לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-04-2013, 08:37
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
לא מבין מה למעדיף להתחכך בנרקומנים ולמה שאנשים אומרים..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "הרב עובדיה: "גיוס חרדים מצער אותי יותר ממות בני""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hwarang
מנהיגה הרוחני של ש"ס, אמר לראש הממשלה נתניהו שהגיע לנחמו על מות בנו כי "גזירת גיוס בני הישיבות" מצערת אותו יותר מאובדן הבן. מקורביו: הוא אומר זאת בכל ביקור ניחומים.

http://news.walla.co.il/?w=/90/2633760

אני לא יודע אם מדובר בדברים שהוצאו מהקשרם, אבל היות וזאת לא פעם ראשונה שאני שומע את ההתבטאות הזאת...
קצת עצוב לי שלרב יותר כואבת העובדה שבאי ביתו יצטכרו לחדול מהבטלה,יותר מאשר מות בנו.
אני לא רוצה לשפוט אדם בצערו, אבל אני חושב שהאמירה הזאת קיצונית אפילו לאדם שיכור שאינו יודע מה הוא שח.

מה איכפת לך כ"כ? אתה לא קשור ואתה לא מבין את הלך הרוח ואת התפיסה. למה אתה מתעכב על זה בכלל?

והאם הדמוקרטיה שלך נעצרת אצלם?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-04-2013, 13:30
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
אני יכול לדמיין איך אתה נראה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "לא מבין מה למעדיף להתחכך בנרקומנים ולמה שאנשים אומרים.."

ואת החינוך שקיבלת מההורים שלך..

סתם סתם... זה רק משהו שטרול כתב פה בפורום לא מזמן.

ואם אתה מעוניין בתגובה רצינית : זה הבעיה שלך ושל החרדים, מצד אחד אתם טוענים שהחילונים "לא קשורים" ועל כן אין לנו להתערב בעניינים שלכם.
אז תאמין לי שאף חילוני לא היה רוצה להתעסק בעניינים שלכם אם לא הייתה לו סיבה מוצדקת, ולצערנו הציבור החרדי לא מפסיק לספק סיבות מוצדקות להרים גבה.
וחוץ מזה, נשמע כאילו אתה, דווקא אתה, בתור "ירא שמים" מעוניין בהפרדה ודוגל בשנאת חינם ( ואני לא מצפה ממך להבין את זה)
ורק להזכירך על מה אתה "אבל" בזמנים אלו- על מות 24 אלף תלמידיו של רבי עקיבא, שעפ"י התלמוד מותם היה משום שנאת חינם בינם לבין עצמם ומשום שלא נהגו כבוד זה בזה.
אה כן.. גם מאותה הסיבה בית המקדש שלך נחרב..
אז עכשיו תקרא שוב את תגובותיך אלי ותגיד שאפילו אתה לא מרים גבה נוכח השטויות שאתה ממלמל "אתה לא מבין את הלך הרוח"- עושה רושם שאתה בכלל לא קראת ספר תנ"ך מימייך היות ואתה דוגל באידיאולוגיה שתביא לנפילת בית שלישי.
הרב עובדיה ודומיו, מבחינתי, סילפו את כל מה שהיה יפה בדת (ויש בה דברים יפים) ובמקום זאת הביאו עלינו חשכה ואנשים פתים כמוך. ובבקשה תפסיק עם ההתניה הפבלובית שלך, מספיק לי חיה אחת בבית שבאה כשאני שורק.
ובנג'ו- אתה כנראה לא מבין כי אתה אדם מאמין( מעניין אם "יראי השמים" חושבים שזה טיעון לוגי כאשר הוא מופנה אליהם, אז תטפס בכיוון ההפוך של מגדל השן)
ישן 17-04-2013, 14:31
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
קיבלת תגובה ברוח הדברים שכתבת. אבל אתה צודק לא מתאים לי לרדת לרמה הזו..
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "אני יכול לדמיין איך אתה נראה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hwarang
ואת החינוך שקיבלת מההורים שלך..

סתם סתם... זה רק משהו שטרול כתב פה בפורום לא מזמן.

עדיף להיות טרול מוקף בחרדים מאשר חילוני מוקף בנרקומנים - כל אחד והעדפותיו אתה יודע..

ואם אתה מעוניין בתגובה רצינית : זה הבעיה שלך ושל החרדים, מצד אחד אתם טוענים שהחילונים "לא קשורים" ועל כן אין לנו להתערב בעניינים שלכם.
אז תאמין לי שאף חילוני לא היה רוצה להתעסק בעניינים שלכם אם לא הייתה לו סיבה מוצדקת, ולצערנו הציבור החרדי לא מפסיק לספק סיבות מוצדקות להרים גבה.

הציבור החרדי לא קשור אלייך. וגם לא אלי למרות שאני חש קרוב אליהם יותר מאלייך. משום מה, מעבר לעניין הדי מוצדק של שיוויון בנטל - אתם (אתה ועוד כמה גולשים) בוחרים להטפל אליהם כחלק ממסע דה לגיטימציה נרחב שכל תכליתו שנאה תהומית וששיאו אגב - שמתי לב לתופעה לאחרונה - זיוף מודעות עיתון בדבר פסקי הלכה שלא היו ולא נבראו ופרסומם בפייסבוק.

היית מעדיף שיפרצו אלייך הביתה רק לא לשמוע את האיומים שלהם? עד כדי כך השנאה שלך ליהודים?

מרטיט לבבות!

וחוץ מזה, נשמע כאילו אתה, דווקא אתה, בתור "ירא שמים" מעוניין בהפרדה ודוגל בשנאת חינם ( ואני לא מצפה ממך להבין את זה)
ורק להזכירך על מה אתה "אבל" בזמנים אלו- על מות 24 אלף תלמידיו של רבי עקיבא, שעפ"י התלמוד מותם היה משום שנאת חינם בינם לבין עצמם ומשום שלא נהגו כבוד זה בזה.
אה כן.. גם מאותה הסיבה בית המקדש שלך נחרב..
אז עכשיו תקרא שוב את תגובותיך אלי ותגיד שאפילו אתה לא מרים גבה נוכח השטויות שאתה ממלמל "אתה לא מבין את הלך הרוח"- עושה רושם שאתה בכלל לא קראת ספר תנ"ך מימייך היות ואתה דוגל באידיאולוגיה שתביא לנפילת בית שלישי.

אתה מדבר עלי בתור דוגל בשנאת חינם? אתה ודומייך כולכם עד לשד עצמותיכם שונאי חינם. מעלילים וטופלים האשמות שווא. אני שוב שואל, מה לך ולמה חש הרב עובדיה? זו זכותו לחשוב כך. אתה מדבר איתי על היסטוריה..? אתה יודע כמה יהודים כמו הרב עובדיה, הקריבו את חייהם ובלבד שלא ימירו את דתם? אתה יודע כמה יהודים הסתכנו והמשיכו לקיים את דתם? זו אמונתם ולא מצפים ממך לכבד - אבל זו בעיה שלהם!

הרב עובדיה ודומיו, מבחינתי, סילפו את כל מה שהיה יפה בדת (ויש בה דברים יפים) ובמקום זאת הביאו עלינו חשכה ואנשים פתים כמוך. ובבקשה תפסיק עם ההתניה הפבלובית שלך, מספיק לי חיה אחת בבית שבאה כשאני שורק.

אני מבטיח לך, שהרב עובדיה, כמה שהוא שנוי במחלוקת - יותר אינטיליגנט ממך. למעשה, גם זה שאתה שורק לו יותר אינטליגנט ממך. אני בטוח שהוא לא היה מעדיף להיות עם נרקומנים, וקרוב לודאי שהיה מונע את הפריצה לביתך.

ואם אתה לא רוצה להחסם, בוא נסיים את הויכוח, כי לכנות גולש כטרול ולהשוותו לחיה - זו עילה לחסימה.

ובנג'ו- אתה כנראה לא מבין כי אתה אדם מאמין( מעניין אם "יראי השמים" חושבים שזה טיעון לוגי כאשר הוא מופנה אליהם, אז תטפס בכיוון ההפוך של מגדל השן)

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 17-04-2013 בשעה 14:39.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר