לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-04-2013, 05:55
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
חשיפה: העיתונאי עמנואל רוזן פוטר לפני 3 שנים מערוץ 2 על רקע תלונה של עובדת זוטרה

עמנואל רוזן, הפרשן המדיני של ערוץ 10, שיצא בסוף השבוע לחופשה מיידית בעקבות פרסום תחקיר בעיתון "הארץ" על התנהגות בלתי הולמת כלפי נשים שעבדו לצדו או תחתיו, בו העידו עשר נשים על חיזורים בוטים ומתמשכים, תוך ניצול מעמדו והבטחה לקידום מקצועי תמורת יחסים מיניים עמו, פוטר לפני שלוש שנים מחברת החדשות של ערוץ 2 על רקע התנהגות בלתי הולמת כלפי עובדת זוטרה, כך פורסם הערב (שבת) ב"הארץ".

ע"פ הפרסום ב"הארץ", רוזן, שהועסק בזמנו ככתב בתוכנית "אולפן שישי", פוטר מהחברה על רקע עדותה של העובדת. עוד נודע כי מנכ"ל החברה, אבי וייס, הקים ועדה לבדיקת הנושא בראשות העיתונאית קרן מרציאנו, הממונה על הטרדות מיניות בחדשות 2. כעבור עשרה חודשים, בתום הבדיקה, הוחלט לפטרו.

תחילתה של הפרשה בעדויות של נשים שהועסקו בשורה של כלי תקשורת על הטרדות
מיניות מצדו של רוזן, אותן אספו חברות תא העיתונאיות. נציגות מהתא החליטו לפעול במטרה
לעצור את מה שהן מגדירות "תופעה שהושתקה במשך שנים". הן טענו כי בידיהן עדויות של
למעלה מ40- נשים הטוענות שרוזן הטריד אותן.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/464/287.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-04-2013, 04:41
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "שאלה אחת פשוטה: [b]למה אין..."

התשובה פשוטה.
אם הוא אשם ויש צדק כל שהוא בטענות נגדו, הוא הולך לאכול אותה וטוב בבית המשפט במידה ותהיה תלונה במשטרה וזה יגיע לבית המשפט.
אם הוא לא אשם,אירגוני הנשים שוב הוכיחו כמה קל להרוס של שם גבר בישראל בלי להוכיח כלום נגדו ובית משפט "הוגן" לא יחייב את אותו אירגון ואירגוני נשים אחרים ואת אותן נשים שסיפרו סתם סיפור לתת לו פיצוי וזה בלי לדבר על לעמוד לדין.

הימור שלי אם לא הגישו תלונה עד עכשיו זה בלוף לקידום נשים בכוח על חשבון אדם שלא עשה את זה. זה עדיין לא יפריע לאילנה דיין ונשות תקשורת אחרות לשתות לו את הדם בלי בעיות בלי קשר לאשם או זכאי בפועל ובלי חקירה של המשטרה ובלי משפט.

רמי הויברגר הוא המקרה הכי מפורסם כמה קל להרוס שם טוב של גבר בלי הוכחה אחת,אם אתה זוכר מה עשו לו כמה אירגוני נשים בגלל תלונת שקר נגדו וכמה לחץ היה המעסיקים שלו מצד אירגוני נשים לסלק אותו מעבודה ואחרי שזה נגמר הוא גם לא קיבל פיצוי מאותם אירגוני נשים או מכתב סליחה.
יצא לי גם להכיר משהו שהגרושה שלו רצתה להוציא אותו רע במשפט של הגט והתלוננה שהוא נתן לה מכות שהוא היה בזמן הזה בכלל בעבודה ומצאו אחרי הרבה מאוד זמן שהוא זכאי אחרי שהוא יצא מהבית בצו של שופט שהיא הלכה וסתם סיפרה סיפור למשטרה והיא לא עמדה על זה לדין אגב על השקר הזה. בסוף האישה אומנם לא עמדה על זה לדין,אבל העו"ד שלה והעו"ד שלו אכלו לה ולגרוש שלה את כל הכסף בחשבון בנק.
יש גברים שאירגוני נשים שרודפים אחרי גברים במשך 10 שנים אחרי שבית משפט נתן לאולם גברים זיכוי מלא בבית המשפט ואחרי שמצאו שהאישה לא אמרה אמת.

אירגוני הנשים קבלו יותר מדי כוח בישראל, ואם בתי המשפט והמשטרה היו עוצרים ושופטים נשים על תלונות שקר לפי חוק ואירגון נשים על פגיעה בעבודה והשם של אותם גברים כפי שרשום בחוק במידה ואישה לא אמרה אמת אולי היה איזון בזכויות של הנשים והזכויות של הגברים בישראל.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 30-04-2013, 10:44
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "א'- מי אמר שהקורבנות..."

הנקודה היא שאותם גופים של הנשים רצים למעסיק ולוחצים עליו לשלוח את הגבר הביתה בלי פיצוי וזה משפט בכיכר העיר מה שאותם אירגוני נשים עושים בפועל. כתבו על זה טור היום בישראל היום בנושא כיצד אותו גוף של נשים עושה כאן משפט בכיכר העיר בלי חקירת משטרה או משפט.

אם עמנואל רוזן יוצא מזה זכאי, משהו יתן לו פיצוי כספי על כל הזמן שהוא לא יכל לעבוד אתה חושב? התשובה היא לא, לא אותם אירגוני נשים ולא אותן נשים שטוענות כיום שהוא עשה להן משהו.
האם אתה מבין כאן את גודל הבעיה?

משהי אצלך בעבודה יכולה לטעון שפגעת בה מינית יעצרו אותך גם במקום העבודה והבוס שלך ישלח אותך הביתה והיא תמשיך לעבוד שם ואתה לא. זאת הבעיה להרבה מאוד גברים שמשהי או כמה טענות שקרה משהו,וגם אם תצא זכאי אתה "שרוף" ברוב המקומות ששמעו על הפרשה ויודעים שהיית מואשם פעם בסיפור כזה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 29-04-2013, 23:56
צלמית המשתמש של דורין הרטמן
  משתמשת נקבה דורין הרטמן דורין הרטמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.13
Follow me...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "התשובה פשוטה. [u]אם הוא אשם..."

הפמיניזם הרדיקאלי בישראל צמח למימדים מפחידים.

ארגוני הנשים לא מבינים שהם פוגעים בנשים, מנציחים מעמדן כחלשות, מנוצלות ומדוכאות למרות שזה מזמן לא כך, מציתות את המלחמה בין המינים, מחוללות גל-אנטי מיזוגני כלפי כל אישה באשר היא, לא מקדמות שיוויון אלא שוביניזם/עליונות נשית, פוגעות בתא המשפחתי ובגדול מבטלות את הישגי התנועה הפמיניסטית באשר הן.

חשוב לי להבהיר לכל הגברים פה - לא כל הנשים בישראל משתייכות לזרם הפמיניסטי הפושה בארצנו. דבריהן של רדיקאליות כמו הדס שטייף ומירב מיכאלי משולים בעיני לשנאה על בסיס מאפיין מולד (איבר מין זכרי במקרה זה) שהיא אופיינית יותר לפאשיזם ההיטלראי מאשר לתנועה ליברלית שיוויונית.

ישן 01-05-2013, 20:38

Follow me...
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "לא יודע....יש קישור לפייסבוק..."

וואו, אני לא יודעת אפילו איך להתייחס לזה
מה שכן, זמן פנוי בהחלט לא חסר לך
האם אתה נוהג לאחזר מידע בשיטתיות על כל מכריך וסובביך? או על בנות שאתה מכיר? או מנסה להכיר, ולא כל כך מצליח? האם אתה גאה במעשיך אלה? האם אתה משוכנע בדבר חוקיותם?
האמת היא, שלא באמת איכפת לי. אין לי שום כוונה להוכיח את אמיתותי בפניך, שכן אתה מצטייר כאישיות משונה למדי.
מציעה לך רק להביא בחשבון שאנשים ונשים נוהגים לשנות את שמותיהם במהלך ימי חייהם בעקבות אי אילו אירועים שהם עוברים בחייהם הפרטיים. ישנם גם אנשים שתקופה ארוכה לא חיו בארץ או פעלו במרחב האינטרנט הישראלי המצומצם.
לעניין החתימה בקישור - היא אינה נוגדת את תקנון הפורום הזה. לא מעוניין להיכנס, אל תיכנס. חוץ מכמה מודעות גוגל עלובות ששמתי כדי להחזיר את עלויות האחסון אין שם כל אינטרס מסחרי ממשי - זה בלוג שנועד להעשיר אנשים בידע מקצועי ותו לא. אני מבינה שרע לך כשנעשה טוב לאחרים - רק תשמור בבקשה את הרעל שלך בתוך עצמך.

נערך לאחרונה ע"י דורין הרטמן בתאריך 01-05-2013 בשעה 21:04.
ישן 01-05-2013, 23:01
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
קטעים או! דיבור של עורכי דין! ממש לא של אנשים שמתמחים בכלכלה ושוק ההון...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי דורין הרטמן שמתחילה ב "[QUOTE=efekt]כמו שכתבתי לך,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי דורין הרטמן
יש חוק במדינת ישראל. אדוני לא נמצא מעליו, למרות שהוא עצמו מסתתר מאחורי כינוי חסר פשר.

הרבה זמן לא איימו עלי איומים חסרי-פשר מהסוג הזה (ומהסוג ששלחת לי גם בהודעה פרטית), פייר - התגעגעתי
אנא ממך, המשיכי לאיים עלי בעורך-דינית - את רק מוכיחה את הנקודה שלי יותר ויותר.
בעצם, עכשיו אני כבר דיי בטוח שאת לא בחורה, מניסיוני התוקפנות הזו פשוט לא מאפיינת נשים...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 01-05-2013, 23:14
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "לא יודע....יש קישור לפייסבוק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי efekt
וגב' דורין הרטמן לא היתה קיימת לפני ה-30 למרץ. גוגל לא מצא שום אזכורים לשם שלה, לא בעברית ולא באנגלית בשום מקום, לפני התאריך בו הבלוג שלה נוצר.
כאילו בתחילת אפריל מישהו הרים איזה סוויץ' ופתאום במכה אחת השם שלה התחיל לצוץ בכל מני מקומות. לא היה לה חשבון פייסבוק לפני ה-30 למרץ, ומכל ה"חברים" שלה - אף אחד מהם הוא לא מהמשפחה שלה (לא נושא את שם משפחתה, ואפילו אם נצא מנקודת הנחה שזה השם שלה אחרי נישואין - עדיין אין אחד עם שם המשפחה הזה), ונראה שמכל ה"חברים" שלה, אף אחד לא באמת מכיר אותה אישית.
בנוסף, בשביל מישהי שפתאום צצה לה במרחבי הרשת לפני חודש - נראה שהיא יודעת היטב להשתמש ברשתות החברתיות, מה שמביא אותי למסקנה שהיא פיקטיבית. יכול להיות שאני טועה, אבל תאמין לי שראיתי משתמשים פיקטיביים שנועדו לצרכי פרסום ו/או הונאה, וזה לא נראה מאמץ חריג במיוחד בשביל מקרים כאלה.

Just my 2 cents worth...

לא יודע, אבל...... יש במדינה עוד כמה מיליונים שאין להם כל איזכור בגוגל ואין להם דף בפיסבוק.
מכאן להגיע למסקנה שמדובר באדם ווירטואלי זה עדין רחוק.
אנשים עוברים כל מיני שלבים בחיים שלהם, משנים מקומות מגורים/ארצות, שמות משפחה ועוד. אז......
תחקיר לא רציני.

ישן 01-05-2013, 20:52

Follow me...
מה הקשר, לאלוהים הפתרונים
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "האם יש סיכוי שעמנואל רוזן..."

תגובתך לא עניינית.
היכן ראית בדבריי שאני תומכת כהוא זה בעמנואל רוזן?

במידה שהאיש אשם ואכן ביצע את המיוחס לו, הרי שיש להענישו במלוא חומרת הדין ואף גרוע מכך. אני יוצאת מתוך נקודת הנחה שכגבר אינך יודע על בשרך הטרדה מינית מהי. עברייני מין בעיני משולים לרוצחים ויש להחמיר בענישתם. טיפוס כמו רוזן - גבר, גרוש, מכוער, עשיר - בקלות יכול להיחשד ככזה ואם יש בחשדות ממש מצדי שישליכוהו לכלבים.

למה אני מתנגדת? לגל העכור של פגיעה בשלטון החוק. בחזקת החפות. זה שלארגוני נשים יש כוח לא אומר שהן יכולות לעשות בו שימוש בלתי מבוקר. אם אתה מפרש זאת כתמיכה בלתי מסויגת במר רוזן הרי שיש להעמידך על טעותך.

אגב - אני קוראת סמויה ב"פרש" כבר הרבה שנים, לרבות את הפורום שאתה מנהל. ההחלטה להירשם ולכתוב באופן פומבי מתבררת כשגויה. אני מצטערת, מנהל פורום סטודנטים יקר, אם אני לא בכיוון, אבל נדמה לי שחשדנותך הקיצונית כלפי חברים וחברות חדשים מעידה בעיקר על עצמך כסובל מבעיה כלשהי בהרכב האישיות שלך והייתי מציעה לך בעדינות לבדוק מנין היא נובעת...

ישן 01-05-2013, 20:58
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי דורין הרטמן שמתחילה ב "מה הקשר, לאלוהים הפתרונים"

ציטוט:
במידה שהאיש אשם ואכן ביצע את המיוחס לו, הרי שיש להענישו במלוא חומרת הדין ואף גרוע מכך. אני יוצאת מתוך נקודת הנחה שכגבר אינך יודע על בשרך הטרדה מינית מהי. עברייני מין בעיני משולים לרוצחים ויש להחמיר בענישתם. טיפוס כמו רוזן - גבר, גרוש, מכוער, עשיר - בקלות יכול להיחשד ככזה ואם יש בחשדות ממש מצדי שישליכוהו לכלבים.

ופה הקטע שאני לא מסכים איתך בכלל.

ראשית- בואי לא נשכח שיש ספקטרום רחב מאוד של פשיעה מינית/תקיפה מינית/פשיעה על רקע מיני/וואטאבר (ונתעלם מהעמדה הפמיניסטית שטוענת כי טכנית כל פעולה יכולה להיחשב להטרדה מינית) אין דין הטרדה מילולית כדין אונס ולכן לא משולה לרצח. האמת היא שאפילו לאונס יש ספקטרום רחב משל עצמו אע"פ שהמילה מעלה אסוציאציות מאוד ברורות. התנועה הפמיניסטית וגרורותיה הביאו למצב בו אפילו מין בהסכמה יכול להפוך לאונס בבית המשפט ולכן ברור שאפילו שם אין מקום לצדק.

שנית- גבר לא יכול לחוות פגיעה מינית?
זה עוד תוצר לוואי של התנועה הפמיניסטית העקומה שמנסה לנכס לעצמה את כל הצער שבעולם. נכון- פחות שכיח שגברים חווים אלימות מינית אבל זה עדיין קורה מספיק כדי להפוך את המשפט שלך למיותר.

לבסוף- אני רוצה להאמין שאנחנו, אזרחי ישראל, נמצאים רמה אחת לפחות מעל המערכת העיתונאית הצבועה ומערכת בתי המשפט המושחתת. אצלינו עמנואל רוזן גם אם מכוער, גרוש, עשיר ומניאק הוא קודם כל בחזקת חף מפשע עד שיוכח אשם ולא להיפך.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 01-05-2013, 21:13

Follow me...
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=דורין הרטמן] במידה..."

לעניין הנקודה הראשונה, ההאשמה המרכזית המיוחסת לרוזן היא יותר מסתם "הטרדה מינית". הטענה שהועלתה הייתה שהוא עשה כמעשה הנשיא הפרסי ושלף את איברו מתוך מגמה שילטפוהו. איפה אתה ממקם את זה על הספקטרום??? אם הוא עשה את זה כמו שנטען - הוא יותר מסתם "מטרידן". השאלה האמיתית היא אם הוא עשה את זה, ומי מוסמך לעשות זאת. השילוב של לובי אולטרא-פמיניסטי חזק בצורה קיצונית + שליטה מוחלטת במדיה האלקטרונית הוא מסוכן. זה בכלל לא קשור למגדר שלי או לדעה הפוליטית שלי (אה, רגע, שכחתי, אני בעצם "לא אמיתית" אליבא דשרשור הזה).

זה מסוכן כי יש פה שילוב של אידיאולוגיה קיצונית עם כוח שדורס את שלטון החוק ואת עקרון החפות. זה מסוכן אוניברסלית לכל אזרח במדינת ישראל, לא רק לגברים ולא רק לנשים.

האם אתה יכול להעלות דוגמה, מעוגנת בדין, של גבר שהוטרד מינית או הותקף מינית באופן ממשי על ידי אישה? האם אתה יודע להצביע על שיעורם של מקרים אלה מתוך כלל המקרים באוכלוסיה?

ישן 01-05-2013, 21:31
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי דורין הרטמן שמתחילה ב "לעניין הנקודה הראשונה, ההאשמה..."

ציטוט:
לעניין הנקודה הראשונה, ההאשמה המרכזית המיוחסת לרוזן היא יותר מסתם "הטרדה מינית". הטענה שהועלתה הייתה שהוא עשה כמעשה הנשיא הפרסי ושלף את איברו מתוך מגמה שילטפוהו. איפה אתה ממקם את זה על הספקטרום??? אם הוא עשה את זה כמו שנטען - הוא יותר מסתם "מטרידן". השאלה האמיתית היא אם הוא עשה את זה, ומי מוסמך לעשות זאת. השילוב של לובי אולטרא-פמיניסטי חזק בצורה קיצונית + שליטה מוחלטת במדיה האלקטרונית הוא מסוכן.

גם אם זה קרה זה ע"פ החשדות ותו לא.
זה עדיין על הספקטרום של הטרדה מינית, לא תקיפה. הייתי שם את זה אמנם בצד הקיצוני יותר של המעשים הללו אבל בסופו של יום זה אירוע פלילי שראוי לגנות- אבל חייבים להישאר פה בפרופורציות. בסופו של דבר הוא לא כפה את עצמו על אף אחת וזה לא משהו שמצמוץ ממושך וסיבוב הגב לא היה מעלים.
ציטוט:
זה בכלל לא קשור למגדר שלי או לדעה הפוליטית שלי (אה, רגע, שכחתי, אני בעצם "לא אמיתית" אליבא דשרשור הזה).

תרגעי, יש גבול לכמה אפשר לשחק עם הקלף הזה- בטח כשמדובר במי שטען שאת עושה רושם של גולשת אמיתית.
ציטוט:
זה מסוכן כי יש פה שילוב של אידיאולוגיה קיצונית עם כוח שדורס את שלטון החוק ואת עקרון החפות. זה מסוכן אוניברסלית לכל אזרח במדינת ישראל, לא רק לגברים ולא רק לנשים.

ואכן זה מה שאני טוען.
ציטוט:
האם אתה יכול להעלות דוגמה, מעוגנת בדין, של גבר שהוטרד מינית או הותקף מינית באופן ממשי על ידי אישה? האם אתה יודע להצביע על שיעורם של מקרים אלה מתוך כלל המקרים באוכלוסיה?

אני לא יכול לספק סטטיסטיקה כי זה לא נושא שמטריד אותי בחיי היום יום או שמעניין אותי מספיק כדי לחקור.
מזכרון בלבד אני יכול למנות מספר לא קטן של אירועים שבד"כ מתרחשים לתינוקות או ילדים צעירים. חלק קטן יותר (ועם זאת לא מבוטל) מתרחש לבני נוער ע"י מורות. אחוז קטן יותר מתרחש לאנשים מבוגרים (היה את הגבר שגרושתו קשרה אותו לכיסא למשך יומיים והשקתה אותו מים וויאגרה בלבד ובמשך כל הזמן הזה אנסה אותו וביצעה בו מעשי סדום. יש גם מקרים של גברים שמותקפים מינית ע"י גברים אחרים ולא רק בכלא.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 01-05-2013, 21:40

Follow me...
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=דורין הרטמן]לעניין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
גם אם זה קרה זה ע"פ החשדות ותו לא.
זה עדיין על הספקטרום של הטרדה מינית, לא תקיפה. הייתי שם את זה אמנם בצד הקיצוני יותר של המעשים הללו אבל בסופו של יום זה אירוע פלילי שראוי לגנות- אבל חייבים להישאר פה בפרופורציות. בסופו של דבר הוא לא כפה את עצמו על אף אחת וזה לא משהו שמצמוץ ממושך וסיבוב הגב לא היה מעלים.

אתה מקשיב לעצמך?! תחשוב שאתה עם הבוס שלך ברכב והוא עושה לך את זה. זו אינה כפייה?!
בכל מקרה גם אני הדגשתי שזה מה שמיוחס לו - לא קבעתי שהוא עשה זאת (כמו גב' שטייף וחברותיה). מערכות אכיפת החוק בישראל הן היחידות שמוסמכות לעשות זאת

ציטוט:
תרגעי, יש גבול לכמה אפשר לשחק עם הקלף הזה- בטח כשמדובר במי שטען שאת עושה רושם של גולשת אמיתית.

אני רגועה לגמרי. זה נקרא סרקזם. לך אמליץ בחביבות למתן את ניסוחיך בבואך בדברים עם בני אנוש

ציטוט:

ואכן זה מה שאני טוען.

אני לא יכול לספק סטטיסטיקה כי זה לא נושא שמטריד אותי בחיי היום יום או שמעניין אותי מספיק כדי לחקור.
מזכרון בלבד אני יכול למנות מספר לא קטן של אירועים שבד"כ מתרחשים לתינוקות או ילדים צעירים. חלק קטן יותר (ועם זאת לא מבוטל) מתרחש לבני נוער ע"י מורות. אחוז קטן יותר מתרחש לאנשים מבוגרים (היה את הגבר שגרושתו קשרה אותו לכיסא למשך יומיים והשקתה אותו מים וויאגרה בלבד ובמשך כל הזמן הזה אנסה אותו וביצעה בו מעשי סדום. יש גם מקרים של גברים שמותקפים מינית ע"י גברים אחרים ולא רק בכלא.
.

תתייחס עניינית בבקשה ... חלק "לא מבוטל" זה לא משהו שאפשר למדוד.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:43

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר