לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה I'm sure the universe is full of intelligent life. It's just been too intelligent to come here. --- Arthur C. Clarke 16/12/1917 - 19/3/2008 ____________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מדע בדיוני ופנטסיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-04-2013, 19:25
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
מדריך הטרמפיסט לגלקסיה הספר והסרט

אני תמיד מעדיף פנטסיה על מדע בדיוני, אבל אחרי הרבה הצקות מחברים החלטתי לנסות את הספר-'מדריך הטרמפיסט לגלקסיה'-בגרסא העברית.
זה הספר הראשון מתוך שישה ספרים והוא יצא לאור ב1979.והוא נולד כתוצאה מתכנית רדיו.
ישר כשמתחילים לקרוא בספר, מבינים שמדובר בסגנון שונה של מדע בדיוני-סוג של קומדיה על מד"ב(ככה לפחות אני הרגשתי).. הסגנון מאוד קופצני ולא מסודר-"איגיון" זה מה שאהבתי בו.
בלי להרוס הרבה הוא מספר על ארתור דנט-בריטי שמתנהג כמו בריטי טיפוסי, שביום בו באים להרוס את הבית שלו, הוא מגלה שהחבר הכי טוב שלו-פורד הוא חייזר, ושכדור הארץ עומד להיות מושמד(כדי לסלול דרך מהירה בין גלקטית) ומשם הספר מתחיל.

הסרט דווקא לא הרס את הספר, אבל הוא גם לא עיבוד מבריק(כמו נניח שר הטבעות).. גם לי היה מוזר שפורד משוחק על ידי שחקן שחור.

שווה להמשיך לספר השני?

חזרה לפורום
ישן 22-04-2013, 11:51
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "מדריך הטרמפיסט לגלקסיה הספר והסרט"

אחת המתנות הכי טובות שקיבלתי בחיים היתה עותק חבוט ומרופט של הספר הראשון (מתורגם) - זה קרה במהלך הטיול אחרי הצבא במזרח, ומאז הוא זרוק אצלי איפהשהוא. ישנן הוכחות מדעיות שהספר מצחיק פי 1000000000 כשאתה תופס ראש...

אדאמס ז"ל היה איש אשכולות (על אמת, לא בצחוק) והידע המעמיק שלו התפרס על כל דבר שבין מד"ב לטכנולוגיה ומוזיקה וטבע. בנוסף הוא היה אתאיסט מושבע וגאה, דבר שכיום אולי נפוץ אך בעבר ממש לא. אני ממליץ לקרוא את "סלמון הספק", אסופת כתביו האחרונה שכוללת טיוטות וחלקי סיפורים וכן מכתבים ומאמרים בנושאים שונים ומשונים (שכמעט כולם באמת מעניינים או מצחיקים).

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:00

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר