לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-04-2013, 11:32
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
הנערה שננשכה ע"י פיטבול, צפויה לעבור הבוקר ניתוח

http://glz.co.il/1064-15785-HE/Galatz.aspx
נערה בת 13 מב"ש ננשכה אתמול בשיניו של כלב אסור בהחזקה. הנערה היתה בדרכה להביא את אחיה התאום לביתה ואז הותקפה - היא הועברה לטיפול רפואי בבי"ח סורוקה בב"ש. הנער בן ה-14, הלומד באותו בי"ס, נעצר בשלב זה לחקירת המשטרה והכלב הועבר להסגר

-------
נער בן 14 לא גר לבד. יש לו הורים, והכלב הוא שלהם, הוא בבית שלהם, זו אחריותם!

למה לא עצרו את ההורים? כי רוצים להפיל הכול על הקטין, והרי קטין אינו בר עונשין. ככה ההורים מנסים לחמוק מאחריות.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
אם רק הייתי תופס מי זה הייתי שובר לו את הידיים, ואת הרגליים.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 14-04-2013 בשעה 11:36.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-04-2013, 11:53

אבל בכל זאת העונש של קטין הוא תמיד פי כמה פחות מאשר של מבוגר
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=hamedinai]והרי קטין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
אני לא יודע באיזו מדינה אתה חי, אבל בישראל גיל האחריות הפלילית הוא 12.

במיוחד כשזה לא היה בכוונה תחילה. וגם: את השם של הקטין אסור לפרסם, ואילו שם של מבוגר מפרסמים.

למה כשיש תאונת דרכים רשלנית מתחיל להיות לינצ' ציבורי להעניש את האחראי בכל חומרת הדין, למרות שבתאונת דרכים שני הצדדים יכולים להיפגע, ובטח שהנהג לא רצה שזה יקרה.

פה במקרה הזה, לא ראיתי אף אחד שידרוש איפה ההורים. זה נותן לי תחושה שיש להם קשרים במקומות המתאימים....

ישן 14-04-2013, 11:58
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "אבל בכל זאת העונש של קטין הוא תמיד פי כמה פחות מאשר של מבוגר"

ציטוט:
פה במקרה הזה, לא ראיתי אף אחד שידרוש איפה ההורים. זה נותן לי תחושה שיש להם קשרים במקומות המתאימים....

1)הכל ספקולציות.
2)יש חוקים ברורים במדינת ישראל(האם יש מקום לשינוי, או לא זה כבר עניין אחר), אבל האחריות(הפלילית), על פי החוק היא של הנער בלבד(בהנחה שהכלב גדל בבית הרהורם ברישיון). זה בידוק דומה למקרה שבו נער לוקח רכב ללא רשות הוריו, וללא רשיון, ועושה תאונה, גם במקרה זה מי שיפתחו כנגדו תהליכם משפטיים זה הנער, ההורים מקסימום ייקלו ביקורת, קאפיש?
ציטוט:
בימ"ש דחה תביעה נגד הורי נער שנסע ללא רישיון נהיגה ושכתוצאה מכך נפגעה בתאונת דרכים התובעת. השופטת שלומית יעקובוביץ חזרה על ההלכה הנוהגת באשר לאחריות הורים על מעשי ילדיהם שאין ההורים בתור שכאלה אחראים באחריות שילוחית לרשלנות ילדיהם אלא אם כן מערכת היחסים במקרה כזה או אחר מכניסה אותם למסגרת דומה לזו של מעביד ועובד.
עם זאת הורים חבים חובת זהירות ישירה של השגחה על מעשי ילדיהם שלא יזיקו, לפי מידת הזהירות הרגילה של הורה סביר ואחראים הם כלפי מי שניזוק על ידי ילדם עקב אי מילוי חובת הזהירות המוטלת עליהם כהורים.

http://www.lawforums.co.il/objDoc.a...D=48391&DivID=1

כלומר במקרה ויוכח (למשל) שגם ההורים טיילו עם הכלב, ללא קיום תנאי זהירות מינימליים, ובכך מעבר לחוסר ההשגחה, גם נתנו דוגמה רעה, או אז אפשר יהיה לשפוט אותם.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 14-04-2013 בשעה 12:08.
ישן 14-04-2013, 12:02

לא נכון
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "[QUOTE]פה במקרה הזה, לא ראיתי..."

ציטוט:
1)הכל ספקולציות.
זה בידוק דומה למקרה שבו נער לוקח רכב ללא רשות הוריו, וללא רשיון, ועושה תאונה, גם במקרה זה מי שיפתחו כנגדו תהליכם משפטיים זה הנער, ההורים מקסימום ייקלו ביקורת, קאפיש?

הילד כנראה היה לוקח תמיד את הכלב החוצה בידיעת ההורים. כי להורים אין זמן ללכת עם הכלב לטיול היומי הנחוץ לכלב.

זה שונה מאשר אם הילד גונב מפתחות של אוטו ונוהג איתם. פה זה היה - כנראה - באישור ההורים מלכתחילה.

ישן 14-04-2013, 12:23

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "כלב מסוכן בשום אופן לא!"

אבל מאיפה לך לדעת שמדובר בכלב מסוכן?(שאכן רק בוגר מגיל 18) יכול לטייל עמו.
ואם אכן מדובר בכל מסוכן, שוב חזרנו למקרה של הנער, ורכב הוריו שהוא נוהג בו ללא רישיון. תסתכל מה צריך להוכיח בבית המשפט בכדי להאשים את ההורים.
אם מדובר אכן בכלב מסוכן, ו"הכנראה" שלך נכון, אז זו בהחלט אחריות של ההורים, אבל זה דברים שצריך להוכיח.

ציטוט:
ואם ההורים לא היו מטיילים עם הכלב על בסיס יום-יומי, וגם לא שכרו מטפל/ת שיטייל עם הכלב, פירושו שנתנו לילד שלהם לטייל עם הכלב עם כל מה שנובע מזה.

זה מה שצריך להוכיח(מספיק לזמן בתור עדים שכנים של ההורים).

שלא לדבר על זה שלהשערות שלך אין בסיס במציאות, ישנם מספיק זוגות צעירים, ללא ילדים, או אפילו רווקים, המחזקים כלב, ואפילו כמה כלבים, נחש מה? לא שמעתי שמשהו מהם הזמין מטפל כלבים.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 14-04-2013 בשעה 12:28.
ישן 14-04-2013, 12:21
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=hamedinai]והרי קטין..."

בתור משהו שגידל ילדה עם 4 רגליים ז"ל כמו ילדה, הבנתי כבר מלפני שנים שרוב מי שמגדל את הכלבים של פיטבול ושאר הגזעים המסוכנים הידועים האלה יש לו בעיה רצינית ורק חלק קטן מהבעלים שלהם יודע כיצד לשלוט עליהם באמת.

רשמו שהאבא של אותו נער היה כלבן בעברו,אבל הבן שלו לא היה עם אותו ניסיון ולא עם אותו ידע ולכן צריך להכניס את האבא ואת האם לכלא וגם את הבן לכלא ולהוציא את הכלבים האלה מחוץ לחוק ורק מי שעובר קורס מיוחד ונמצא כשיר להחזיק כזה כלב יוכל להחזיק כלבים כאלה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 14-04-2013, 16:39
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 מחובר עכשיו  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "[QUOTE]הכלב לא עשה שום דבר,..."

ציטוט:
1)גם כלב שקיבל "חינוך" טוב יכול להרוג ילד קטן(אם כי בסבירות הרבה יותר פחותה), אולי מספיק נמוכה בכדי לא להגיע לכותרות פעם בכמה חודשים ולהביא להכחדה של הגזעים המדוברים בארץ.

זה נכון לגבי כל דבר שיכול להיות גם מסוכן.
ציטוט:
2)אם יש לך רעיון פרקטי, ישים, כיצד לגרום לכל כלב מסוכן בארץ להיות "מחונך", אשמח לשמוע.

אני מניח שרשיונות שמותלים באילוף והתחייבות להתנהגות מסוימת לא יהיה דרישה גבוהה מדי בהקשר הזה (אלא אם הבירוקרטיה הישראלית המדהימה תוכל להפוך את ענף הרשיונות לבור ללא תחתית, כפי שהיא יודעת לעשות היטב).

מי שירצה למכור ולקנות גזע שמוגדר "מסוכן" יצטרך לעבור תהליך רשיוני מסוים שיכלול תוכנית אילוף שתוגדר ע"י מומחים (הכוונה למומחים אמיתיים, לא לאיזה פקיד שלדודה שלו פעם היה שכן שהיא לו פיטבול אז הוא חושב שהוא יודע) וחשוב מכך לנהוג באופן מסוים שיוגדר, שוב, ע"י מומחים. למשל- רק מעל גיל מסוים מותר לטייל עם הכלב- עם רצועה וזמם בכל זמן נתון וכו'.
ברגע שזה הופך למסמך כתוב זה מחייב יותר וגם הופך את הענישה לפשוטה יותר.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 14-04-2013, 17:00
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "1)מה עושים עם כל הכלבים שכבר..."

ציטוט:
1)מה עושים עם כל הכלבים שכבר נמצאים בארץ?

שאלה טובה שצריך לתת עליה את הדעת. הפתרון בכל מקרה לא יהיה טראומתי יותר ממה שאתה מציע...
ציטוט:
2)גם למאבטחים שיוצאים הביתה עם נשק, יש רישיון מיוחד להחזיק אחד כזה, את התוצאה של מתן רישיונות בארץ כולנו יודעים.

זה ויכוח אחר לחלוטין, אבל מאבטחים לא עומדים באותם קריטריונים כמו בעלי רשיונות רגילים וגם, כל הקריצות שלי לכיוון מתן רשיונות מושחת היה מוכוון לתחום הזה.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 14-04-2013, 15:49
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "בתור משהו שגידל ילדה עם 4..."

אתה מדבר שטויות.

ראשית, אין דבר כזה "כלב מסוכן". כל כלב שמגודל נכון ומטופל נכון איננו מסוכן, נקודה. אין אבל, אין "חוץ מ...". כל כלב שטופל לא נכון יהיה מסוכן. למעשה, בדיקה של הסטטיסטיקות של AKC (איגוד הכלבנות האמריקני) מגלה שמבין הגזעים הכביכול המסוכנים, אין אפילו אחד ברשימת 10 הגזעים התוקפניים ביותר (על פי סטטיטיקת התקיפות). רשימת הכלבים התוקפניים ביותר כוללת את הפינצ'ר מיני (במקום הראשון), הקוקר ספניאל והפאג....
למעשה פינצ'רים הם תוקפניים הרבה יותר מהאמסטף, הפיטבול והרוטוויילר גם יחד..

אין כלבים מסוכנים. יש אנשים מסוכנים והם אלו שצריכים להיות מטופלים בחומרה.

ישן 14-04-2013, 16:09

בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אתה מדבר שטויות. ראשית, אין..."

ציטוט:
למעשה פינצ'רים הם תוקפניים הרבה יותר מהאמסטף, הפיטבול והרוטוויילר גם יחד.

על זה אומרים שהסטטיסטיקה זה השקר הגדול בעולם, או במלים אחרות תמצא לי כתבה מתי בפעם האחרונה הרג פינצ'ר ילד קטן, או אפילו פצע אחד באופן רציני.

ציטוט:
כל כלב שמגודל נכון ומטופל נכון איננו מסוכן.

אמרת לא לדבר שטויות? אבל אתה בעצמך מדבר שטויות.
כל כלב, גם זה שקיבל את האילוף הכי טוב, יכול ברגע של טרוף\פחד\.. לתקוף, כאשר האמסטף יחסית לגודל(והקטלניות שלו), מהווה סיכון גדול הרבה יותר לסביבה שלו, מאשר כלבים אחרים שאינם נחשבים למסוכנים, ולא, פנצ'רים לא באמת מעניינים אותי.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 14-04-2013 בשעה 16:14.
ישן 14-04-2013, 16:23

בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אתה מדבר שטויות. ראשית, אין..."

אז מדוע יש גזעים שהם תוקפים הכי הרבה ויש כאלה שפחות?
זה לא מקרה אם אתה מנסה לרמוז על זה. אגב לכלבים כמו לזאבים יש נטייה גנטית וזה מאושר על ידי מגדלי כלבים וגזעים מסוכנים גנטית יותר נוטים לתקוף ואין לך כיצד להפוך את זה.

ראית מה קורה כאשר מגדלים כלבים שהם חצי כלבים וחצי זאבים? יש לכם 2.5 מליון כאלה רק בארה"ב כאשר האחוזים מעורבות משתנים כמה הם זאב וכמה הם כלב לא קבועים ויש להם כל מיני תופעות שהם מנסים לנשוך לבעלים שלהם את הרגליים ולא ניתן לחנך אותם כמו כלב רגיל אלא צריך וחייב להתייחס אליהם כמו זאבים בכלל וככה לחנך אותם.
יש גם כלבים שהם חצי כלב וחצי באופן מושלם זאב ולכן לא יודעים כיצד להתנהג וצריכים יותר הדרכה וסובלים מאוד.
אמרת לי בעצמך לקרוא יותר חומר ועכשיו אני אומר לך לעשות את זה בעצמך במקום לדבר שטויות. לך תקרא כיצד ה dna של החיה משפיע עליה וכיצד זה משנה את החינוך שלה וכלבים מסוכנים כמו עירבוב של זאבים וכלבים הם דוגמא מעולה לגנים לא תקינים.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 14-04-2013, 17:02

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot]אז מדוע יש..."

כלבים הקטנים לא עושים נזק קטלני ולא מסוכנים להבדיל אלף הבדלים מהגזעים הגדולים והמסוכנים אדון רוג.
אז כלב קטן נתן לך נשיכה שלא קטלנית, אבל גזעים גדולים שהם מסוכנים יכולים לעשות נזק גם לאדם בוגר. בארה"ב הייתה אישה שראתה שני רוטווילרים תופקים ילדה קטנה שהיא לא הכירה בכלל ומתוך אינסטינקט אימהי היא נכנסה בין הילדה לכלבים,אבל היה לזה מחיר יקר ושני ה רוטווילרים עשו לאותה אישה כל כך הרבה נזק עם חלקים של בשר שהם פשוט הורידו ממנה עם הפה שלהם עד שהגיעו מספיק אנשים והבריחו אותם.

כלב קטן לא יכול לעשות דבר כזה מסוכן וקטלני אדון רוג.

ישן 14-04-2013, 16:34
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09

זה נכון שהתנהגות של כלב תלויה באילוף שהוא קיבל, וזה נכון שכאשר כלב תוקף, האשמה היא בבעלים שלו ובחינוך שהם נתנו לו, וזה נכון שהגזעים הנ"ל לא באמת יותר תוקפניים מאשר גזעים אחרים של כלבים, אבל (וכן, יש 'אבל') פוטנציאל הנזק של פיטבולים, אמסטפים רוטוויילרים ודומיהם, במידה ולא אילפו אותם נכון, והם כן תקפו, גדול בהרבה משל כלבים אחרים, ולכן כן צריך להתייחס אליהם אחרת.
למה משול הדבר? להבדל בין סכין מטבח לרימון יד. במקרה של שניהם, אם נוהגים איתם בכחמה ובהתאם ל"הוראות השימוש" אין שום סיבה שאף אחד יפגע מהם, אבל אם נוהגים איתם שלא בכחמה אדם שמחזיק סכין מטבח יכול לחתוך לעצמו את האצבע, אבל אדם שמחזיק רימון יד, יכול לפוצץ את עצמו ואת כל מי שנמצא ברדיוס של כמה מטרים ממנו לעולם הבא. ולכן כל אחד יכול להחזיק בביתו סכין מטבח, אבל לא כל אחד יכול להחזיק רימון יד.

אני דווקא לא חושב שצריך להכחיד את הגזעים האלה (גם לא רק בישראל), אבל אני בהחלט חושב שצריך לקבל רישיון לגדל כלב כזה, ושהמדינה צריכה לאפשר רק לאנשים עם הכישורים המתאימים ותכונות האופי המתאימות לקבל רישיון כזה.

ישן 14-04-2013, 18:47
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
תנו לחיות לאכול ילדות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "הנערה שננשכה ע"י פיטבול, צפויה לעבור הבוקר ניתוח"

מכיוון שאנחנו כבר כמה שנים אחרי הפעלת חוק הכלבים המסוכנים וזה לא עוזר, אין ברירה אלא להחמיר את הענישה.

לא לאפשר לאף אחד להחזיק כלבים מסוכנים ולא מעניין אותי כמה שנות ניסיון יש לו באילוף וכיו"ב ולהרדים את הכלבים הקיימים ומיד.

גם אם הילדים רק מפוחדים מכלבים כאלה וגם אם הם נפצעים מהם פציעות לא קטלניות - אין הצדקה לקיומם של כלבים כאלה במרחב הציבורי. על אחת כמה וכמה כאשר שוב ושוב אנחנו שומעים סיפורים על ילדים שנפצעו מכלבים כאלה והנזק משמעותי. הנאת בעלי הכלבים מגידול פיטבול במקום פודל לא שווה את האיום על הילדים וגם לא את האיום על מבוגרים.

דוגמא מפברואר - כדי שתראו כמה האירוע הזה שכיח.
http://www.mako.co.il/special-mako-...e7a8dc31006.htm

נערך לאחרונה ע"י looklook בתאריך 14-04-2013 בשעה 18:50.
ישן 14-04-2013, 19:58
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
הכלב נענש בגלל בעליו
בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אבל כאשר את מתכוון להרדים את..."

חו.ץ מזה אני מודה שהרדמת כל הכלבים היא צעד דרסטי מדי שנכתב מתוך כעס על המצב הקיים שבו כלבים כאלה משתוללים ברחובות ובגנים ללא פיקוח. לפני שהייתי הולך לצעד כזה הייתי כנראה:

1.אוסר לחלוטין על יבוא של כלבים מסוכנים (לפי הגדרתם בחוק)
2.כל כלב כזה שנתפס כאשר בעליו אינו נוהג בו על פי חוק (כן , גם אם הוא היה רק חמש דקות בלי רצועה או בלי זמם בגן )- ילקח מבעליו ויושם בהסגר/בעמותת צער בע"ח כלשהי ועל בעליו יוטל קנס כבד.
3. על כלב לא מסורס - קנס כבד יותר וכלא
4. על כלב לא מסורס שבעליו ניסה או הצליח להרבות אותו קנס עוד יותר כבד ו - כלא.
5. על כלב כזה שתקף בפועל - 10 שנים מינימום (וגם קנס)

ישן 14-04-2013, 20:25
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 102 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "אולי זה מאותה סיבה שצדים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
אולי זה מאותה סיבה שצדים אריות שטרפו בני אדם. האריה לא אשם, הוא זקן ורעב ואין לו יכולת לצוד זברה. אבל אי אפשר להשאיר אותו בסביבה.

אז נכון, ייתכן שהרדמה היא לא הפיתרון האידיאלי, אבל מה בדיוק אתה מציע לעשות עם הכלב? יש גבול לכמה כלבים חיל האוויר יכול לקחת להגנת הבסיסים שלו.

אולי הכלב הספציפי האחד הזה כן. אבל זה לא סיבה להשליך על כלל הפיטבולים. אני לא רואה שמחסלים את כל אוכלוסיית חיות הבר מכל מין שהוא רק בגלל שפרט אחד תקף בנאדם.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 14-04-2013, 20:28
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 106 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "כלבים זו משפחה גדולה."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
שלא כל הפרטים שלה זהים. אז כן, אני מונע גידול של כלבים מסוכנים כאלה. אם מאוד דחוף לך שלא ייכחד הגזע הזה , אז אפשר להתיר לגני חיות לגדל אותם בקבוצות של 6.
חוץ מזה , תעשה לי טובה, 90% ממי שמגדל כלבים כאלה הם ערסים שעושים שופוני והדבר האחרון שמעניין אותם הוא סכנת הכחדה.

אבל אין לכך שום סיבה רציונלית. זה כמו שתאסור לייבא לארץ סיאט איביזה או ב.מ.וו רק בגלל שסטיגמטית הם רכבים של ערסים.

אותו כנ"ל לגבי האחוזים של הפיטבולים הקרוב משפחה שלי שמגדל פיטבולית (שהיא פשוט מדהימה) רצה פיטבולית במיוחד בגלל תכונות אחרות שלהם שהגזע כנראה משובח בהן מאוד.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 15-04-2013, 08:50
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 114 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "אני חושב שההצעה להשמיד את..."

החוק קיים, הבעיה היא כמו תמיד באכיפה שלו.
בנוסף, היות ובעלי הכלבים האלה לא צריכים להוציא רשיון מעבר לרשיון כלבים רגיל- הם יכולים לטעון לחוסר ידיעה בקלות (חוסר ידיעה אמנם לא פותר אבל הוא מקל, מצד שני גם יכול להיות שזה היה מצמצם את כמות הערסים שלוקחים כלבים כאלה).

אני מדווח לעירייה שלי על כלבים מסוכנים שמסתובבים משוחררים מספר פעמים בחודש בממוצע. לא אחת כלבים כאלה תקפו את הכלבה שלי. במקרים הקיצוניים ביותר הם נלקחים למכלאה ו"משוחררים בערבות" וחוזרים לסורם.

הפתרון הוא כמו תמיד- הגברת האכיפה, לא הגדלת החוקים.

הפתרון שמדינת ישראל בוחרת בו, שוב כמו תמיד, בגלל היותה אומה מנוונת ואימפוטנטית- היא הגדלת היקף החוקים וצמצום האכיפה.

ככה לא נתקדם לשום מקום.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:36

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר