לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-06-2013, 22:46
  ADAM COHEN ADAM COHEN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.08
ווינדוס 7 אולטימייט - שאלת המפתח...

לאחרונה רכשתי באיביי, תוכנת ווינדוס 7 אולטימייט משומשת, המוכר הצהיר כי הוא הסיר את התוכנה ממחשבו, וגם פרמט את הדיסק הקשיח עליו הייתה מותקנת התוכנה במחשבו.

שאלתי היא: כיצד אני יכול לדעת בוודאות האם המפתח של הווינדוס הספציפי אותו רכשתי, אינו נמצא בשימוש פעיל ברגע זה(ע"י המוכר או מי מטעמו)? האם יש למיקרוסופט אתר בו אפשר לבדוק זאת?

נ.ב – נאמר לי כי במקרה והמפתח התוכנה שרכשתי, נמצא בשימוש פעיל (ע"י מישהו אחר), ואני אתקין את התוכנה על מחשבי ואעשה שימוש במפתח שקיבלתי איתה, אני אקבל הודעה ממיקרוסופט כי המפתח אינו מקורי/תקין, אך את ההודעה הזאת, אני אקבל רק בעוד 90 יום מיום השימוש במפתח החשוד, האם נכון הדבר?

תודה מראש למשיבים!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-06-2013, 21:23
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ADAM COHEN שמתחילה ב "ווינדוס 7 אולטימייט - שאלת המפתח..."

אינני יודע את התשובות לשאלתך (חושב שהיא "לא", אבל לא מוכן לחתום על זה), אבל בכל מקרה, למיטב הבנתי (ואינני עורך דין) - הרכישה שביצעת נעשתה שלא על פי תנאי הרשיון - ועל כן - שוב - למיטב הבנתי - כאילו תפעיל את התוכנה ללא רשיון כלל (שהרי תנאיו הופרו), בין אם טכנית תצליח ובין אם לאו. בכך, אין הדבר שונה מהפעלת המוצר ללא רשיון כלל...

ואני מצטט מהרשיון:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Windows 7 Ultimate Licensing Terms
17. TRANSFER TO A THIRD PARTY. You may transfer the software directly to a third party only with
the licensed computer
. The transfer must include the software and the Certificate of Authenticity
label
. You may not keep any copies of the software or any earlier version. Before any permitted
transfer, the other party must agree that this agreement applies to the transfer and use of the
software
(ההדגשה בקו תחתי - שלי)

לינק לרשיון: http://download.microsoft.com/Docum...9d2e68986c4.pdf

ישן 09-06-2013, 19:53
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ADAM COHEN שמתחילה ב "תודה על התגובה! כנראה שלא..."

OK

במקרה זה נראה לי שאכן מותר למכור את התוכנה...

למיטב הבנתי, מרגע שהמוצר עבר אקטיבציה, הוא יישאר מאוקטב לעד, אא"כ יהיה באג (וזה קורה. אנטי וירוס, או עדכונים ממיקרוסופט עצמה, גורמים לכך לעתים). בכל מקרה, אתה אמור להצליח לאקטב שוב אם האקטוב נשכח, כי הרי החומרה שלך לא השתנתה. אבל, אם מישהו אחר ישתמש באותו מפתח, אז תהיה בעייה...

בהנחה שחלונות לא עושה "phone home" לצורכי אקטיבציה חוזרת ללא התערבותך (ונראה לי שהיא לא), אין סיבה שאפילו לו המתקין המקורי ישאיר את המוצר מותקן אצלו, שיקרה אצלך משהו. בד"כ ניתן לאקטב על מספר מכונות שונות לפני שהעסק ננעל... מכל הסיבות האלה יחדיו, הגעתי לתשובה שכתבתי קודם ש"חושב שלא", אבל לא מוכן לחתום על זה.

לדעתי העצה הכי טובה היא שפשוט תשאל את מיקרוסופט ישראל... הטלפון של התמיכה שלהם הוא 09-7625400.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:10

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר