לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-04-2013, 00:04
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Silent Gillian שמתחילה ב "פריז - המלצות, ועזרה בתכנון טיול ממי שהיה שם"

אני חושבת שאת סתם בלחץ... המון אנשים מטיילים לבד ולא קורה להם כלום. כל עוד תישמרי על עצמך ותעקבי אחרי כללי בטיחות מסויימים, אין סיבה שיקרה לך משהו. ולגבי התמצאות, בכל טלפון היום יש ג'יפיאס, ואם לא אז כל מלון מספק מפות של העיר (בצרוף מפות של התחבורה הציבורית בעיר). את גם תמיד יכולה לשאול במלון בבוקר לגבי המלצות איפה לבקר ואיך להגיע לשם (הם גם תמיד יכולים לעשות שיחות בשבילך לרופאים מקומיים אם חלית או קרה לך משהו).
אני ואמא שלי טסנו המון פעמים, ובזמן שהיא הייתה בכנסים שלה, הייתי מסתובבת לבד. זה הרבה יותר כיף מטיול מאורגן שמחליט בשבילך מה מתי וכמה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-04-2013, 05:16
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Silent Gillian שמתחילה ב "פריז - המלצות, ועזרה בתכנון טיול ממי שהיה שם"

ראשית, לעניין הבטיחות. באופן כללי, בחו"ל, במיוחד במדינות עם אוכולוסיה מוסלמית\ערבית גדולה, מומלץ לא להיות ישראליים במיוחד. מבחינה זו, להסתובב לבד דווקא מועיל (כיוון שאין שיחות בעברית שיסגירו). אני בספק אם יש בעיה בטיחותית גדולה במיוחד בפריז שלא תמצאי בתל-אביב.

מבחינת התמצאות והסתובבות לבד, יש הרבה שלא מרגישים בנוח עם זה אבל בסה"כ דעתי כדעתה של SEO - לא קשה במיוחד, בייחוד בערים תיירותיות מאוד כמו פריז. יש שילוט, יש מפות, יש GPS, ובהרבה מקומות יש לך גם שירותי מודיעין... שלא לדבר על זה שנהג מונית ממוצע יוכל בקלות למצוא כל מקום

ישן 12-04-2013, 08:13
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Silent Gillian שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]אם את מוכנה..."

התכוונתי לכיוונים אחרים שאינם ערים או לא בהכרח ערים.

בקשר לניווט ולהסתדר- בערים תיירותיות אין כ"כ מקום להסתבך. בכל בית מלון יש מגוון רחב של מפות שמיועדות לתיירים מבולבלים וכל עוד את נשארת בגבולות האיחוד האירופי (רוסיה נניח היא ממש בעייתית בתחום) שמות הרחובות יהיו באנגלית ומרבית האנשים יוכלו לסייע. אותו הדבר נכון גם לגבי תחב"צ- בד"כ פשוטה להבנה ויעילה מאוד.

עוד המלצה לפני שאת אומרת מה בדיוק הכיוון שלך (חוץ מ"שיהיה זול")- תוציאי כרטיס סטודנט בינ"ל. כמעט בכל דבר יש הנחות משמעותיות לסטודנטים (תחב"צ, כניסה לאתרים וכו'). זה עולה בסה"כ 50 שקל באיסתא (לבוא עם תמונת פספורט וגרטיס סטודנט ולודא שיש בסניף אפשרות של הדפסת כרטיס בינ"ל) וזה בהחלט מחזיר את ההשקעה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 12-04-2013, 10:19
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Silent Gillian שמתחילה ב "טוב, אז אני מקבלת את ההמלצה..."

תנסי להקפיץ שוב את האשכול הזה כשאני בבית (בערב) ואני אפרוט לך את זה יותר, כולל המלצות על מלונות ומקומות ספציפיים.

בינתיים תשוטטי קצת ותסתכלי על מחירים- כשאני הייתי היה זול מאוד- אבל גם הייתי באוף סיסן אז יכול להיות שהמחירים עלו קצת והם מחוץ לתקציב שלך (או שפשוט תגידי מה התקציב...) וגם- האם את תסכימי לשכור רכב או שאת משועבדת לתחב"צ? (הכוונה ליציאה מחוץ לעיר לא בתוך העיר כי אין טעם- התחב"צ מעולה שם. הכבישים מעולים והשילוט מצוין- יש אפשרות גם לשכור ג'יפיאס כמובן. הפאק היחיד זה שפונים שם שמאלה ברמזור אדום).

בנוסף זה בערך 45 דקות נסיעה ברכבת (או בערך שעה וחצי ברכב) בין בודפשט לברטיסלבה ולוינה, ככה שאת יכולה במקרה הגרוע ביותר לעשות 3 ימים בבודפשט ויומיים בוינה (אני לא באמת חושב שצריך יותר מיומיים לוינה אבל זה נורא אישי). את ברטיסלבה נורא רציתי לעשות אבל זה נפל בסוף, בכל מקרה אין מה לעשות שם יותר מיומיים לדעתי.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:10

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר