לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-04-2013, 15:34
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
בתור היפוכונדר, כן :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "שאלה בכללית לא רפואית- האם אתם צורכים ויטמינים?"

יש לי מגירה שלמה, גם בבית וגם בעבודה מלאה בכל מיני סולגאר ואלטמן למיניהם.

בגדול, הויטמינים שיש לי בבית מתחלקים בין:

1. מולטיויטמין - שאותו אני צורך "מדי פעם"
2. אלספא - שגם אותו אני צורך "מדי פעם"
3. ויטמינים לבעיות ידועות - למשל, עשיתי בדיקות והתגלה שיש לי לחץ דם גבוה - אז יש לי ויטמינים שהמטרה שלהם לסייע בהורדת לחץ הדם וכו'
4. ויטמינים לבעיות "חשודות" - למשל, פעם אחת נזל לי דם מהאף, אז נכנסתי לאינטרנט - בדקתי תסמינים וקניתי ויטמין שמטרתו למנוע התפתחות של התסמין הזה (ואז נתקעתי עם 60 כדורים) וכל מיני דברים כאלו

אני חושב שאם אני מוכר את כל מה שיש לי במגירות האלו, אני יכול לחיות חודש בלי משכורת
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-04-2013, 16:22
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "זה לא הופך את מה שהוא כתב ללא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
זה לא הופך את מה שהוא כתב ללא נכון.

לא בהכרח, אבל זה בהחלט מעלה חשד.
זה כמו שאני אומר "שלום, אני דוקטור רוג, עם תואר דוקטור לעזופטיה נובית מהמכללה האקדמית של גברת רוג, ואני אומר לך, כל מה שאתה צריך כדי לשפר את בריאותך בכל התחומים, כולל התפקוד המיני, תפקוד הכליות והלב, תפקוד הברכיים ושיפור ניכר בראייה זה לשתות בכל יום כוס אחת של חלב עז נוּבִּית לא מפוסטר... אה, ובמקרה, למזלך, יש לי עז נובית ואני מוכר את החלב שלה במחיר פעוט... ממש נותן חינם... רק עשרה שקלים לליטר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
ובכל מקרה, התוצאה השלישית או הרביעית בחיפוש-
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3658519,00.html

מתוך הכתבה שהבאת:

ציטוט:

"במחקר נוסף”, מוסיף פרופ’ רוזנפלדט, ”נתנו לחולים שילוב של תוספים, בהם Q10, אומגה 3, חומצה אלפא ליפואית, סלניום ומגנזיום, והתוצאות היו דומות, עם שיפור בהחלמת החולים. כיום אנו נותנים Q10 במשך שישה חודשים לכל החולים שעוברים ניתוח לב, ובהמשך נשווה את תוצאות מהלך ההחלמה שלהם לאלה של תקופות קודמות, שבהן החולים לא קיבלו את התוסף”.

מה שהוא בעצם אומר זה - Q10 היה שיפור במצבם של חולים שטופלו בו זמנית גם בתרופות רגילות. עם Q10 ותוספים אחרים, היה אותו השיפור. אין לנו קבוצת ביקורת (ראה החלק שהדגשתי) אבל אנחנו מניחים שהQ10 עשה את ההבדל...

מעיד בעיקר על המדען, לא על המחקר.

ישן 15-04-2013, 16:39
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=meac]זה לא הופך את מה..."

ראשית- הוא שאל מה זה ה-Q10. החיפוש עונה על הדרישה.

לגבי הלינק הראשון- הוא לא אמר שהוא דוקטור לרפואה. לגבי הקולג' לרפואה משלימה- אני אישית ממש לא שולל רפואה משלימה, במיוחד כשהמאמר הזה לא בא כדי למכור את שירותי המכללה, כפי שהדוגמא שלך טוענת עם העיזים. מכאן שאין לו אינטרס מיוחד לשקר, הוא לא מוכר את התוספים הללו.

לגבי הלינק השני - הציטוט שלך הוציא הכל מהקשר. הציטוט המלא-
"במחקר שערכנו ביחידה לחקר ניתוחי לב, בשנת 2005, מצאנו שמתן של 300 מ”ג קו־אנזים Q10 ליום, שבועיים לפני ניתוח מעקפים או החלפת מסתם, הביא לעלייה ניכרת ברמות ה־Q10 במיטוכונדריות, לשיפור במדדים של התכווצות תאי שריר הלב ובהחלמת החולים לאחר הניתוח. במחקר נוסף”, מוסיף פרופ’ רוזנפלדט, ”נתנו לחולים שילוב של תוספים, בהם Q10, אומגה 3, חומצה אלפא ליפואית, סלניום ומגנזיום, והתוצאות היו דומות, עם שיפור בהחלמת החולים.".

שים לב- במחקר א' ניתן רק Q10 והיו שיפורים. במחקר השני נתנו שילובים שונים, והיו תוצאות דומות. אם קוראים את כל הפסקה ולא רק את מה שציטטת, רואים שלQ10 דווקא יש השפעה חיובית.
ישן 16-04-2013, 15:36
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "ואתה שוכח שאתה דיברת על תזונה..."

צריך להבין איך מבצעים מחקרים מהסוג הזה.
המחקר האידאלי יכול לקחת 100 אנשים רנדומליים בריאים, שאף אחד מהם לא סובל מבעיה בספיגה או מצמחונות/טבעונות וכד' ולחלק אותם לקבוצה שכן או לא לוקחת ויטמינים ועדיף שהקבוצה שלא לוקחת תיקח פלצבו. מחקר כזה יהיה מאוד יקר ואף אחד לא ירצה לממן אותו. (שזה כשלעצמו מעורר שאלה, איך יצרניות הוויטמינים מעולם לא מצאו לנכון לממן כזה מחקר)
בכל מקרה במחקרים הללו מבצעים תקנונים כדי להוריד את אלו עם בעיות הספיגה וכד' כדי להגיע לאדם הממוצע שחלקו מקפיד לאכול פירות וירקות ואילו חברו חובב אוכל מהיר. סכ"ה רפואה היא מדע סטטיסטי.
אני מצרף לך לינק של מאמר אחד (שלא קראתי, אבל נראה כמו metha analysis)
http://jama.jamanetwork.com/article...rticleid=205797

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:31

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר