לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-06-2013, 10:53
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
הותר לפרסום: הרקע לרצח בברנוער - נקמה על תקיפה מינית של נער בן 15

הם היו ארבעה שותפי סוד. הסוד הנורא - על הטבח בברנוער שהסעיר את המדינה לפני כמעט ארבע שנים, ונותר בגדר תעלומה. אלפים נחקרו, מיליוני שקלים הושקעו, עד שאחד מהם חש נבגד והוביל לפענוח הדרמטי שיוצא היום (ג') לאור - בתום פארסת איסור הפרסום - ומצייר תמונה של נקמה עיוורת: המשטרה חושדת כי חגי פליסיאן (23) מפרדס כץ הוא שירה ללא הבחנה במרכז לצעירים מהקהילה הגאה. הסיבה: הוא שמע מקרוב משפחתו - אז קטין - שנפל קורבן לעבירה מינית מצד פעיל מוכר בקהילה הגאה. האחרון נעצר אף הוא והוגדר כיעד הנקמה - אך לא נפגע. חברם טרלן חנקישייב (26) היה שותף לפי החשד בפעולה הרצחנית. דמות המפתח הייתה סייען נוסף, הומוסקסואל מוצהר, עד המדינה שהפליל את החשודים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4390440,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-06-2013, 11:14
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "הותר לפרסום: הרקע לרצח בברנוער - נקמה על תקיפה מינית של נער בן 15"

הפתעה. כאילו שזה לא היה ברור מזה שעצרו פעיל בכיר בזרוע המבצעית של גדודי עז אלדין אלפאג בחשד ש״לא היה מעורב בירי אבל היה קשור למניע לירי״. והטיפוסים האלה בוכים בכל חור (טוב, כמעט כל חור...) על זה שכשאדם מנסה לירות במי שנדמה לו שתקף מינית קרוב משפחה זה ״פשע שנאה״ ו״מכוון נגד קהילת הלהטבאקפאגצצ באשר היא״. בפעם הבאה שהמדינאי יטען שהומואים הם עברייני מין, זכרו את הבכיינות הזאת.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 11-06-2013, 13:45
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "כן, אני יודע שאצלך כולם חוץ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
כן, אני יודע שאצלך כולם חוץ ממך הם או שקרנים או אנאלפביתים.
עם זאת, אני עדיין אשמח להבין איזה חלק ממה שהייתי אמור לקרוא (אבל לא הצלחתי, כי אני לא יודע איך), מסביר למה אחרי שהם גילו שהאדם בו הם רצו לנקום לא נמצא שם, הם החליטו לרצוח כמה הומואים אקראיים. לי זה נשמע כמו קו מחשבה של "הומו אנס מישהו מהמשפחה שלי, אז אני אלך למקום של ההומואים בו הוא עובד, ואהרוג אותו שם, ואם כבר, אז נחסל עוד כמה מתרוממים על הדרך. מה הוא לא פה? טוב אז נסתפק בסתם כמה מתרוממים אחרים".
לא כולם ולא אצלי. מי ששקרן שקרן בלי קשר אלי, מי שטיפש טיפש בלי קשר אלי, ומי שלא יודע לקרוא לא יודע לקרוא בלי קשר אלי.

החשד (יודע מה זה חשד? לך תקרא במילון) הוא שהם רצו לפגוע באדם מסוים - בבכיר בגדודים.
האם זה נכון? אולי כן, אולי לא. אין לדעת. נגיד שכן.
לפי החשד (כבר קראת? הבנת? ) הוא שמשום מה הם ירו באנשים אחרים כשבאו לחפש את ה"פעיל". למה? לפי הכתבה שלא קראת או לא הצלחת לקרוא, זו "התעלומה שנותרה לא פתורה". כלומר, אין אפילו חשד שאמרו לעצמם "בוא נירה באיזה מתרומם אחר כי ההומו שחיפשנו לא פה". אולי הם טעו. אולי הם התבלבלו. אולי הם סתם טיפשים באלף צורות אחרות. הטענה שלך היא שקר גמור, לפי המידע שיש עכשיו, ולא קשורה למה שכתבתי, למרות הסילוף שבתגובה אלי.

ועכשיו אפשר לקרוא במילון איך נקרא מי שמשקר באופן קבוע. ספר לי אתה, אם תצליח להגיע עד ש'...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 11-06-2013, 13:59
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit]כן, אני..."

כנראה שאני באמת לא יודע לקרוא, כי התגובה שלך נראית לי כמו בליל של משפטים שלא קשורים אחד לשני.
לא סתרת בשום צורה שהיא את מה שאני אומר, ולא הפרכת בשום צורה את האפשרות שמדובר בפשע שנאה.
וכן, גם אם היה לטבח הזה טריגר בעל קרע אישי, זה עדין יכול להיות פשע שנאה, ואתה עדיין לא סיפקת שום הסבר לאיך המניע האישי מסביר את הרצח של האנשים הלא מעורבים. כל מה שהצלחת להביא בהקשר הזה זה קישור הזוי בין המשפט "התעלומה שנותרה לא פתורה" לבין המסקנה שלך ממנו ש"אין אפילו חשד". מבריק! הגיון צרוף!

ואגב, זה היה קשה להיות הומופוב בשירות הצבאי שלך? כמה שנים ישנת עם הגב לקיר?

ישן 11-06-2013, 16:38
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "שם זה שונה, אבל בבנק ובבר-נוער זה זהה."

לא להאמין, אבל פעם ביובל אני אפילו מסכימה איתך.
לא כל פשע שנעשה כנגד חברים בקבוצה מסויימת הוא פשע כנגד אותה קבוצה. האדם בו רצו לנקום הוא בעלי המקום. הוא לא היה שם, אז החליטו אולי לחרב לו את העסק? אולי פחדו מזיהוי ורצו שיראה כמו פשע שנאה? יכולות להיות המון אפשרויות, אבל פשע שנאה זה לא, מלבד השנאה ל"בכיר בקהילה" שבלי להתבלבל ניצל נערים בתקופה הכי מבולבלת ושברירית בחייהם. לצערנו, הוא עשה זאת פעם אחת לאדם הלא נכון, ושני חבר'ה שלא עשו דבר שילמו את המחיר. הוא ניצל את המקום (ואגב כך חירב את סוג המקומות האלה - מי הנער שיעז להיכנס עכשייו למקום בסגנון?) שהיה אמור להיות אי של שקט, של אי-שיפוט ושל מפלט לנערים מתלבטים, והפך אותו לפיק אפ בר הפרטי שלו.
לראות את הורוביץ וגל אוחובסקי צועקים בכל מיקרופון אפשרי שזה לא משנה וזה עדיין פשע שנאה זה מגוחך. הרי הדבר הראשון שניסו לעשות זה להדביק את הרצח הזה על החברה הדתית/חרדית (אלי ישי, מישהו?). זה היה קל. נראה לי שהקהילה חייבת לדתיים סליחה...

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 11-06-2013, 17:19
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "לא להאמין, אבל פעם ביובל אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Tallyco
האדם בו רצו לנקום הוא בעלי המקום. הוא לא היה שם, אז החליטו אולי לחרב לו את העסק? אולי פחדו מזיהוי ורצו שיראה כמו פשע שנאה? יכולות להיות המון אפשרויות, אבל פשע שנאה זה לא

אני מסכים איתך שיש הרבה אפשרויות.
אחת מהאפשרויות היא שזה פשע שנאה.
כל עוד אנחנו לא יודעים מה היה המניע הספציפי לרצח חסר ההבחנה, לא צריך לקבוע מה זה כן ומה זה לא, כי זו דרך טובה לטעות.

למשל, יכול להיות שאם אותו אדם היה עובד בבנק, הם לא היו מוציאים את זעמם על עובדי הבנק, שלא כמו במקרה האחר של המטורף האחר. כי לא אותם הם מחפשים.
יש אפשרות שהם באו לשם מלכתחילה עם כעס ושנאה גדולים לא רק כלפי המנהל אלא כלפי כל הקהילה. לראיה: הם לא באו לשם כדי לדבר אלא כדי לרצוח. כשהוא לא היה שם, הם הפנו את הזעם לגייז אחרים. אולי זה סתם כי הם היו שם, כמו בבנק, ואולי זה כי הם גייז.
אם זה כי הם גייז, אולי מלכתחילה הם תכננו לבוא לשם, לרצוח את מר-בחור וגייז נוספים ובכך לפרוק את זעמם.

ואולי לא. מה שבטוח, אולי.

ישן 12-06-2013, 15:18
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 מחובר עכשיו  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "מי מייצג את אוכלוסיית..."

לא יודע ועל כן מעולם לא שמעתי אף אחד אומר "בכיר בקהילת הסטרייטים" אבל שמעתי בשבוע האחרון "בכיר בקהילה ההומו-לסבית" לפחות 700 פעם.
אני גם לא מכיר שסטרייטים מגדירים את עצמם כקהילה בעוד שהלהט"ב כן מגדירים עצמם כקהילה. לקהילות יש בד"כ הנהגה ודוברות לפחות בלתי פורמלית.

מעבר לכך- בכל הזדמנות אי פעם כולל בכמה הדגמות באשכול הזה, לוקחים לפעמים מילים של הנהגה ומשליכים אותה על כלל הקהילה. הקהילה הלהט"בית גם אם לא כולה או אפילו רובה עדיין עשתה זאת בעצמה כנגד הציבור החרדי/דתי מיד לאחר הרצח, מן הראוי שתהיה פה התנצלות לפחות בבחינת "מה ששנוא עלייך אל תעשה לחברייך" אפילו אם לא ברמת ההגיון הבריא.

אם הקהילה עצמה לא רואה בניצן הורוביץ וגל אוחובסקי הדוחה והבזוי כמייצגים שלה עליה להעלות זאת על ראש חוצות כאשר יוצאים בהתבטאויות מכוערות כנגד ציבורים אחרים (שאם הייתה הפעולה הפוכה כבר מזמן זה היה הסתה לרצח ופשע שנאה וכו') ואני לא מדבר רק על המקרה הנ"ל.
וכמובן גם להגיד מי כן מייצג אותם.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 12-06-2013, 16:24

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "לא יודע ועל כן מעולם לא שמעתי..."

כל התייחסות כוללנית לקבוצה מסוימת בגלל פעולה של פרט או של מספר פרטים מאותה קבוצה היא פסולה.
כל מי שהסית נגד חרדים כאשר חשב שהטבח בוצע על ידי חרדי, נהג בצורה פסולה (גם בלי קשר לזה שבסופו של דבר התברר שלא מדובר בחרדי). כך גם מי שבא עכשיו בטענות לכלל ההומואים על משהו שהומו אחד אמר, נוהג בצורה פסולה.
לא רק שאין ל"קהילה" דוברות רשמית או לא רשמית, כמה מההומואים שאני מכיר באופן אישי בכלל לא רואים את עצמם כחלק מ"קהילה" כזו או אחרת. אני חושב שכל אדם צריך להיות אחראי למעשיו ולמעשיו בלבד, ומכיוון שלדני ויוסי ההומואים אין שום שליטה על מה יגיד או לא יגיד גל אוחובסקי, אני לא רואה שום הצדקה לדרישה מהם להתנצל על דברים שהוא אמר.

ישן 12-06-2013, 16:36
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "כל התייחסות כוללנית לקבוצה..."

ציטוט:
כך גם מי שבא עכשיו בטענות לכלל ההומואים על משהו שהומו אחד אמר, נוהג בצורה פסולה.

מי בא בטענות כאלה?
ציטוט:
לא רק שאין ל"קהילה" דוברות רשמית או לא רשמית, כמה מההומואים שאני מכיר באופן אישי בכלל לא רואים את עצמם כחלק מ"קהילה" כזו או אחרת.

זה בסדר שפרט יוציא עצמו מהכלל. זה תקין לחלוטין שהומו יגיד על עצמו שהוא לא חלק מהקהילה ושהיא לא מייצגת אותו. אבל כל עוד מתיימרת להיות קיימת קהילה על כלל ושלל ההשלכות של כך- ישנה מנהיגות של הקהילה. אלה הם פשוט טבעם של דברים. אם אין הנהגה ספק רב אם זאת קהילה.
אני חושב שאפילו לאנרכסיטים יש הנהגה דה פקטו.
ציטוט:
אני חושב שכל אדם צריך להיות אחראי למעשיו ולמעשיו בלבד, ומכיוון שלדני ויוסי ההומואים אין שום שליטה על מה יגיד או לא יגיד גל אוחובסקי, אני לא רואה שום הצדקה לדרישה מהם להתנצל על דברים שהוא אמר.

אני גם חושב כך, אני פשוט מחכה לסיבוב הבא שהרב עובדיה יפלוט משהו חסר טקט וכל העולם ואשתו- כלל התקשורת, כמה וכמה חברי פורום פרש נכבדים ורובה הגורף של ה"קהילה" יתחילו סבב נוסף של הטפות נגד הדת והדתיים.
אמרתי לך- אני לא פה כדי לתקוף את ה"קהילה", באמת שיש מעט דברים שמעניינים אותי פחות, אבל אני חושב שזה אחד הרגעים שבהם כל אלו שמטיפים על "חשכת הדת" ו"ההסתות לרצח" וכו' יכולים לצאת גדולים בנאה דורש נאה מקיים, או לצאת ילדים קטנים ב"אני בכלל לא אמרתי את זה לא חשבתי על זה וסבא של דודה של השכנה שלי שם פעם כיפה על הראש אז אני פטור מכך".

יקום כל גאה ויוקיע את ההתנהגות הבזויה של הורוביץ', אוחובסקי ושאר מריעין כשם שהוא היה מצפה מכל אדם אחר להוקיע את ההסתה נגדו.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 12-06-2013, 16:52

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit] כך גם מי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
מי בא בטענות כאלה?

כל מי שאמר ש"הקהילה" חייבת התנצלות.

ציטוט:
זה בסדר שפרט יוציא עצמו מהכלל. זה תקין לחלוטין שהומו יגיד על עצמו שהוא לא חלק מהקהילה ושהיא לא מייצגת אותו. אבל כל עוד מתיימרת להיות קיימת קהילה על כלל ושלל ההשלכות של כך- ישנה מנהיגות של הקהילה. אלה הם פשוט טבעם של דברים. אם אין הנהגה ספק רב אם זאת קהילה.
אני חושב שאפילו לאנרכסיטים יש הנהגה דה פקטו.

האנרכיסטים הם תנועה פוליטית עם אידיאולוגיה משותפת בתחומים רבים. ההומואים, לעומת זאת, חולקים רק נטייה מינית. חלקם בוחרים להפוך את הנושא הזה למרכזי בעולמם החברתי והאידיאולוגי, וחלקם לא. אי לכך המושג "הקהילה הגאה" או "קהילת הלהט"בים" הוא מאוד מעורפל. אין לו הנהגה ברורה, ואין לו דוברות. אם אתה רוצה להסיק מזה שלא מדובר בקהילה, אני מודה שאני יכול לראות מידה של היגיון בזה.

ציטוט:
אני גם חושב כך, אני פשוט מחכה לסיבוב הבא שהרב עובדיה יפלוט משהו חסר טקט וכל העולם ואשתו- כלל התקשורת, כמה וכמה חברי פורום פרש נכבדים ורובה הגורף של ה"קהילה" יתחילו סבב נוסף של הטפות נגד הדת והדתיים.

רובה הגורף של הקהילה?! על זה נאמר 'כל הפוסל במומו פוסל'

ציטוט:
אמרתי לך- אני לא פה כדי לתקוף את ה"קהילה", באמת שיש מעט דברים שמעניינים אותי פחות, אבל אני חושב שזה אחד הרגעים שבהם כל אלו שמטיפים על "חשכת הדת" ו"ההסתות לרצח" וכו' יכולים לצאת גדולים בנאה דורש נאה מקיים, או לצאת ילדים קטנים ב"אני בכלל לא אמרתי את זה לא חשבתי על זה וסבא של דודה של השכנה שלי שם פעם כיפה על הראש אז אני פטור מכך".

יקום כל גאה ויוקיע את ההתנהגות הבזויה של הורוביץ', אוחובסקי ושאר מריעין כשם שהוא היה מצפה מכל אדם אחר להוקיע את ההסתה נגדו.

אני אמנם לא הומו, אבל אני כן מצביע מרצ, ומעריך מאוד את ניצן הורוביץ. עם זאת, אם תביא כאן תימוכין לכך שהוא הסית נגד המגזר החרדי בעקבות הרצח בברנוער, אני אהיה הראשון להוקיע את הדברים. וכמו שאמרתי קודם - הייתי מוקיע אותם גם אם מתברר היה שהרוצח כן חרדי - זה בכלל לא משנה.

ישן 12-06-2013, 17:38
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]מי בא בטענות..."

ציטוט:
כל מי שאמר ש"הקהילה" חייבת התנצלות.

אתה טועה.
היות ובססנו שהקהילה זה גוף אמורפי לא יתכן שאותו גוף יוכל לצאת בהאשמות אבל לא יוכל להיות אחראי על מה שהוא אומר.
ציטוט:
האנרכיסטים הם תנועה פוליטית עם אידיאולוגיה משותפת בתחומים רבים.

זאת הייתה דוגמאת קיצון כדי להראות שגם מי שכביכול מתנגד להתארגנות והתאגדות- הוא עדיין מאורגן ומאוגד.
ציטוט:
ההומואים, לעומת זאת, חולקים רק נטייה מינית. חלקם בוחרים להפוך את הנושא הזה למרכזי בעולמם החברתי והאידיאולוגי, וחלקם לא. אי לכך המושג "הקהילה הגאה" או "קהילת הלהט"בים" הוא מאוד מעורפל. אין לו הנהגה ברורה, ואין לו דוברות. אם אתה רוצה להסיק מזה שלא מדובר בקהילה, אני מודה שאני יכול לראות מידה של היגיון בזה.

ופה אני לא מסכים.

לא כל הומו הוא חלק מהקהילה, כפי שנתת דוגמא בעצמך. אבל מרגע שאתה הופך לחלק מהקהילה אתה מקבל אותה על עצמך והופך לחלק ממנה- לטוב ולרע.
אם אני חבר מרכז ליכוד לשם השוואה ומישהו מהח"כים של הליכוד יצאה בהצהרה מבישה שנוגדת את תפיסת עולמי וחורה לי מאוד- מן הראוי שאצא בפומבי ואתנער מהצהרה זו אפילו שלא אני אמרתי אותה ושאני לא מאמין בה.
ציטוט:
רובה הגורף של הקהילה?! על זה נאמר 'כל הפוסל במומו פוסל'

אתקן- ממה שהורגש.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 12-06-2013, 10:29
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
נכונים דבריך. התיוג שלנו כ'קהילות' וקבוצות הוא שורש הרע
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "אני רק אניח את זה כאן-..."

אני חושב שההתרחשויות סביב הרצח בבר נוער הם דוגמא לעוצמת ההשפעה השלילית של פוליטיקאים על יחסי בני אדם בחברה לה הם אמורים לכאורה לדאוג.

עסקני הצבור החרדי חיפשו מכנה משותף נמוך לדעת הקהל באלקטוראט שלהם וביזו את הצבור ההומוסקסואלי, עסקני תחום הלהט"ב [שכלל לא ברור אם הם זוכים לתמיכת 'הקהילה' בקלפיות] חיפשו מכנה משותף נמוך והעלילו על עסקני הצבור החרדי שפיכות דמים. עסקנים סרוגים מכסחים חרדיים שעסקניהם מתנשאים על הסרוגים, עסקני החילוניות המבוססת כלכלית מפלטרטים בין היום נאשים חרדים לבין היום נחפש את הכסף אצל העניים ועסקני העוני [העשירים עפי"ר לכשעצמם] הופכים לגנבים את כל מי שאינו נזקק - ואנחנו? אנחנו רוקדים לא אחת לפי החליל שלהם...

כולם פונים למכנה המשותף הנמוך שהוא השנאה לאחר. תקשורת ההמונים המודרנית הפכה את הפרובוקציה וההקצנה לכלי קידום נוח לכל מי שמשתמש בה ללא אחריות. ממרפאים אלטרנטיבים ועורכי דין ועד לשרים ואנשי עסקים. אתה כבר לא מדבר עם בן האדם אלא עם הסיסמאות המיוחסות לסטראוטיפ אליו הצמדת אותו. זה נורא בעיני.

אין שום דבר אישי. שום קשר עין. גם אם יש לך שני מכרים מקסימים שהם חרדים/הומוסקסואלים/סרוגים/אתאיסטים אתה מזיז הצידה את כל הצדדים היפים שעמדו במבחני חברות ונדבק ל'שיתופים' הסטראוטיפים שמציפים לך את הפייסבוק או את גלי האתר.
לשנוא זו תכונה אנושית. במיוחד ב'לשנוא את השונה', כדי לסלוח ולהתנצל נדרשים כוחות 'על אנושיים' - כוחות של בני אדם.

ישן 12-06-2013, 16:31
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אם מישהו רואה כמה מנטורי קרתא..."

להבדיל. אצל החרדים יש הנהגה מסודרת לכל זרם, יש נבחרי ציבור שיושבים בכנסת ומייצגים אותם. ודוקא לא אלה הם אלה שאתה רואה אצל אחמדיניג'ד. מצד שני, ה"קהילה", שהיא ביטוי דפוק ודי נזיל, אין לה שום ייצוג רשמי, אבל יש מי מתוכה שהחליט שהוא יכול לדברר אותה. אחד מהם הוא אפילו ח"כ. כשניצן הורוביץ מדבר בתקשורת, הוא לא עושה זאת כניצן הורוביץ אלא כמייצג של הקהילה, שאמנם לא בחרה בו ולא ביקשה ממנו, אבל הוא לא שאל אותה.
אתה מאשים את כל העולם ואחותו (הציבור מטומטם, העיתונאי דפוק) חוץ מאת מי שבוחר במודע לייצג את מי שלא בחר בו לשם כך. אין מה להאשים עיתונאי, כי לעניין זה דרושים שניים. לא ראיתי סירוב להתראיין מצד "בכירי הקהילה" או הסתייגות כלשהי שטוענת שהם מדברים רק בשם עצמם... אז כן, בחרתם להאשים בשם קהילה שלמה? תהיו בני אדם ודעו גם להתנצל באותה צורה...

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 12-06-2013, 17:09

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "להבדיל. אצל החרדים יש הנהגה..."

ציטוט:
להבדיל. אצל החרדים יש הנהגה מסודרת לכל זרם, יש נבחרי ציבור שיושבים בכנסת ומייצגים אותם. ודוקא לא אלה הם אלה שאתה רואה אצל אחמדיניג'ד. מצד שני, ה"קהילה", שהיא ביטוי דפוק ודי נזיל, אין לה שום ייצוג רשמי, אבל יש מי מתוכה שהחליט שהוא יכול לדברר אותה.

אז החליט.
אם אני אלך מחר ואדבר שטויות, ואגיד שאני מדבר בשם כל האנשים שקוראים להם בני, האם תידרש התנצלות על השטויות שלי מקהילת האנשים שקוראים להם בני?

ציטוט:
אחד מהם הוא אפילו ח"כ. כשניצן הורוביץ מדבר בתקשורת, הוא לא עושה זאת כניצן הורוביץ אלא כמייצג של הקהילה, שאמנם לא בחרה בו ולא ביקשה ממנו, אבל הוא לא שאל אותה.

ניצן הורוביץ הוא סיפור קצת אחר, כי הוא באמת נבחר ציבור. אם הוא אכן האשים את המגזר החרדי ברצח הוא צריך להתנצל (והיה צריך להתנצל גם אם אכן היה מדובר ברוצח חרדי). עם זאת, חיפשתי רבות ברשת עדויות להאשמה כזו ולא מצאתי.

ציטוט:
אתה מאשים את כל העולם ואחותו (הציבור מטומטם, העיתונאי דפוק) חוץ מאת מי שבוחר במודע לייצג את מי שלא בחר בו לשם כך.

אם גל אוחובסקי, למשל, אמר שהוא מדבר בתור דובר הקהילה, אז הוא אידיוט. אם הוא סתם התראיין כי הוא סלב, ובמקרה גם הומו, והיה לו מה להגיד בנושא, אז זו זכותו, ומי שחושב שזה הופך אותו לדובר הקהילה, צריך לבדוק את עצמו.

ציטוט:
אין מה להאשים עיתונאי, כי לעניין זה דרושים שניים. לא ראיתי סירוב להתראיין מצד "בכירי הקהילה" או הסתייגות כלשהי שטוענת שהם מדברים רק בשם עצמם... אז כן, בחרתם להאשים בשם קהילה שלמה? תהיו בני אדם ודעו גם להתנצל באותה צורה...

כל מי שהאשים את החרדים אכן צריך להתנצל, והיה צריך להתנצל בלי קשר לזהות הרוצח.

ישן 12-06-2013, 20:06

ויותר משהורוביץ חייב התנצלות אישית לאלי ישי [והוא חייב]
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=Tallyco]להבדיל. אצל..."

צריך הורוביץ להתנצל בפני אלה שהוא מתיימר ליצג.

בפני הומוסקסואלים שהוא זרע ארס ושינאה בשמם.
בפני הומוסקסואלים חרדים אשר הוא הגדיל לשווא את הקונפליקט עימו הם חיים לצרכיו הוא
בפני הומוסקסואלים צעירים על שהתחפר בעמדת 'הנאור המתעב את השונה ממנו' ואינו מבהיר למשטרה את
עמדתו על האפשרות המזעזעת של עיסקת טיעון עם חשוד באונס קטין שהיה מחויב להגנתו [ לאנשים שתפקידם להגן על קטין או חסר ישע והם פוגעים בו כגון מורים, הורים, מטפלים וכו' הגדיל החוק את מכסת המאסר המיועדת מאשר לסתם מתעללים].
בפני הורים להומוסקסואלים ובפני בני נוער מתחבטים על שאינו מציב במרכז הדיון את השאלה האומנם התקיימו במקום מפגשים בין בגירים לקטינים או בין קטינים לקטינים עם מתן לגיטימציה למין תוך העדר הסכמת הורים ולווי מקצועי אמיתי [עלה והוצג בדרך די משכנעת ככתב תביעה וכתעוד שיחות צ'אט ב'קהילה' באתרים חרדיים, ברוטר ואצל יואב יצחק]

כמות הארס שהמיצגים מטעם עצמם את הלהט"ב הקדישו לחרדים היא מרשימה מאוד ביחס לכמות הארס שיצאה מפיהם בענין 'החשוד באונס' שאם אכן עשה את מה שעשה הרי 'ירה' בנפשם של בני נוער מתלבטים ובכל מי שיזום הקמת מועדון/בית-חם דומים בעתיד.

ישן 13-06-2013, 07:12

חלק מהשאלות אני מניח שבאמת מטרידות את המשטרה והפרקליטות [במיוחד שאלה א']
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "אותי יותר עניין..."

אבל לגבי סעיף ב' - זה שאדם הוא הטרוסקסואלי בשנות העשרים בחייו לא שולל בשום דרך את האפשרות שהותקף מינית בשנות העשרה לחייו וגם לא את האפשרות שהנ"ל התלבט אי שם באשר לזהותו או חיפש בית חם ונקלע לידי החשוד.

הטענה כי הנאנס חזק/צעיר מהאנס שוללת אונס מפתיעה כשהיא באה מפי YNET שופרם של ארגוני הנשים. המותקף בהחלט עלול להיות משותק מאימה והפתעה.

מסעיף ג' ניתן להבין בבטחון רב כי לכתב אתר האינטרנט של YNET מערך מודיעין ויכולת חיקור מקורבים לחשודים טובה בהרבה מזו של המשטרה. כדאי לדעתי שינצל את האיכויות המדהימות הגלומות בו כדי לעשות קצת 'עיתונות'.

לגבי סעיף ד' - מפתיע שכתב של עיתון עם יכולות איסוף וניתוח כה מרשימות לא יודע שהשב"ס והמשטרה אינם מאזינים לשיחות טלפון הנעשות מהכלא ללא צו. בדיוק כשם שהם לא יכולים לעשות זאת מחוץ לכותלי הכלא. חוק מטופש אבל הם נאלצים למלא אותו שכן אחרת ישלמו במשרתם, בתביעה פלילית צדקנית ובפסילת הראיות שיושגו בדרך זו. אפילו העברת מידע בין קצין הבטחון של הכלא לבין המודיעין המשטרתי אינה כה פשוטה. יש חוק ומגן לעברינים בארצנו.
ישן 11-06-2013, 14:30
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
יש לנו ניסיון מר עם אמינות המשטרה שלנו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "הותר לפרסום: הרקע לרצח בברנוער - נקמה על תקיפה מינית של נער בן 15"

לכן צריכים לקבל את הכול בערבון מאוד מוגבל.

הכול מסתמך על עדותו של עבריין שחיפש איך לצאת מהכלא ולסגור דילים, ומצד שני משטרה הלהוטה בכל מחיר להציג שכבר מצאו את הרוצחים.

אין לי את כל המידע אבל ממה שפורסם, יש פה כמה דברים שלא כל כך מסתדרים.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 11-06-2013 בשעה 14:50.
ישן 11-06-2013, 14:56

איך זה קשור עם משמרת הצניעות?
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אהה משמרות הצניעות יותר..."

ומה הקשר ליעילות.

מדובר על אימון. כבר היו כמה וכמה מקרים שהלבישו תיקים בכדי להיפתר מהם. וגם כיום יש דמי חסות והלוואות בשוק האפור, סחר בנשים, המשטרה יודעת הכול ולא עושה כלום.

פה זה תיק שחשוב להם מאוד לפענח, בכל מחיר, והעבריין שישב בכלא היה מודע לזה, אז הוא תפר להם במקצועיות...

זה היה ברור שזה בא על רקע נקמה, אבל לפי התיאור של הבכיר בקהילה נראה שהוא בין העבריינים היותר זוטרים שיש שם, יש שם עבריינים פי כמה יותר כבדים ממנו, ואותם מסתירים. עליהם מגינים כמו שמגינים על סוחרי נשים הכבדים. שלפו דג רקק.

גם מאוד לא נראה לי שהחברה מפרדס כץ מסוגלים ללכת על משהו שקרוב מאוד להתאבדות. הם לא כאלו גבורים. מי שעושה את זה זה רק אם פגעו בבן יחיד שלו, ולא על פגיעה של איזה קרוב משפחה רחוק.

לפי דעתי הרוצח האמיתי הוא אשכנזי יוצא יחידות קרביות שהיה לו בן או בת יחיד/ה שהורידו אותו משפיותו במועדון הזה,. וגם ויש לו לאן לברוח לחו"ל, והוא כבר שם מייד אחרי הרצח.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 11-06-2013 בשעה 15:09.
ישן 12-06-2013, 12:00

עוד בשנת 2009 הייתה תביעה להעמידם לדין

http://www.tsofar.com/zofar/see_article.asp?id=11787
תביעה נגד "בר נוער": מבוגרים ניצלו מינית קטינים
מכתב תביעה נגד מועדון התועבה "בר נוער" ואחרים בסך 15 מיליון שקלים עולה שבמקום התקיימה פעילות זימה של מבוגרים שניצלו מינית קטינים

בכתבת תחקיר שפרסמנו ב"צופר" ביום 10.8.2009, תחת הכותרת: "להעמיד לדין את מנהלי המועדון בו בוצע הרצח!",חשפנו את הפעילות הפלילית שבוצעה במועדון הזימה "בר נוער" והבאנו את נוסח המכתב שנשלח לד"ר יצחק קדמן יו"ר "המועצה לשלום הילד", עם העתק לח"כ דני דנון, יו"ר "הועדה לזכויות הילד".

אתמול (ד´) התקבל אישור מוחלט לעובדות שנחשפו בתחקיר של "צופר" - בכתב תביעה שהוגש ע"י נער מחיפה בן 15 שנכח במועדון התועבה "בר נוער" בתל-אביב בליל הירי.

התביעה הוגשה נגד המועדון, עיריית תל-אביב, משטרת ישראל, משרד החינוך ומשרד הפנים ובה הוא דורש פיצוי בסך 15,000,000 שקלים בגין נזקי גוף שנגרמו לו.

בכתב התביעה נכתב, בין היתר:

"אירוע הפגיעה אירע בשל רשלנותן, חוסר זהירותן או הפרת חובה חקוקה של הנתבעות מאחר והפעילו את המועדון (מועדון הזימה – ש.ק.) ללא כל אמצעי ביטחון, ללא רישוי מתאים, אפשרו את הפעלתו ללא אישור הורי בני הנוער המשתתפים תוך הסתרת הפעילות מהורי בני הנוער. הנתבעים חשפו ואפשרו חשיפת בני נוער, וקטינים בתוכם, לסיכונים מיוחדים מבלי להעמיד את בני הנוער או הוריהם וגורמי החינוך המתאימים על סיכונים אלה"

עוד נטען בתביעה כי הגופים הנתבעים לא הגבילו את גיל המשתתפים במועדון ולא דאגו לקיום אמצעי מיגון ואבטחה הולמים בכניסה אליו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:48

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר