לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-06-2013, 15:34
  Torek Torek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.06.13
האם יש לי סיכוי?

שלום אני תלמיד בכיתה י'א ויש לי כמה שאלות שממש מדאיגות אותי.
בגלל שאני מתכנן ללמוד באוניברסיטה לאחר הצבא (או עתודה) אני קצת דואג לגבי הסיכוי קבלה שלי, הייתי שמח אם מישהו היה מסדר לי קצת דברים בראש (מישהו שמבין בבקשה).
הציונים שלי בסה"כ לא רעים, במגמה אני עומד על 85-100 מתמטיקה סיימתי 3 יחידות 91 (אני משלים ל-4) ואנגלית 4 יחידות אני עומד על 90+ (מתלבט אם להמשיך לחמש!).
הבעיה מתחילה בזה שהציונים שלי בתנך\היסטוריה הם לא משהו בכלל ושאני אומר לא משהו אני מתכוון
55-65 אני ממש מפחד שבגלל זה אני לא אתקבל לאוניברסיטה למסלול שאני רוצה.
הרבה אנשים אומרים לי שאני יכול לשפר הכל בעתיד ושיהיה בסדר.. אבל אני לא יודע אם להאמין להם (הרבה מהם לא עברו את זה).
הייתי שמח אם מישהו היה עוזר לי להבין האם אני באמת יכול להשלים לאחר הצבא או לפני את המקצועות האלה? או אם יש לי אותם אז אין סיכוי שאני אצליח להתקבל.

נ.ב- הייתי שמח אם מישהו היה ממליץ לי על האוניברסיטה הכי "נחשבת".
תודה רבה לעוזרים ושבת שלום
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-06-2013, 16:07
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Torek שמתחילה ב "האם יש לי סיכוי?"

כדי לדעת אם אתה יכול להתקבל לתואר אתה צריך לדעת: 1. ממוצע בגרויות 2. פסיכומטרי 3. תנאי קבלה לתואר.

זו בעיה כי אין לך עדיין ממוצע בגרויות ואין לך פסיכומטרי. אתה יכול לנחש מה יהיו תוצאות הבגרויות שלך ולנחש מה יהיה הפסיכומטרי שלך, להכנס לאתר של אוניברסיטה כלשהי בתואר כלשהו ולראות אם אתה מתקבל.

אני לא חושב שהציונים שלך כרגע מספיקים, אבל אולי אתה רוצה ללמוד תואר עם דרישות קבלה נמוכות.
אתה בי"א - זה הזמן לשפר ציונים. אפשר גם אחרי צבא. אפשר תמיד. זה רק עולה זמן וכסף.
אל תתייאש.

- האוניברסיטאות הנחשבות הן, לדעתי - הטכניון/תל-אביב/העברית. יש גם את בר אילן, בן גוריון, חיפה, ו"אוניברסיטת" אריאל.

נערך לאחרונה ע"י sheep בתאריך 14-06-2013 בשעה 16:09.
ישן 14-06-2013, 16:09
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Torek שמתחילה ב "האם יש לי סיכוי?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Torek
שלום אני תלמיד בכיתה י'א ויש לי כמה שאלות שממש מדאיגות אותי.
בגלל שאני מתכנן ללמוד באוניברסיטה לאחר הצבא (או עתודה) אני קצת דואג לגבי הסיכוי קבלה שלי, הייתי שמח אם מישהו היה מסדר לי קצת דברים בראש (מישהו שמבין בבקשה).
הציונים שלי בסה"כ לא רעים, במגמה אני עומד על 85-100 מתמטיקה סיימתי 3 יחידות 91 (אני משלים ל-4) ואנגלית 4 יחידות אני עומד על 90+ (מתלבט אם להמשיך לחמש!).
הבעיה מתחילה בזה שהציונים שלי בתנך\היסטוריה הם לא משהו בכלל ושאני אומר לא משהו אני מתכוון
55-65 אני ממש מפחד שבגלל זה אני לא אתקבל לאוניברסיטה למסלול שאני רוצה.
הרבה אנשים אומרים לי שאני יכול לשפר הכל בעתיד ושיהיה בסדר.. אבל אני לא יודע אם להאמין להם (הרבה מהם לא עברו את זה).
הייתי שמח אם מישהו היה עוזר לי להבין האם אני באמת יכול להשלים לאחר הצבא או לפני את המקצועות האלה? או אם יש לי אותם אז אין סיכוי שאני אצליח להתקבל.

זה נכון שאפשר להשלים/לשפר הכל אחרי הצבא, אבל זה עולה זמן וכסף, ולדעתי עדיף לעשות כמו שצריך בפעם הראשונה, מאשר אחרי הצבא.
מקצועות כמו תנ"ל והיסטוריה משפיעים פחות על ההמוצע מאשר מקצועות כמו מתמטיקה ואנגלים ומקצועות מורחבים (פחות נקודות), אבל השאלה האם יש לך סיכוי להתקבל עם הציונים שלך תלויה כמובן במקצועות אליהם אתה שואף להתקבל. אני כבר יכול להגיד לך שבשביל ללמוד רפואה באוניברסיטה העברית, כנראה תצטרך לשפר ציונים, ושבישביל ללמוד פילוסופיה באוניברסיטת חיפה, כנראה שלא. לכל מקצוע יש את תנאי הקבלה שלו בכל אוניברסיטה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Torek
נ.ב- הייתי שמח אם מישהו היה ממליץ לי על האוניברסיטה הכי "נחשבת".
תודה רבה לעוזרים ושבת שלום

זה גם תלוי במקצוע. הטכניון הכי נחשב בהנדסות למיניהן, האוניברסיטה העברית הכי נחשבת במדעים, וכך הלאה.

ישן 14-06-2013, 20:57
  Torek Torek אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=Torek]שלום אני תלמיד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
זה נכון שאפשר להשלים/לשפר הכל אחרי הצבא, אבל זה עולה זמן וכסף, ולדעתי עדיף לעשות כמו שצריך בפעם הראשונה, מאשר אחרי הצבא.
מקצועות כמו תנ"ל והיסטוריה משפיעים פחות על ההמוצע מאשר מקצועות כמו מתמטיקה ואנגלים ומקצועות מורחבים (פחות נקודות), אבל השאלה האם יש לך סיכוי להתקבל עם הציונים שלך תלויה כמובן במקצועות אליהם אתה שואף להתקבל. אני כבר יכול להגיד לך שבשביל ללמוד רפואה באוניברסיטה העברית, כנראה תצטרך לשפר ציונים, ושבישביל ללמוד פילוסופיה באוניברסיטת חיפה, כנראה שלא. לכל מקצוע יש את תנאי הקבלה שלו בכל אוניברסיטה.

זה גם תלוי במקצוע. הטכניון הכי נחשב בהנדסות למיניהן, האוניברסיטה העברית הכי נחשבת במדעים, וכך הלאה.

זה מה שאני אומר , אני רוצה ללמוד כלכלה ומנהל עסקים אבל הנתונים שלי לא טובים ואני מפחד שבגללם אני לא אצליח להתקבל.. השאלה שלי הייתה אם אני יכול להשלים ואז להתקבל
ישן 15-06-2013, 16:09
  Torek Torek אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אתה שואל שאלות שהן קצת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
אתה שואל שאלות שהן קצת באוויר, כי אין לך עדיין ממוצע ציונים סופי, ואין לך פסיכומטרי, ואני לא יכול לדעת מה יהיו הציונים שלך במקצועות האלה, ואילו מקצועות תרצה לשפר, וכמה יחידות תרצה לעשות בכל אחד מהם.
בחלק מהמקרים באמת עדיף יהיה לך לשפר כמה בגרויות באופן נקודתי, ובחלקם יהיה עדיף לך ללכת למכינה וזהו, זה תלוי בהרבה גורים שפשוט אי אפשר לדעת אותם כרגע.
בכל מקרה, הזמן הסביר שאנשים מקדישים לשיפור בגרויות בשביל להתקבל לאוניברסיטה הוא בין חצי שנה לשנה בדרך כלל. במקרים קיצוניים זה יכול לגלוש גם לשנתיים.

נ.ב.
ממתי בני זה שם של בחורה?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח, לא יודע למה אבל ראיתי את התמונה של המונה ליזה ונכנס לי לראש שאתה בת...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:02

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר