לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-04-2013, 07:51
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ilane שמתחילה ב "אם זו רק היתה פרסומת לבירה טובה באמת..."

אני לא יכול לראות את זה כי אני בלימודים ואפילו תמונה לא עולה לי, אבל לפי מה שרץ בפייסבוק לאחרונה אני מניח שמדובר במכבי.

אם זה אכן המצב אז אני אומר שיחסית (יחסית למתכון הקודם ויחסית לקבוצה שלה- לאגר בהירה סוגשל פילזנר) היא מצוינת.
כל פעם שבא לי לשתות "קאז'ואל" או שאני מארח אנשים שלא באמת מבינים בבירה ושותים הייניקן וקרלסברג (לצערי יש לי חברים כאלה...) אני קונה מכבי פשוט כי העלות-תועלת שלה הכי טובה (היא הכי זולה על המדף, 26 שקל~ לשישיה, בניגוד למיובאות שעולות באיזור ה40) ולא נופלת באיכותה מהמיובאות.
תמיד אומרים לי "איכס מה הבאת את הפיפי הזה ובלהבלהבלה ותמיד מתחרטים".

שוב- אני לא אומר שהיא מעולה, אבל בקבוצת ייחוס שלה היא מצוינת.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-04-2013, 08:21
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ilane שמתחילה ב "אם זו רק היתה פרסומת לבירה טובה באמת..."

באמצע הפרסומת יש את הקטע הזה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אני חושד שזה נועד ליצור אפקט תת-הכרתי אצל ישראלים באמצע שנות ה20 שלהם ומעלה. זה קטע מתוך (או שחזור של) "מסיבת גן" ששודרה בתקופה בה כולם ראו ערוץ 1 (מי שהיום באמצע שנות ה20 שלו היה אז בסביבות גיל 6). סביר להניח שהישראלי הממוצע בטווח הגילאים אליו מכוון המפרסם לא יזהה מאיפה הקטע הזה מוכר לו ואולי הוא בכלל לא ישים לב אליו אבל ברמה תת הכרתית המוח שלו זוכר ולכן מבלי שהוא ישים לב תיווצר אצלו אסוציאציה בין המוצר שהפרסומת משווקת לבין תחושה נעימה כי רובנו תופסים את הילדות שלנו כתקופה נעימה ונטולת דאגות והפרסומת "לוקחת אותנו לשם" מבלי שנדע.

בקיצור, אל תתפלאו אם בקרוב תמצאו את עצמך קונים בירה מכבי בפעם הראשונה מזה הרבה זמן או אי פעם. אתם תחת כישוף שיווקי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:15

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר