לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-04-2013, 22:24
  SkyMarshal SkyMarshal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "הומור אפריל 2013"

המר"ן שליט"א קים צ'ן אין (AKA קים ג'ונג און AKA "היורש הדגול"), מוודא את כשירות צבאו לקראת עוד תקופת סגירת דוח"ות פיננסיים, אההה, כלומר מתיחות, אהמ, סליחה שוב, לקראת המלחמה עם משטר המריונטות הדרום קוריאני ושליטיה האימפריאליסטים!!אחדאחד

בתפריט:
- תצוגת תכלית יוצאת מהכלל של קרב מגע קוריאני, הכוללת את מכת המחץ של התרסקות המונית על הרצפה
- מסע אופנועי סירה ישר משנות ה-30 של המאה הקודמת
- הצגת בטיחות - מה לא עושים במטווח אקדח (

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן. )
ושלל הפתעות נוספות.

כולנו נשמח לתגובות של אנשי מקצוע בתחום הירי לגבי ביצועי הירי של הגנרלים של קים.
-Lieutenant General William E. Kepner

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-04-2013, 11:51
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang מנהל Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
גם לי יש, גם לי יש :)
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "את יורה כמו בחורה..."

שניכם יופי של ירי, מטווח מעניין, האקדח שיריתם בו ניראה כמו 9 מ"מ מתוצרת S&W , הייתי אפילו אומר מודל 5906 (לא בטוח בזה, קשה לראות), ניראה שהטווח 10 מ'.

שתי הערות:
- לך באמת יש נטיה ימינה, נסה לירות עם שתי עיניים פקוחות (זה עניין של הרגל), לרוב סגירת עין ימנית עלולה ליצור סטיות ימינה.
- רואים שהגב' רוג לא רגילה להתעסקות עם נשק, עם תום הירי (הניפלא) היא העבירה את הנשק ליד שמאל, שיחררה את תפס המחסנית, העבירה את הנשק חזרה ליד ימין והוציאה את המחסנית.
סדר פעולות לא נכון וגם מסוכן שעלול לגרום לפליטת כדור (במידה ונתקע בקנה).
מה שצריך לעשות זה עם נשק מופנה קדימה כשהוא עדיין ביד ימין (היד שירתה), עם יד שמאל שחרור תפס המחסנית, שליפת המחסנית, שחרור המחלק, שקשוק והנחה על השולחן (לא מכיר את נהלי המטווח אולי אמרו לא לשחרר נקירה אלא להשאיר מחלק אחורה).

לב העניין, תירגול!
בארץ זה עולה הון תועפות אז אנשים לא מתרגלים (60 ש"ח כניסה למטווח + לפחות 2 ש"ח לכדור).
(כמה זה עולה בארה"ב הברית?)

ירי שלי המראה פגיעות מ 20 מ' בשתי שיטות: ירי חופשי כמו שעשיתם, ירי סלקטיבי תוך כדי תנועה והתקלה (מטח של 3 כדורים כל פעם)
האקדח הוא הפרטי שלי 9 מ"מ מסוג ברטה 92F

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 07-04-2013 בשעה 21:13.
ישן 07-04-2013, 16:55
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "גם לי יש, גם לי יש :)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Fang
שניכם יופי של ירי, מטווח מעניין, האקדח שיריתם בו ניראה כמו 9 מ"מ מתוצרת S&W , הייתי אפילו אומר מודל 5906 (לא בטוח בזה, קשה לראות), ניראה שהטווח 10 מ'.

Smith M&P למען האמת... קרוב קרוב

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Fang
שתי הערות:
- לך באמת יש נטיה ימינה, נסה לירות עם שתי עיניים פקוחות (זה עניין של הרגל), לרוב סגירת עין ימנית עלולה ליצור סטיות ימינה.

אתה יודע משהו, עם הברטה זה לא קורה לי .

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Fang
- רואים שהגב' רוג לא רגילה להתעסקות עם נשק, עם תום הירי (הניפלא) היא העבירה את הנשק ליד שמאל, שיחררה את תפס המחסנית, העבירה את הנשק חזרה ליד ימין והוציאה את המחסנית.
סדר פעולות לא נכון וגם מסוכן שעלול לגרום לפליטת כדור (במידה ונתקע בקנה).

להגנתה אציין שזו הפעם הראשונה שהיא יורה עם הסמית' (היא בכלל מעדיפה אקדחי תופי). למרות זאת, גם אני הערתי לה על כך.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Fang
מה שצריך לעשות זה עם נשק מופנה קדימה כשהוא עדיין ביד ימין (היד שירתה), עם יד שמאל שחרור תפס המחסנית, שליפת המחסנית, שחרור המחלק, שקשוק והנחה על השולחן (לא מכיר את נהלי המטווח אולי אמרו לא לשחרר נקירה אלא להשאיר מחלק אחורה).

הנוהל המקובל במטווח כאן הוא שמחלק פתוח הוא האבטחה הכי טובה. אל תדרוך לפני שאתה מוכן לירות וכו' וכו'.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Fang
לב העניין, תירגול!
בארץ זה עולה הון תועפות אז אנשים לא מתרגלים (60 ש"ח כניסה למטווח + לפחות 2 ש"ח לכדור).
(כמה זה עולה בארה"ב הברית?)

המחירים משתנים ממקום למקום. כאן, לשכור את האקדחים (סמית' M&P שרציתי לנסות וסמית' 38 Special ), שתי מטרות, חמישים כדור 9מ"מ וחמישים כדור 38 עלו לנו ביחד עם לשכור את העמדת ירי לשעה משהו כמו 45 דולר, שזה בכלל לא נורא. 180 ש"ח כולל 100 כדורים

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Fang
ירי שלי המראה פגיעות מ 20 מ' בשתי שיטות: ירי חופשי כמו שעשיתם, ירי סלקטיבי תוך כדי התקלה ותנועה (מטח של 3 כדורים כל פעם)
האקדח הוא הפרטי שלי 9 מ"מ מסוג ברטה 92F

לפחות עכשיו אני יודע שיש לך טעם טוב... איזה אקדח אתה חושב שאני קניתי?

ישן 07-04-2013, 20:11
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "[QUOTE] אתה יודע משהו, עם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Fang
כניראה שהברטה יושב לך טוב יותר ביד, היום הגישה היא שתנוחת הירי הטובה ביותר מושגת ע"י הנוחות בירי האישית של כל יורה ויורה

זה תמיד היה נכון. לדעתי זה תמיד עניין של נוחות. עם הברטה אני תמיד באיזור התשע-עשר נק' עד מרחק של 15 מטר. מעל 15 זה קצת יורד אבל לא הרבה

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Fang
ברטה M9?
מעניין מה היית צריך בשביל זה מעבר לכרטיס ביטוח לאומי (SSN)?

למעשה, 92FS
כדי לקנות אקדח בקליפורניה אתה צריך להיות תושב קבע, להציג הוכחה לכך (רישיון נהיגה קליפורני, מספר ביטוח לאומי וכו') ולעשות משהו שנקרא Handgun Safety Certificate. כדי לעשות את הHSC, אתה עושה מבחן של שלושים שאלות אמריקאיות, רובן ברמת הקושי של שאלת הדוגמא שהבאתי למטה, וצריך לענות נכון על לפחות 23.... ממש פשוט.
אחרי שקונים יש תקופת צינון של 10 ימים לפני שאפשר לקבל את האקדח. מעבר לזה יש כל מיני הגבלות מגוחכות (למשל הגבלה על גודל המחסנית - עד עשרה כדורים) אבל בסה"כ לא כזה מסובך

שאלות לדוגמא מהמבחן של הHSC:

1 - מתי האקדח צריך להיות מאובטח כראוי:
א) כשאתה בבית עם המשפחה
ב) כשיש ילדים בבית
ג) כשיש אורחים בבית
ד) כל התשובות נכונות

2 - אם הוצאת את המחסנית מאקדח חצי-אוטומאטי, הוא בטוח ואפשר לשים את האצבע על ההדק
א) אמת
ב) שקר

כפי שאפשר לראות, אם מישהו מצליח לענות באופן לא נכון על שבע מתוך שלושים שאלות ברמה זו, כנראה שבאמת לא בטוח לתת לו אקדח.
(אני אגב, עניתי נכונה על כל ה30 )

ישן 08-04-2013, 05:18
  ilanb ilanb אינו מחובר  
אילן בן-נון. מומחה לקליעה וצליפה, מדריך ירי בכיר ומאמן קליעה ספורטיבית

חבר מתאריך: 17.03.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "את יורה כמו בחורה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
וידאו קצר של אישתי ואנוכי במטווח של גראס וואלי... מבטיח לכם שאחרי שתראו אותו בחיים לא תגידו למישהו שהוא\היא יורים "כמו בחורה".

כמדריך ירי בעברי יצא לי לא פעם לארח במטווח טייסים משייטת מטכ"ל שירו ירי חופשי מהיר ונחרץ לעבר המטרות. לבסוף ביקשו בקשה קטנה שהחבר הנערה שהתלוותה אליהם תוכל לירות מספר כדורים.
כיוון שההנחיות מחייבות היה אותו לוחם עז נפש לוקח קצת אחורה ואני המדריך- מבצע את תפקידי.
בד"כ התוצאה היתה שהנערה קלעה למטרה טוב יותר מהלוחם עתיר גאוות היחידה. (זה עוד לא הפך אותה ללוחמת במתארים שונים אך בהחלט שלב א' היה מרשים יותר.)
מניסיון נשים / בנות יותר דידקטיות הן עושות מה שמלמדים אותן ולא באות להציל את העולם או לפגוע בבדל סיגריה מ 100 מ'. ולכן ברוב המקרים הן קולעות טוב יותר מגברים. (מניסיון)

לא כל מה שאני יכול לכתוב, אני רוצה לכתוב.

ישן 08-04-2013, 05:33
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ilanb שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]וידאו קצר של..."

זה בדיוק מה שמדריך הירי במטווח אמר לנו בפעם הראשונה שבאנו - נשים יורות טוב יותר כיוון שהן יורות עם היד, העין והראש. גברים יורים עם האגו.

לאחר הפעם הראשונה (בה היא הורידה 49 כדורים במטרה וכולם בתוך ה9 או 10) הביטוי "את יורה כמו בחורה" הפך אצלנו במשפחה לבדיחה.

אגב, אנקדוטה חביבה - בעמדה לידנו הייתה גברת פנסיונרית נחמדה. הדבר הראשון שהיא הוציאה מהתיק יד שלה היה LCR של רוּגר - תופי קטן נחמד ללא פטיש, מושלם לנשיאה כנשק מוסלק. היא ירתה בו 10 יריות, הניחה אותו, שלפה Smith 0.44 ענקי וירתה משהו כמו 100 כדורים. אחרי זה, כשהיא נכנסה לשיחה עם אישתי, אישתי העירה על כך והגברת ציינה שהיא מתעבת אקדחים קטנים בגלל הרתע הנורא שלהם...
אז כן, נשים אוהבות אותם גדולים

ישן 13-04-2013, 13:04
  משתמשת נקבה Kodkodit Kodkodit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.02.13
זה נראה לי גם שייך לאשכול ההומור-הודח מפקד צוללת שבדה את מותו כדי לסיים רומן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "הומור אפריל 2013"

אומנם זה אמיתי , אבל עדיין:
מפקד צוללת לשעבר בחיל הים האמריקני ייאלץ לעזוב את שורות הצבא לאחר שזייף את מותו במטרה לשים קץ לרומן מחוץ לנישואים שניהל. הוא שלח למאהבת שלו בווירג'יניה מייל שבו הציג את עצמו כעמית ליחידה בשם "בוב", אשר דיווח לה בצער רב על "פטירתו הלא צפויה" של בן-זוגה.
בעקבות זאת, בחיל הים נפתחה חקירה וקומנדור מייקל פי וורד, קצין בדרגה המקבילה לסגן-אלוף, נאלץ להודות שבגד באשתו וששלח למאהבת שלו מכתב בדוי. "ניסיתי לסיים את היחסים בינינו", הוא הסביר לחברי הוועדה שהתבקשה אתמול (יום ו') להכריע ביחס לעתידו בצבא, "אבל הצורה שבה בחרתי לעשות את זה הייתה מגוחכת".

(הכתבה המלאה:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4367400,00.html )

ליד זה לשלוח הודעת פרידה בSMS כבר נראה כמו מעשה אמיץ...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:46

הדף נוצר ב 1.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר