לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-06-2013, 09:09
  מיכאל חי מיכאל חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.10
אנו אנשי הערק, יאיר, ואנחנו עוד נדחוף לך את הסיגר עמוק ל@#@#%$!

(טור דעה ממורמר ועצבני, של אדם שהרגע סיים לחשב איך הוא מעביר את השנה הקרובה עם הראש בדיוק בגובה פני הים ואז החליטו להעלות לו את גובה פני הים. אם אתם רגישים לקללות אנא הפסיקו לקרוא כעת).
לא תמיד אהבתי ערק. אניס הוא טעם חזק שהלשון לא מקבלת בקלות. אבל עם השנים למדתי אותו, התמודדתי מולו ולבסוף התאהבתי. כמוך לפיד, גם אני מעדיף וויסקי מיושן, סינגל מאלט עם חריפות כזאת שבועטת באחורה של הגרון. העניין הוא שאני לא יכול להרשות לעצמי את העונג הזה ונוסף על כך, עם השנים התחלתי להתחבר יותר ויותר לקניה של מוצר ישראלי, שאני יודע שמספק משרות לישראלים ולא צורך ליטרים רבים של דלק, בדרכו אלי מן הצד השני של העולם. אבל נו… אתה מנסה "לשפר את הכלכלה", לא? ומה משפר יותר את הכלכלה מאשר ירידה דרמטית בצריכה, הגדלת היבוא ופיטורים של פועלים שלא יהיה להם לאן ללכת מלבד לחתום אבטלה, לקבל סעד ואולי להעזר בעמותות?
http://eishton.wordpress.com/2013/0...not-yair-lapid/
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-06-2013, 01:37
  משתמש זכר Vladin Vladin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.12
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "בקיצור, ערס שמתעצבן שלקחו לו..."

בכל הכתבה הזו הוא כתב דבר אחד מאוד נכון:
ציטוט:
אתה אומר לנו ש"זה ישמור על הילדים". י'חתיכת טמבל מנותק, דוש חסר ידיעה ממדינת רמת אביב ורחובותיה הנקיים. ישמור על הילדים ממה?! הרי יש חוק שאוסר ממכר אלכוהול לקטינים. אז אתה רודף אותי במקום את הפושעים שמוכרים להם?! מה הלאה בתוכנית? נעלה את מחיר הסכינים בכדי למנוע דקירות? אתה יודע שיש טמבלים שמסניפים טיפקס? שנייקר את הטיפקס? מה עם דבק מגע? ובכלל אולי עדיף שנבטל את המשטרה ונעבור לשיטור ע"י מיסוי המוצרים הנדרשים לפשיעה?
איך זה שכל פעם שאיש ימין-כלכלי תומך שוק חופשי (לכאורה) מגיע לשלטון, הדבר הראשון שהוא עושה זה להכניס את היד שלו לשוק ולהתעלל דוקא במוצרים והתחומים שבהם אין מונופולים וריכוזיות והשוק החופשי בדיוק הצליח להביא את היתרונות שקפיטליסטים מדברים עליהם כל הזמן?

אין שום הצדקה למס כפול ומכופל על אלכוהול, סיגריות ודלק. זה הדבר הכי לא קפיטליסטי שאפשר לעשות. אולי אתה לא שותה, לא מעשן ולא נוסע ברכב פרטי, אז מאוד נוח לך לקבל את זה. אם זה באמת ככה, אתה לא פחות צבוע מימנו.

בעוד דבר הוא צודק: משתמשים בתירוץ של האכיפה בשביל להצדיק מס דרקוני. כמובן שבמציאות זה לא מה שבאמת מעניין את לפיד. מעניין אותו כמה כסף יכנס לקופת המדינה כתוצאה מהמיסוי החדש.
ישן 12-06-2013, 07:09
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Alex33 שמתחילה ב "[QUOTE=Vladin]בכל הכתבה הזו..."

אף אחד לא טוען שזה סוף העולם אבל זה כן:
1) מפריע. מוצרי יסוד זה דבר חשוב ו...בסיסי. אבל לאנשים מגיע גם דברים שמוגדרים מותרות. אם היינו קיימים רק כדי להתקיים היינו פרות, אחד הדברים שמגדירים אותנו כבני אנוש זה המותרות האלה אז זה לא הגיוני למנוע אותם מהציבור רק בגלל שהאסוציאציה של מותרות היא שלילית.

2) מפריע. כי יאיר לפיד עושה לא רק את ההפך ממה שהוא הבטיח אלא גם את ההפך ממה שהוא מנסה להשיג עכשיו אחרי שהוא לא צריך לשקר יותר כי הוא נבחר ואפילו את ההפך ממה שהוא חושב שזה ישיג.

3) מפריע. כי זה מטומטם, כמו שולאדין הדגים יפה מאוד.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 12-06-2013, 19:08
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "אני חושב משמע אני קיים..."

למיטב זכרוני גם בע"ח חושבים ויש עוד דברים שמייחדים אותנו כבני אנוש. אגודלים למשל.

אבל אני דיברתי על עקרונות ההגשמה העצמית ודיברתי על מוצרי "מותרות" בכלל שנתפסים בתור השומן העודף שתמיד אפשר לקצץ וזאת תפיסה נוראית בעיניי. תצא שנייה מהקונספציה של העארק ואשכרה תקרא את מה שכתבתי-
"היכולת שלנו למודעות עצמית, לשפה, לתרבות וכו'. נכון שלהכניס עארק למשוואה נשמע מצחיק, אבל כשיש מסע צלב נגד "מותרות" צריך שיהיה ברור שמותרות זה לא שומן עודף.
מעבר לכך שאלכוהול הוא מרכיב תרבותי חשוב ושהוא הציל את העולם."

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 12-06-2013, 21:20
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "אני חושב שאגודל זה פיסי. מה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hzhz
אני חושב שאגודל זה פיסי.

אגודל זה אכן פיזי.
ציטוט:
מה שעושה אותך אדם זה היכולת לחשוב, ליצור, לדבר ולתקשר, וגם לקיים תרבות שאינה תלוייה בדבר חומרי, וזו שכן תלוייה בדבר חומרי. השוואה לבעלי חיים היא לא פחות ממצחיקה.

אחי, על מה אתה מדבר.
כאילו, אתה אומר בדיוק את מה שאני אומר אבל אז אומר שזה לא נכון וואט?
ציטוט:
אבל כאשר אתה מעוניין להעלות את המס על הלחם באותה מידה כמו על "מוצרי תרבות חומרית" כאשר המס גם כך מערים קשיים על אוכלוסיות חלשות, כאשר העדר תרבות חומרית שווה ערך להעדר קיום האדם, כאן אתה עושה עוול.

באמת שאיבדתי אותך לחלוטין פה. אתה בטוח שקראת את מה שכתבתי?
ציטוט:
עריכה: אני לא יודע על מה אתה מדבר, אבל בתרבות שאני בא ממנה האלכוהול הוא לא מהווה מרכיב

שוב, אתה נתפס לקטנות לא רלוונטיות בעליל. אני מדבר על עולם המותרות ככלל ומשתמש באלכוהול כדוגמא לאיך כולם מקצצים במותרות כי הן נחשבות אקסטרה ולא מרכיב חיוני.
רק בגלל שאתה מתעקש להידבק לקטנה הזאת- אז אלכוהול הוא כן מרכיב חיוני בתרבות המערבית, תשאל את מארק טווין, את ארנסט המינגווי, אוסקר ווילד, אדגר אלן פו. אתה יודע מה? עזוב. תשאל היסטוריונים אם המין האנושי היה מצליח לשרוד את מי השתייה המזוהמים אילולא בני האנוש היו ממציאים את הבירה- שדורשת הרתחה של המים ועל כן מנקה אותם מהחיידקים שלהם.
אבל שוב- אני בכלל לא מדבר על זה.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 12-06-2013, 22:34
  משתמש זכר hzhz hzhz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.05
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Vladin שמתחילה ב "האחד לא בא על חשבון האחר...."

לא ברור לי למה אתה חושב שהאחד לא בא על חשבון האחר.

ציטוט:
אני באופן אישי לא חושב שבכלל צריך להיות סבסוד של מוצרי יסוד. שני השקלים שמוזילים לנו את הלחם האחיד הלבן, מתנקמים בנו כאשר אנחנו רוצים לרכוש לחם קצת יותר בריא מהחרא שהמדינה מסבסדת. אני לא יודע אם החלב מסובסד, אבל אם כן, חברות החלב בטח דופקות אותנו במוצרי חלב אחרים.

הקלת מס היא לא בדיוק סבסוד, ואני לא רואה איך הקלת מס על לחם אחד (נגיד) תניב העלאת מחירי סוגים אחרים של לחם.

ציטוט:
בוא נודה בעובדות. גם אביון בישראל לא חי רק על לחם אחיד וחלב בשקית. בסופו של דבר סל הצריכה שלו לא באמת יוצא יותר זול.

1. אתה בטוח שאין עניים שחיים מלחם אחיד פרוס + עגבנייה + קוטג'? כי אני לא. יכול להיות שהם אפילו לא מעטים.
2. סל הצריכה שלו יוצא יותר זול. השקל פה והשקל שם הם הכל בשביל עני.

שוב, אם אתה תיקח מס גבוה יותר על אלכוהול ותפחית את המס על מוצרי צריכה אחרים שנחשבים בסיסיים, אתה תקל על אוכלוסיות במחיר של פגיעה רבה יותר בצרכני וויסקי או וודקה.

אני מחשיב עצמי כקפטיליסט באופן כללי, אך כאן זה לא ממש ברור. אני בעד ביטול המע"מ, אבל כשמדברים על שאלה כמו ששאלתי, בהינתן מצב שבו קיים המע"מ, זה שונה.

נערך לאחרונה ע"י hzhz בתאריך 12-06-2013 בשעה 22:36.
ישן 13-06-2013, 00:31

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "לא ברור לי למה אתה חושב שהאחד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hzhz
הקלת מס היא לא בדיוק סבסוד, ואני לא רואה איך הקלת מס על לחם אחד (נגיד) תניב העלאת מחירי סוגים אחרים של לחם.

כאשר גורמים להוזלה מלאכותית במחירים של מוצרים מסויימים, זה פוגע בשוק כי מייצרים ביקוש שגם הוא מלאכותי. לטובת העניין, אם מסבסדים לחם אחיד לבן שנחשב להכי בסיסי (זו החלטה שרירותית, אבל ניחא), הלכה למעשה מונעים מהמאפיות לתמחר כראות עיניהן, ואז הן מרגישות צורך לפצות על התשואה העלובה שיש מהמוצר המסובסד ע"י העלאה קיצונית במחירים של לחמים אחרים של המאפיה.

שיהיה לך ברור - תהליך ייצור של לחם מלא הוא יותר זול מתהליך הייצור של לחם לבן, ובכל זאת לחם מלא עולה יותר. האשמה לא נופלת כולה על הסובסידיה, כי יש לזה הסבר היסטורי, אבל הסובסידיה בהחלט "מסייעת" בהנצחת המחירים הגבוהים של הלחם המלא. אם כבר מחליטים לסבסד מוצר יסוד, שאני מתנגד לזה מכל מיני סיבות, אז לא עדיף לסבסד מוצר שתהליך הייצור שלו בלאו הכי יותר זול? לחם מלא גם נחשב ליותר בריא. לשיטתך, הסבסוד נועד בשביל אותם אנשים שהארוחות שלהם מתבססות על לחם, אז לא עדיף לספק להם לחם שגם יותר בריא וגם יהיה יותר זול בסופו של דבר?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי hzhz
1. אתה בטוח שאין עניים שחיים מלחם אחיד פרוס + עגבנייה + קוטג'? כי אני לא. יכול להיות שהם אפילו לא מעטים.

אני בטוח שיש. ובכל זאת כמות האנשים מהסוג הזה באוכלסיה זניחה. זה לא מצדיק סבסוד, כי הוא גורם לכך שרוב הסבסוד מגיע לאנשים שסל הקניות שלהם מכיל יותר מסתם מוצרי יסוד. כמו שהסברתי בהודעה הקודמת: כאשר סל הקניות מורכב גם ממוצרי "מותרות", כמו לחמניות, פיתות, גבינה בולגרית וכדומה, אז ההוזלה שהסבסוד מביא היא ככלום וכאפס לעומת הייקור שמתקבל במוצרים אחרים, שנחשבים למותרות.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי hzhz
2. סל הצריכה שלו יוצא יותר זול. השקל פה והשקל שם הם הכל בשביל עני.

שוב, אם אתה תיקח מס גבוה יותר על אלכוהול ותפחית את המס על מוצרי צריכה אחרים שנחשבים בסיסיים, אתה תקל על אוכלוסיות במחיר של פגיעה רבה יותר בצרכני וויסקי או וודקה.

כמות הפעמים שהעלו מיסים על אלכוהול, סיגריות ודלק בשלוש-ארבע שנים האחרונות היא בלתי נתפסת. באיזשהו שלב הפסקתי לספור כמה פעמים העלו את המס. עם זאת, אני בספק אם בכל התקופה הזו היתה הוזלה של מוצרי יסוד ע"י הפחתת מיסים.

אין קורלציה בין המיסוי על מוצרי מותרות לבין סבסוד של מוצרי יסוד. בגלל זה אני טוען שזה לא קשור אחד לשני. כל ניסיון לקשור בין השניים זה דמגוגיה של האוצר בשביל לפנות לרגש הפרמטיבי ביותר בליבו של הציבור. ניצול ציני, ועל זה אני מתרעם. אם המיסוי על המותרות היה גבוה יותר באופן סביר ובאמת בשביל סבסוד מוצרי יסוד לאנשים שבאמת קשה להם, סביר להניח שלא הייתי אומר דבר, למרות שגם זה נראה לי לא נכון.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי hzhz
אני מחשיב עצמי כקפטיליסט באופן כללי, אך כאן זה לא ממש ברור. אני בעד ביטול המע"מ, אבל כשמדברים על שאלה כמו ששאלתי, בהינתן מצב שבו קיים המע"מ, זה שונה.

אני לא בעד ביטול המע"מ, אלא בעד הורדה שלו לגובה סביר, שמצד אחד יאפשר הגדלת צריכה ומצד שני לא יפגע משמעותית בהכנסות המדינה ממיסים עקיפים.

דרך אגב, אם אתה רואה בעצמך קפיטליסט, מדוע אתה מציע פתרונות סוציאליסטיים לבעיית מוצרי היסוד? מדוע אתה לא מציע, למשל, לבטל מכסי מגן שיוזילו משמעותית דווקא את אותם המוצרים שאתה מדבר עליהם ויותר מזה?

נערך לאחרונה ע"י Vladin בתאריך 13-06-2013 בשעה 00:46.
ישן 15-06-2013, 01:09

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "יש כל כך הרבה טעויות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
לחם לבן זותר זול מלחם מלא - כי הוא עשוי מדגנים מיובאים שהם זולים יותר.
נכון שחלק מהדגנים לא מיובאים - אבל זה לא יגרום להוזלה של הלחם...

לחם לבן עשוי מקמח לבן שעשוי מגרגירי חיטה שעברו תהליך של הפרדה ומיון. במסגרת התהליך הרבה חלקים הולכים לפח, כי אין בהם כמעט שימוש. לעומת זאת לחם מלא עשוי מקמח מלא שעשוי מגרגירי חיטה מלאים שנטחנו כמו שהם. מה גם שמרכיבים חיוניים לא נזרקים לפח, מה שאומר שיש יותר חומר לניצול. בסופו של דבר גם תהליך הייצור יותר זול (לא צריך להפריד ולמיין), וגם יותר חומר של החיטה מנוצל לטובת ההכנה - עוד פקטור שמוזיל את המוצר.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
אלכוהול היחיד שהוא חלק מהתרבות שלנו - זה היין, ולפי ידיעתי לא העלו את מחירו .
אם רוצים "לדפוק את הראש" - בבקשה, אבל אין לזה תרוץ תרבותי או היסטורי.

ואם מישהו רוצה להשתכר ולהתנהג כמו בהמה - זאת זכותו,
אבל שלא יטען שזה מה שהופך אותו לבן אנוש...

אני לא טענתי את זה.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
יש כל כך הרבה טעויות שקשה לדעת מאיפה להתחיל.

תתחיל מלבדוק למי אתה מגיב, כי אתה מייחס לי טענה שלא טענתי.
ישן 14-06-2013, 14:12
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אתה מעליב את הפרות.. כי לשתות כמו חזיר ולהשתכר עד אבדן הכרה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אף אחד לא טוען שזה סוף העולם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
אם היינו קיימים רק כדי להתקיים היינו פרות, אחד הדברים שמגדירים אותנו כבני אנוש זה המותרות האלה .

או עד כדי להתגלגל ברחובות ולהקיא (בחתונה, אירוע שהייתי עד לו בעצמי) כמו אחרוני החיות.......הפרות מתנהגות כבר באנושיות יותר...

וגם לעלות אחרי זה על ההגה ולסכן (שלא לדבר על לפגוע) אנשים חפים מפשע.. זה מה שמגדיר אנשים כבני אנוש בעינייך?

ישן 14-06-2013, 14:20
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
נו.. אני לא מתפלא. האין חיים והיעדר התוכן המהותי,
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "כן, זה בדיוק מה שמגדיר בעייני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
כן, זה בדיוק מה שמגדיר בעייני בן אנוש. זה גם בדיוק מה שכתבתי בהודעה שלי.

מביא אנשים להגדיר מחדש דברים בסיסיים באופן מאוד מסוים, שעלבון לאיניטיליגנציה זו מחמאה בשביל לתאר אותו....

אין פלא שיש לך תפיסות מעוותות של המציאות, כנראה שמעולם לא טרחת להבין על מה אתה מדבר.

אמר זה שמקדש את הוודקה והעארק,כתמצית כל החיים העלובים שלו.....

ישן 12-06-2013, 19:21
  מיכאל חי מיכאל חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.10
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "אין הצדקה לרוב רובם של המיסים..."

הבעיה היא שכאן מטילים מס כפול על משקאות שמיוצרים בארץ
ומפחיתים את המס על משקאות תוצרת חוץ היקרים יותר
מדוע בעצם?
בדיקה קצרה מי היבואן של משקאות יוקרה כמו ג'וני ווקר הנקראת החברה הסקוטית
נקרא דן ליאור את החברה הוא רכש מקונצרן כלל לאחר ששימש מנהל באותה החברה בהמלצתו
של אהרון דברת ז"ל שלמעשה נתן לו את ההזדמנות לנהל אותה ולאחר מכן לרכוש אותה
ראה כאן http://www.globes.co.il/news/articl...?did=1000349266
והם היו בקשר הדוק גם לאחר הרכישה
ובכן נחש מי נתן ערבות למפלגת יש עתיד ואף כתב חלק ממצעה הכלכלי
שלמה דברת בנו של אהרון דברת
לא יודע איזה קופון האיש גוזר אם בכלל
אבל אין לי ספק ששר האוצר הנוכחי הוא האבא והאמא של הביטוי הון שלטון
ראה כאן http://www.themarker.com/markerweek/1.1979924
וכאן http://www.haaretz.co.il/news/politi/1.1717944
ושים לב שהמגזר היחיד שלא נפגע בינתיים זה המגזר שלו
ישן 15-06-2013, 03:22
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "לא אמרתי שהגמישות קשיחה..."

במדינות בהן המס על האלכוהול גבוה, יש ריבוי של יצור ביתי של אלכוהול.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 12-06-2013, 21:42
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי Vladin שמתחילה ב "שלוות הנפש שבה אתה מתייחס למס..."

אתה רוצה לקרוא שוב את התגובות שלי, או לפחות לשאול אותי למה אני מתכוון לפני שאתה יוצא בהאשמות?

הבלוג הזה באופן כללי היה אדום למופת, מצאת בו משהו קטן נגד מיסוי והתייחסת רק אליו. הכותב בעצמו כותב נגד השיטה הקפיטליסטית, אבל כשהוא מגלה ששיטה אחרת כוללת לעיתים העלאת מס שפוגעת גם בו, אז פתאום הוא שובר את הכלים. כפי שכתבתי, אני די בטוח שהוא שייך לשכבה שנהנית משוד האזרחים. או שהוא מטפילי האקדמיה, או נסמך רווחה (לפי חיבתו לעראק..) או סתם סופר שהצליח לתקוע את כולנו עם חוק הסופרים. אז כן, אני מעט שמח לאיד (השמחה הכי טובה לדעתי) שהוא מקבל את הבומרנג עמוק בתוך המקום האפל שלו.
ואם המשפט וחצי שהוא כתב נגד מיסוי גורם לך לאהוד אותו, הבעיה אינה שלי.

שים לב שמדי כשהגבת לתגובה הראשונה שלי פה, החלטת שאני אשם במשהו

"אולי אתה לא שותה, לא מעשן ולא נוסע ברכב פרטי, אז מאוד נוח לך לקבל את זה". איפה לכל הרוחות כתבתי שנוח לי לקבל את זה? כשהתעלמתי מהשורה וחצי הזאת לטובת כלל המסר שלו?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:22

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר