לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-05-2013, 20:03
  I WANT A CAR I WANT A CAR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אני אוהבת חנונים. כן יש גם..."

העניין שאני לא חושב על עצמי שאני חנון.
אם מדי פעם מעירות לי את זה ,ויחד עם התגובות השליליות מבנות, זה מראה שזה מה שהן רואות בי.

ידוע לי שיש חלק זניח מבנות שאוהבות חנונים ותודה רבה לך, אבל 99% מהבנות מתרחקות מחנונים.
אני לא יודע מה לעשות...
אני צריך לחכות שהמספר בעיניים יתייצב כדי לעשות לייזר בעיניים (תמיד רציתי). יש קצת לבטים לגבי הסיבות שאני עושה את זה.
בתמונות רואים שזה מה שמסווג אותי כחנון.
מצד אחד חבל לי שאני צריך לשנות את עצמי כדי שבנות ירצו אותי, מצד שני תמיד רציתי להיות טבעי איך שהייתי פעם, בלי משקפיים.
מצד שלישי גם נשים שמנות מרזות כדי למצוא גבר.
מצד רביעי וויתרתי על דיאטת השמנה, ופתאום אני חושב גם מה הקטע לעלות במשקל (אני רזה) כלומר לשנות את עצמי רק כדי שבנות ירצו אותי?
כבר אמרו לי לא לעשות דברים בשביל בנות, אבל אני ממש מבולבל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-05-2013, 11:09
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I WANT A CAR שמתחילה ב "בנות רואות בי חנון\משהו לא חיובי"

אין לי הרבה ניסיון בתחום של בנות, אבל אני חושב, כמו שנכתב כאן כבר, שההתנהגות היא זו שקובעת.
אם אתה מתנהג בצורה נעימה, אם אתה איש שכיף להסתובב איתו, בנות ידברו ויסתובבו איתך בלי קשר לאיך אתה נראה או אם אתה חנון או לא.
השאלה היא מה אתה משדר כשאתה נפגש איתן? ביישנות? רצון להשכיב אותן?
אם כן, אז זו אולי תחילת התשובה למה הן לא נמשכות אליך.
בנוסף, אם הן באמת לא נמשכות אליך כי אתה מתנהג כמו חנון - למה לא פשוט למצוא את הבנות שכן נמשכות לטיפוס כזה? אני חושב שאם אתה תתאמץ להיות מישהו שאתה לא בשביל מישהי, אז גם אם היא תימשך אליך - היא בעצם לא תאהב אותך, אלא את המסכה שאתה שם.
תהיה אמיתי. לא עדיף למצוא מישהי שאוהבת אותך בזכות מי שאתה?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 24-08-2013, 21:37
  red-junior red-junior אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I WANT A CAR שמתחילה ב "בנות רואות בי חנון\משהו לא חיובי"

מצטער לאכזב אותך...אם תמשיך "להיות אתה" אתה תשאר עם יד ימין הרבה זמן ובמקרה הטוב תתפשר על בינוניות.
רוצה לשנות את המצב?
לך למכון כושר.
תתאמן.
תשתזף.
לך לקוסמטיקאית אם יש פצעים.
תעשה עגיל,קעקוע או משהו אטרקטיבי.
תספורת אופנתית(לא גלאח).
תעשיר את החיים שלך בתחביבים מעניינים(מוזיקה,נגינה,טיולים..).אני רק על הטיול שלי במזרח יכול לדבר עם בחורה אקראית ימים.
תעשה כסף,תתחבר לאנשים מעניינים וחיוביים.ככל שאתה מסתובב עם אנשים יפים(ובעיקר בחורות יפות)אתה נראה יותר טוב.זה מוכח מדעית אגב.תשנה את הסביבה אם אתה רואה שאין עתיד והיא לא תוביל אותך לאן שאתה רוצה.

רק אל אל אל..אל תשלה את עצמך ש"להיות אתה" יספיק.זה לא,נכון לעכשיו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:33

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר