לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2013, 09:16
  משתמש זכר אל-בחאר אל-בחאר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.08
המשך הסיפור על הטבעת הצוללת הישראלית - תקיפה גרעינית בסוריה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yodavit שמתחילה ב "הומור יוני 2013"

אתר אמריקאי של אחד בשם Gordon Duff טוען שישראל ביצעה תקיפה גרעינית בסוריה בתגובה להטבעת הצוללת.
הכותב עושה עבודת בילשוט (מלשון BS) נפלאה. הוא מצטט את הידיעה המקורית שפורסמה באתר הסורי ואז מחבר אליה אזכור של נוכחות של ספינה גרמנית באזור לפני כמה חודשים, אבל כותב שהיא "שהתה באזור".
אחר כך הוא מציין שהצוללת הישראלית שטבעה היא השניה, אחרי הדקר. הוא טועה בציון שמה הבריטי של הדקר וגם מספר על הייחוס של ההטבעה לצי האמריקאי (כנקמה על ההתקפה על ה"ליברטי"). זה משעשע, כי הייחוס הזה קיים בעיקר בסיפורי מד"ב על "שוכני מעמקים" (Deep ones) ודומיהם - כמו כאן .
לכתבה מצורף קטע וידאו שמקורין על ידי ה- Duff ומתואר כפיצוץ גרעיני.

מומלץ לשבת בזמן שאתם קוראים כדי שלא תיפלו מצחוק.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-06-2013, 13:19
צלמית המשתמש של 2liviu
  2liviu 2liviu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.06
הומור אמור להצחיק
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי T.J שמתחילה ב "לא רק צהובני אנגליה גם החברה..."

משום מה, אותי זה לא!

תודתי לצהובון האנגלי על העדינות בה נהג בהצגת המיידע הזה.

פתאום אני מתחיל להבין את החרדים... כן זה צבא העם, ואחד ההבטים לכך הוא שירות של אנשים צעירים מכל הרמות... גם אני בשנות ה70 פגשתי בצבא נרקומנים, שיכורים דור שני, וכדומה. אז ידעתי לפלטר, לראות, לחייך בנימוס, ולתפוס מרחק... אז את גילי כבר חספתי... אולי זה הפקטור שמעבר למציצנות הרגעית, מעורר בי חלחלה, צער עמוק למשפחות, צער פחות עמוק לצעירים הללו שחשפו את עצמם לעד, וכעס לצבא שמאפשר התנהגות כזו במסגרתו. הצבא יצר את המסגרת, הצבא אחראי על שקורא בה 7\24.
בנוסף להספקת כלים לאויב, ולא רק לפרופגנדה... רק תחשבו כמה הקרים שמחים על חשיפת פרטים אישיים... והנה מתנה הכי אישית... ושלא ישלו את עצמם אותם המצולמים, הם לא אנונימיים! מי שזה חשוב לו, יגיע אלייהם... ואולי יתקלו בעוד שנים בשאלות מביכות בראיונות לעבודה ואו בנסיון לקבלת סיווג בטחוני משמעותי... למה "לדפוק את החיים" כבר לפני שהתחילו.

לא, אותי זה לא מצחיק.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:49

הדף נוצר ב 0.62 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר