לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-05-2013, 22:05
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בנו של הרב עובדיה: בשביל כושים בכדורסל יש כסף.

ציטוט:
הרב דוד יוסף התייחס לקיצוץ בתקציב המדינה בתחום שירותי הדת הניתנים לציבור החרדי, ותקף את הממשלה: "עולם הישיבות כבר לא מובן מאליו". מחר יובא התקציב לאישור הממשלה.

http://news.walla.co.il/?w=/9/2641671

כפי הידוע לי, מי שמשלם על השחקנים הזרים בכדורסל אלה הם בעלי הקבוצות, והאוהדים, אגב אני הייתי מעדיף להשקיעה בכמה "כושים", מאשר בפרזיטים שלבושים כמו אנשי המנהרות.
עובדה שאני בתור אוהד, אקנה מנוי ליורוליג, במקום לממן פרזיטים.

אני בטוח שחלק מהכושים הללו(בסגנון שארפ), תרמו הרבה יותר מכל בחינה למדינת ישראל מאשר בנו של עובדיה האיש דמוי הקוף.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 12-05-2013 בשעה 22:08.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-05-2013, 21:27
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 מחובר עכשיו  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "זה מוכיח שבניגוד לטענתו של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
זה מוכיח שבניגוד לטענתו של hzhz, למילה כושי אכן יש קונוטציה שלילית וכבר די הרבה זמן.

נהייתה לזה קונוטציה שלילית בעיקר כי החליטו שיש לזה קונוטציה שלילית. בניגוד לארה"ב, למשל, שם למונח "ניגר" באמת הייתה משמעות משפילה- בארץ זה סתם היה PC.
ציטוט:
לגבי הקרמבו - אולי כדאי שתקרא זאת שוב. בעבר קראו לו כושי (סבתא שלי ז"ל עדיין קראה לזה "כושי" עד יום מותה)....

אני לא מכיר אנשים שמכירים קרמבו כ"כ אחורה. המאכל הכושי היחיד ששגור פה זה עוגה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 15-05-2013, 07:47
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "כושי תואם יותר לNegro מאשר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
כושי תואם יותר לNegro מאשר לNigger. המילה Negro לא הייתה מילה בעלת קונוטציה שלילית עד שנות השישים מינוס-פלוס.

הן נגזרות אחת של השניה, אני לא חושב שזה כ"כ רלוונטי. זה לא כמו כושי וכושי סמבו- כשהאחד הוא כינוי לגיטימי והשני כינוי שיועד להיות פוגעני.
ציטוט:
אם תקשיב לנאומים של ד"ר מרטין לותר קינג ג'וניור, תשמע אותו מתייחס לשחורים כNegros.

אתה יודע- להם מותר לקרוא ככה אחד לשני...
אבל בלי שום קשר זה ידוע.
ציטוט:
ביטוי הופך לשלילי כשעושים בו שימוש פוגעני. הביטוי "כושי" הפך להיות ביטוי פוגעני ובגלל זה הפסיק להיות PC. אנשים קראו לשחורים "כושי" מתוך כוונה להעליב וכך השתנתה הקונוטציה.

אני חושב שזה היה דווקא להיפך. קודם החליטו שכושי זה לא PC ואז אנשים התחילו לקרוא ככה במטרה לפגוע. הרי "שחור" גם נחשב ביטוי גזעני דהיום.
ציטוט:
אתה הולך ברחוב וקורא לשחורים כושים?

לא, אבל אני גם לא הולך ברחוב וקורא לאנשים לבנים.
אבל אם אני צריך לתאר את מוצאו של האדם או צבע עורו אני צריך שיהיה לי מילה שתתאר את זה. כושי זה אסור וגם שחור, גם אפריקאי זה גזעני (וגם לא תמיד מתאים) אז איך לעזאזל אני אמור לכנות אדם עם צבע עור שחור?

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 13-05-2013, 02:09
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
השחקנים הזרים פוגעים בספורט הישראלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "בנו של הרב עובדיה: בשביל כושים בכדורסל יש כסף."

הם גורמים לההדרת שחקנים ישראליים מהקבוצות ובמקרה הטוב להושבתם על הספסל - כי את שתוף הישראלים מחייב החוק.
עם כל הכבוד ליורוליג ולגאווה הלאומית המפוקפקת - חייבים להעלות את רמתם של שחקנים ישראליים. נוצר מצב בו מכבי ת"א "מלאת הממון" מצוייה בבדידות מזהירה בראש הליה מבלי שאף קבוצה יכולה להדיחה. היום קיים מצב בו הזרים מביאים את הכסף והכסף מביא זרים - מצב שאינו בריא בהחלט.
אגב גם לממסד הדתי יש יד ורגל בקידום הנושא - גיורם של זרים, על מנת שיוכלו לקבל אזרחות ישראלית - הוא גיור לקולה. זאת בניגוד לגיורו של יהודי הנחשב כ"גוי" בעיניהם ושרת בצה"ל.
ישן 13-05-2013, 02:30
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "השחקנים הזרים פוגעים בספורט הישראלי"

תיקון "קטן" לגבי הטעות שלך לגבי הספורט וזה מוכיח שאתה לא עוקב אחרי מצב הכדורסל בארץ אם של הקבוצות או של הנבחרת כבר הרבה מאוד שנים וסתם כתבת את ההודעה הזאת.

בו נסדר מקומות עבודה לשחקנים כמו ליאור אליהו עם שכר לכיס של 750 אלף דולר לכיס שלא מזיז את הישבן בהגנה אף פעם וחסר תועלת מול קבוצות חזקות וזאת אחת הסיבות שזרקו אותו מספרד והיום הוא מקבל 750 דולר בגלל חוקים שאמורים לעזור לשחקן הישראלי למקרה ולא ידעת את זה.
אליהו, פניני,רוט,קוזיקרו ורוב הישראלים נגרים פלוס (נגר=שחקן חסר כשרון או שחקן שלא רוצה להזיז את הישבן שלו ולקבל הרבה כסף) וחוץ מהלפרין וכספי אין לנו כלום ולא משנה גם אם חמישה ישראלים יהיו על המגרש תמיד ומחליפים ישראלים בלבד ובלי זרים בכלל הרמה תמשיך לרדת כי השחקן הישראלי עצלן.(הרוב)

מאז ונכנס החוק הרוסי נבחרת ישראל רק נופלת ברמה שלה,אבל את זה בחרת שלא לרשום באופן ברור למרות שישראלים מקבלים דקות תמיד בחוק הזה, ושכחת לומר שהחוק הזה גורם לקבוצות חור בתקציב כי הקבוצות צריכות לבנות תקציב שיהיה מספר קבוע של ישראלים על המגרש תמיד ולכן החוזים של הישראלים גם עלו בהרבה מאז החוק הזה ושוב פרט חשוב שבחרת לא לרשום.

אה ועקיצה אחת אחרונה וכואבת, הבעלים של ערוץ הספורט ומכבי תל אביב (אחד מהם) עזר למנהלת לקבל חוזה אימוץ של עשרות מליוני שקלים כל עונה מהפיס חוץ מהכסף שערוץ הספורט משלם למנהלת וכל זה הולך לכל הקבוצות לפי הרצון של המנהלת,אבל שוב את זה בחרת שלא לרשום. ככה שחלק מהתקציב של הקבוצות מגיע בזכות מכבי תל אביב, ואם היא תעזוב את הליגה קבוצות כמו גליל ואחרות ימחקו.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 13-05-2013, 09:46

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אני מסכים שהבעיה שלי היא הרצון הכן בטובת מדינת ישראל והישראלים"

ציטוט:
גם עשרות אלפי "ספק יהודים" החיים בארץ ואפילו משרתים הצה"ל אינם זוכים למה שזכו שחקנים על מנת להקרא ישראליים ובזה "לשבור" את יחס השחקנים ישראלים/זרים ואפילו זכו ליצוג בנבחר.

אין חייל שמשרת בצה"ל, והוא לא ישראלי, אולי לא יהודי, אבל אם זה ממש חשוב לו, שיעבור את הליך הגיור הארוך, אין ברירה.
יש הרבה עוול שנגרם לאנשים הללו, ויש מקום לשיפור, מצד שני לא כל מה שאתה רואה בו עוול, הוא אכן כזה, למשל אין סיבה לקבור לא יהודי בבית קברות יהודי, מצד שני כן מגיעה לאנשים הללו קבורה יותר מכובדת, כי מה לעשות זו הדת היהודית, יהודי נקבר לצד יהודי.
ישן 13-05-2013, 08:54
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
הזוי, כהרגלך...
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "רק חיזקת את טענתי"

מה שאתה אומר זה בעצם "לעזאזל השיפור ברמת הכדורסל בישראל - בואו ונתבוסס בשלולית הבינוניות שלנו, רק כדי שאני אוכל להרגיש טוב עם עצמי".
איך תשפר את הרמה בארץ בלי זרים? תתאמן רק עם שחקנים ישראלים, ותקווה שבבוא היום בו קבוצה ישראלית תשחק במסגרת שהיא לא רק ישראלית - אז היא תנצח? שטויות במיץ. אם שחקנים ישראלים רוצים לשחק ברמה בינלאומית, הם צריכים מישהו שידחוף אותם לשחק ברמה הזו, ואת זה עושים עם שחקנים זרים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 13-05-2013, 07:37

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "השחקנים הזרים פוגעים בספורט הישראלי"

אך, מה חבל שמאוסישקין נשארה רק חנייה..

עכשיו לנושא.
1)ההקלות במס הם החלק מהסכמים בינלאומיים, עליהם חתומה ישראל.
2)שחקנים זרים יש בכל ליגה באירופה, גם בספרד, וגם ברוסיה, למרות זאת שניהם מעצמות כדורסל, אז כנראה שהסיבה לא רק הזרים.
3")כי את שתוף הישראלים מחייב החוק." החוק מחייב שהם יישחקו, ולא ישבו על הספסל.
4)רוצה לעזור לכדורסל הישראלי? פשוט חוקק חוק, בכל רגע נתון יש שחקן ישראלי 1 צעיר(מתחת לגיל 23) על המגרש+ לפחות 3 צעירים בסגל, על השחקן הישראלי העצלן אף אחד לא צריך להן, אם הוא חרא של שחקן שלא יישחק, על שחקן צעיר ישראלי כן צריך, ואפשר להתעקש.
5)אף אחד לא מקבל אזרחות סתם, צריך להיות במדינה כמה שנים טובות, וארוכות בכדי לקבל אזרחות, ואין שום סיבה שלא יקבלו.
ישן 13-05-2013, 11:23
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "1)אין כאן סתירה. 2)אבל יותר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
1)אין כאן סתירה.

יש כאן סתירה מובנית.
ציטוט:
2)אבל יותר מכך לא הייתה אף קבוצה גדולה של מכבי ללא מינימום כוכב גדול אחד שהוא אמריקאי שחום עור.

אני חושב שזה נכון לגבי כל קבוצת כדורסל מקצוענית בעולם החל משילוב שחקנים שחורים.
ציטוט:
שפר, הנפלד, צ'ורה, בורשטיין הם לא היו מעולם הכוכבים הגדולים במכבי של השנים הגדולות, הם היו עמודי טווח, שחקני בית, אהובים, אבל הם לא היו הכוכבים.

וארואסטי, תנחום כהן מינץ, ברקוביץ', ברודי, שאראס וג'מצ'י היו מה בדיוק?

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 13-05-2013, 11:37

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=The_Equivocator]1)אין..."

ציטוט:
אני חושב שזה נכון לגבי כל קבוצת כדורסל מקצוענית בעולם החל משילוב שחקנים שחורים.

אתה טועה, היסטורית מכבי היו הראשונים להסתמך על אמריקאים, לא כל הקבוצות באירופה תמיד התבססו על אמריקאים, ולא צריך ללכת רחוק, הכוכבים הגדולים של אולומפיאקוס הנוכחית הם לא אמריקאים.
ציטוט:
יש כאן סתירה מובנית.

אני לא ראה כאן שום סתירה, התגובה שלי התחילה מכך שאני יצאתי כנגד הטענה "הכושים היו מביאים את מכבי לגמר ביורוליג" אז הכושים הללו, מאז ומתמיד היו עמודי טווח בקבוצות הגדולות של מכבי, והיו מגדולי השחקנים, זה שהם היו מגדולי השחקנים לא סותר שהיו גם אחרים.(ולא נתווכח על השמות).
ישן 13-05-2013, 22:12

בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "למה אתה מתעלם ממה שכתבתי..."

אני לא מתעלם, אתה מתעקש לא להבין.
ציטוט:
מתפקידי משרד הספורט:
"אחריות על ענפי הספורט והעיסוק הספורטיבי בישראל, באמצעות מינהל הספורט. בתחום זה נכללים בין השאר תמיכה בספורטאים ישראלים וארגון השתתפות ישראלית באירועי ספורט בינלאומיים כדוגמת האולימפיאדה."

אין כאן תמיכה בקבוצות ספורט, ובטח לא ב"כושים" של הכדורסל. תלמד להבדיל.
ציטוט:
למה אתה מתעלם מעניין הרשות המקומית?

הרשות המקומית משקיעה גרושים בספורט, ובכל מקרה זה לא נוגע לישובים של חרדים(בד"כ).
ציטוט:
למה אתה מתעלם מעניין מונופול ההימורים?

ואיך זה קשור לדברי הרב? איך זה קשור לקיצוצים?
וכן זה מנופול, ועדיין אין קשר בין זה לטענות הרב.
ישן 14-05-2013, 06:29

בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "אתה יודע, גם קבוצת מכבי תל..."

ציטוט:
אתה יודע, גם קבוצת מכבי תל אביב באתלטיקה זאת קבוצת ספורט... אתה משום מה מקשר רק לביתר בכדורגל והפועל בכדורסל. הנקודה היא תמיכה בספורט כולו, גם אם לא תמיכה ישירה בשחקנים זרים.

אה, אבל זה לא ה"כושים", זה השקעה בספורט ישראלי, ובספורטאים ישראלים, מדינת ישראל משקיע בכל מקרה מעט בספורט(יחסית למדינות מערביות אחרות), הייתי לוקח את התקציב של הישיבות ומוסיף לספורט, אז? (עושים פשרה).
ציטוט:
תמיכת הרשות המקומית היא ממש לא גרושים, ויש מספיק יישובים מעורבים.

היא גורשים(לרוב), וככל שיש ביישובים יותר חרדים זה קטן באופן אקספוננציאלי.

ציטוט:
מונופול ההימורים- כסף שנכנס לממשלה מהימורים ומגיע לספורט. אגב, זה לא רק הימורים על ספורט, גם הפיס תומך בספורטאים ולא בישיבות (ובכלל בתרבות שונה ומשונה).

אתה מבין? זה כסף שנכנס לממשלה(מהמסים על הזכיות למשל), וחלקו אגב הולך לישיבות..

ציטוט:
אם לא תתחכם ותתייחס ספציפית למילה כושים, אז המדינה, הרשות המקומית והפיס תומכים בתרבות ובספורט, ועל זה אני מלין. גם הרב מלין, למרות שכפי שאמרתי הוא מפיל את עצמו.

אפשר להביעה דעה, אין לי בעיה עם הדעה של הרב(כלומר יש לי, ספורט זה דבר חיוני לכל הפחות כמו הישיבות), אבל זכותו של הרב לחשוב כך, כמובן יש דרך להביעה דעות, איך רב מרשה לעצמו להיות כזה גזען? הרי גם אם יש הגיון בדבריו, אחרי מה שאמר כל דבריו נכנסים לי באוזן שמאל, ויוצאים בימין.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 14-05-2013 בשעה 06:41.
ישן 14-05-2013, 06:46

בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "ואני הייתי מבטל את תקציב..."

ציטוט:
אני הייתי מבטל את תקציב הספורט, התרבות והישיבות. אז? עזוב אותי מפשרות, אין פשרות כשאתה כופה עלי את התרבות שלך תוך שאתה שודד אותי. אין פשרות מול שודדים.

אז תקים מפלגה, במצע שלך פרט מה היית עושה, ותפעל..

ציטוט:
אתה אומר גרושים, אני אומר שזה עדיין שוד מזויין. אין לאף אחד סמכות מוסרית לשדוד אותי בשל ערכי התרבות של אדם אחר.

זו דעתך, אני לא מסכים אתה. תרבות וספורט זה חלק מרבים מאיתנו.
ציטוט:
אני לא מדבר על המיסים מההגרלות, אני מדבר על כספי ההגרלות עצמם. כשאני קונה טופס פיס הכסף עובר ישירות לפיס, ומשם לתרבות ולספורט. למה?

אל תקנה כרטיס, זו הבעיה שלך.

ציטוט:
לא מעניין אותי שהרב גזען או שהוא לא פוליטיקלי קורקט, מעניין אותי השוד.

אין כאן שוד, הרוב רוצים תרבות, הרוב רוצים ספורט.
ישן 14-05-2013, 07:07

בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "מה הקשר לרוב? הרוב יכול..."

ציטוט:
מה הקשר לרוב? הרוב יכול להחליט הכל, אתה יודע, זה לא אומר שהוא צודק או שהוא מוסרי. עצם זה שאתה טוען שמותר לך להכריח אותי לממן את הערכים שלך מצביע על נטיות קולקטיביסטיות. וזה מפחיד. מאוד.

LOL- מפחדים אותך "נטיות קולקטיביות", נו-שיין.., או במלים אחרות אתה דוגל באנרכיה, כי זה המודל היחיד שאתה תקבל את ה"ערכים", שאתה מחפש.

ציטוט:
מה הבעיה שלי עם הפיס? שאין לי אפשרות אחרת להמר מבלי להיכנס לכלא. וזאת גם חוצפה לא קטנה מצד הממסד.

באמת שאני מרחם עליך, ולי אין אפשרות חוקית לעשן פעם בחצי שנה גוינט עם האישה, ולהירגע קצת בלי להיכנס לכלא, אין לי אפשרות לרכוש גוינט בלי להרגיש עבריין שמחפש סם בפינה חשוכה, או לחלופין ללכת לפיצוציה שמייצרת "נייס גאי 22", רעל כימי כלשהו.
ישן 14-05-2013, 07:31

בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "לא אנרכיה, ליברטאניות. אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
לא אנרכיה, ליברטאניות. אני מבין מדוע זה מבלבל אותך, זה נובע משטיפת מוח סוציאליסטית לפיה כל מי שדוגל בחופש הוא אנרכיסט מסוכן. מצחיק שאתה חושב ששאיפה לחופש היא מסוכנת. זה סממן של עבדות.

ה"ערכים" שלי כוללים את כבוד האדם והזכות שלו לקניין. ה"ערכים" שלך כוללים שוד אלים של רכוש של כל מי שלא חושב כמוך. ואתה עוד מוסיף מרכאות כשאתה מנסה ללעוג לערכים שלי?

לא ברור לי מה קשורים הסמים שלך פה, שהרי אני תומך בזכותך לעשן מה שתרצה, מסמים קלים ועד קראק במקטרת, כי זה הגוף שלך ולא שלי.

צר לי, מדובר בזרם אנרכיסטי(ויש המון מהם), תפסיק להיות צבוע, לך עם העניין עד הסוף, כי מה שאתה באמת מחפש זה אנרכו-קפיטליזם, וכאן צר לי לאכזב אותך, המודל הזה מצוץ מהאצבע, הפסיכולוגיה האנושית, אשר הושרשה במשך עשרות אלפי שנים, לא בנויה למודל הזה.
ישן 14-05-2013, 22:03
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "וואלה..?"

האולי האחד הזה סותר כל מה שכתבתי? הכל? באמת?
אני מכניס לפה שיקולים לאומיים (למרות שלשיטתך אני אנרכו-קפיטליסט רשע). ככל הנראה כביש לקיבוץ בגליל הוא לא השקעה שחברה פרטית תהיה מוכנה לממן. אבל ככל הנראה אם נתרכז רק במרכז הצפוף נאבד את הצפון לערבים.

ביטחון הוא מוצר ציבורי. גם אם לא תשלם על צבא, הצבא עדיין יגן עליך מפני מחבל שיחדור לעיר שלך, ולא ממש יידע מי מבין דיירי הבניין משלם על צבא או לא. כמו פנסי רחוב, למשל- הפנס לא נדלק רק עבור מי ששילם עליו, נכון?

אתה יודע, גם את העבדות לקח זמן לבטל, וגם את האיסור על נשים לבחור. כמובן שייתכן שהפרזיטים ימשיכו לשלוט כל ימי חיי, כי הם מתרבים על חשבון האחרים, זה לא אומר שאסור לי לשאוף למדינה עם זכויות אדם נרחבות יותר וללא שכבה של פרזיטים. ואם אפשר להתחיל מהדברים הקטנים, מעולה.
ישן 13-05-2013, 22:42
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
גרפיקה
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "ממתי המדינה ממנת קבוצות..."

meac צודק, אבל גם טועה בנקודה הזאת.
א, יש עיריות שונות שנותנות מימון לקבוצות ספורט,אבל זה תקציב מאוד קטן בדרך כלל ויש כמה בודדות שנותנות הרבה כסף לספורט כגון:
  1. כרמיאל
  2. רמת השרון
  3. חיפה
  4. ירושלים
  5. תל אביב
  6. ראשון לציון
  7. נשר הייתה עושה את זה עד שהתושבים הפסיקו את זה בגלל שהקבוצה הייתה שייכת בכלל לחיפה ואחרי זה עוד קבוצה של חיפה שגם זה הופסק בלחץ מצד התושבים.
  8. אילת חזרה לממן קבוצות ספורט בתקציבים יחסית גבוהים השנה.
יש גם עיריות אחרות שגם נהגו לממן קבוצות ספורט, אבל רוב העיריות הורידו את התקציב של הקבוצות ויש כמה קבוצות של נשים (בעיקר) וגברים שפורקו בגלל שהעיריות הפסיקו את החגיגה התקציבית הזאת על החשבון הציבורי.
ב, יש את התאחדות לכדרוגל, איגוד הכדורסל, איגודי ספורט אחרים שונים והמועצה להימורים לספורט שהן מקבלות מימון מצד המדינה.
  1. שאול אייזנברג הוא אחד אנשים הכי מקושרים שחוגגים על הקופה הציבורית עד היום והוא זה שהרג את שתי קבוצות הספורט של הפועל תל אביב בכדורסל. כאשר הקבוצה של הפועל כיום היא לא המקורית אלא שייכת לאוהדים שגם הם לא דוגמא עם השירי שואה הנהדרים שלהם והאלימות שהיא דרך קבע שלהם ולא קומץ אלא כמה אלפים טובים.
ג, מפעל הפיס היה נותן למנהלת הליגה בכדורסל עשרות מליונים על חסות,אבל כל ליגה של ספורט מקבלת חסות כמו קבוצות ספורט והיום הטוטו נותן למנהלת את המימון.
ג, איגודי ספורט השונים והמועצה להימורים בספורט אכן מקבלים תמיכה מהמדינה, אבל הכסף לא מגיע לספורטאים או לקבוצות, אבל כבר עניין לדיון אחר.
  1. איגוד האתלטיקה ידוע ב"יושר" התקציבי שלו והוא מתייחס לספורטאים באופן הכי נוראי שיש והספורטאים שלנו מקבלים שכר נמוך מאוד של רעב.
  2. המועצה להימורים בספורט, אם ראית שהם הורידו את יעל ארד מהתשדיר שלהם לפני כמה שנים שכל ספורטאי אחר היה באותו תשדיר, זה היה בגלל ביקורת פוליטית על ניהול הכספים והאופן בו הם מחולקים.
לסיכום ראיתי יותר מדי תוכניות בערוץ הספורט (חדשות הספורט בעיקר) והבן של הרב הידוע ו meac טועים וקצת ניפחו את הכל,אבל יש בדברים שלהם גם טיפה של אמת.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:49

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר