לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2013, 16:09
צלמית המשתמש של Skyou
  משתמש זכר Skyou Skyou אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.08.08
אני לא מבין למה כולם שונאים את יאיר לפיד

יכול להיות שאני מפספס פה משהו אבל אני עדיין לא מצליח להבין למה מאז שהוטלו ה"גזירות הכלכליות" כולם התחילו לשנוא את יאיר לפיד ואמרו שהוא שקרן\רימה את בוחריו\עשו טעות שהצביעו לו.
אני לא מבין, הרי היינו בגרעון תקציבי של 47,000,000,000 ש"ח לפני הבחירות, את מי אפשר להאשים בזה? את הממשלה הבזבזנית בראשותו של ביבי נתניהו, אהוד ברק ויובל שטייניץ. זה לא משנה איזה שר אוצר היה נבחר בסופו של דבר עדיין היה מוטלת עליו המשימה השחורה להוציא את ישראל מהבוץ לסגור את הגרעון הזה, כדי שלא נאבד תמיכה כלכלית מהעולם, כדי שלא יורידו לנו את דירוג האשראי ועוד. אם אני לא טועה, דווקא יאיר לפיד עשה צעד אמיץ בתכנית לסגור את הפער, כשהחליט לקחת לראשונה גם מהמעמד העליון ולא בא רק למעמד הביניים. אז מה רע בזה?? אם היה נבחר שר אוצר אחר ב"פוליטיקה הישנה", נקרא לזה, כרגיל היו לוקחים -רק- ממעמד הביניים, ואז היה עוד יותר גרוע.
אז למה כולם כועסים? הרי זה בסך הכל שנה וחצי ואפילו פחות, עד שהגרעון הזה ייסגר ואז יורידו את הגזירות האלו וגם מחירי המחייה יירדו, ויעשו מהפכות, ומחירי הדיור יירדו ויוכלו לחיות כאן בכבוד.
כמו שיאיר לפיד בעצמו אמר, וגם נשיא המדינה אותו אני מאוד מכבד, "זה לא גזירות, זה תיקונים". אין מה לעשות, בסופו של דבר היה צריך לעשות משהו עם הסכום המטורף הזה: 47,000,000,000!!!!!!
מעולם לא ראיתי כזאת שנאה וסלידה מדמות ציבורית בישראל, אפילו לא מביבי...
בבחירות האחרונות הצבעתי ל"התנועה" בראשות ציפי לבני, ואם להגיד את האמת, אם הייתי יודע שיאיר לפיד יהיה כ"כ טוב הייתי מצביע לו.

אז מה אני מפספס פה לעזאזל?! למה אנשים לא יכולים לתת צ'אנס לבן אדם שלקח את התפקיד הכי קשה במדינה, בסך הכל 3 חודשים בתפקיד? למה אי אפשר להתאזר קצת בסבלנות?? אם נהיה כנים הוא עשה פה דברים שאף פוליטיקאי אחר לא היה מעז לעשות לפניו.

מה לא הבנתי עד עכשיו? מה אני לא מצליח לראות?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-06-2013, 16:22
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
שאלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Skyou שמתחילה ב "אני לא מבין למה כולם שונאים את יאיר לפיד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Skyou

אז מה אני מפספס פה לעזאזל?! למה אנשים לא יכולים לתת צ'אנס לבן אדם שלקח את התפקיד הכי קשה במדינה, בסך הכל 3 חודשים בתפקיד? למה אי אפשר להתאזר קצת בסבלנות?? אם נהיה כנים הוא עשה פה דברים שאף פוליטיקאי אחר לא היה מעז לעשות לפניו.

מה לא הבנתי עד עכשיו? מה אני לא מצליח לראות?

היית כבר בצבא?
נניח שאתה כרגע חייל, לוחם בגדוד(לא משנה איזה).. אם היית קם ואומר, אני רוצה להיות מג"ד, אין לי ניסיון אבל אני אלמד, מבטיח,תנו לי צ'אנס.צריך גם ללמוד לתת צ'אנסים לאנשים חדשים בצבא הזה.
היו נותנים לך? אחריות כזו גדולה? בלי שום ניסיון...
אותו מקרה יאיר לפיד.
ההבדל?
שחבורת הדבילים שבחרו בו, נזכרו(שוב) באיחור..

ישן 08-06-2013, 18:30
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Skyou שמתחילה ב "אני לא מבין למה כולם שונאים את יאיר לפיד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Skyou
אז למה כולם כועסים? הרי זה בסך הכל שנה וחצי ואפילו פחות, עד שהגרעון הזה ייסגר ואז יורידו את הגזירות האלו

למה אתה חושב שיחזירו את הגלגל אחורה אחרי שהחור יכוסה?
דוגמא - הולכים לבטל לעקרות בית (קראתי פה ושם שיש כ450,000 כאלה בישראל אבל זה נשמע לי כמות הזויה ולא הגיונית בהתחשב בגודל האוכלוסייה) את הפטור מתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות. במונחים מקומיים מדובר בסוג של אירוע היסטורי. עקרות בית ישלמו בכל חודש כ160 ש"ח. אתה באמת חושב שהאוצר יוותר על הפרה נותנת החלב הזו?

בנוסף, זו רק שאלה של זמן עד שיהיה עוד מבצע צבאי גדול מול הפלסטינים או החיזבאללה וכרגיל התוצאה תהיה לא מרשימה במיוחד אבל הפעם יספרו לנו שזה קרה בגלל הקיצוצים בתקציב הביטחון שמנעו מצה"ל את המסוגלות להיערך כמו שצריך ולכן תהיה הגדלה של תקציב הביטחון. זה יהיה התירוץ שלהם למה לא לבטל את העלאות המסים.

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 08-06-2013 בשעה 18:32.
ישן 08-06-2013, 21:41
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10

ראשית, לא כולם התחילו לשנוא את לפיד מאז הגזירות הכלכליות. היו רבים שהזהירו לפני הבחירות ומיד לאחריהן שמפלגת "יש לפיד" היא מפלגה ריקה מתוכן, חסרת עקרונות שמקדשת אך ורק את הפוליטיקה האישית. לפני שאתה מכליל ומאשים את "כולם", תחשוב על זה. לא כולם מטומטמים ולא כולם עיוורים ולא כולם נמשכים באף כמו צאן לטבח. רוצה הוכחה? בבקשה
http://roguerblogger.blogspot.com/2013/01/2013.html

שנית, מי שכן התחיל לשנוא את לפיד בעקבות הגזירות הם בדיוק אותם מטומטמים שהכניסו את בועז טופורבסקי לכנסת. אלו הם המצביעים המטומטמים, אשר מצביעים בלי לחשוב, שהולכים אחרי כל מודה חברתית ופוליטית. אלו הם הטיפשים שהצביעו לטומאש, לאריק, לרפי איתן והשנה ליאיר בן טומאש ובועז טופורובסקי. עכשיו זה כבר לא באופנה להסתנוור מהבלורית של יאיר, אז הם הפסיקו להסתנוור. המוח שלהם (IE: אמצעי התקשורת) אומר להם לשנוא את לפיד, אז הם שונאים.

כל מה שיש לי להגיד למטומטמים האלה הוא: מגיע לכם.

ישן 08-06-2013, 22:40
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "אין שום בעיה עם זה שמגיע להם"

אענה לך בצורה פשוטה - אם אתה מקבל את המערכת כפי שהיא, והצבעה בלתי מושכלת היא קבלה פסיבית של מערכת כמות שהיא - מגיע לך.

אם אתה לא רוצה שיגיע לך, תתחיל לשנות. אינך מחוייב להצביע לאותן מפלגות שמאכזבות פעם אחר פעם. אינך מחוייב להצביע לאותו ראש ממשה שקדנציה אחר קדנציה מציג חולשה, חוסר אופי והתקפלות. מצא מפלגה שרוצה לשנת את המצב הקיים והצבע לה. פעל לשכנע את מכריך וחבריך להצביע למפלגה שרוצה לשנות את המצב הקיים. אל תצביע למי שאכזב. שכנע את מכריך לא להצביע למי שאכזב.

בפרפרזה על צ'רצ'יל, כל שצריך כדי שהמצב הנוכחי יגיע לנו הוא שאנשים שמתנגדים לו לא יעשו דבר

ישן 08-06-2013, 22:42
צלמית המשתמש של Skyou
  משתמש זכר Skyou Skyou אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.08.08
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "ראשית, לא כולם התחילו לשנוא..."

אבל עדיין אתה לא אומר פה סיבה מוצדקת...
אז בסדר, הם הלכו לקלפי כמו אפקט העדר בטרנד חברתי ופוליטי והצביעו ללפיד...
עדיין זה לא משנה את העובדה שהיינו סובלים בדיוק באותה מידה אם לא יותר בין אם יאיר לפיד היה נבחר או לא. עדיין היו "גזירות" ועדיין היו מעלים את המיסים.
בסופו של דבר צריך היה לעשות משהו עם תקציב במינוס 47 מליארד שקל! אז מה זה משנה אם זה לפיד או מישהו אחר? מה זה משנה?
עדיין לא הבנתי למה מפלגת יש עתיד היא מפלגה ריקה מתוכן שמקדשת את הפוליטיקה האישית? עדיין לא קרה שום דבר שהיא יכול לקרות אם הם לא היו נבחרים לכנסת...
אז אני עדיין לא מצליח להבין למה השנאה הזאת?

עריכה:
ד"א קראתי את המאמר בלינק שהבאת בתגובה שלך וזה נשמע לי כמו מאמר שטנה שרק מנסה לשכנע אנשים להיות אטומים ושמרניים.
מה זה משנה אם אנחנו יודעים את העבר של חברי מפלגת יש עתיד? מה אתם רוצים בעצם? לשמר את חברי הכנסת הקיימים עד שיזדקנו ויגלידו במסדרונות הכנסת? צריך אנשים חדשים! צריך אנשים שלא מכירים את השיטה הישנה שלא עובדת, אנשים עם אש ויוזמה לעשות פה שינוי!

נערך לאחרונה ע"י Skyou בתאריך 08-06-2013 בשעה 22:46.
ישן 08-06-2013, 23:17
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Skyou שמתחילה ב "אבל עדיין אתה לא אומר פה סיבה..."

אוקיי, בוא ואנסה לפשט לך את זה עוד יותר. המטומטמים ששונאים את לפיד בגלל שהתקשורת חושבת עבורם, לא צריכים סיבה. הם מובלים באף על ידי התקשורת. אין להם סיבה. הם לא החליטו בעצמם. אומרים להם מה לחשוב והם כעדר עושים מוווו

לגבי המאמר שקראת - אולי ראוי שתקרא אותו שוב. איפה השמרנות? כותב המאמר מדבר בגנות הפוליטיקה הישנה, מציין שהצבעה למפלגות הישנות, חסרות העקרונות והאלוהים (כמו העבודה והליכוד) היא בזבוז....
והסיבה שהוא מתנגד למפלגת יש עתיד היא בדיוק בגלל שמדובר באנשים שכן מכירים את השיטה. אנחנו מכניסים דור חדש של פוליטיקאים קטנים ומחורבנים. אין שם איש עקרונות אחד, ילד. אתה מסתכל על מפלגה שכולה כולה פוליטיקה קטנה ותוהה מדוע כותב המאמר מתנגד לה.... יופי לך

ישן 14-06-2013, 02:25
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Skyou שמתחילה ב "אני חושב שיאיר לפיד הוא אחד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Skyou
אני חושב שיאיר לפיד הוא אחד האנשים הכי ישרים והגונים ופטריוטים במדינה הזאת. ואני מאמין בו שהוא בחר באנשים הנכונים לייצג את המפלגה שלו.

על מה אתה מבסס את זה בדיוק? הביאו פה בפורום הוכחות לכך שהאיש צבוע ובלתי ישר. כך למשל, עלתה פה דוגמא על כמה שהאיש הוא אחד בפה ואחד בלב: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=577560

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Skyou
תביא לי דוגמאות וטיעונים לכך שמה שאתה אומר הוא נכון. בינתיים כל מה שנכתב על העבר של חברי המפלגה בבלוג הזה שהבאת לא משכנע אותי מספיק להאמין שהם לא אנשים הגונים.

יעל גרמן אילצה תלמידים בהרצליה ללכת להפגנה פוליטית בלי קשר לדעתם. זוכר, או שאתה אפילו לא מודע?

בועז טופורובסקי היה בשלישייה המובילה שיזמה את שביתת הסטודנטים הגדולה של 2007. השביתה הנ"ל, בתמיכת חד"ש, הצליחה למנוע את הרפורמה הדרושה בהשכלה הגבוהה בארץ. מסקנות וועדת שוחט, שהתבססו על המודל האוסטרלי שהצליח יפה, היו הופכות את ההשכלה הגבוהה בארץ לנגישה יותר עבור השכבות החלשות ובו זמנית היו מקטינות כנראה את בריחת המוחות מהארץ.
רק שאין לך מושג על מה אני מדבר, לא כך?

אתה מאמין. אני יודע. זה כל ההבדל ביני ובינך. אם אתה היית יודע, ומסוגל לעשות החלטה מושכלת, מידיעה, לא היית נותן לבועז טופורובסקי לנקות שירותים אצלך בבית, קל וחומר נותן לו מושב בכנסת.

הנה, עוד אחד שכותב על מר טופורובסקי. אם תסתכל ממש טוב, אפילו תוכל למצוא אותי בתמונה:
http://tfarim.wordpress.com/2012/11...e-credit-lapid/

נערך לאחרונה ע"י MS_Rogue בתאריך 14-06-2013 בשעה 02:31.
ישן 09-06-2013, 11:38
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
קודם כל כדאי לזכור ש'גירעון' הוא תכופות חלק מניהול כלכלת מדינה

זה לא ששנים מתנהלת כלכלת ישראל בעודף תקציבי ולפתע באו שני בזבזנים, שפכו שקלים על מיטות במטוסים וגלידת פיסטוק ואז העבירו לצדיק שבסדום קופה שבורה.

הסיפור קצת שונה. הממשלה הקודמת עמדה בסערת המשבר הכלכלי העולמי באופן ראוי לציון במדדים חשובים כאינפלציה ואבטלה. ניהלה משק קפיטליסטי כפי שיש לנהל ואז - בגלל משב רוח [די חזק] של 'מחאה' ממומנת ומתוזמנת ע"י בעלי אינטרסים באו שני הבזבזנים ושפכו שקלים כדי לרצות את דרישותיהם של 'מובילי המחאה'. הגדלת הגירעון היתה הדרישה המעשית של 'המחאה' שאחד ממנחי מופעי הקיץ שלה ומכתבניה העיקריים היה כמדומני אותו יאיר לפיד. האחריות כולה היא על ביבי ושטייניץ שכדי להשביע את הארי האדום העמיסו על התקציב ולא לקחו בחשבון גם מבצע צבאי יקר.

אבל אסור לשכוח שאותו יאיר לפיד היה הפונפון בזנבו של האריה הרעב. שהמחאה שגרמה לגירעון הייתה חלק ממתווה הבחירות שלו ושגירעון תקציבי הוא חלק מחייו של כמעט כל שר אוצר בעולם.

אה. וחוץ מזה הוא להפתעתי די בסדר בעיני. במסגרת המעגל הקרוב לי לא נתקלתי במישהו ממאגר המצביעים הפוטנציאלי שלו ששונא אותו. קצת צוחקים עליו, קצת מבקרים אותו, קצת סאטירה - אבל לא ממש שינאה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://images.globes.co.il/Images/NewGlobes/Misc_2/2013/guy2-550.jpg]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 09-06-2013 בשעה 11:41.
ישן 09-06-2013, 13:57
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "קודם כל כדאי לזכור ש'גירעון' הוא תכופות חלק מניהול כלכלת מדינה"

כלומר הכל היה יופי טופי ואז פתאום ביבי הוציא עשרות מיליארדים כדי לרצות את אנשי המחאה החברתית? פליז... תראה לי נתונים שתומכים בתאוריה הזו.

הבזבזנות שהגיע בעקבות המחאה סה"כ החמירה מצב חמור שנוצר בגלל התקציב הדו שנתי והבזבזנות של הממשלה הקודמת. זה לא שאילולא הרחבת טיפולי השיניים והחינוך חינם (תוצאות המחאה החברתית) לפיד היה עושה עכשיו הורדות מסים במקום העלאות מסים.

להאשים את המחאה החברתית בבור הכלכלי שחפרו לנו נתניהו ושטייניץ זה כמו להאשים מישהו שהוא הרס חולצה ע"י זה שבטעות הוא קשקש עליה עם עט אחרי שהחולצה כבר הייתה קרועה לחלוטין ולא ראויה לשימוש. זה למצוא שעיר לעזאזל.
ישן 09-06-2013, 14:54
  משתמש זכר בנג'ו בנג'ו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "כלומר הכל היה יופי טופי ואז..."

כמו שכבר אמרו, משבר כלכלי שגורם לפחות צריכה וייצוא מישראל, תלות בחרדים כי עדיף ממשלה איתם מאשר ממשלת אינתיפאדה 3 בתוספת סוציאליזם חביב, כמובן שמחאה שלחצה עוד קצת כדי לבזבז כסף נוסף גם עזרה לזה. בסופו של דבר זה מסתכם בהפסד שנגרם למדינה, היה יכול להיות יותר גרוע ומצד שני באמת ניסו להתחיל להוזיז דברים, יש מחירי סלולר נמוכים, הייתה ועדת ריכוזיות, ניסו להפריט את ממ"י ועוד.

במסגרת המאוד מוגבלת וצרה שהייתה לממשלה הקודמת יותר מדי מה לעשות לא היה, אולי עם ממשלה ששולטים בה 3 ראשי מפלגות קפיטליסטים יעשו יותר ורואים צעדים טובים לכיוון הזה, כל עוד אנשי המפלגה שהכנסת לכנסת לא יתחילו לנדנד לגבי טרור וניירות תמורת שטחים וגבולות אושוויץ ושר האוצר שלנו יתחיל גם לנסות להפריט את בור הרקבון המצחין של עופר עיני ולא רק להיות גבר על קצבאות זקנה ותקציב לישיבות אני חושב שאפשר להיות אופטימים.
ישן 09-06-2013, 15:10
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
האטה כלכלית גורמת ירידה בגביית מיסים. הגדלת הוצאות גורמת להגדלת הוצאות
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "כלומר הכל היה יופי טופי ואז..."

אלה היו שתי התוצאות של 'המחאה'. שתיהן ביחד גורמות להגדלת הגירעון.

הכל ממש לא היה 'יופי טופי'. לנהל אוצר מדינה זה אף פעם לא 'יופי טופי' וזה כנראה קשה יותר מלכתוב בידיעות ואפילו מלכתוב ב'פרש'. יש נתונים חשובים במשק שהם טובים ביחס למשבר העולמי וגם שלא ביחס לו. גירעון הוא נתון רע בין הנתונים הללו. גירעון כפי שראית היה ותוכנן עוד קודם לכן. הגירעון בהחלט גדל בגלל ההאטה הכלכלית, הגדלת ההוצאות ככניעה לתכתיבי המחאה ובתוספת 'עמוד ענן'.

שים לב - צ'אקי שאני לא מתווכח איתך אלא מסכים איתך. אלמלא תוספת הפעוטונים והמשכורות וחוסר העמידה מול הצונאמי התקשורתי יתכן ולפיד יכל היום להמשיך במתווה הורדת המיסים או לפחות לא להעלות אותם.

זה לא ש'ביבי ושטייניץ לא אשמים בזה'. הם בדיוק אשמים 'בזה'. בכניעה לתכתיבי המחאה ובהליכה בניגוד לדעתו של שרוקי.

אפרופו בורות - החלק המשעשע ביותר היה לשמוע תומכי יחימוביץ' מצקצקים על 'הגירעון' כאשר המצע בו הם לכאורה תומכים מהותו הגדלת הגירעון [אה, לא. לסוציאליסטים יש הרי שיטה מיוחדת להגדיל הכנסות. יש ג'יני סודי שקוראים לו 'טייקון' ואיך שמכניעים אותו הוא חיב לספק לנו כמה כסף שרק נרצה אחרת נחזיר אותו לבקבוק או לאוהל מחאה ונכריח אותו לשמוע שלמה ארצי בכיכר]

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 09-06-2013 בשעה 15:22.
ישן 10-06-2013, 13:22
  מיכאל חי מיכאל חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.10
איש לא שונא את יאיר לפיד

האיש נראה נחמד
מדבר יפה,ולדעתי הוא אחלה בן אדם לבלות איתו

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.mako.co.il/2009/08/12/A-681_c.jpg]

הבעיה היחידה היא שמדינת ישראל זה לא בילוי בגנקי
ותושבי מדינת ישראל הם לא חבורת מניאקים (חוץ ממצביעיו האהבלים)
כאשר הבור ועם הארץ הזה גוזר גזרות על הציבור שפקידי האוצר עשרים שנה
מחכים לנפל כזה על מנת לבצע אותם,ושהוא מודיע לכולם שבעוד שנתיים יהיה כאן
טוב יותר,ובנק ישראל מודיע ההיפך http://www.globes.co.il/news/articl...?did=1000850845
בפרט שאין רמז לצמיחה בשנים הקרובות, למעשה חוץ מפוסטים מביכים של המטומטם בפייסבוק לא ראיתי שום תוכנית כלכלית מה שכן ראיתי זאת הסתה פרועה נגד חרדים שלפי מה שהבנתי הם שודדים את האמא שלו שהמדינה כנראה רשומה על שמה בטאבו,למרות שלאחר כל הקיצוצים בפרט לאותו מגזר הוא לא סגר אחוז מהגרעון
ואם הייתי צריך להגדיר אוכל חינם במילון הוא היה מופיע שם בכותרת
אז לא אני לא שונא אותו אני מתעב את הרמה הנמוכה שהמדינה הזאת הגיעה
שכלומניק כזה הוא שר האוצר של עם הספר,זה לא שנאה פשוט רחמים על העם
פשוט רחמנות
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:02

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר