לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-04-2013, 12:01
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
חגיגות יום העצמאות 2013. כמה זה עלה למשלם מיסים

חגיגות יום העצמאות 2013. כמה זה עלה למשלם המיסים.

אין מידע ממוקד, אז צריכים לחפש, הנה מה שמצאתי טיפה מן הים:

http://www.krayot.com/archives/14770
איפה הכסף: קרית ביאליק, קרית מוצקין וקרית אתא יוציאו כל אחת, כ-400 אלף שקל עבור אמנים ביום העצמאות. נוסף לזה מתווספות הוצאות נוספות עבור אבטחה, הגברה, תאורה וכו'

http://www.nrg.co.il/online/47/ART2...&cat=309&loc=10
"חצי מיליון למשה פרץ? טוב, נשלם"

לפני שנה שכר מרכז השלטון המקומי חברה פרטית, שאמורה היתה לרכז את רכישת מופעי הבידור לעיריות - ולהוזיל את העלויות. בפועל, האמנים הגדולים ומשרדי ההפקה לא שיתפו פעולה, והרשויות המקומיות לא זנחו את המרוץ אחר הכוכבים, גם אם זה אומר לשלם 150 אלף שקל להופעה לא מלאה של אייל גולן, שרית חדד או משינה. האם שר הפנים יכול לעשות שינוי? ואיך זה קשור לשנת בחירות ברשויות המקומיות?

http://www.mynet.co.il/articles/0,7...4363681,00.html
הרצליה: חצי מיליון שקל על חגיגות העצמאות

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 28-04-2013 בשעה 12:06.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-04-2013, 12:09
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אני גם לא ממש מתלהב ממחירי ההופעות שהרשויות מוכנות להוציא על רבע שעה של ידוענים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "חגיגות יום העצמאות 2013. כמה זה עלה למשלם מיסים"

אני רק רוצה לודא שאתה לא מתכוון שאת הכסף שבזבזו על הופעה של קישקשתא [33000$ שבע דקות כולל הדרן לא כולל קוצים] בקרית מוצקין היו צריכים תושבי קרית מוצקין לתרום לקהילות שמקפידות על תחנון ביום הזה ושומרות את הכסף לזיקוקין לפעמים אחרות.

כן אתה צודק. אפשר להסתפק בערב שירה בציבור עם שירי מולדת ושירי לוחמים ואולי אפילו איזו ברכה לשלום המדינה והלל כלשהו. יש לך דוגמאות לערים שנוהגות כך מהמגזר שאתה מייצג כאן?

ישן 28-04-2013, 12:13

חלק גדול של משלמי ארנונה אין להם על חלב ודייסה לילדים
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אני גם לא ממש מתלהב ממחירי ההופעות שהרשויות מוכנות להוציא על רבע שעה של ידוענים"

היו צריכים להחזיר את זה לילדים.

מי שרוצה להגיד הלל ביום העצמאות, שיגיד, ומי שרוצה להגיד הלל בחג הפסח גם הוא שיגיד. אני לא רודף אחרי כל מי שלא אומר הלל בחג הפסח, או לא קורא את מגילת אסתר בפורים. או שאינו תוקע שופר בראש השנה.

תחפש מישהו אחר להלביש עליו בכוח את התרבות שלך.

ישן 28-04-2013, 19:47

חלק ממה שנחמד בפורום הזה זה שהוא 'אישי'. ההכרות בין הדמויות המוכרות ודעותיהם הידועות
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "מעניין איך חלק גדול מהתגובות..."

גורמת לכך שכשמישהו מביע עמדה תהיה ההיתחסות אליה כחלק ממכלול דעות שהביע בעבר [בהווה ובעתיד והביע והביע והביע...]. אני אפילו יכול לנחש מי יחוש לסנגר עליו באיזו התחכמות צינית אם יפתח את המחשב ביממה הקרובה..

מדינאי נגד בזבוז כספים בחגיגות יום העצמאות. זה נכון. הבעיה היא שהוא בעד לבזבז אותם במקומות אחרים שמתאימים יותר לו. לכן, כשמישהו מתמם לעסוק בתחשיבי הוצאות [מיותרות] על חגיגות היום הזה - חשוב להזכיר מה אמר אותו מישהו על היום הזה וגם על צפירות [שקשורות בכלל ליום הזכרון] רק לפני כשנה:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamedinai

הצעה: לא לחגוג את יום העצמאות בגלל שאין עצמאות...
יתירה מזה: הגלותיות הנפשית כל כך חזקה שבמקרים מסויימים עוברת גם מה שהכרנו במשך 2000 שנות הגלות. הצפירות והטכסים זה אחיזת עיניים. כשמדובר על משהו ממשי למען העם היהודי ואחיזתו בארץ ישראל, עושים הכל הפוך. בשביל מה לחגוג ולשקר לעצמנו.

מדינאי אגב גם בעד לשלח את הערבים לערב הסעודית רק שהוא מתכוון שאחרים יעשו זאת במקומו. אותם אלו שמגינים עליו, מממנים חלק מגחמותיו אבל בסופו של יום הם בעיניו לא יותר מאשר 'התרבות שלכם'.

בשיטתו המוכרת של 'הבאת טוקבק' מכתבה כלשהי והתממות מעושה ומאוסה של 'אני רק הבאתי את הטוקבק' היה לו חשוב גם לומר אז ממקומו שבין המשפתיים לסרוגים שלמשרתים ועובדים וחוגגים את יום העצמאות
ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamedinai
(הובא ע"י מדינאי כציטוט של טוקבק)
"גאווה" של פראיירים.הדתיים האלה פשוט פראיירים - רובם עדיין מאמין באידיאל של הגנת המדינה, לשרת בקרבי וכל הבולשיט הזה, אבל המדינה שולחת אותם (כמו עוד הרבה פראיירים אחרים) לעשות את העבודה השחורה, לחטןף מכות, להתעמת עם אנרכיסטים מחו"ל ומהארץ (זה לא תפקיד המשטרה??) ומתנערת מהם כאשר השמאל (המקומי והעולמי) תוקף אותם כשהם משרתים את המדינה ואת צה"ל במדים ייצוגיים (!!). לא מבין איך הם ממשיכים עם הגאווה הטיפשית הזאת כאשר בכל פעם המדינה וצה"ל יורקים להם בפרצוף. אם הייתי במקום הסא"ל הזה עם הלינץ' התקשורתי שמבוצע בו וההפקרה של הצבא (והממשלה) הייתי יורק לאלוף גנץ בפרצוף ואומר לו שילך להזד**ן הוא והצבא הדפוק שלו (וכנ"ל לביבי, שיסגור את המדינה, גם ככה אין לנו מילימטר של כבוד עצמי).
.

כן. חגיגות יום העצמאות ברשויות המקומיות הן בזבזניות.
לא. זה לא אומר שאת הכסף הזה צריך לתת למדינאי לקניית חיתולים ומזון תינוקות שלא יהיה לך ספק שהוא לא חושב להעביר לך את הכסף הזה דרך נקודת מס או משהו דומה.

למרות שאני חושב שמדינה צריכה לעודד עבודה ולתגמל את המקריבים למען בטחונה אני די אלרגי ללפידיזם היהיר ואם היה כאן ויכוח בין טוטלג'ק נאמר לצ'אנב סביר שהיית מוצא אותי מצדד בעמדות 'חרדיות'. אני חושב ששבאבניקים שכותבים מילים כמצוטט בטוקבק שמדינאי הביא ושלהבדיל חרדי אינטרנט מסוגו של מדינאי כאן ושל 'קירש' ב'רוטר' גורמים בנתק שלהם ובראיית האחר כמובן מאליו נזק בל ישוער לציבור אותו הם מתיימרים לייצג.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 28-04-2013 בשעה 19:55.
ישן 28-04-2013, 20:10

מדינאי מייצג כאן ציבור מאוד מסויים. התענינות שלו ב'קרית מוצקין'
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "אני הבנתי שהוא מדבר על הוצאות..."

היא נסיון למענה לשאלה 'איפה הכסף' ועד לחלק הזה אני מסכים איתו. הכסף בבזבוזי רשויות מקומיות והוצאות סוף תקציב ושלטי 'ראש העיר אוהב אותך' ואת הכסף אפשר למצוא גם ב: ביטול מוסד הנשיאות / ביטול משרד החוץ/ נגיסה עזה בפנסיות תקציביות שניתנו ליוצאי מערכת הבטחון ככלל בגיל צעיר מדי / ביטול הקצבות ל'מוסדות תרבות' שנוגעים ל10% מהציבור [גם אם לפעמים אני יכול להנות מהם] כגון תאטרון ואופרה / העברת מוסדות ציבור המעלים את ערך הנדל"ן של שכונות במרכז ת"א ובצפונה לאיזורים זולים בהרבה וחסכון בכספי ציבור עקב כך / החזרת מסתננים שותי כספי בריאות לארצם / מסוי של קיבוצים ומושבים שעושים שימוש לא חקלאי באדמות שניתנו להם למטרות חקלאיות / הטלת מס חברות גם על אגודות התישבותיות במרכז הארץ / כיסוח כלכלי של חלקים לא פרודוקטיבים באוניברסיטאות / ענישה אמיתית על עבירות כלכליות - שם הכסף.

הבעיה היא שמדינאי בעמדותיו בפורום זה טרוד יותר ב'לאיפה הכסף'...

התרגזתי על קיטוריו הסלקטיבים של מדינאי מאחר והתכתבתי אתמול בצ'אט עם אדם על גבול ה30 משכיל ומוכשר שעובד די קשה ועושה מילואים [גם אשתו עשתה עד הלידה] ולא מצפה שמישהו יממן לו טיטולים ודייסה או יעביר בשבילו את הערבים לערב. הוא מסתפק בזה שיצמצמו את מידת מעורבותו במימון של הללו לאחרים ושאם אפשר לא יתנו לאותם אחרים הזדמנות מטעם משרד השיכון לרכישת דירה שהוא רק יכול לחלום עליה [והוא ממש לא בונה על לב דיזינגוף או אפילו על אשדוד המתחדשת].

** ולענין אייזנר, בטח שהוא מרגיש נבגד אבל הוא גם בנבגדותו לא היה מעלה על הכתב מילים כמו שמדינאי המסתתר מאחרי חרבו של אייזנר העלה כנגד צה"ל והמדינה.
ישן 29-04-2013, 07:25

אחרי כל דברי ההסתה האישיים נגדי, אני לא כועס עליך אישית
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "חלק ממה שנחמד בפורום הזה זה שהוא 'אישי'. ההכרות בין הדמויות המוכרות ודעותיהם הידועות"

כי זו תרבות מעוותת לחפש אויבים מיותרים.

וכמה שלא ינסו להפיץ שנאה נגדי, יש גולשים רבים ענייניים שממש מעריכים מאוד מאוד מה שאני כותב. הנה ציטוט:
http://makore2.blogspot.co.il/2009/01/blog-post_29.html
ציטוט:
כל התורה כולה על רגל אחת

כמה משפטים קצרים שראיתי בפורום "FRESH" שנכתבו על ידי גולש תחת הכינוי "מדינאי" שמסכמים את כל ההגיון הפשוט הנורמלי והבריא והישר של הימין - הגיון שבנוי רק על עובדות הסטוריות ולא על דימיונות ניתוח מציאות לא אינטרסנטי ושלא מונע על ידי צרכים סמויים כגון התכחשות לזות היהודית שלי

ציטוט
"גם אם נזוז לגמרי לכל מה שארה"ב דורשת מאיתנו, ארה"ב תיאלץ בכל זאת להראות שהיא נייטרלית ועמדתה תהיה באיזשהו מקום באמצע בינינו לבין הערבים, ותלחץ עלינו עוד יותר. כמובן שיש הבדלים מי הנשיא של ארה"ב, אבל תמיד בכללותו זה יישאר ככה.גם אם נסכים לעמוד עם רגל אחת בים ורגל אחת ביבשה, הערבים יגידו שזה לא מספיק, ועמדת ארה"ב תהיה שצריך להתפשר, ולמרבה הפלא גם השמאל שלנו ילחץ עלינו לזוז עוד יותר שמאלה (לכוון הים).לכן, היות ואין באפשרותנו להשפיע על עמדת הערבים, ולא על עמדת ארה"ב, חשוב מאוד מה תהיה עמדת ישראל. ככל שעמדתה תהיה יותר ימנית ופרו-ישראלית, ככה גם עמדת ארה"ב תהיה פחות אנטי-ישראלית"

פורסם על ידי יהונתןב- 10:35

אבל גם בקשר למה שכתבת אני רוצה להעמיד דברים על דיוקם:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי .ישראלה היפהפיה
מדינאי אגב גם בעד לשלח את הערבים לערב הסעודית רק שהוא מתכוון שאחרים יעשו זאת במקומו.

איפה ראית אותי טוען את זה? כל מי שקורא מה שאני כותב, ולא ציטוטים זדוניים נגדי, יודע שלא זו הכוונה בסיסמה שלי, אני הסברתי את זה כמה פעמים. חבל שבשביל לזרוק עלי בוץ מסלפים.

כל בר דעת מבין שגם אם יהיה צבא אדיר של ארצות הברית אי אפשר לקחת את כל הערבים של כל העולם כולו ולדחוס אותם לתוך ערב הסעודית. המטרה בסיסמה שלי היא ברורה מאוד לכל בר דעת. אין לי את הזמן לכתוב כל מה שכתבתי בנושא הזה, אני רק אעתיק מה שכבר כתבתי בעבר:

הנה אני מביא אחד אחד קטעים:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...615#post3957709

זה עוזר (להציג את אויבנו כרוצחים ותת בני אדם) רק זמנית עד שמתרגלים לזה חס וחלילה.

נכון שבתוככי ישראל, בתוככי היהודים זה עוזר. שהרי יהודי לעולם לא יתרגל לרצח של יהודים אחרים. אבל בעולם הגדול מתרגלים ומתחילים לקבל את זה כאילו שזה דבר טבעי חס וחלילה.

ובטח שאף אחד אינו משלה את עצמו שזה ישפיע בכי-הו-זה על ערבים, אם הם יבינו יותר טוב כמה שהם רוצחים ואנחנו טובים. בעצם, הם יודעים את זה היטב בלעדינו, ומכירים את זה עוד יותר טוב מאיתנו

הדרך הסלולה זה להכניס לתודעה שזו ארץ שלנו. שהרי זהו לב הוויכוח.

לכן, הכי נכון והכי יעיל זה להפיץ את הסיסמאות הבאות:

ערב הסעודית - לערבים, ארץ ישראל - - לעם ישראל !

מכה של המסלמים, ירושלים של היהודים !

ציטוט:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי סוכן שקט
גם לזה מתרגלים.!!!!

תעמולה פועלת גם אם מתרגלים לזה

תשאל לדוגמה את חברת קוקה-קולה, ועוד.

רק שתעמולה צרכים להתמיד בזה.

אבל מסכנות, אחרי שמתרגלים - זה נהיה כבר סטטוס.

לדוגמה: אנחנו כבר התרגלנו שבאזורים מסויימים של אפריקה המצב הוא אחרת, ולא יתרגשו כלל במה שקורה שם.

עובדה: אף חברת פרסומת לא תציע לאף חברה למכור את המוצרים על ידי שיציגו כמה מנהלי החברה מסכנים ועד כמה העובדים שלהם זקוקים לפרנסה.

נקודה נוספת: גם הערבים יכולים להציג את עצמם מסכנים בכל מיני סיטואציות, כמו במלחמת עזה שצה"ל נאלץ לירות גם במחבלים שהסתתרו מאחורי אוכלוסיה אזרחית.

ואז חוזר הוויכוח האין-סופי מי יורה במי ומי היה הראשון, ואין לזה סוף. אבל אחרי הכול חוזרים לשאלת השאלות: למי שייכת הארץ הזו.

------------
https://fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=565601
דוגרי ולעניין: הסיבה למה אין תביעה לגיוס המגזר הערבי

<B>
הסיבה היא מאוד פשוטה: כל הגיוס נועד בעיקר למאבק בעד המדינה היהודית. חלק מארצות ערב אינם רוצים מדינה יהודית במזרח התיכון, וגם חלק ניכר של שונאי ישראל שנמצאים בתוככי גבולות המדינה.</B></B>

לכן יש פטור גורף מבחינה בטחונית לערביי ישראל, כי יש חשד מסויים שחלק מהם לא יהיה בעד המדינה היהודית, אלא נגדה. כמובן שחלקים נרחבים מהציבור הערבי הם בעד המדינה היהודית בכל ליבם ונפשם, וגם מבינים שזה לטובתם הם, כמו ח"כ איוב קרה ועוד. אלו אכן מתגייסים.

אין שום סיבה לגייס בני אדם, לקחת מהם את החירות ל3 שנים, רק אם יש סיבה בטחונית יצוקה. מבחינת הערבים, זה לא בטוח שהם יכולים להועיל למאבק הבטחוני בעד המדינה היהודית. ייתכן שהמצב הוא הפוך.

----------------------------
עד כאן זה היה דוגרי ולעניין, למרות שזה לא פוליטיקלי קוררקט להגיד את כל האמת בפנים.

אבל עכשיו כשאנחנו הגענו למסקנה שהמאבק הוא בעד המדינה היהודית, למרות שזה כל כך פשוט, אפשר להתקדם לשלב הבא:

המאבק בעד המדינה היהודית הוא לא רק ביטחוני נטו. המאבק הוא גם הסברתי ואמונה בצדקת הדרך. לכן כל מי שתוקע מקלות בגלגלים של צדקת הדרך של המדינה היהודית, ובמיוחד אלו שעוד משתמשים עם עמים אחרים במאבקם נגד אחיהם היהודים, אין לו שום זכות לדרוש מקבוצה זו או אחרת למה הם לא תורמים מספיק למען קיומה של המדינה היהודית.

ועוד נקודה, וזה הכי חשוב: היות ומדובר על מאבק למען המדינה היהודית, יש גם את המאבק הדמוגרפי, ושום צבא לא יעזור אם מפסידים במאבק הדמוגרפי. לכן אפשר להחשיב לחרדים את תרומתם למאבק הדמוגרפי כתרומה בטחונית במלוא מובן המילה ואף יותר מזה. כי אפשר להסתדר עם צבא יותר קטן אם יפרוץ שלום או אם יש עליונות טכנולוגית, אבל אי אפשר להסתדר עם עם ישראל יותר קטן, כי זה כבר לא תהיה מדינה יהודית.

ציטוט:
לא. זה לא אומר שאת הכסף הזה צריך לתת למדינאי לקניית חיתולים ומזון תינוקות.

.

אוי לנו. חיתולים ומזון תינוקות. האם מזון כלבים עדיף?

תתאר לעצמך מה הייתה התגובה בתקשורת אם היו עושים תעמולה נגד מתן חיתולים לזקנים, או תרופות לחולי איידס שעולים פי כמה מאשר מזון לתינוקות?

https://fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=576568
ציטוט:

אם יקצצו בקצבאות זקנה בטענה שאחריות הזקנה היא על כל בן אדם פרטי שיעשה לעצמו קרן פנסיה, בדיוק כמו שלפיד טען נגד הורים של ילדים.

או ניקח את החד-הוריות: אחריות החד-הוריות זה על ההורים שהחליטו להביא ילד ולהתגרש אחר כך או שמלכתחילה הביאו ילד ללא נישואין. איך הייתה התגובה אז...

יתירה מזו, ניקח את חולי איידס, גם שם אם נניח שיש שם יותר חילוניים, וינסו לקצץ שם בטענה שמי שאין לו כסף שלא...

הבאתי בתור חומר למחשבה שלא הכול כל כך שחור-לבן

ציטוט:
שלא יהיה לך ספק שהוא לא חושב להעביר לך את הכסף הזה דרך נקודת מס או משהו דומה.

.

אם אתה כבר כל כך בקיא בכל מה שאני כותב, היית צריך כבר לדעת שאני בעד נקודת מס לגברים עובדים במקרים שאין מספיק נקודות מס של האשה.

הנה לדוגמה:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=556364

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=556899

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 29-04-2013 בשעה 07:54.
ישן 12-05-2013, 07:38

הארנונה תתייקר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "חגיגות יום העצמאות 2013. כמה זה עלה למשלם מיסים"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4378669,00.htmlהמס העירוני צפוי לזנק בשיעור של 12%-15% כך מאיימים ברשויות המקומיות, אם לא יגיעו להסכם עם משרד האוצר. באוצר מבקשים לקצץ כ-2 מיליארד שקל מתקציבי איזון, פיתוח וחינוך בשלטון המקומי מדי שנה. אם ייחתם הסכם - צפוייה עלייה קטנה מחצי אחוז בארנונה.

--------------
האם החגיגות חיזקו את העצמאות?

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/255794
"הארץ" מדווח כי השופט מתח ביקורת על נהלי הכליאה של מחבלים שאינם מאפשרים להם להשתקם ולדבריו משמשים "קרקע פוריה" לתכנון מעשי טרור.

מדובר במחבל סאבר אבו דיאב, תושב קלקיליה בן 32 שנשפט ל-11 שנות מאסר בגין שורת עבירות, הן כאלה הקשורות בטרור והן בתחום הכספים, וגם בעת מאסרו המשיך לתכנן פיגועים. הוא גייס אסיר אחר שעמד בפני שחרור, והשניים תכננו לחטוף חייל ולפוצץ מטוס. כמו כן, החזיק במכשיר סלולרי באמצעותו תקשר עם העולם החיצון וביקש שיחטפו חייל כדי להביא לשחרורו.

על פי הדיווח, התביעה הצבאית ביקשה מבית הדין הצבאי שומרון לגזור על אבו דיאב עונש מאסר משמעותי נוסף בגין פעילותו בכלא, בעוד ההגנה טענה כי נסיבות העניין אינן חמורות מכיוון שבסופו של דבר לא יצאו התכנונים לפועל.

בפסק דינו קיבל רס"ן דהאן את טענות ההגנה, וכתב כי "התוכניות שתוכננו קשות וחמורות, אך בחינת המסוימות הנמוכה שלהן ומקום תכנונן בכלא מפחיתה מאוד את היתכנותן הריאלית. אדם היושב בכלא ומספר לחבריו כיצד הורגים באמצעות ידית של דלת, כיצד חופרים מנהרה מתחת לירדן וכיצד מפעילים מטוס לפיגוע מגלם בהתנהגותו מסוכנות מסוימת, אך היא נמוכה".

בהתייחסו למדיניות שירות בתי הסוהר כתב דהאן כי "התנהגות רשויות אכיפת החוק הינה עילה להקלה בעונש. בעניין זה שקלנו כי הכליאה על פי מפתח ארגוני, בתנאי שיתוף וקיום הווי משותף, ללא נהלי שיקום ועבודה יצרנית, מהווה תמריץ לפעילות ארגונית ולשיחות קשר קונספירטיביות".

פסק הדין התמוה של דהאן מצטרף לדיווח האחרון ב"הארץ" לפיו אותו שופט זיכה ארבעה פלסטינים מאשמת ניסיון רצח לאחר שזרקו אבנים על רכב, וקבע כי זריקת אבנים "יכולה לשאת אופי של עבירה קשה וקטלנית המסכנת בוודאות קרובה חיי אדם, ויכולה להיות מעשה קונדס ללא פוטנציאל נזק של צעיר אשר אך בקושי חצה את גיל האחריות הפלילית".

------
השופט דהאן הוא חובש כיפה וכנראה שגם אומר הלל ביום העצמאות, עצמאות לתפארת, שרק חסר לה קצת מוזיקה בשווי של מיליונים רבים, ואת החשבון ישלמו ילדים רעבים....

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 12-05-2013 בשעה 07:51.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:26

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר