לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2013, 09:02
צלמית המשתמש של BUBY
  משתמש זכר BUBY BUBY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.03
כמה שאלות לגבי החלפת רום, kies, imei, ושדרוג בגלקסי 2 I9100T

שלום,
ברשותי סמסונג גלקסי 2 מדגם I9100T
כאשר אני מתחבר לתוכנת kies, היא ממליצה לי על שדרוג, אך בעת הורדת העדכון אני מקבל הודעה שקיימת שגיאה בקובץ ולא ניתן להמשיך.
קראתי באינטרנט שיש לזה קשר למקרה שעשו רוט או משהו, מעולם לא שיניתי כלום במכשיר, אך הוספתי צילום מסך כיוון שנראה כאילו יש לו רוט.

מכיוון שגיליתי שהIMEI שלי שונה ממה שכתוב על המכשיר עצמו מאחורי הסוללה, רציתי לדעת האם בהחלפת רום משתנה הIMEI?
המכשיר מקורי מחברת פלאפון, היתה פעם תקלה כאילו החברה נעלה לי את המכשיר, ואני מאמין שאז החליפו את הIMEI.
המכשיר מעולם לא תוקן מחוץ לחברה פרט להחלפת שקע טעינה לפני חודש אצל טכנאי ידוע ואמין.

בכלליות, האם כדאי להחליף רום לג'לי בין או אפילו גלידת סנדוויץ'? האם יש משהו מקורי של סמסונג כדי שאוכל למחוק את פלאפון מהמכשיר שלי?

תודה מראש לעונים, איתמר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-06-2013, 01:50
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BUBY שמתחילה ב "כמה שאלות לגבי החלפת רום, kies, imei, ושדרוג בגלקסי 2 I9100T"

ה root שאתה רואה זה שם המשתמש שקימפל את הקרנל, ואינו מהווה ראייה להיות המכשיר "rooted" או לא...

לצרוב גירסה מעל תמיד אפשר עם כלים כמו Odin, אתה רק צריך לוודא שאתה עושה את זה עם גירסה שמתאימה לחומרה של המכשיר שלך...

ואני לא בטוח אם החומרה שלך שונה או לא מה GT-I9100 שזה הגלקסי 2 "הרגיל" (גירסה בינלאומית)...

אתה יכול להוריד את הגירסה שפלאפון שחררה כאן: http://live.samsung-updates.com/det...9100TJJLS4.html (אבל אני לא לוקח אחריות על המקור). הוראות התקנה באמצעות odin תמצא באשכול הסמוך לאשכול זה...

הסיפור עם ה IMEI הוא מוזר. אפשרי לשנות אותו, אבל לאף אחד אין סיבה הגיונית לעשות דבר כזה, אא"כ מדובר במכשיר גנוב, שספקי הסלולר חסמו את ה IMEI שלו מגישה לרשת... במדינות מסויימות בעולם, שינוי ה IMEI הוא לא חוקי מסיבה זו. ראה: http://en.wikipedia.org/wiki/Intern... EI_and_the_law

אולי החליפו לך את כל הלוח, ואז ה IMEI השתנה... כי IMEI זה משהו על הלוח.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:37

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר