לרוץ ישר לצילום היא שצילום CT הוא רחוק מלהיות בדיקה תמימה ובלתי מזיקה. זו בדיקה שחושפת את המטופל לכמות מעוד משמעותית של קרינת X, עד פי 1,000 מצילום רנטגן בודד. חוץ מזה שאף רופא נורמאלי לא היה שולח אותי ל-CT בגלל כאבי גב שנמשכים שלושה ימים (וטוב שכך).

ישן 04-04-2013, 21:35
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08

טוב, זה קצת קשור למיני דיון לגבי להתחיל עם בחורות.

ירדתי מהאוטובוס ליד השכונה, וכשהגעתי לצומת ראיתי בחורה שנראית טוב עומדת בסבלנות ומחכה לרמזור ירוק, למרות שאין שום רכב בסביבה. כמובן שתכננתי מראש לפני שאגיע לטווח שמיעה מה להגיד לה. אמרתי לעצמי שנלך על המשפט "את יכולה לעבור, אני מבטיח שלא להלשין" ולחייך. לא יודע מה עשיתי רע לאלוהים באותה השניה, אבל כשנעמדתי לידה פתאום יצא לי "את יכולה להלשין, אני לא אעבור". תוך כדי שאני מחייך, הבנתי פתאום שהתבלבלתי במשפט, והחיוך קפא לי. אני חושב שמהצד, יצא לי חיוך כמו של שלדון קופר. היא תקעה לי מבט של "קח את הכסף ואל תפגע בי", בלעתי קצת רוק וחציתי את הכביש. כמובן שמרוב בלבול, לא שמתי לב שרכב בינתיים הספיק להתקרב, וקיבלתי צפירה כזאת שהעירה אותי מהחלום, אז נתתי ספירנט לקצה השני. וכמובן, כאילו לא סבלתי מספיק, כשהבטתי אחורה לראות אם היא קלטה את זה, היא פשוט עמדה שם והתפוצצה מצחוק.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:52

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר