לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-04-2013, 22:17
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "במיוחד בהירושימה ונגסקי"

מעניין - אתה יכול לתת סימוכין לטענה הזו? (מילא שאין קשר בין הנושא לתגובה שלך, אבל אם כבר הרמת להנחתה...).

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-04-2013, 20:10
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי liorif שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue] ב) הפצצת..."

לא רק תכננה אלא גם פלשה לסחלין, והייתה אמורה לכבוש את הוקיאדו בשלב הראשון.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 08-04-2013, 10:32
  liorif liorif אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "האם זה היה רוזוולט להחליט..."

ציינתי זאת בהקשר לאמירתך:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
סטאלין לא התכוון להסתפק בכניעה יפנית ורצה כיבוש שלם של כל איי יפן

אני חושב שאם באמת היה זה רצונו אז היוזמה לפתוח חזית נגד יפן הייתה באה ממנו ולא מרוזוולט.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
האם זה היה רוזוולט להחליט להטיל את פצצות האטום?

הפצצת הירושימה - 6 באוגוסט
הפצצת נגאסקי - 9 באוגוסט
תחילת המתקפה הסובייטית - 9 באוגוסט (אם אני לא טועה מספר שעות בלבד לפני הפצצת נגאסקי)
סיום המתקפה הסובייטית - 2 בספטמבר (היום בו יפן נכנעה רשמית על סיפון "מיזורי")

מבין כל האירועים הנ"ל, היכן אתה מאתר את האפקט ההרתעתי לכאורה על הסובייטים שהיה להחלטת טרומן להשתמש בפצצות ?
ישן 05-04-2013, 03:14
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "המקורות שלי הם "שמאלנים" שאינם מקובלים עליך"

באמת? אופנייהמר היה שם? הוא שוחח עם טוגו והירוהיטו? כי אם לא, כדאי שתבאי מקורות קצת יותר מוצקים.

ישן 03-04-2013, 05:55
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
החלופה של שימוש בנשק גרעיני היתה בדמות פלישה אמריקאית מאסיבית
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "במיוחד בהירושימה ונגסקי"

לחופי יפן - שהיתה מביאה למיליוני הרוגים משני הצדדים.

בשקלול פשוט - אני מעדיף 300 אלף יפנים הרוגים על פני שריטה של חייל אמריקאי אחד.

אותו דבר אצלנו - אני עדיף 300 אלף פלסטינים הרוגים משריטה של חייל ישראלי אחד.

ישן 03-04-2013, 13:46
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06

א, לא זרקו את הפצצות סתם ואתה סתם כותב דברים לא נכונים.

ב, אם ארה"ב לא הייתה משתמשת בזה היו מתים עוד עשרות אלפי בני אדם במלחמה, וילד קטן וילד שמן חסכו את כל המוות הזה,כי הגנרלים של יפן לא רצו להכנע,ולכן השתמשו בפצצות להציל חיי אדם.

ג, השימוש בפצצות היה נחוץ גם בשביל לעצור את ההתקדמות של הרוסים מלגיע לאיזורים עם משאבים שארה"ב רצתה להגן עליהם חוץ מהצלת חיי אדם בקרב.

לקרוא ספרים על הנושא או לצפות ב ng וערוץ ההיסטוריה עוזר מאוד בדיונים האלה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 03-04-2013, 15:54
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "תרשה לי לתקן אותך לגבי..."

פעם חשבתי כמוך. היום כבר לא. הרשה לי להסביר לך מדוע, על ידי סיפור קטן אמיתי (ויש לי תמונות להוכיח אותו)

בפעם הראשונה שאישתי ואני הלכנו ביחד למטווח בארה"ב (סתם בשביל הקטע), ירינו באקדח תופי 357 - חתיכת תותח. מאחר ולאישתי לא היה שום ניסיון קודם עד אז, קיבלנו שיעור קצר ממדריך מיומן. אחרי זה, כל אחד מאיתנו ירה 50 כדורים. לי היו בסה"כ 17 פגיעות באיזור של העשר נקודות ומשהו כמו שש או שבע מחוץ לאיזור של התשע נקודות (כלומר 8 או פחות). לאישתי, ללא שום ניסיון קודם, עם אקדח גדול למדי (ולא, אין לה ידיים גדולות במיוחד) היו 32 בתוך העשר נקודות וכל השאר, חוץ מאחת, בתוך איזור התשע נקודות. כשהערתי על כך למדריך הירי, הוא צחק ואמר - "אתה יודע למה? כי אין לה הרגלים רעים שצריך לשבור"

וזו הסיבה מדוע להתחיל ללמוד מזה זה לא בסיס טוב. מה שערוץ ההיסטוריה מלמד אותך זה בעיקר הרגלים רעים שאותם אחרי זה יהיה צריך לשבור כדי שתוכל ללמוד מה באמת קרה.

ישן 05-04-2013, 04:28

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "פעם חשבתי כמוך. היום כבר לא...."

אני הולך להסכים איתך ב 100% רוג, אבל יש בעיה קטנה בתאוריה שלך והיא מקורות מידע.

ההסבר שלי לבעיה הוא אדם שאין לו תואר בהיסטוריה בתחום הזה או לא למד את הצבא אין לו ידע בתחום הזה והוא לא יכול לדעת שלקחו סרטים מאותה תקופה והפכו אותם ל hd מלא או איזה ספר לקנות בשביל ללמוד על הנושא.

אם באחד האשכולות לא היו רושמים איזה ספרים עוסקים בצוללות של ארה"ב במלחמת העולם ה 2 לא הייתי יודע שהן לקחו חלק פעיל במלחמה או חשוב כי לא למדו אותנו את כל החומר הזה.
צבע לרכב ולבית, ידעת כמה להפיק אותו מזהם את הסביבה ושהיו גם צבעים רעילים לילדים בעבר?
מי שלא עובד בתחום או לא למד את הנושא לא יכול להכיר את הנושא או לדעת מה לחפש.

האם אתה מסכים איתי בנקודה הזאת?
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 05-04-2013, 07:14
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אני הולך להסכים איתך ב 100%..."

לחלוטין לא. תגיד, איך אתה חושב שאנשים התחילו ללמוד היסטוריה לפני שערוץ ההיסטוריה נולד? הם קראו ספרים ולמדו מהם. יש לך ספריה עירונית? יש לך אינטרנט היום?
להתחיל ללמוד עם ערוץ ההיסטוריה זה להתחיל בללמוד שטויות ואז אנשים צריכים לבוא ולנסות להוציא לך את השטויות מן הראש כדי שתוכל לדעת מה באמת קרה.
האחיינית שלי, בת תשע, לומדת היסטוריה עם ערוץ ההיסטוריה. היא בטוחה שמקורם של המאיה בנוודים מצריים (ולכן בנו פירמידות), שלמצרים הייתה טכנולוגיה המבוססת על הפקת חשמל כבר ב4000 לפנה"ס ושלאדולף היטלר היה בסיס מחקר סודי מתחת לכיפת הקרח הארקטית בוא הוא ניסה לפתח קרן מוות. כל ניסיון שלי להצביע על העובדה שכל הדברים האלו הם שטויות ולנסות ללמד אותה מה באמת היה נתקל ב: "אבל בערוץ ההיסטוריה אמרו...."

ישן 06-04-2013, 13:31

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "לחלוטין לא. תגיד, איך אתה..."

אני חייב להסכים איתך לגבי כמה מהתוכניות ככגון:
חייזרים בעולם העתיק, ה 3 האלה שרודפים אחרי חייזרים בארה"ב (שני בחורים וגברת), כיצד נררה הדמויות בתנך/הברית הישנה (ניחוש נטו) וכל מיני דברים אחרים שלא קשורים להיסטוריה או חקר הטבע באמת.

אך עדיין יש ב ng ובערוץ ההיסטוריה תוכניות שתורמות לידע בסיסי וידע אמין ונכון כמו:
א, ההיסטוריה של מלחמות העולם באופן מרוכז
ב, ההיסטוריה של הצי הבריטי והאופן בו הוא הגיע לאופן בו הוא היום
ג, הגדולים ביותר (כיצד בונים והאופן בו הם התפתחו בשלבים) שזה כולל: גשרים,צוללות,טנקים,סכרים,תחנות רכבת,מנהרות וכו...
ד, תעשיות על כגון: מרכבי ספורט, טנקים, מסוקי ומטוסי קרב וכו... רואים שם כיצד אפשר לייצר מנועים, צמיגים וכו... דברים שאפשר ללמוד רק בלימודי הנדסה.
ה, ההיטוריה של הצבע וכיצד עושים אותו היום.
ו, תעופה בחקירה שהיא אחת התוכניות הטובות ביותר. אם אתה זוכר את הדיון שלנו על הציפורים והמנועים של המטוסים, המטוס בעירק של המשלוחים שירו בו וכו..
ז, צילום של כל מיני פצצות ממלחמות העולם ה 2 ב hd עושות נזק שאת זה רוב האוכלוסיה בעולם לא יכולה לבצע מסיבות ברורות.

כאן אני הולך גם לשאול אותך שאלה, והיא האם אתה יכול ללמוד על כל אלה ואחרים בלי תואר או קורס כללי בנושאים האלה או מספרים/גוגל?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:35

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר