לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שימו לב! פורום תעופה אזרחית לא נועד לשאלות על כרטיסי טיסה ומחיריהם, מלונות, שאלות לגבי הדיוטי פרי וכו'. אשכלות כאלו יש לפתוח בפורום המתאים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תעופה אזרחית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-04-2013, 09:41
  I WANT A CAR I WANT A CAR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.07
סטודנט להנדסת אווירונאוטיקה וחלל -לא בטוח בעצמי

שלום,
מי שזוכר לפני כמה חודשים העליתי כאן לבט האם להיות מהנדס או טייס.
להיות טייס פירוש הדבר לצאת מהזרם הראשי לפיו כולם הולכים ללמוד, ולפתח קריירה שונה לגמרי מכולם, ומסוכנת יותר כלכלית (וגם קשה יותר כלכלית כי זה לממן שיעורי טיסה בארה"ב), וגם כנראה צעד שדורש לעזוב את הארץ.

לא הייתי בטוח מה אני רוצה ובסוף צעדתי לטכניון להתחיל לימודי הנדסת אווירונאוטיקה וחלל. אני בחודש הראשון ללימודים. נחמד מאוד בטכניון. העניין הוא שאני עדייו לא בטוח מה אני רוצה מעצמי.
הייתי בשיעור נסיון בטיסה באווירון. נהניתי ושלטתי בו טוב. בסימולטור הטיסה אני גם כן נהנה ומשחק בו כבר כמה שנים (אמנם לא בקביעות).
אמנם אני לא בטוח כמה הייתי רוצה להיות טייס בתור מקצוע. זה באמת מקצוע טוב אבל דורש להיות באוויר כל הזמן ולעבוד לפעמים רחוק מאוד מהבית ובמקרים מסוימים להיעדר ממנו כמה ימים.

ברירת המחדל שלי כרגע היא ללמוד הנדסה, ואחרי התואר ללמוד טיס כתחביב, בתקווה להפוך את זה לעבודה. העניין הוא שאני גם לא נלהב כל כך מלהיות מהנדס. אני מניח שאעשה עבודה טובה במקצוע זה אבל אני לא בטוח בכלל אם זה מלהיב אותי באמת.
ומצד שני כאמור, אני לא בטוח אם רצוני להיות טייס בתור מקצוע.
כלומר, עדיף כרגע להישאר בלימודים כי אני לא בטוח בכלום!
אם אצא מהלימודים כדי לחזור ללמוד בשלב מאוחר יותר, סכם הקבלה למקצוע יהיה כבר גבוה מדי עבורי (נכנסתי במזל ברגע אחרון לפני עליית סכם הקבלה).

מישהו יכול לעזור לי?
אם נניח אחליט שרצוני להיות טייס- איך אוכל לממן את השיעורי טיסה? אני מנהל רשת מהצבא, זה יעזור לי בארה"ב? עד כמה, מבחינה כלכלית?

מישהו למד פעם מקצוע שלא התלהב ממנו במהלך הלימודים, מה קרה אחרי זה עם קבלת התואר? התעסקתם במקצוע?

תודה מראש.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:10

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר