לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-04-2013, 16:23
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "רמזתי שהאמירה של לינוקס..."

תכנס פעם בחיים שלך לכפרים האלה לפני שאתה ממשיך לדבר ככה או תהיה סוף שבוע שבוע בעיר כמו כרמיאל ותשמע כמה ירי יש בכפרים האלה ליד ואיזה דגלים יש להם בתוך הכפרים האלה בלי לדבר על האדמות הגנובות... אחרי שתעשה את דברים האלה,אני אתן לדברים שלך יחס אמיתי.

אילן ביטל את הטיעון שלך והוכיח איפה המגזר הזה עומד.

אגב בצמוד ליד התאונה מאה מטר משם בנו גשר במאה מיליון ש"ח בגלל בית קברות מוסלמי ריק. כיצד אני יודע את זה? מי שגדל באותה עיר בשנות ה 50-60 הוציא משם את העצמות והם היו משחקים איתן כחרבות באותו זמן וזה בית קברות ריק בלי כלום, אבל אנשי שמאל רצו לתת למוסלמים כבוד ולבית קברות שאין בו עצמות בכלל, אחרי שהמוסלמים בישראל עוד רצו לרצוח את ראש העיר של העיר הזאת ולכן הצמידו לו שומרי ראש בזמנו בגלל המגזר האהוב עליך הפרו ישראלי לפי ההגדרה שלך.
לחסל את הטיעון שלך עוד קצת חוץ ממה שאילן דאג להביא לנו.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-04-2013, 00:34
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "תכנס פעם בחיים שלך לכפרים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
תכנס פעם בחיים שלך לכפרים האלה לפני שאתה ממשיך לדבר ככה או תהיה סוף שבוע שבוע בעיר כמו כרמיאל ותשמע כמה ירי יש בכפרים האלה ליד ואיזה דגלים יש להם בתוך הכפרים האלה בלי לדבר על האדמות הגנובות... אחרי שתעשה את דברים האלה,אני אתן לדברים שלך יחס אמיתי.

נכנסתי אין ספור פעמים לדיר אל-אסד. אני נוהג לערוך שם קניות בסלח דבאח. אף פעם לא נתקלתי בעויינות.
מכיוון שהמשפחה של ארוסתי מכרמיאל, עשיתי שם מספר רב של סופי שבוע וחגים, כולל פסח האחרון.
עכשיו מגיע לדברים שלי יחס אמיתי?

ציטוט:
אילן ביטל את הטיעון שלך והוכיח איפה המגזר הזה עומד.

איפה המגזר עומר או לא עומד זה בכלל לא רלוונטי. אתה מצדיק פה שמחה על מוות של אנשים שנהרגו בתאונת דרכים. הם לא נהרגו כשניסו לבצע פיגוע, ואפילו לא במסגרת הפגנה. הם בסך הכל נהגו ברכבים שלהם.

ציטוט:
אגב בצמוד ליד התאונה מאה מטר משם בנו גשר במאה מיליון ש"ח בגלל בית קברות מוסלמי ריק. כיצד אני יודע את זה? מי שגדל באותה עיר בשנות ה 50-60 הוציא משם את העצמות והם היו משחקים איתן כחרבות באותו זמן וזה בית קברות ריק בלי כלום, אבל אנשי שמאל רצו לתת למוסלמים כבוד ולבית קברות שאין בו עצמות בכלל, אחרי שהמוסלמים בישראל עוד רצו לרצוח את ראש העיר של העיר הזאת ולכן הצמידו לו שומרי ראש בזמנו בגלל המגזר האהוב עליך הפרו ישראלי לפי ההגדרה שלך.

ואיך כל הסיפור המרגש הזה קשור לעניין?

ציטוט:
לחסל את הטיעון שלך עוד קצת חוץ ממה שאילן דאג להביא לנו.

כל מה שאילן עשה זה להראות שיש ערבים שהם בני אדם קיצוניים ופנאטים, שמסוגלים לשמוח על מוות של אדם חף מפשע רק בגלל הלאום שלו. אתה הראת שיש גם יהודים כאלה.

ישן 13-04-2013, 01:01

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot]תכנס פעם..."

אם אתה מכיר את האיזור האם ראית את היקף גניבת האדמות אצל הערבים מסביב לכרמיאל ובצמוד לכביש 85, האם שמעת את הירי בכפרים מסביב לעיר או כל המטענים והתאונות עבודה בין החמולות בכפרים ומה שהם עושים בכרמיאל ביום כיפור עם הרכבים בכוונה? (האם זכורה לך התאונה בכרמיאל ביום כיפור לפני כמה שנים שערבי מאותו כפר רצח ככה תושבת כרמיאל?)
אולי הכי גרוע שזה סכנת החיים קבועה ביציאות ובכניסות לכפרים שלהם ליד כרמיאל כי הם לא יודעים מזה זה רמזור אדום ועוברים באדום שם באופן חופשי בכביש 85.

תן לי לגלות לך סוד עכשיו ברשותך, אני מגיע לכרמיאל כבר 24 שנה בגלל קרובי משפחה באופן קבוע ולכן אני מכיר את העיר היטב ואגב החנות שאתה קונה ממנה לא נמצאת בתוך הכפרים אלא מחוץ לכפרים. אם אתם עושים שם על האש, תכנס לתוך הכפר לקנות את הפיתות הטובות באמת ולא אצל דבאח ושם תביט בדגלים הטב שיש להם בכפר ותבין על מה אני מדבר איתך.

אגב יש סיכוי שאני הולך לעבוד גם בכרמיאל,אבל זה כבר לא קשור לפוליטיקה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 13-04-2013, 01:15

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אם אתה מכיר את האיזור האם..."

אתה ממש מסרב להבין את הנקודה -
לא מדובר פה על יחס המגזר הערבי למדינת ישראל, ונאמנותם או חוסר נאמנותם למדינה. לא מדובר פה על פשיעה כזו או אחרת שנפוצה יותר או פחות במגזר זה. לא מדובר פה על איך אתה רואה את ההוויה של יחסי יהודים- ערבים במדינת ישראל. ולכן אני בכלל לא טורח לענות על הטענות שלך לגבי מה כן קורה או לא קורה באותם כפרים בכלל ובמגזר הערבי בכלל - כל הדברים האלה בכלל לא רלוונטים לדיון הזה.
מדובר פה על אנשים שאתה לא יודע עליהם כלום שנהרגו בתאונת דרכים. לשמוח על מוות של אנשים שאתה לא יודע עליהם שום דבר חוץ מהלאום שאליו הם משתייכים זה מגעיל.

ישן 14-04-2013, 15:00

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "בשורה התחתונה אין הבדל בינך..."

א, אני לא גזען ועד היום כל תקל שלי עם ערבים או חרדים, הם אלה שברחו מרוב פחד כולל חמולה שלמה של ערבים שעוד בקשו סליחה וברחו מאותו מקום. אם יש לערבי מקל על הראש הוא יהיה אחלה של אדם ומי שלימד אותי את זה צדק ב 100%. אני אדם נחמד מאוד וטוב לב עד שמשהו מנסה לעשות לי משהו רע ואז האופי הרע שלי מופיע.
ב, אותם ערבים בכתבה של אילן שייכים לטרור המוסלמי או חלק מאותו מנגנון משומן של הטרור המוסלמי.
ג, כדאי לך לראות את הסרט בוגד משנת 2008 ואז אולי תבין למה קשה לבכות על ערבים שמתו,בגלל שהבמאי והכתוב הציגו שם את הדילמה משני הצדדים יפה מאוד,ולכן אני לא גזען.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 14-04-2013 בשעה 15:07.
ישן 14-04-2013, 15:59

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot]אני לא גזען..."

ערבים חיים בחמולות בכפרים ובערים הגדולות עד היום ואין מה לעשות שהם מבינים כוח ונותנים לו כבוד גם בישראל. תביט כיצד אירן כופפה את המנגדים לה בלבנון וכיצד הם הכירו בכוח שלה ועשו סולחה גדולה ברגע שאירן נכנסה לתמונה.

בתוך הכפר שלו ליד כרמיאל או בעיר כמו ירושלים נראה לך שהוא יפגע בערבי אחר או יאנוס את השכנה שלו? התשובה היא לא בגלל שהחמולה של הבחורה או הבחור השני ינקמו בו ובחמולה שלו על רקע כבוד המשפחה.

לכן אני אומר שערבי צריך להיות עם מקל על הראש שהוא ידע שכל עבירה על החוק יגיע המקל ולזה הם יודעים לתת כבוד בגלל שככה הם חיים בחמולות לשלהם.

ישן 14-04-2013, 16:10

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אין שום בעיה, אתה מוזמן..."

אז רגע חוסין שחתם עם רבין על ההסכם שלום טעה בשנות ה 60-70 שהוא הוריד את החמולה שהתנגדה לשלטון שלו בירדן, מוברק עשה טעות שהוא עצר את האחים המוסלמים קרוב ל 30 עשורים? האחים המוסלמים כיום עושים טעות שהם כופים את הדעה שלהם על תושבי מצרים? אירן עושה טעות עם לבנון? החמאס השמיד בעזה ב 2009 פלג קטן של אל קאעידה בעזה ואת כל האזרחים שהיו בדרך שלהם כולל ידלים ערבים וככה הם השיגו שקט בעזה בזמנו. הפתח מחק את החמאס בגדה המערבית שוב בכוח.
המנהיג של התנועה האיסלמית הצפונית בארץ נוהג באותה דרך עם הקהל שלו וכל מי שמתנגד לו במגזר הערבי בארץ ולכן מדוע אני טועה ואתה צודק?

אני אומר לך את האמת לגבי האופי של המגזר הזה וכיצד הוא נשלט עד היום בישראל או במדינה ערבית אחרת ואני לא גזען.

ישן 14-04-2013, 16:31

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "ואני אומר שהיהודים הם עם של..."

רוב האנשים חמדנים בעולם הזה יהודים,נוצרים, מוסלמים וכל עם אחר שתחשוב עליו יהיה כזה.
טיעון לא מוצלח בני.

ול liorif, את רשמת "ערבי זה זה ערבי מת" ולא אני. אני רשמתי כיצד הם חיים בשכונות שלהם או בכפרים שלהם וזאת עובדה שאת ובני לא יכולים לבטל אותה,כי זה במצב של המגזר הזה.
ולגבי הטכנאי של הוט זה בגלל שהוא עובד אצל הוט ואין לו ברירה אלא לתת לך שירות בסופו של דבר. השירות של הוט נוראי, כאשר יד אחת לא יודעת מה האחרת עושה או לא רוצה לדעת.

ישן 14-04-2013, 21:36

בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "ואיזה אחוז לעומת הלא ערבים או..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
ואיזה אחוז לעומת הלא ערבים או ליתר דיוק- הלא מוסלמים (אם נכניס ברברים כמו הפקיסטנים למשוואה)?

אה נו, לפי ההגיון הזה לרוסים יש תרבות של אלכוהוליסטים וזונות, לאתיופים יש תרבות של רוצחי נשים ולתימנים יש תרבות של רוצחי ראשי ממשלה.
אם אתה אומר "ערבים הם אלימים ורוצחים" והאמירה שלך לא נכונה ב-99% מהמקרים, אז זו אמירה שגויה וגזענית, וזה שלגבי היהודים היא לא נכונה ב-99.5% מהמקרים, ולגבי ערבים רק ב-99% מהמקרים זה בכלל לא רלוונטי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
תסובב את זה ככל שתרצה, עדיף לאישה מרדנית, אפילו בישראל המתקדמת, להיוולד למשפחה לא ערביה.

בהתחשב בזה שאתה מאמין שיש דבר כזה "איזה מרדנית" אני מניח שעדיף לה לא להיוולד במשפחה שלך.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
במקומות אחרים בכלל יאסרו עליה לנהוג (וזה תופס לגבי כמאה אחוז מהנשים באותה מדינה לא אנקדוטלית בכלל, סעודיה).

אין לי שום רצון להגן על המשטר בסעודיה ובמדינות ערביות אחרות. אלו משטרים פרימיטיביים ומפגרים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
אתה באמת רוצה לטעון פה שהתרבות הערבית עומדת בקנה מידה אחד עם תרבויות מערביות הומניות יותר?

אני לא ממש בטוח מה זה "תרבות ערבית" כמו שאני לא ממש בטוח מה זה "תרבות יהודית". אם ב"תרבות היהודית" מקובל לא לנסוע בשבת, אבל רוב היהודים בעולם כן נוסעים בשבת, אז זו התרבות היהודית או לא?
אם 99.99% מהערבים לא רוצחים את הנשים שלהם, אז האם מקובל בתרבות הערבית לרצוח את הנשים שלהם?

ישן 14-04-2013, 21:53
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=meac]ואיזה אחוז לעומת..."

וזה כמובן נכון, אתה חושב שסתם תוחלת החיים ברוסיה וגרורותיה היא כמו בעולם השלישי? תרבות האלכוהוליזם שם הפכה לנגע שגם הממשל מנסה להילחם בו.
וכן, העולים מאתיופיה הגיעו ממדינת עולם שלישי, חלק מהתרבות לא נעלם. ובמדינה כמו שלנו שהאב מאבד את מקומו כראש המשפחה, נוצרים חיכוכים כאלו בין בני זוג שלא היו קורים שם. אי אפשר להתכחש לזה בשם ה-PC. למעשה, אי אפשר לפתור את זה מבלי להודות בזה קודם. האמירה שלך על התימנית די דבילית כי הרצח לא היה בשל המוצא שלו אלא בשל האמונה שלו. וגם פה- אכן, יש בקרב הימין הקיצוני כאלו שפירשו את הדת בצורה חמורה מאוד ולקחו אותה לכיוון של רצח וגם פיגועים כלפי חפים מפשע. ההבדל בינם לבין הערבים בדוגמא שלי היא מי נחשב כ"גבר גבר" וזוכה לכבוד- מחבל יהודי או אבא שהשיב את כבודו על ידי חיסול הבת.

ולא, אני לא מאמין שיש "אישה מרדנית", זאת הערה ממש מטומטמת מצידך. לא אני זה שכורת לביתי את הראש. אלו שחושבים שלבת אסור להמרות את פי אביה או סתם ללכת ברחוב עם גבר, הם אלו שמגדירים אותה מרדנית.

המשטרים הפרימיטיביים והמפגרים הללו צמחו בתוך תרבות שהיא ... פרימיטיבית ומפגרת.

99.99 אחוז לא רוצחים כי הבנות בדרך כלל יודעות מה יקרה להן. הבדיקה שלך צריכה להיות כמה בנות "מרדניות" נרצחות בכל המגזרים. ובאמת, מה אתה חושב שהסיכוי של אישה ערבייה להירצח במקרה והיא מסתובבת עם גבר אחר כשהיא לא נשואה, ומה הסיכוי שאב יהודי ירצח את ביתו בשל אותה סיבה. זאת הבדיקה שאתה צריך לעשות.
ישן 14-04-2013, 22:09

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "וזה כמובן נכון, אתה חושב שסתם..."

תגיד, אתה באמת לא מבין את ההבדל בין האמירה "יש במגזר הערבי בעיה של פשיעה אלימה" לבין האמירה "ערבים הם פושעים אלימים, וצריך לדפוק להם מקל בראש כדי שיתנהגו יפה", או שאתה סתם מיתמם? זה לא עניין של PC, זה ההבדל בין אמירה שמצביעה על בעיה כללית שקיימת במגזר מסויים, וצריך לטפל בה באמצעים של אכיפה, חינוך או אמצעים אחרים, לבין אמירה גזענית שמניחה דברים שליליים לגבי אדם ספציפי רק על רקע המגזר שלו, למרות שרוב הסיכויים שההנחה הזו בכלל לא נכונה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
הבדיקה שלך צריכה להיות כמה בנות "מרדניות" נרצחות בכל המגזרים. ובאמת, מה אתה חושב שהסיכוי של אישה ערבייה להירצח במקרה והיא מסתובבת עם גבר אחר כשהיא לא נשואה, ומה הסיכוי שאב יהודי ירצח את ביתו בשל אותה סיבה. זאת הבדיקה שאתה צריך לעשות.

אה, אז אם הולנדי יגיד שהתרבות היהודית היא תרבות של מחבלים, הוא יהיה צודק. הרי אתה בעצמך אמרת שיש מחבלים יהודים, ואני לא זוכר שהיו מחבלים הולנדים, כך שלפי ההגיון שלך העם היהודי הוא אכן עם של מחבלים בהשוואה לעם ההולנדי.

ישן 15-04-2013, 00:06
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "תגיד, אתה באמת לא מבין את..."

מעניין. תגיד את זה לשב"כ בפעם הבאה שהם יעכבו ערבי בעליה למטוס. גזענים מטונפים שכמותם.
מזל שאתה לא עובד שם, מה? לא הייתי רוצה לטוס במטוס שאתה היית הסלקטור בעליה אליו.

המחבלים היהודיים היו מחבלים דתיים, כפי שכתבתי למעלה. בהקשר הזה, אדם נוצרי לא יכול ממש להגיד משהו בעניין. ואתה יודע מה, גם אתאיסט, לאור הרצחנות של שלטונות חילוניים להחריד במדינות שונות. איכשהו מסתבר שהיהודים יוצאים פה בסדר.

אבל אני אעזור לך עם דוגמא קצת יותר טובה שהיית אמור לתת. לו הולנדי יגיד שהחברה הישראלית אלימה יותר מהחברה ההולנדית, אני אסכים איתו. בין אם בגלל מזג האוויר (משום מה במדינות חמות יותר אנשים מופרעים יותר. וגם נהגים גרועים יותר. ראה איטליה, ספרד, יוון ודרום צרפת), בגלל שאנחנו במצב של מלחמה תמידית וכך הלאה. אבל יש בזה גרעין.
ישן 14-04-2013, 21:43

בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי liorif שמתחילה ב ""אם יש לערבי מקל על הראש הוא..."

אם היית אישה ערביה לא היית מדברת ככה ולא נותנת הגנה לאותו מגזר,כי הנשים של המגזר הזה הן הרכוש של החמולה שלהן בפועל ובעיקר של הבעל ואם הוא רוצה לקחת אישה 2 בכלל נראה מה היית אומרת או יותר נכון לא יכולה לומר.

התרבות הערבית בכלל לא קרובה לתרבויות המערביות ההומניות שלנו אלא קרובה יותר להיות ברברית, פרימיטיבית, מושתתת על כבוד ונקם, חסרת ערכים הומניים וכך הלאה כפי שכתבו קצת יותר למעלה.

הנה כתבה על ירי על הערבים בלוד ומרד נגד שם יהודי לכיכר בעיר, תראי שוב עם מי יש לנו עסק בזמן שאת מכניסה את הראש לאדמה בתקווה לטוב עם אותו מגזר... אגב עשו סרט על החיים בלוד וכיצד הנשים הערביות בלוד צריכות לחיות ואת באמת צריכה לצפות בסרט הזה לפני שאת ממשיכה בקו הזה ואולי תביני כמה שאת טועה.
בערוץ 10 יש גם סדרה של צבי יחזקאלי ויש בו חלק שלם על האופן בו נשים מוסלמיות צריכות לחיות בפחד מהבעל שלהן ושווה לך לצפות בכלל בכל הסדרה שלו בגלל שזה גם מה שהולך עם המגזר הזה בארץ.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 14-04-2013 בשעה 21:47.
ישן 14-04-2013, 23:41

בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot] תביט..."

אפרת גוש,נינט,אביב גפן,אברהם טל וכל מיני בלופים אחרים יכולים למלות את היכל נוקיה לבד? אתה יודע שהתשובה היא לא ודווקא הזמר המזרחי מצליח בזה הרבה יותר.

לגבי הכלא אתה יודע היטב שעו"ד מקושר וקשרים טובים באופן כללי ואתה לא תגיע לכלא בישראל או תקבל פחות זמן ויש משפחות שאין להן עו"ד טוב ואין להם את הקשרים אחרי הכל.
כלא זה לא מדד נכון לפי דעתי עקב הבעיה שיש לנו במערכת המשפט והפרקליטות בארץ.

אני מכיר אדם שהגיע למצב של תיק תלתן ויצא עם חודשיים שלילה כולל של קצין ואלף שקל קנס זהו,אבל תיקח אדם בלי עו"ד טוב כמו שהיה לו ותראה כמה הוא יקבל ואיזה קנס כבד.
אני מכיר עוד אחד עם תיק תלתן שקיבל שלילה הרבה יותר ארוכה וקנס הרבה יותר כבד,כי לא היה לו את העו"ד הנכון.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 14-04-2013 בשעה 23:43.
ישן 15-04-2013, 00:31

בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "החיילים הצעירים של משפחות..."

משפחות פשע יש גם בארה"ב ככה שזאת לא דוגמא טובה בכלל לא שלך ולא של בני.

המשפחה של אבא שלי היא מעירק ואתה יודע כמה מאיתנו אקדמאים עם תואר בדור השלישי? חוץ מ 2 חריגים כולם עם תואר אקדמי אחד לפחות ואף אחד לא קרוב לעולם הפשע כאשר גם המשפחה הרחבה מדרגה 3-4 רוב הדור השלישי עם תארים והדור הרביעי נכנס עכשיו ללימודים גבוהים.
הפער החברתי בחינוך נעלם ככה שאתה טועה ובדור החמישי כנראה שלא יהיה פער יותר,אם המדינה עדיין תהיה קיימת ולא תהפוך למדינת עולם שלישי בגלל מהגרים לא חוקיים מאפריקה,פיליפינים,ערבים וחרדים.

ישן 12-04-2013, 15:53

בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי ilane שמתחילה ב "לשמוח לא, אבל בכל זאת מדובר..."

קודם כל, זה לא "עניין פנים ערבי". זה לא ששבעה ערבים ישבו על נרגילה ודיברו על פוליטיקה, ואחד מהם התעצבן על זה שהשאר לא תומכים במורדים במאבקם נגד אסד, והרג אותם. מדובר בנהג משאית שהוא במקרה (או לא במקרה) ערבי, שנכנס בכמה מכוניות, והרג כמה אנשים שהם לגמרי במקרה ערבים. אין בכל הסיפור הזה שום קשר ללאום.

מעבר לזה, לא אמרתי שום דבר על האמירה של טיבי, אני התייחסתי רק לאמירה של לינוקס. טיבי אמר "זה לא בסדר שיש יהודים ששמחים על כך שערבים חפים מפשע נהרגו", אם לינוקס היה מגיב "טיבי לא צריך להכניס סוגיות של לאום לסיפור הזה", לא הייתי בא אליו בטענות, אבל במקום זה הוא ניסה להסביר למה זה דווקא כן בסדר שיש יהודים ששמחים על כך שערבים חפים מפשע נהרגו.

ישן 13-04-2013, 10:58
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הפעם כל הכבוד לכותבי הפורום"

דן, הפעם התעלית על עצמך.

למרות שאין ספק שיש מן השעשוע בלקבל מחמאות בכל הנוגע להשתתפות בצער האחר, מצידו של מי שתומך בהפקרת רבבות לג'נוסייד - הרי שבכ"ז קשה שלא לתמוה האם אינך סובל מן החום בתוך בית הזכוכית שממנו אתה מקפיד לזרוק אבנים...

אתה חייב להבין משהו, ואז לחזור ולשנן אותו, ושוב, ושוב, ושוב, ושוב - עד שזה יחלחל פנימה:
בכל הנוגע למוסריות, מי שתומך בפירוקם מנשק של אנשים והפקרתם לחסדי אנשים שרוצים ברעתם, נמצא אי שם בחלק התחתון של הרף.
ביום שבו תבין כמה מזוויעה הייתה ההצעה הזו, יתחיל הטיפוס שלך מעלה בסולם המוסריות (ואולי אז שבחים ממך לאחרים בנושא המוסריות, ייראו פחות אבסורדיים...).
ישן 13-04-2013, 20:10
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "בהחלט מי שתומך בפירוקם מנשק של אנשים והפקרתם לחסדי אנשים שרוצים ברעתם"

די כבר להתחסד - אין בעייה עם "כיבוד חוקיהע של פלסטין" - יש בעייה עם זה שפלסטין תונהג בידי אלה שרצחו אלפי יהודים בעבר, והסיבה היחידה לכך שלא ביצעו ג'נוסייד עד עכשיו, היא שליהודים יש יותר כוח. אתה בעד לפרק את היהודים מנשקם, ולהפקירם לחסדי הפלסטינים, תוך השוואה נלעגת של הסכנה לחייהם שם לזו של הערבים כאן.

לא יודע מה מספרים לך, אבל גם בתוך הקו הירוק הערבים מסוכנים ליהודים הרבה יותר מאשר להיפך...

אתה תומך בהפקרת אנשים לג'נוסייד, גם אם תקרא לג'נוסייד בשם יפה כמו "כיבוד חוקיה של פלסטין" (אגב, יודע מה למשל דינו של מי שמוכר אדמה ליהודים, עפ"י חוקי הרש"ף?)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:46

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר