לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-04-2013, 21:32
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בוסטון: שני פיצוצים התרחשו בקו הסיום של המרתון בעיר; יש נפגעים

שני פיצוצים התרחשו בקו הסיום של מתרון בוסטון, כשלוש שעות לאחר שהרצים הראשונים חצו אותו. במקום יש נפגעים.
http://www.ynet.co.il/Ext/Comp/CdaN...323_184,00.html

Witnesses: 2 explosions heard near finish line of Boston Marathon
The Associated Press reported that bloody spectators were being carried to a medical tent that had been set up to care for tired runners. Video from the finish line showed screams and an enormous cloud of white smoke, and about 20 seconds between the explosions.
Will Ritter, the spokesman for a Massachusetts Senate candidate, told NBC News that he heard what sounded like two explosions and saw smoke rising near the Boston Public Library. He said that he saw three fire engines and police running to the site.
...
“Runners were coming in and saw unspeakable horror,”
http://usnews.nbcnews.com/_news/201...n-marathon?lite

תמונות
http://deadspin.com/explosions-repo...athon-473008941

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-04-2013, 00:32
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי liorif שמתחילה ב "תמיד יש חדשנים... משום מה לא..."

אל קאעדה זה פרנצ'ייז. כל מסלמי חנבלי עצבני יכול לפגע, ובדיעבד לקשור עצמו לאל קאעדה. זה לא שמדובר במועדון סגור ואקסקלוסיבי.
אין לי מושג מי פגע, אבל אם הייתי צריך להמר על זהות המפגע, הייתי מנחש שבכ"ז מדובר בבן דת השלום - שכמובן יוצג כחריג/בודד/לא מייצג כלום, וכל שאר התירוצים שהממשל אוהב להשתמש בהם כשמתברר שהטרור האסלאמי בארה"ב עודנו חי ובועט (הסיבה היחידה שאובמה מצליח לדלג מעל זה, עד כה\ היא מזל ותקשורת מכורה. המזל הביא לכך שנכשל ניסיון פיצוץ מטוס נוסעים מעל דטרויט, ותקשורת מכורה הביאה לכך שמסע ירי של פסיכיאטר מסלמי ששירת בצבא ארה"ב ורצח 13 איש בפורט הוד, טקסס, כמעט ונשכחה לגמרי).

שוב, זה הימור נטו. בהחלט ייתכן שמדובר באחד מאותם פיגועי פסיכים לא-מסלמים. יש גם כאלה פה ושם...

תוספת בעריכה - יש דיווח כעת שנתגלו ארבעה מטענים בסה"כ (שניים לא התפוצצו), ובידי משטרת בוסטון ישנו פצוע החשוד במעורבות.
ישן 16-04-2013, 04:37
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
תמונה מזעזעת של אחד הפצועים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "בוסטון: שני פיצוצים התרחשו בקו הסיום של המרתון בעיר; יש נפגעים"

אזהרה - לא לבעלי לב חלש. תמונה מאוד קשה לצפייה. הבן אדם איבד את כל החלק התחתון של הרגל שלו ומה שנשאר מכוסח לגמרי.
אני שם את זה בתגית ספוילר כדי שמישהו לא יקליק על זה בטעות.

זהירות - ספויילר!

בהתחלה כשראיתי את זה ברדיט סגרתי את זה מיד כי זה כ"כ מזעזע ואז חזרתי לזה שוב ושוב. זה מדהים שאנשים כבר מעלים פוסטים שצוחקים על זה - למשל החליפו עם פוטושופ את הפנים של הפצוע עם הפנים של הבחור מתמונת ה-ridiculously photogenic guy.

אני לא יודע על מי אני מרחם יותר - על המתים או על מי שיצטרך לחיות את שארית החיים שלו בלי רגל ועם הזיכרון של הכאב הפיזי...

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 16-04-2013 בשעה 04:42.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:44

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר