לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-03-2013, 00:49
  משתמש זכר Vladin Vladin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.12
תפעול מכשיר Sony Ericsson Xperia Arc

היי,

קניתי את המכשיר לפני שנה ועכשיו הוא כבר די מקרטע (אפליקציות נתקעות וקורסות. מערכת ההפעלה עצמה מידי פעם נתקעת וכו'). אני מניח שזה קורה בגלל השחיקה של מערכת ההפעלה. ניסיתי לפרמט כמה פעמים ללא הצלחה. גם ניסיתי להוריד גרסת אנדרואיד חדשה שיצאה עבור המכשיר, ונראה לי שהעדכון לא עבר בהצלחה.

עוד כמה בעיות שיש לי עם המכשיר:
יש לו הארד דיסק מובנה (מלבד כרטיס ה-SD) בעל נפח מאוד קטן, שעליו מותקנות כל האפליקציות שאני מוריד. בגלל נפחו הקטן אני תמיד מגיע למצב שהוא מתמלא, ואז אני צריך להעביר את כל האפליקציות אחת אחת לכרטיס ה-SD, שזה תהליך איטי ומייגע. האם יש דרך להגדיר במכשיר שכל אפליקציה, שאני מתקין, תותקן אוטומטית לכרטיס ה-SD?

דרך אגב, גם להעביר אותן לכרטיס SD לא תמיד עוזר. למרות שאני מפנה מקום על ההארד דיסק המובנה, המערכת לא תמיד מאפשרת לי לעדכן אפליקציות או להוריד חדשות בטענה שאין מספיק שטח אחסון. אם אוכל להגדיר שזה יוריד ישר ל-SD, זה יפתור את הבעיה כי בכרטיס הזה יש שפע של שטח אחסון.

לעניין אחר - האם יש דרך למחוק את האנדרואיד של סלקום ולהתקין גרסה נקייה מהשטויות של סלקום? גירסה כזאת שלא תכפה עלי כל מיני אפליקציות חסרות תועלת.

תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:42

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר