לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-04-2013, 14:28
צלמית המשתמש של totaljack
  משתמש זכר totaljack totaljack אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.11
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "הייתי מעדיפה להביא מקור יותר אמין מ"חורימבה""

יחי ההבדל הגדול...

ציטוט:
HSV, או herpes simplex virus, הוא וירוס שהורג תינוקות. היו בשנים האחרונות כמה מקרי מוות כתוצאה מהעברה של הרפס סימפלקס בברית. הווירוס גורם לפצע לא נעים על השפה במבוגרים, אבל בתינוקות הוא גורם למחלה כלל מערכתית שעלולה להיגמר בקריסת איברים ובמוות. כאשר יש חשד להרפס בתינוק מתנפלים עליו עם כל נפלאות הרפואה המודרנית, כי זה וירוס שפוגע בכל מערכת. מאיברי הבטן ועד למוח.

HIV, או human immunodeficiency virus, הוא וירוס שלא הורג תינוקות. תינוקות שנולדים לנשאיות HIV ונדבקים בלידה (מהאם! לא מהמוהל) חייבים לקבל מהר ככל הניתן טיפול אנטי-ויראלי שיעכב את התקדמות הווירוס, אבל הם לא מתים ממנו. בעולם המערבי, תינוקות שנולדים כשהם נשאי HIV צפויים לחיות חיים ארוכים (יחסית).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-04-2013, 09:07
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "לא יודע על איזה אונס אתה מדבר, ואם אתה חולה אז אני בטוח שיש בית מרקחת בסביבה"

אני לא חושב שהסיכון של להידבק במחלת מין ממוהל מוסמך גדול (למעשה הוא קטן) מביצוע כל מטלה שגרתית אחרת.
בעת חציית רחוב יש יותר סיכוי שידרוס אותך רכב. בעת מקלחת יש יותר סיכוי שתפול ותשבור את הראש וכו' וכו'.
נמאס כבר שכל מיני אנשים עם אג'נדה ברורה מאוד נגד היהדות מפרסמים נתונים שמעוותים להיראות כאילו יש להם משמעות. אם היו מאמצים את נושא המקלחת או טיפוס על סולמות ומעניקים לו את אותה תשומת לב אנשים היו מתקלחים רק עם קנקנים וחברות שמייצרות סולמות היו מוצאות מחוץ לחוק.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 11-04-2013, 15:06
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אני התייחסתי דווקא לטעם הזה של סיוע בריפוי
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי channb שמתחילה ב "אתה נחשפת רק לטעמים המזוכרים..."

ובכן, מדובר באקט שאין שום הוכחה רפואית שהוא מועיל במשהו. גם אם הוא מועיל, הטכנולוגיה הקיימת מאפשרת תחליפים בטוחים. הבעיה כאן היא שמרנות ועקשנות שהם לא קשורים ישירות לעניין האמונה הדתית. אף אחד לא יהיה פחות יהודי רק בגלל שהברית שלו לא כללה מציצה בפה, או בכלל. איכשהו, אגב, אני מתקשה להאמין שאברהם אבינו מצץ לעצמו בשעת המילה...
ולגבי סיכונים, אני משתדל מאוד לנקוט אמצעי זהירות גם כשהסיכון לכאורה נמוך מאוד. לכן, למשל, אני לא אחזיק נשק חם בבית כל עוד יש לי ילדים, ואני אקפיד לשלוח אותם רק לרופא שיניים שיש לי לגביו המלצות ברורות על מומחיותו. הדוגמא השניה איננה מקרית. אישתי כמעט מתה בגלל סיבוך נדיר ביותר מעקירת שן בינה. נדיר, נדיר, אבל יכול לקרות ולכן אתה רוצה בעל מקצוע מיטבי בתחומו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:05

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר