לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2013, 14:23
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "נשמע מצוץ מהאצבע, יותר הגיוני..."

אני יודע שאקסדיל מנסה להטריל כמו תמיד, אבל גם שעון מקולקל צודק פעמיים ביום.

בינתיים מהעדויות עולים שני דברים משמעותיים-
1) השודדים המתינו בתור, בפנים גלויות ופתאום קמו והתחילו לירות לכל עבר וצעקו "זה שוד!"
למה להם לעשות דבר כזה? מה נותן להם להרוג 4 אנשים סתם ככה? ידוע לכל שההנחיות של הבנק זה לתת לשודדים כל מה שהם דורשים ולא להתנגד בשום אופן. נניח שהיו הורגים את המאבטח- זה עוד היה הגיוני- אבל למה להרוג סתם 4 אנשים שעמדו בתור? למה להיות בפנים גלויות? למה לשבת ולחכות בתור לפני?

2) מעדויות בקשר לאיך שהתנהל המו"מ דווח עד כה שה"שודדים" לא דרשו כסף. קצת מוזר בשביל שודדים.

בנוסף- אם לא התפרסמו דברים חדשים עד כה, הדבר האחרון ששמעתי הוא שה"שודד" השני התאבד/ניסה להתאבד. דפ"א קצת נדירה לשודדים, יותר נפוצה בקרב מחבלים בפיגועי הקרבה.

ובלי קשר אוסיף ואגיד שאזרח חמוש ומיומן אחד, שלא לדבר על כמה, היו יכולים לגרום לאירוע הזה להסתיים עם הרבה פחות נפגעים בנפש.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-05-2013, 14:43
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני יודע שאקסדיל מנסה להטריל..."

ציטוט:
אני יודע שאקסדיל מנסה להטריל כמו תמיד, אבל גם שעון מקולקל צודק פעמיים ביום.

אין קשר אליו, זה דברים שרצים בתקשורת.

ציטוט:
בינתיים מהעדויות עולים שני דברים משמעותיים-
1) השודדים המתינו בתור, בפנים גלויות ופתאום קמו והתחילו לירות לכל עבר וצעקו "זה שוד!"
למה להם לעשות דבר כזה? מה נותן להם להרוג 4 אנשים סתם ככה? ידוע לכל שההנחיות של הבנק זה לתת לשודדים כל מה שהם דורשים ולא להתנגד בשום אופן. נניח שהיו הורגים את המאבטח- זה עוד היה הגיוני- אבל למה להרוג סתם 4 אנשים שעמדו בתור? למה להיות בפנים גלויות? למה לשבת ולחכות בתור לפני?

אין לי תשובות, אבל אשאל כמה שאלות מנגד.
1)למה לצבע את הפגוע בסניף בנק? (יש שם מאבטח חמוש).
2)אם כבר לנסות להחביא את העובדה שמדובר בשוד, למה לא בסניף גדול ומרכזי יותר? למשל סניף דואר מרכזי ברחוב רגר בבאר שבע? (הסניף מפוצץ באנשים).
3)למה המחבל רצח כל כך מעט? הרי היו עוד אנשים בבנק?

ציטוט:
בנוסף- אם לא התפרסמו דברים חדשים עד כה, הדבר האחרון ששמעתי הוא שה"שודד" השני התאבד/ניסה להתאבד. דפ"א קצת נדירה לשודדים, יותר נפוצה בקרב מחבלים בפיגועי הקרבה.

מצד שני זה גם לא מתאים לדפוס התנהגות של מחבלים שנסים לגרום לפגוע להראות משהו אחר, אחרת לא ברור מה כל כך חשוב היה לנסות להסתיר את העובדה שמדובר בפיגוע?
ישן 20-05-2013, 15:20
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "[QUOTE]אני יודע שאקסדיל מנסה..."

ראשית אני אבהיר- אני לא טוען שזה בהכרח היה פיגוע. יכול להיות שזה היה אירוע של אדם מעורער בנפשו (כפי שנטען) או "זאב בודד" אחר מכל מניע שהוא.
הפואנטה שלי היא שקשה לי (שוב- מהפרטים שפורסמו עד כה) לראות איך זה שוד.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
1)למה לצבע את הפגוע בסניף בנק? (יש שם מאבטח חמוש).

לא בכל סניף בנק יש מאבטח חמוש ובכל מקרה- מאבטחים חמושים לא עצרו מחבלים בעבר (קניונים, בתי קפה, מסעדות וכו').
ציטוט:
2)אם כבר לנסות להחביא את העובדה שמדובר בשוד, למה לא בסניף גדול ומרכזי יותר? למשל סניף דואר מרכזי ברחוב רגר בבאר שבע? (הסניף מפוצץ באנשים).

אני לא מכיר באיזה סניפים יש יותר אנשים ובאיזה פחות. באותה מידה יכול להיות שמי שביצע את הפעולה לא ידע. יכול להיות שהוא התבלבל והגיע לבנק שלא תכנן להגיע אליו (קרו אירועים כאלה בעבר), יכול להיות שהוא בחר בו מטעמי נוחות הגעה.
ציטוט:
3)למה המחבל רצח כל כך מעט? הרי היו עוד אנשים בבנק?

יכול להיות שהוא ניסה ולא הצליח. יכול להיות שהוא תכנן להתבצר עם בני ערובה ומשהו שיבש את התוכנית שלו, או שיכול להיות שבאמת הוא לא היה מחבל.
ציטוט:
מצד שני זה גם לא מתאים לדפוס התנהגות של מחבלים שנסים לגרום לפגוע להראות משהו אחר, אחרת לא ברור מה כל כך חשוב היה לנסות להסתיר את העובדה שמדובר בפיגוע?

כי אנשים ובכללם כוחות הבטחון נוטים להגיב אפילו שלא במודע באופן שונה בין אירוע פלילי לאירוע חבלני.
המיינד סט של הכוחות, הציוד שלהם- איזה כוחות מובלים למקום, הוראות פתיחה באש וכו'.

שוב- אני לא טוען שזה בהכרח היה פיגוע, אני אפילו לא אומר שזה הסבירות הכי גבוהה. אני רק עושה פה סיעור מוחות- כי על פניו זה לא נראה כמו שוד שהשתבש.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 20-05-2013, 15:32
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "הוא שחרר בת ערובה לפני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
הוא שחרר בת ערובה לפני שהתאבד, לא הייתה לו שום סיבה לעשות זאת.
לסיכום:

מדובר באיש שהגיע לבנק לסגור חשבונות, מדובר במפגע בודד, כלל לא נשמעו קריאות "שוד", פשוט שמועות, כמו שאר השמועות(שכתבתי באשכול זה), ואין קשר בינם לבין המציאות, פשוט מדובר ברצח על רקע נקמנות כנגד חלק מהנהלת\עובדי הסניף. פשוט רוצח מתועב.

גם לא הייתה לו שום סיבה לבצע זאת בתרחיש הנוכחי.
על אחת כמה וכמה כשמדברים שמפורסמים עכשיו הרוצח וידא הריגה בחלק מהנרצחים ואפילו בדק להם דופק לפני שעשה זאת.

מחד חשיבה מאוד קרה ו"הגיונית" מאידך דפוס פעולה חסר הגיון.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 21-05-2013, 21:00
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "זה מוכיח שהטיעון שלך מפגר עד..."

אתה חושב שזה מפגר, ואני חושב שאתה טועה.
כמה קל להשיג נשק בשיקאגו? "אם החוקים הנוקשים"? כמה עולה לרכוש אקדח בלתי חוקי בשיקאגו? כמה קל להשיג אחד?
בארץ אקדח יעלה לך מעל 10000(אקדח שלא ייקשר אותך לפשעים קודמים), ממה שאני יודע, אני מניח שבשיקגו העלויות נמוכות בהרבה.
בארץ עם כל הקלות שבה נתן להשיג נשק בתלי חוקי, זה עדיין הרבה יותר קשה משיקגו, לי(כמו לרוב האזרחים), אין אפילו שמץ של מושג למי לפנות בכדי לרכוש אקדח, בשיקגו, לרכוש אקדח "אם כל החוקים הנוקשים", יהיה קל יותר מאשר לאזרח ישראלי לרכוש חשיש, זה אומר שבניגוד לשיקגו שבה כל שחור בן 14 ומעלה מסתובב עם נשק ברחוב, ומהווה סכנה מוחשית, כאן לרוב מי שמסתובב עם נשק בלתי חוקי הוא עבריין, שלרוב סוגר חשבונות עם עבריינים אחרים, שזה מצב הרבה יותר נסבל.
ישן 21-05-2013, 22:46
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "נשק חוקי, הוא בהחלט בעיה, אתה..."

אוי די, זה כאילו שאני מדבר עם מישהו שלא מדבר עברית או משהו.

בוא ואנסה לפשט לך את זה כך שתוכל להבין:

אתה רוצה לאסור על נשק חוקי ברישיון.
נשק חוקי ברישיון כמעט לעולם איננו קשור לרצח.
אתה חושב שאם תאסור על נשק חוקי ברישיון, זה ימנע מעשי רצח שמתבצעים באמצעות נשק בלתי חוקי שאיננו מוחזק ברישיון.
הווה אומר, אתה חושב שאם תאסור על שימוש באלכוהול, אנשים יפסיקו לעשות סמים.
בקיצור, אתה לא מחובר למציאות.

שוויץ, קנדה ומדינות מערביות אחרות בהן הנשק נפוץ לא פחות מוכיחות שהנשק איננו הבעיה. אנשים כמוך אוהבים להתעלם מדוגמאות כמו שוויץ וקנדה, כי הם מעדיפים לדבר שטויות מאשר להודות שטעו ויכול להיות שיש להם מה ללמוד.

בנקודה זו, מיציתי את הניסיון להסביר לך מדוע אתה מדבר שטויות. לאישתי יש הגדרה מאוד ברורה לגבי מי שמתווכח עם שוטים

ישן 22-05-2013, 05:27
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אני חושב שמי שצריך להסתובב עם..."

אז בוא אני אגלה לך סוד- אני מאמין שאף אחד לא צריך לשאת נשק. אין שום סיבה שאנשים ירצו לפגוע אחד בשני. כולנו בני אדם וכולנו צריכים לכבד את הזכות לבטחון אחד של השני.

אבל זה בעולם אוטופי. בעולם האמיתי ברגע שאני יוצא מהבית יש הרבה מאוד אנשים שרוצים לפגוע בי משלל סיבות שונות ומשונות ותאמין לי שאני לא איש פשע ובחיי לא ביצעתי עבירה ועל כן יש לי את הזכות להגן על עצמי.

כל אלפי השוטרים שהיו בתפקיד באותו לילה בת"א לא הצילו את אריק קרפ מלהירצח כאשר הוא מנסה לגונן על הבת שלו מאונס. אותם אלפי שוטרים בתפקיד לא עשו מאום בשביל להציל כל קורבן אונס ורצח אחרים. לא בגלל שהם לא רוצים אלא בגלל שלשוטר אין את היכולת להיות בכל מקום בכל רגע נתון.
אם זה לא היה לא חוקי הייתי מציע לך לעשות נסיון- להתקשר למשטרה, להגיד שפרץ לך מישהו עם סכין גדולה הבייתה (בכוונה לא עם אקדח, "רק" סכין) ותראה תוך כמה זמן לוקח להם להגיע אלייך.
אחרי שתבין שזה 15 דקות במקרה הכי הכי הכי טוב, שמקרה הייתה ניידת שבמקרה הייתה פנויה ובמקרה לא רחוקה ממך- תגלה שבזמן הזה הוא היה יכול לרצוח אותך 15 פעמים ועוד להספיק לברוח.

כל עוד יש פושעים שמחפשים לפגוע פיזית באנשים חפים מפשע ואין לכל אזרח שוטר שצמוד אליו להגנתו האישית- צריך לאפשר לאזרחים שעומדים בקריטריונים את הזכות הבסיסית להגן על בטחונם האישי ועל בטחון הקהילה שלהם.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 22-05-2013, 17:51
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "אתה כותב כאיש פגוע...עזוב..."

די, כבר אמרתי לך במקום אחר - היו מקרים שבהם מחבלים מתאבדים המשיכו לנסות ולהרוג יהודים אף כי היו פצועים קשה. היו אפילו מקרים שבהם הם הצליחו.

ובניגוד אליך, אני לא מפריח ברבורים באוויר. רוצה דוגמא של מחבל פצוע שניסה למרות זאת להמשיך ולהרוג:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...10&postcount=35

אתה רוצה לצייר את זה כאילו זה אישי ואני "איש פגוע" כי דוגרי, זו הדרך היחידה שיש לך לנסות ולמנוע מאנשים לראות כמה אתה מזבל את השכל. זה לא ישנה את העובדה שאתה הזוי לחלוטין ובלי שהיית בכלל באיזור מסיק מסקנות, בלי שאפילו אין לך את העובדות ביד. אתה מתעלם מכל דבר שיקלקל לך את תיאוריית הקונספירציה הקבועה כאילו אנשי כוחות הביטחון שלנו הם רעים ולא יוצלחים ומתעללים בכוונה.

נערך לאחרונה ע"י MS_Rogue בתאריך 22-05-2013 בשעה 17:56.
ישן 22-05-2013, 07:11
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
אני איתך!
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "שמחה רבה שמחה רבה"

מעכשיו, בכל פעם שכוחות הביטחון מגיעים לזירת אירוע שנראה כמו פיגוע טרור, צריך דבר ראשון לאזוק את כל מי שהוא בעל חזות יהודית, וכל מי שנראה ערבי - לו צריך לתת אקדח טעון ולראות מה יעשה: אם ירה ביהודים האזוקים, הרי שהוא מחבל וזה מאוד חבל. צריך להגיד לו 'נו נו נו', אם כי לעשות זאת ברגישות שכן אסור לפגוע בציפור נפשו השברירית והאצילית.
אם הוא לא יורה ביהודים, הרי שהוא סתם עובר אורח שבמקרה חשבנו שיכול להיות שהוא מחבל, שכן רוב המחבלים שמבצעים פיגועי טרור הם יהודים ממוצא אשכנזי, שנוהגים לחגור על עצמם חגורות נפץ או לירות באזרחים שעומדים בטרמפיאדות.

אתה ו-sh_woll - ממש צמד חמד. מצא מין את מינו...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 22-05-2013, 14:22
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
זוהי בדיוק מחשבותיהם של הפלסטינאים
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "מה שבעצם אומר שאתה חי בבידוד..."

"אילו שמוכנים לוותר על חירות חיונית כדי להרוויח ביטחון זמני, לא ראויים לא לחירות ולא לביטחון - ומהר מאוד חסרים את שניהם."
-בנג'מין פרנקלין

על איזו חרות נדרשת מדינת ישראל - על החרות לשלוט על עם אחר
הבטחון של מדינת ישראל הוא בטחון טוטאלי - מהטובים ביותר בעולם. נכון שבמלחמות גם "חוטפיO, אבל אנחנו עד כה תמיד "מחטיפים" וקיומנו לא עורער לעולם. הפלסטינאים חיים בחוסר בטחון טוטאלי ואינם יודעים מה ילד יום.
בטחונם תלוי בשני גורמים עקריים: הראשון הפסקת כל פעילות עויננת של קבוצות מרצחים מצידם; השניהגדרתם כמדינה עצמאית באותו שטח שביבי "יאפר להם" במסגרת הכרזתו אודות שתי מדינות לשני העמים.

ישן 21-05-2013, 16:44
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
בולשיט
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "כשיש הסתה נגד כל מי שלא מחזיק..."

הרוצח היה איש מעורער ובעל רקע של אלימות. התגובה שלו הייתה לסכסוך האישי שלו עם הבנק ולא פעולה אידיאולוגית. אירועים מהסוג הזה היו ויהיו. בארה״ב זה קורה הרבה יותר, גם משום ששם הרבה חותר נפוץ שלאנשים שידועים כמעורערים ואלימים תהיה גישה לנשק. העובדה היא שלרוצח הזה רצו להחרים את הנשק והשופטת מנעה את זה. אם היו מחרימים לו האירוע לא היה מתרחש. זה מצדיק את הטענות של מי שבעד הטלת הגבלות על מי רשאי לשאת נשק. לקשר בין זה ובין ״הסתה נגד הבנקים״ זה על אותו מישור מוסרי רקוב כמו אלו שמאשימים את המדיניות הכלכלית במעשה (כאילו שחוב פעוט של אדם מעורער זה לא דבר שתמיד היה קיים ותמיד יהיה קיים).
ישן 21-05-2013, 17:52
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
כמה שזה ישמע מדהים - נתקלתי במספר אנשים [סבירים לחלוטין] שתלו את הארוע 'במצב הכלכלי'
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "בולשיט"

עם כל הצבעוניות של כותרות YNET/גלובס והרצת הסטטוסים בפייסבוק ושיתופם מבית חד"ש [תופעה מדהימה ששווה אשכול] - אנחנו לא בשפל הכלכלי הגדול של שנות השלושים ובכל זאת אנשי םמעצימים את קשייהם לכדי מתן נסיבות תאורטיות 'כלכליות' לרצח בידי מעורער. במתן הנסיבות הללו יש מעין הפחתה מאשמת הרוצח [כמו במעשה הרצח בידי פופר] ואצל קוקאים למינהם זה עלול להתפרש גם כגלוריפיקציה של המעשה ולגרור נסיונות חקוי כדוגמת ארועי ההצתות העצמיות במיצג הקיץ של חד"ש לפני שנתיים. מספיק לעיין בפורום השכן כדי למצוא כאלה אשר נראה כאילו הם שונאים את הבנקאים יותר מאשר את הרוצח.

אז כמובן שזה לגיטימי והכרחי ומוצדק לבקר ולכסח ולרדת לחיי כל גורם כלכלי בשאלות ותהיות וזה נעשה בעיתונים ובאתרים המרכזיים ולמרות שזה לא תמיד הוגן ותכופות מוטה ובא מאינטרסים זרים - טוב שזה קורה.

אבל בפייסבוק בעולם המקביל מתרחש באמת מסע הסתה. צילומים מרוטשים ושיתופים אינסופיים מועברים מאיש לרעהו תכופות מן הסתם מבלי לחשוב על התוכן. הרבה צהוב, הרבה סיסמאות והמון הסתה ולך תתמודד עם תמונה שלך שמופצת באלפי עותקים עם כיתוב מבזה מלמטה ועושה אותך לג'ק המרטש רק בגלל שישבת בראש ועדה שלא השתחוותה לאג'נדה של חד"ש או שייצגת גוף כלכלי שאינו חלק מתוכנית הקולחוז.

אני לא בטוח שאנשים מעורערים עם בעיות אישיות לא עלולים להדחף לקבלת לגיטימציה לאלימות כנגד אנשים אחרים עקב הצפה של תעמולה ואני בהחלט סבור שיש הצפה של תעמולה כנגד מוסדות פיננסים ובעלי הון. אם לא המקרה הזה אז חלילה המקרה הבא. נכון שבסופו של דבר זה הרוצח שרצח ובטח ובטח שאסור להשתמש בדבר כדי להשתיק בקורת לגיטימית מזהבה ועד שלי אבל דווקא מהשוליים החשאיים שנראה שפועלים במיומנות וביד מכוונת - אני די מוטרד.
ישן 22-05-2013, 19:38
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
כמו? בדיוק...
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "כמו עבריין שמופיע אצלך בחנות..."

סביר להניח שהקורבנות של הרוצח היו אנשים שקמים בבוקר לעבוד יותר ממה שהוא עשה, שתכננו את חייהם יותר ממה שהוא תכנן, שלמדו, שנטלו סיכונים מחושבים מתוך כוונה לעמוד בהתחיבויות לאחרים. חרוצים יותר, מוצלחים יותר, טובים יותר ואנושיים יותר ממי שקוטל 4 אנשים אקראיים כי הבנק לא חושב שהוא צריך לסבסד אותו. אבל מאחר וזה משרת את האג'נדה 'החברתית' של השמאל הקיצון והאדיוטים השימושיים - ביצעה התקשורת הלא רשמית חילופי תפקידים בין קורבן לרוצח. הטוקבקיסטים כבר יודעים שללא ספק מנהל הבנק דיבר אל הרוצח לא בנימוס וחוץ מזה דנקנר וטייקונים ותמונה מרוטשת בשחור לבן של ביבי ועכשיו גם של לפיד ומחרתיים של אחד הקורבנות ויאללה לצאת עם קילשונים לרחובות ולקחת מהאנשים העובדים את מה שבטלני האנרכיזם רוצים להשיג בלי להתאמץ.

רוח הקומוניזם בפייסבוק כאילו אומר לאנרכיסט: מוטב להיות אלים או סתם אחד שלא מחזיר חובות מאשר אדם נורמטיבי, מוכשר וחרוץ שרואה שכר למעשיו.

ישן 20-05-2013, 19:25
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "שמאלנים אלימים? מה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
שמאלנים אלימים? מה פתאום...

לצפייה במקור באתר Facebook, לחצו כאן.

האם השמאל מצדיק רוצחים? לא יכול להיות, זה לא שהם מתהלכים עם תמונת צ'ה על החולצה, מה?

לצפייה במקור באתר Facebook, לחצו כאן.

"
משתתפים בצער המשפחות שנרצחו בפיגוע הכלכלי בבנק הפועלים היום בבאר שבע.. הפיגוע הגיע לאחר רקע כלכלי מאוד קשה ומצוקת אשראי, אסור שהתופעה הזאת תתרחב ואסור שתופעת המחנק והעוני של הציבור בישראל תתרחב גם כן.. לידיעת ממשלת ישראל היום נורו כדורי האזהרה שקטלו חיי אדם, כדורי האזהרה מפני הייאוש הכלכלי.."

מאת "העם דורש צדק חברתי".

גם דוב חנין מיהר לרקוד על הדם, כמו קומוניסט טוב-
http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=978528
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:08

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר