לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2013, 13:49
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בטירונות + אימון מתקדם + עד הסוף מסלול...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 22yoli שמתחילה ב "מי שבקרבי או היה בקרבי"

אתה תאכל חרא בכמויות שלא אכלת כל החיים שלך.

אבל אח"כ התנאים משתנים לטובה כמובן, בתור ותיק (בכל יחידה לוחמת שמכבדת את עצמה) יהיה לך שירות טוב.

אתה כמובן תטחן המון שבתות, תראה את הבית פעם ב...

אבל מצד שני ייצא לך לעבור דברים שלא חלמת עליהם.

כשאתה מסיים מסע של עשרות ק"מ, עם עשרות ק"ג על הגב אתה מקבל תחושת סיפוק שלא קיימת בשום מקום.

כנ"ל כשאתה מבצע תרגיל עם יחידות משותפות, ואתה רואה אפאצ'י טס לך 20 מטרים מעל הראש, ויורה בתותח שלו.

יש דברים שאתה תראה בשירות שלך שיצרבו לך בזיכרון לכל החיים (לטוב ולרע).

*העצה היחידה שאני יכול לתת לך זה שתנסה להיות הכי קרבי שאפשר, או הכי ג'ובניק שאפשר, אל תהיה באמצע (תומך לחימה).

בהצלחה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-06-2013, 15:31
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "[QUOTE=teddy002]אני תומך..."

בלי אנשים שהם תומכי לחימה או ג'ובניקים בלבד הלוחמים לא יוכלו לעשות את העבודה שלהם,ככה שאתה חייב לתת להם את הכבוד.

התגובה שלך הייתה זהה לתגובה של כמה לוחמים שבאו לקחת ציוד מבסיס ציוד גדול בארץ וצחקו על הג'ובניקים של אותו בסיס עד שקצין שאחראי על האספקה של ציוד לשטח בתקן של סגן אלוף הסביר להם מה לוחם בשטח שווה בלי אותם תומכי לחימה או ג'ובניקים בקרב בלי אספקה, ואחרי אותו הסבר הם הפסיקו לצחוק על תומכי לחימה וג'ובניקים.
סתם שתבין כמה אתה טועה ביחס שלך למי שאיננו קרבי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 11-06-2013, 15:47
  T.J T.J אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.13
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "בלי אנשים שהם תומכי לחימה או..."

אני לא בטוח שהוא זילזל בתומכי לחימה או אפילו בגובניקים

גם אני חושב שזה גרוע להיות באמצע, במהלך השרות שלי ככקרבי רוב תומכי הלחימה ששירתו איתי היו מעין זאבים בודדים בצבא, מדי פעם היו מעבירים אותם פלוגה, לא היה להם את ה"חברה" שלהם ( בניגוד אלי שגם היום במילואים אני משרת עם אותם אנשים מהטירונות )
יכול להיות לך נהג אביר\גל"ב שיוצא איתך למעצרים ופעיליות ואחרי שבועים מחליפים אותו במישהו אחר.
אני חושב שזה מאוד קשה לשרת ככה.
אלו תומכי הלחימה שפגשתי לרוב בשרות, היו גם את התומכים שישבו בחטיבה או בגדוד ולא התחלפו יותר מדי אבל גם הם נראו שבוזים וחסרי שייכות ( שוב פעם הרגשה שלי )

ויש את הגובניקים הקלאסים, אלו שיש להם את הבסיס שלהם במשך 3 שנים שבונים לעצמם מסגרת מסודרת וחברה טובה.( אני לא מכיר את העולם הזה יותר מדי אבל ככה זה נראה, שהם מסודרים.. )
ישן 11-06-2013, 15:48
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
זה עצוב שאתה חושב שאני צוחק עליהם...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "בלי אנשים שהם תומכי לחימה או..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
בלי אנשים שהם תומכי לחימה או ג'ובניקים בלבד הלוחמים לא יוכלו לעשות את העבודה שלהם,ככה שאתה חייב לתת להם את הכבוד.

התגובה שלך הייתה זהה לתגובה של כמה לוחמים שבאו לקחת ציוד מבסיס ציוד גדול בארץ וצחקו על הג'ובניקים של אותו בסיס עד שקצין שאחראי על האספקה של ציוד לשטח בתקן של סגן אלוף הסביר להם מה לוחם בשטח שווה בלי אותם תומכי לחימה או ג'ובניקים בקרב בלי אספקה, ואחרי אותו הסבר הם הפסיקו לצחוק על תומכי לחימה וג'ובניקים.
סתם שתבין כמה אתה טועה ביחס שלך למי שאיננו קרבי.

אני לא צוחק, ואני לא מזלזל בהם.

אבל צריך גם להיכנס לפרופורציות - המערך הלוחם הוא המערך החשוב ביותר בצבא (בכל צבא בעולם), הוא זה שאחראי על ההגנה וההתקפה.

כבודם של הג'ובניקים והתומכי לחימה במקומם מונח, אבל אני לא חושב שאפשר יותר מדיי להשוות בין התפקידים.

ושוב:

אני לא מוריד מערכו של אף חייל בצה"ל, במציאות של היום, שיש לא מעט משתמטים או "עילויים" למינהם שבכלל לא מתגייסים, אני מכבד כל חייל שמתגייס לצבא, וזה לא משנה אם הוא לוחם ביחידת עילית, טבח, או מש"ק ממטרות בקריה.

ישן 13-06-2013, 13:44
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי teddy002 שמתחילה ב "הייתי מגדיר זאת בתור המערך עם..."

די טדי, תפסיק להביך את עצמך.

זה לא קרב אורכי פינים ולא מי יותר גבר. מערך המודיעין כמו כן כל מערכי הסיוע האחרים חשובים מאוד. עם זאת יש סיבה שבגינה הם נקראים מערכי סיוע-כלומר הם המסייעים והחילות הלוחמים הם המערכים המסתעיים.

אין ספק שקשה יותר לנהל קרב ללא מודיעין טוב, עם זאת אינספור קרבות בעולם ובישראל נוהלו עם אפס מודיעין- אסטרטגי, מערכתי וטקטי- חלקם אפילו בהצלחה מרובה.
לעומת זאת שום קרב בעולם לא נוהל ובודאי שלא נוצח ללא לוחמים.

זה כזה פשוט.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:27

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר