לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-06-2013, 19:33
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
טקס מרגש באוניברסיטה העברית, מחבל קיבל תואר דוקטור לכימיה וזכה לתשואות

עאדל הידמי, שריצה פעמיים עונשי מאסר בבתי כלא במדינת ישראל בגין מעורבותו בתכנון פיגועי טרור, הפך שלשום לדוקטור לכימיה מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. הידמי, ערבי תושב מזרח ירושלים, מנהל חיים כפולים: מצד אחד הוא אקדמאי, חוקר במעבדות הכימיה המשוכללות של האוניברסיטה העברית בירושלים, אך מנגד מנהל מערכת יחסים הדוקה עם תשתיות טרור שביקשו לבצע פיגועים קשים בירושלים.

שלשום התקיים בקמפוס הר הצופים של האוניברסיטה העברית טקס מרגש של הענקת תוארי דוקטור ליותר מ-300 חוקרים שעמלו על עבודות מחקר באוניברסיטה העברית. אחד ממקבלי תואר הדוקטור היה לא אחר מאשר עדאל הידמי, אשר לא ניגש ללחוץ את ידו של נשיא האוניברסיטה פרופסור מנחם בן-ששון, אולם שמו הוקרא על ידי מנחה הטקס דן כנר והוא זכה לתשואות מהקהל הרב שישב ביציע.

מהאוניברסיטה העברית נמסר בתגובה: "האוניברסיטה אינה מונעת מאנשים בעלי רקע פלילי ללמוד בשעריה. עבודתו של עדאל הידמי, אשר ריצה את עונשו במלואו, נמצאה ראויה מבחינה אקדמית והוא עמד בכל הדרישות על מנת לקבל תואר דוקטור. עם זאת, יש לציין כי הידמי לא קיבל הרשאה להשתמש במעבדות האוניברסיטה לאחר הרשעתו".

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...&cat=875&loc=10

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-06-2013, 19:44
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אתה אשם
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי dorM שמתחילה ב "סקופים כאלה כבר הפסיקו להפתיע..."

כלומר , לא רק אתה אלא גם אני ויתר האזרחים במדינה הזאת. הרי המדינה מעבירה כסף לאוניברסיטאות והן משתמשות בו לצרכים שונים ומשונים - בין היתר גם הכשרת סטודנטים לתארים שונים ודוקטורנטים. מי שילם את הכסף הזה? כל מי שמשלם מיסים. כאמור - כולנו אשמים.

אני אפילו לא מציע לחוקק חוק שיאסור מתן תארים למחבלים. הרי אין אפילו צורך בשכל ישר כדי שהרקטור לא יתן לו לעשות תואר על חשבון הציבור (מתקדם או לא מתקדם) , מספיק אינסטינקט הישרדותי בסיסי ביותר, כזה שיש גם לכלבים וחתולים - וכשהאינסטינקט הזה לא קיים כי הצליחו להכחיד אותו - מה הטעם בחוקים??

ישן 19-06-2013, 13:21
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אתה אשם"

בו נגיד לרגע שאתה,אני, dorm, אורי, רועי, רומק, גולני 2 נעשה הפגנות נגד זה, נראה לך שזה יעזור לנו?

התקשורת שייכת למי? הועדה שמחלקת תקציבים ושולטת במוסדות להשכלה גבוה? הועדה לבחירה של שופטים? פרקליטות? מוסדות אומנות כגון הבימה שמסרב להופיע מעבר לקו הירוק ועדיין מקבל תקציבים מהמדינה? השמאל שולט על כל התחומים האלה בישראל, ולכן גם אם אנחנו רוב העם ונצא להפגין הדעה שלנו לא נחשבת באמת כל עוד קומץ קטן מהצד של השמאל מנהל את המדינה ואנחנו יכולים לבחור בבית היהודי ובליכוד ביתנו וזה לא ישנה הרבה looklook.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 19-06-2013, 12:29
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מגעיל זו בהחלט תעודת כבוד לאוניברסיטה..
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "תעודת כבוד לאוניברסיטה העברית"

אך תעודת עניות למדינת ישראל, שמטפחת במו ידיה את המפגעים כנגדה.. והניסיון העלוב להציג אותו כבעל רישום פלילי ששילם את חובו לחברה, והוא נטול עבר ביטחוני עשיר על רקע לאומני (שכן, כל פשעיהם של הצד השני ה"צעירי" הוא על רקע זה) עוד יעלה בדם ילדינו וטפינו...

עכשיו, האם אתה מבין שעצם זה שאתה תומך ללא זיע שריר בגופך, וללא שהות למחשבה במי שמפגע במדינת ישראל - הופך אותך אוטומטית לבוגד שונא ישראל שכרת עצמו מעם ישראל - ושדינו מיתה. כך נהגו בשכמותך, לאורך כל ההיסטוריה עמים רבים ונאורים לא פחות.. הבעיה היא - שעודף הנאורות - מונע ממעבר חוקים המגדירים סטאטוס של כמותך ואת הדין שיש לתת על כך - בכנסת ישראל - על אף ההגיון הצרוף שבהם.. ושוב המשלמים בדמם ונשמתם הם - אנחנו!

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 19-06-2013 בשעה 12:32.
ישן 20-06-2013, 10:01
צלמית המשתמש של רועי AZ

ואני מקווה שאתה מודע לכך שזכותי לבקש להחיל עונש מוות על תמיכה במחבלים...??
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי liorif שמתחילה ב "[QUOTE]עכשיו, האם אתה מבין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי liorif
שמע, חצית פה קו אדום ברור ! אני מקווה שאתה מודע לכך שיש כאן עילה לתלונה במשטרה ??

מנהלים, להתערב דחוף !

לפי חוק.. כן?

ישן 20-06-2013, 12:01
  liorif liorif אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
ניסיון לשים ליפסטיק על חזיר
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "ואני מקווה שאתה מודע לכך שזכותי לבקש להחיל עונש מוות על תמיכה במחבלים...??"

ישראל היפה הביע את דעתו שמחבל שהוכיח עצמו כראוי לתואר דוקטור, יש להעניק לו את התואר האמור מתוקף היותה של האקדמיה מוסד שלא אמור לקחת בחשבון את הרקע הטרוריסטי או הפלילי של הסטודנט, דעה שאני ורוב האנשים בפורום זה רואים כשגויה ומגוחכת, במיוחד לאור העובדה שבמקצועות כמו כימיה אותו מחבל עלול להשתמש בידע שצבר על מנת לבצע פיגועים.
עם זאת, אי מודעותו לסכנה הטמונה בעובדה שמדינת ישראל מלמדת מחבלים כימיה מתקדמת אינה יכולה לשמש בידך כעילה להצהיר כי אם הדבר היה תלוי בך, היה קיים חוק שלפיו 'ישראל היפה' היה מוצא להורג בשל הבעת דעתו האמורה (זו המשמעות הברורה של דבריך).

אתה יכול להסביר לו מדוע דעתו שגויה, ללעוג לדעתו ואפילו לטעון שלדעתך אדם שמביע דעות מן הסוג הזה הוא שונא ישראל (לדעתך; לדעתי הוא פשוט אוחז בקונספציות מופרכות), אבל ברגע שטענת שראוי היה לו היו מוציאים את 'ישראל היפה' להורג על שום דעותיו, נכנסת בבירור לתחום ההסתה, כפי שתוכל להסיק מן ההדגשות הבאות מתוך חוק העונשין בעניין:

"
144ד2. (א) המפרסם קריאה לעשיית מעשה אלימות או טרור, או דברי שבח, אהדה או עידוד למעשה אלימות או טרור, תמיכה בו או הזדהות עמו (בסעיף זה – פרסום מסית), ועל פי תוכנו של הפרסום המסית והנסיבות שבהן פורסם, יש אפשרות ממשית שיביא לעשיית מעשה אלימות או טרור, דינו – מאסר חמש שנים.
"

לדעתי יצרך החם גרם לך לטפס על עץ שלא התכוונת לטפס עליו, או כך לפחות אני מקווה בכל מאודי, וכל דקה נוספת שבה תנסה להמשיך להכחיש זאת במקום להודות בכך ולהתנצל אתה רק תחמיר את המצב עבורך.

נערך לאחרונה ע"י liorif בתאריך 20-06-2013 בשעה 12:09.
ישן 20-06-2013, 19:38
צלמית המשתמש של רועי AZ

אתה מבין, זה שאתה רואה את דעתו כ"שגויה ומגוכחת"
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי liorif שמתחילה ב "ניסיון לשים ליפסטיק על חזיר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי liorif
ישראל היפה הביע את דעתו שמחבל שהוכיח עצמו כראוי לתואר דוקטור, יש להעניק לו את התואר האמור מתוקף היותה של האקדמיה מוסד שלא אמור לקחת בחשבון את הרקע הטרוריסטי או הפלילי של הסטודנט, דעה שאני ורוב האנשים בפורום זה רואים כשגויה ומגוחכת, במיוחד לאור העובדה שבמקצועות כמו כימיה אותו מחבל עלול להשתמש בידע שצבר על מנת לבצע פיגועים.

זו בעיה בפני עצמה - גם זה אחד מהסממנים של האידיוטיות השימושית....

עם זאת, אי מודעותו לסכנה הטמונה בעובדה שמדינת ישראל מלמדת מחבלים כימיה מתקדמת אינה יכולה לשמש בידך כעילה להצהיר כי אם הדבר היה תלוי בך, היה קיים חוק שלפיו 'ישראל היפה' היה מוצא להורג בשל הבעת דעתו האמורה (זו המשמעות הברורה של דבריך).

אי מודעותו?!?

אהבתי.. לפני כך וכך אשכולות "סיכמנו" שהטרוריסטים הם חסרי זכויות..

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה

"אם זכויות אדם לאויב - זה לחנך את ילדיו לשנאה מהגיל הרך בספרי הלימוד ובמערכת החינוך - והופך אותם למתאבדים ומצמיד לגופם מטעני נפץ...

אם זכויות האדם של האויב - זה לפגע באוטובוסים ומסעדות ואוניבריסטאות - הומי אדם בפעולות מחרידות ופחדניות..

אם זכויות האדם של האויב זה שיסוף צווארם של תינוקות וירי בראשם מטווח אפס .

אזי - אני שולל מהם לא רק את זכותיהם אלא את הגדרתם כבני אדם. "

עד כאן כמוני כמוך.

אממה - הנאורות שלו ויצרו החם (זו כבר חרמנות), לתמוך תמיכה עיוורת ונפשעת במי שביצע מעשי טרור כלפי יהודים וכפי הנראה - ימשיך לבצע בהזדמנות הראשונה, כי בעצם הוא לא יודע אחרת ושלום מבחינתו, יהיה ללא יהודים - הביאה עלינו אסונות וממשיכה להביא עלינו אסון ואנחנו משלמים ונשלם ע"כ בדם! בדם!! אתה מבין את זה?!?

אתה יכול להסביר לו מדוע דעתו שגויה, ללעוג לדעתו ואפילו לטעון שלדעתך אדם שמביע דעות מן הסוג הזה הוא שונא ישראל (לדעתך; לדעתי הוא פשוט אוחז בקונספציות מופרכות), אבל ברגע שטענת שראוי היה לו היו מוציאים את 'ישראל היפה' להורג על שום דעותיו, נכנסת בבירור לתחום ההסתה, כפי שתוכל להסיק מן ההדגשות הבאות מתוך חוק העונשין בעניין:

"
144ד2. (א) המפרסם קריאה לעשיית מעשה אלימות או טרור, או דברי שבח, אהדה או עידוד למעשה אלימות או טרור, תמיכה בו או הזדהות עמו (בסעיף זה – פרסום מסית), ועל פי תוכנו של הפרסום המסית והנסיבות שבהן פורסם, יש אפשרות ממשית שיביא לעשיית מעשה אלימות או טרור, דינו – מאסר חמש שנים.
"

תקרא שוב מה כתבתי -

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רועי AZ
הבעיה היא - שעודף הנאורותמונע ממעבר חוקים המגדירים סטאטוס של כמותך ואת הדין שיש לתת על כך - בכנסת ישראל - על אף ההגיון הצרוף שבהם.. ושוב המשלמים בדמם ונשמתם הם - אנחנו!

לדעתי יצרך החם גרם לך לטפס על עץ שלא התכוונת לטפס עליו, או כך לפחות אני מקווה בכל מאודי, וכל דקה נוספת שבה תנסה להמשיך להכחיש זאת במקום להודות בכך ולהתנצל אתה רק תחמיר את המצב עבורך.

להסביר לו? ללעוג לו? אחרים וגדולים עשו ועדיין עושים זאת.. והוא בשלו.

אתה מבין, אני חותם לך שהרבה חושבים פה כמוני. רק שלאף אחד אין את הא-ו-מ-ץ לומר זאת - ומסתתרים מאחורי ה PC. ובכן אצלי - PC - זה המרובע ליבות CORE i5 שיש לי בבית.

אני כותב את מה שאני חושב ולצערך זה במסגרת חוקית. אני שב ומדגיש בפנייך, את זכותי לבקש עונש מוות לתומכי מחבלים ע"ב חוק שאין כרגע במדינת ישראל בגלל אותה נאורות שכבר עלתה לנו בדם!

ישן 20-06-2013, 19:36
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "זה מצחיק... מצד אחד אתה אומר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hwarang
זה מצחיק... מצד אחד אתה אומר שזכותך לדרוש להחיל עונש מוות על "תומכי מחבלים", אבל בפוסט הקודם כבר חרצת גורלם וקבעת שדינם מוות...

וכדאי שתעצור שניה, תשתה מים ותרגע עם ההתלהמות חסרת המעצורים שלך...
הטירוף והצמא שלך לדם נראה יותר גדול מזה של המחבלים עליהם אתה מלין, באמת תרגע קצת ותחשוב בהגיון.
ואני כותב את הדברים הללו כי אני מניח שאתה אולי מעל גיל 14-15 ואתה אדם בוגר.
מצד אחד, זה מה שכתב רועי.
...ומצד שני?

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:22

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר