לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-04-2013, 20:20
  משתמש זכר Vladin Vladin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.12
באג בהרשמה לאשכולות שאני מגיב להם (בפיירפוקס בלבד)

אני בדר"כ כלל גולש בכרום, אבל לאחרונה התחלתי לגלוש דרך פיירפוקס ושמתי לב שלא מתבצעת הרשמה לאשכולות שאני מגיב להם. חשוב לציין שבהגדרות האתר הגדרתי שתתבצע הרשמה אוטומטית לאשכולות שאני מגיב, וחוץ מזה בכרום זה עובד בצורה תקינה.

אולי כדאי לציין גם שהתקנתי בפיירפוקס תוספים לפרש (תוספי ג'אווה סקריפט שעובדים עם "גריס מאנקי") שהכין אחד הגולשים בפורום. אני לא יודע אם הן מקור הבעיה, והאמת שזה נשמע לי לא סביר שתוספי דפדפן, שעובדים על צד לקוח, ישפיעו על פעולות צד שרת. אני חושב שגם הדפדפן עצמו לא אמור להשפיע על זה בכלל, לכן הבאג הזה נשמע לי תמוה משהו.

עריכה: הבעיה סלקטיבית מכיוון שלחלק מהאשכולות זה כן נרשם אוטומטית גם בפיירפוקס (למשל לאשכול הזה המערכת רשמה אותי באופן תקין). ועוד משהו שנזכרתי בו: גם כאשר אני מבצע הרשמה ידנית, לפעמים ההרשמה נמחקת. לא ברור מה הטריגר למחיקת ההרשמה.

נערך לאחרונה ע"י Vladin בתאריך 27-04-2013 בשעה 20:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-04-2013, 20:23
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Vladin שמתחילה ב "באג בהרשמה לאשכולות שאני מגיב להם (בפיירפוקס בלבד)"

אלא אם כן אפשרות ההרשמה לאשכול פשוט משנה את ברירת המחדל המוצגת לך במסך כתיבת הודעה - למופעלת - כך שבשליחת ההודעה, אתה נרשם.

ואם הסקריפטים משבשי האתר שהתקנת משנים את האופציה הזו, ובכן, זה מאוד סביר.

אז אתה יוצא מנקודת הנחה שהכל קורה בצד שרת, אבל זה לא בהכרח נכון.

בקיצור, לפני שאתה משער, סגור את הגריזמאנקי (מה שהיה לוקח לך פחות זמן מלפתוח את האשכול, לדעתי), ותראה אם זה עדיין קורה, ורק אם כן, תתלונן...

עריכה: וכמובן, אשכול רשום שאתה מגיב אליו והסקריפט שלך מבטל את אופציית הרישום שהייתה מסומנת (בדיוק באותה הצורה), יתבטל לו הרישום באותה הצורה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר