לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2013, 17:12
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
הרב הראשי: החרדים שעושים מנגל בגן סאקר מחללים את השם. דרעי: אני מזועזע מחוסר הרגישות

ח"כ אריה דרעי גינה היום (ב') את הצעירים החרדים שבחרו לערוך אמש, בערב יום השואה, פיקניק "על האש" בגן סאקר שבירושלים. דרעי: "חש זעזוע עמוק".

בפוסט שהעלה לעמוד הפייסבוק שלו, הביע דרעי זעזוע עמוק נוכח הפיקניק שנערך במרכז הבירה: "מספר בני נוער בחרו להכתים אמש ציבור שלם ובחוסר רגישות קיימו בגן סאקר אירועים שאינם הולמים את אופיו המיוחד של היום הזה".

כמו כן, הוא קרא להורים ולמחנכים של אותם הצעירים "להעביר לדור הבא את המשמעות המיוחדת של ימים מסוג זה ולהחדיר לתודעתם את הרגישות הנדרשת מהם".

דרעי סיפר עוד על הוריה המאמצים של אשתו, שניצלו בשואה: הוריה של רעייתי, איסר מנחם ואסתר בילא ז״ל, אשר ילדי הגדולים יעקב מנחם ושמחה בילא נקראים על שמם, שרדו בגבורה את השואה והיוו לנו דוגמא חיה לתופת שעברה על עם ישראל בשנים הקשות ההם".

מוקדם יותר היום, הרב הראשי האשכנזי לישראל, יונה מצגר, גינה בתוקף את החרדים שערכו אמש, בזמן טקסי ערב יום הזיכרון לשואה, פיקניק "על האש" בגן סאקר בירושלים. "לעשות מנגלים בזמן שיהודים אבלים וכואבים את כאב ששת המיליונים? איזה היתר יש לזה? זה חילול השם! אנחנו נמצאים במקום מנותק מהעולם?", אמר מצגר בראיון ברדיו "קול ברמה".

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...1&cat=468&loc=4
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-04-2013, 07:53
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
ומה עם עבריין שלא הורשע?
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "יש הרבה כלי תקשורת וכל אחד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
ציבור הבוחרים לא היה צריך לבחור בו, משום שהוא עבריין מורשע.
.

כל כך הרבה ח"כ הורשעו בכל מיני עבירות, שיש סיכוי די גדול שיש כיום הרבה מהם שהם עבריינים לא מורשעים.

(כי אם כל עבריין היה תמיד נתפס ומורשע לא היו עבריינים כלל).

אני מעדיף עבריין מורשע מעבריין שלא הורשע (עדיין.. או שלעולם לא יורשע, כי בדרך כלל מרשיעים את העבריינים היותר זוטרים).

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 09-04-2013 בשעה 07:57.
ישן 08-04-2013, 21:21
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אוי בחייך, הרי הצלם לא היה..."

ואם הוא לא היה שם במקרה, אז מה?
הוא עיתונאי, והעבודה שלו היא לדווח על דברים שמעניינים אנשים. זה שבמדינת ישראל יש אזרחים שבוחרים לבזות את יום הזיכרון לשואה זה משהו שמעניין אנשים, ולכן זה מתפקידו לדווח על זה.
אם מחר תהיה הפגנה של התנועה האיסלאמית, וכתב מסוים יגיע לשם ויתעד מפגינים צועקים 'מוות ליהודים' אתה תאשים אותו בזה שהוא מלבה שנאה נגד ערבים? הוא הרי לא הגיע לשם במקרה... הוא ידע שהולכת להיות הפגנה, ושכנראה הוא יוכל לשמוע שם קריאות כאלה ואחרות...
לגבי הפצת שנאה - אם מישהו קורא כתבה כזו ובוחר בעקבותיה לשנוא את כל החרדים, הבעיה היא בו, לא בכתב.

ישן 09-04-2013, 09:51

אי אפשר להשוות דת של 3.5 אלף שנים לדת חדשה של 60 שנה
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "הפנית את שאלת המדוע אני לא..."

גם כל מדינת ישראל נסמכת על היהדות של 3.5 אלף שנים הכולל צום ביום הכפורים ושביתה בשבת וכן הלאה.

ללא יהודים ויהדות אין גם ציונות.

מה רע עם יהודי שמקיים 613 מצוות עתיקות, וחסר לו רק מצווה אחת - חדשה - לעמוד דום ביום הזיכרון. את המצווה החדשה הזו הוא לא קיבל על עצמו, כמו שעוד הרבה יהודים לא קבלו על עצמם את המצוות של חסידי ברסלב להגיד נ-נח-נחמן מאומן.

האם יעלה על הדעת שכל מי שהוא אינו נוהג מנהגי ברסלב להוקיע אותו ולערוך נגדו ציד מכשפות?

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 09-04-2013 בשעה 09:55.
ישן 09-04-2013, 08:12
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "[QUOTE]כי יום השואה נקבע על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Private
רגע כשהם אומרים ממשלת הציונים, למה הכוונה?
למיטב הבנתי רק סיקריקים לא מאמינים שהיינו צריכים להקים מדינה וזה לא תקף לכל הדתיים חרדים.

הסיקריקים חדלו מלהתקיים לפני כמעט 2,000 שנה.
נטורי קרתא הם אנטי-ציוניים בפועל, אבל יש זרמים אחרים שמתנגדים לקיומה של מדינת ישראל כמדינת היהודים באופן רעיוני- תולדות אהרון וסאטמר (שנטורי קרתא הם מין תת זרם שלהם) למשל.
בד בבד יש חצרות שתומכות ברעיון הציוני.
בקיצור, בדיוק כמו אצל החילוניים- אין הכללות. יש אנשים טובים וחארות, יש עלוקות ויש צדיקים, יש ציוניים, יש לא ציוניים ויש אנטי ציוניים.
ציטוט:

הם עושים משהו מיוחד בתאריך הזה? תפילות מיוחדות?

כן, י' בטבת, פרט להיותו יום צום לזכר תחילת המצור על ירושלים בתקופת בית ראשון, הוא גם יום הקדיש הכללי שנקבע ע"י הרבנות הראשית לישראל (לדעתי לפני שבכלל צוין יום הזכרון לשואה) למעשה ביום זה נוהגים כיום זכרון (יורצאייט) לזכר כל אלו שתאריך מותם ומקום קבורתם לא נודע. לומדים פרקים, מתפללים לעילוי נשמות, אומרים תהילים וכו'.
כמו שראו גם בכתבה המצולמת, ישנם חרדים שנוהגים לעשות זאת גם ביום הזכרון ה"חילוני", פשוט המנהג של עמידת דום בצפירה הוא שחורה להם.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 09-04-2013, 11:54
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=Private]רגע כשהם..."

ציטוט:
הסיקריקים חדלו מלהתקיים לפני כמעט 2,000 שנה.

לפי ויקיפדיה משתמשים בו כיום בתור כינוי:
"בתחילת המאה ה-21 החל שימוש בביטוי עבור חרדים קיצוניים ואנטי ציוניים, מקרב אנשי נטורי קרתא או הדומים להם, המפעילים אלימות כדי להשיג את מטרותיהם, בשל הדמיון בינם ובין הסיקריקים."

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A1...%A7%D7%99%D7%9D

ציטוט:
נטורי קרתא הם אנטי-ציוניים בפועל, אבל יש זרמים אחרים שמתנגדים לקיומה של מדינת ישראל כמדינת היהודים באופן רעיוני- תולדות אהרון וסאטמר (שנטורי קרתא הם מין תת זרם שלהם) למשל.

כן אני יודע שיש עוד זרמים. חשבתי שאם אני יאמר סיקריקים אני אכליל אותן תחת אותו שם.

ציטוט:
כן, י' בטבת, פרט להיותו יום צום לזכר תחילת המצור על ירושלים בתקופת בית ראשון, הוא גם יום הקדיש הכללי שנקבע ע"י הרבנות הראשית לישראל (לדעתי לפני שבכלל צוין יום הזכרון לשואה) למעשה ביום זה נוהגים כיום זכרון (יורצאייט) לזכר כל אלו שתאריך מותם ומקום קבורתם לא נודע. לומדים פרקים, מתפללים לעילוי נשמות, אומרים תהילים וכו'.
כמו שראו גם בכתבה המצולמת, ישנם חרדים שנוהגים לעשות זאת גם ביום הזכרון ה"חילוני", פשוט המנהג של עמידת דום בצפירה הוא שחורה להם.

תודה!
ישן 09-04-2013, 12:02
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "[QUOTE]הסיקריקים חדלו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Private
לפי ויקיפדיה משתמשים בו כיום בתור כינוי:
"בתחילת המאה ה-21 החל שימוש בביטוי עבור חרדים קיצוניים ואנטי ציוניים, מקרב אנשי נטורי קרתא או הדומים להם, המפעילים אלימות כדי להשיג את מטרותיהם, בשל הדמיון בינם ובין הסיקריקים."

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A1...%A7%D7%99%D7%9D

הסיקריקים היו דוקרים את מטרותיהם (רומאים ויהודים הלניסטיים) עם פגיון שנקרא סיקריק. כל השוואה בינם לבין החרדים לא רק שהינה מגוחכת אלא יש בה הרבה ממסע הדמוניזציה נגד החרדים.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 08-04-2013, 22:57
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
40 חרדים עשו מנגל נהפך ל-200, כתבות רק מהשבוע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "הרב הראשי: החרדים שעושים מנגל בגן סאקר מחללים את השם. דרעי: אני מזועזע מחוסר הרגישות"

הדוסים לא מתקלחים:
http://www.globes.co.il/news/articl...?did=1000834593

א.ב. יהושוע: "טרור חרדי מסכן את חיינו במדינה:
http://www.mynet.co.il/articles/0,7...4363876,00.html

דירות לחרדים ב10 שקל:
http://www.globes.co.il/news/articl...?did=1000834846

עיריית ירושלים אישרה חצי מליון ש"ח "למניעת חזרה בשאלה":
http://www.haaretz.co.il/news/educa...emium-1.1984321

עוד היד נטויה, והעט כותבת.

the Jews had caused the worldwide Depression, and were responsible for the crippling unemployment and inflation which afflicted Germany during the 1920s.
He claimed that Jews were white-slavers and were responsible for over 90 percent of the prostitutes in the country
(Julius Streicher, der stumer)

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 08-04-2013 בשעה 23:03.
ישן 09-04-2013, 15:54
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
לא צריך לתת כלום,אף אחד גם לא מחפש צידוק
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי בנג'ו שמתחילה ב "נו שוב ההשוואה עם הנאצים? למה..."

אבל זו המציאות במדינת "היהודים".
כן גם בתקופת השואה טענו שהיהודים פרזיטים,
כן גם בתקופת השואה טענו שהם נטל לכלכלת גרמניה,
וכן גם בתקופת השואה טענו שהם עלוקות, מוצצי דם וכנ"ל.
לא, לא עזרו כל ההתגונניות של יהודי גרמניה.
(תקרא את הפיסקה למעלה שלקחתי מדר שטרימר).
ולא אני לא טוען שכולם ככה, ישנם מיעוט בחברה הישראלית שמסיתים את כולם, ויש כאלו שחוגגים על זה כמו חברנו הלז...
ד"א החרדים באמת אופים מצות עם דם של חילונים, אבל עוד מעט תתפרסם כתבה על זה.

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 09-04-2013 בשעה 15:58.
ישן 09-04-2013, 07:25

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "הרב הראשי: החרדים שעושים מנגל בגן סאקר מחללים את השם. דרעי: אני מזועזע מחוסר הרגישות"

אֵת כָּל הַדָּבָר אֲשֶׁר אָנֹכִי מְצַוֶּה אֶתְכֶם אֹתוֹ תִשְׁמְרוּ לַעֲשׂוֹת לֹא תֹסֵף עָלָיו וְלֹא תִגְרַע מִמֶּנּוּ. (דברים יג א)

איסור הוספה על מצוות תורתנו הקדושה
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%91%D7%9C_%D7%AA%D7%95%D7%A1%D7%99%D7%A3_%D7%95 %D7%91%D7%9C_%D7%AA%D7%92%D7%A8%D7%A2

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 09-04-2013 בשעה 07:27.
ישן 09-04-2013, 10:17
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי totaljack שמתחילה ב "ואני משאר שאתה מרדת לפחות 4..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי totaljack
ואני משאר שאתה מרדת לפחות 4 פעמים במהלך השרות שלך כי שרתת בגולני
בו נקפוץ למסקנות ונכניס לאנשים מילים לפה, זה היה דיון מוצלח.

אם אני טועה אתה מוזמן לתקן אותי, בגלל זה לא רק רשמתי אלא גם הדגשתי את המילה משאר. מה גם שאני מניח לא רק ע"ב הדיעה האחת הזאת שלך, אלא על סמך כלל ההתבטאויות שלך בפורום.

אה כן, ובסופו של דבר סייגתי הכי בגדול והבהרתי את הנקודה, ככה שאתה לא באמת יכול להתלונן.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 09-04-2013, 09:58

אתה לועג פה על דת ישראל
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי totaljack שמתחילה ב "וילך משה עם שטריילמל במדבר,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי totaljack
וילך משה עם שטריילמל במדבר, ויתחמם ראשו ותחיל לדבר עם חברו הדימיוני.

ואחר כך אתה דורש שיקיימו דת חדשה לעמוד דום ביום העצמאות.

עם ישראל הגיע לארץ ישראל מכוח יהדותו ומכוח הדת ולא בשם דת חדשה ועם חדש, כי על דת חדשה ועם חדש טוענים הפלשטינאים שהארץ היא שלהם.

ישן 09-04-2013, 18:56
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
זה בדיוק מה שאני טוען - אם הרבנים היו רוצים, גם העמידה בצפירה היתה "מגויירת"
בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אתה אפילו לא צריך להכנס לזה"

אך נראה שההתעקשות שלא להפוך אותה ל"מנהג יהודי" היא בסה"כ התעקשות, בעיקר לשם הבדלנות.
מה היה כואב לרבנים לאפשר זאת? האם זה יותר גרוע מלהתחפש? היו מאפשרים את הנוהג, ובא לציון גואל - אין יותר צלמים שמסתובבים להם בין הרגליים והם מקרבים עוד קצת בין החילונים לחרדים, וכל זה במחיר של לעמוד במקום במשך דקה תמימה (אפשר אפילו להתפלל בזמן הזה, כך שהזמן לא "מבוזבז").

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:19

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר