לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2013, 04:22
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
היא היתגוררה ומתגוררת בשטחים חלק גדול מהזמן, אם לא רוב או כל
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי בנג'ו שמתחילה ב "היא היגרה משום שהיא לא רצתה..."

ובלי קשר למניעים שלה בעשותה זאת, בוודאי שאין כאן מקרה של מי שנשאר בסביבתו הנוחה והבטוחה ומטיף לאחרים. להקריב את עצמם. היא מסכנת עצמה לא רק בעצם הנוכחות באיזור עוין, אלא משום שהיא מבלה בסביבת מחבלים, ואלו לא תמיד עושים דקויות בין הכופרים. ולגבי אורי דייוויס, הרי שכמו שכתבת בעצמך הוא התאסלם. ואני מנחש שלא עשה זאת משום שפתאום גילה את דת האמת אלא משום שלא היה לו האומץ לחיות שם בזהותו המקורית.
ניראה לי שדעתי השלילית על גברת הס ברורה. היא כוללת הרבה מאוד היבטים שנוגעים בבוגדנות, צביעות, צמאות דמים וסתם רוע. פחדנות זה לא הדבר הראשון שיעלה בדעתי כששמה יעלה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-04-2013, 09:49
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
ישנם הרבה כאלו שממש עומדים על דם רעיך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "מועצת יש"ע הגישה תלונה על הסתה נגד עמירה הס ועיתון הארץ"

ומסכנים את היהודים בארץ ישראל ובתפוצות...
אבל בגלל שיש לנו ממשלת אהבלים עם אנשים "נאורים" כמו אנשי מרצ ושופטי סדום ועמורה, כך מתנהלת המדינה וכך היא תמשיך להתנהל, ואתם יודעים מה? אנחנו רק נתפוצץ....
שלא תבינו לא נכון, אני בעד להתייחס לערבי ישראל כשווי זכויות, ונגד כל האמירה הכוללנית שהערבים אוייבים, אני מכיר הרבה כאלו שעובדים למחייתם, אבל השמאל הורס ויהרוס לכם את המדינה, כי משהו השתבש אצלו בתוכניות(הוא לא צפה שהמדינה הזאת תיהיה יהודית).

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 04-04-2013 בשעה 09:51.
ישן 04-04-2013, 13:06
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

אני בהחלט מקשיב לחזונך
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "לפי ההיגיון שלך (אם המדינה..."

אבל מה לעשות שזה לא ככה...

סתם שאלה לי אליך, אתה יודע מי זאת נועה שיינדר? שאלת את עצמך איך ערוץ 10 הגיעו אליה?
ובכן אני אתן לך סקופ שאולי אתה לא יודע, אבל אחותה של נועה שיינדלר עובדת בערוץ 10, היא גם שמאלנית...

אתה יודע מי מנהל את המדינה הזאת? מי שכשסגרו איתו הסכם קואליציוני הוא הפר אותו בגלל שאוסף עיתונאים שישבו בבית קפה, החליטו שהגיע הזמן לנגח אותו ע"י נגיחות בקואליציה, ומצאו לנכון למצוא את החרדים(כי זה הכי קל), והתחילו עם מסע ההסתה שנקרא הדרת נשים, גיור צבאי, שיוויון בנטל...
מי שמנהל את המדינה הזאת זה אדם שכשכל התקשורת תנהל קמפיין שצריך לסגת לקווי 67, ותביא את כל הפרופסורה שבעולם לזה, יש סיכוי גדול שהוא יחליט לסגת....

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 04-04-2013 בשעה 13:11.
ישן 04-04-2013, 13:21
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

תפריד בין המדינה לעם היהודי
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "אני לא אכנס אפילו לוויכוח..."

העם היהודי שיהיה מקובץ איך שלא יהיה מקובץ, יותר חשוב לי מכל מוסד כזה שיהיה,
המדינה הזאת לא קמה בשביל קיבוץ גלויות ושמירת המצוות, המדינה הזאת קמה אך ורק ע"י אנשי שמאל שמטרתם לעקור את היהודים מהשורש שלהם, והם ממשיכים את זה היום החל מהתקשורת, ארגונים אנטי-יהודיים ועד לכנסת.
בהקמת המדינה היו אנשים חרדים שנקראו תנועת המזרחי, שהיו חרדים(לא כמו הכיפות סרוגות היום), שנפלו בפח הזה שטמנו להם מקימי המדינה, תחת החזון להקמת בית יהודי לעם היהודי, שבאמת זהו חזון עם ישראל לדורות-קיבוץ הגלויות.
בפועל מה שהיה זה המרה כוללת של העם היהודי, ראה ערך עולי תימן, איראן, וכו'...
פשוט יהודים שהולכו שולל אחר אנשים רשעים....

ישן 04-04-2013, 12:10
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "מועצת יש"ע הגישה תלונה על הסתה נגד עמירה הס ועיתון הארץ"

ושוב אפשר רק לצטט את ברל קצנלסון:
ציטוט:
"... היש עם בעמים אשר מבניו הגיעו לידי סילוף כזה, שכלי ונפשי, שכל מה שעושה עמם, כל יצירתו וכל יסוריו הם בזויים ושנואים, וכל מה שעושה אוייב עמם, כל שוד וכל רצח וכל אונס ממלא את לבם רגש הערצה והתמכרות? אכן, ברוסיה ב-1881, בעצם ימי הפרעות, ישבו בנים ובנות לעם ישראל והדפיסו בחשאי מתוך מסירות נפש, פרוקלמציות, הקוראות לפוגרומים, מתוך תקווה שהדם היהודי שישפך יעזור להתקוממותו של המוז'יק הרוסי. אכן יודעת ההיסטוריה העברית כל מני רנגטים ודגנרטים. צורות של שמד. כל עוד אפשרי הדבר שיבוא ילד יהודי לארץ ישראל, ילד שטופח על-ידי יסורי הדורות ומשא הנפש של דורות, וכאן ידבקו בו חיידקים של שנאה לעצמו, של 'עבדות בתוך המהפכה', ויטרפו עליו את דעתו עד כדי כך שיראה את הגאולה הסוציאלית בנאצים הפלשתינים שהצליחו לרכז כאן בארץ את האנטישמיות הזואולוגית של אירופה עם תאוות הפיגיון שבמזרח - אל ידע מצפוננו שקט."

ישן 04-04-2013, 18:53
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12

המאמר הזה הוא ביטוי מובהק של תופעת השנאה העצמית שיש לחלק מהיהודים. מבחינתם זה כאילו ההיסטוריה התחילה בשנייה שבה הסתיימה מלחמת ששת הימים - כאילו הרגע הזה בו הערבים מצאו את עצמם תחת שלטון ישראלי הוא רגע בריאת העולם וכשאתה תופס את המציאות בצורה כזו אתה לא צריך להתעסק בשאלות שעוסקות במדוע בעצם נוצרה המציאות הזו. בצורה כזו נורא קל להכתיר את ישראל בתור שלטון זר ומרושע שכביכול כובש טריטוריות של אומה אחרת ולכן מוצדק להפעיל נגדו אלימות.

לא צריך לתפוס באותה צורה כל אוכלוסייה שנמצאת תחת שלטון של בני לאום אחר כי הסיטואציות לא תמיד מקבילות. הפלסטינים תוקפים באבנים (וברקטות) חיילי ואזרחי שלטון שיותר מפעם אחת עמדו בראשו מנהיגים שרצו בכנות להגיע איתם להסדר ואילו הפלסטינים היו מפסיקים את האלימות ומעמידים בראשם מנהיגות שמתנגדת לאלימות ולא מציבה דרישות מופרכות כבר הייתה להם מדינה.

מישהו צריך לקשור אנשים כמו עמירה הס וגדעון לוי לכיסא ולהסביר להם שוב ושוב ושוב שאין פה מקרה קלאסי של אומה מסכנה שמדוכאת ע"י שלטון זר ואכזרי ולכן אין דינם של הפלסטינים כדינם של אוכלוסיות מסכנות ברחבי העולם שמדוכאות ע"י שלטון זר אטום ורודני שפועל בשטחים שאין לו שום תביעה לגיטימית לגביהם.

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 04-04-2013 בשעה 18:56.
ישן 05-04-2013, 07:25
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אימא של אדל בתגובה מאלפת לעמירה הס"

"אין אדם בעולם שישיג חופש וחירות על ידי כלי הרג"

ברצינות? כאילו, ברצינות? זה נראה לך דבר שהגיוני לטעון אותו? עם כל הכבוד לטרגדיה שלה - זו טענה ילדותית שלא קשורה למציאות כפי שאני מכיר אותה. כמה פעמים קרה לאורך ההיסטוריה האנושית הידועה שאנשים קיבלו חופש וחירות בלי להילחם כדי להשיג אותם?

לרוב אני תומך בזכותם של אוכלוסיות מדוכאות להתמרד באלימות נגד מי שמדכא אותם בגלל שבלי אלימות לא יהיה שיפור במצב. מה שיותר מדי אנשים בעולם ובישראל לא מבינים זה שהסיטואציה הפלסטינית הפוכה לחלוטין. האלימות חסרת ההיגיון של הפלסטינים היא זו שמונעת שיפור במצב. מה היה קורה אם מחר החמאס והפת"ח היו מכריזים שהם פוסלים שימוש באלימות נגד ישראלים, שהם רק רוצים לחיות בשלום במדינה משל עצמם לצד ישראל ואכן הם היו שומרים על מצב של אי אלימות במשך תקופה ממושכת? היו מגיעים איתם להסדר.
ישן 04-04-2013, 22:44
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05

רועי AZ - "סקילה באבנים היא זכות וחובה מולדות של מדינה שנמצאת תחת מתקפת בוגדים. סקילה באבנים כפשט וכדרש, כעונש לגיטימי לבוגדים, כפי שנהגו בכל מקום בעולם משחר ההיסטוריה האנושית"

ישן 05-04-2013, 09:55
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
אותי מעניין דבר אחד

למה אין קריאה מהעיתונות ו"אנשי רוח" מהימין, לאנשי שמאל ומצביעי מרצ למיניהם - להתנער מאותה אישה דוחה שקוראת לאלימות ורצח? בדיק כפי שדורשים בכל פעם שמתגלה איזה חוליגן, שבמקרה גר בישוב מעבר לקו הירוק. כל אותם צבועים שדורשים מכל ההתישבות - מהחתולים של תושבי השומרון ועד לחברי כנסת מהליכוד - להתנצל ולהתנער מאותם פושעים ש"מכם יצאו". איפה הם? מדוע קולם נדם? לא ניתן אלא להבין כי בעבורם, בשם האידאולוגיה והרצון להיות "נאור" ו"הומאני", מותר לקרוא לרצח יהודים. זה בסדר. אבל שיעז מישהו לחלל את קדושת נקיון הקיר בכפר כלשהו - אז תראו את נחת זרועם של הפובליציסטים ואת פחדנותם של כל אנשי ההתיישבות. הם צריכים לענות להם בפה מלא שהם לא מתכוונים לעשות כך - בדיוק כפי שאותם עיתונאים לא מתנערים מבריוני "הארצ" המטיפים כנגד ישראל או מנועה שיידלינגר ודומיה. הגיע הזמן שהימין לא רק יבחר לשלטון, אלא גם יבצע זאת. וכן - גם אם זה אומר טיסה של שה"ב לחתונת ביתו במסוק, או גלידה ב 10K ש"ח לאירוח במעונו הרשמי של ראה"מ. מוזר שאת הלשכה של הצמח הם לא תוקפים. אולי משום שהוא עקר רבבות יהודים מבתיהם והביא את השמאל לאביונה של הומאניות וצדק.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:06

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר