לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2013, 01:46
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "סתיו שפיר טענה שהתקווה - שיר גזעני"

looklook הביא בעבר דברים של שפיר על השוטרים אחרי ההפגנות, וזה עוד מסמר שמציב אותה סופית עם שאר עובדי ניפ הידועים שאוהבים את ישראל כל כך.

הכי חשוב יחימוביץ עזרה לקדם אותה, מיכאלי ועוד כל מיני עובדי ניפ אחרים לרשימת העבודה בכל הכוח שלה וזה אומר עליה הרבה מאוד ועל הדעות שלה ושל מפלגת העבודה לא שגברת פינוקיו מהתנועה ולשעבר קדימה יותר טובה מיחימוביץ.

אני רק לא מבין אותך גולני 2, כי הרוב בפרש אמרו ששפיר, דפני והחברים שלהם הם עובדי ניפ כבר אז בקיץ הראשון וצדקנו.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-06-2013, 05:13
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מגעיל "עם שאינו יודע את עברו ההווה שלו דל ועתידו לוט בערפל"
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "שיר מיושן שעבר זמנו"

אתה סרטן בלב העם היהודי ומדינתו. אתה יותר גרוע מאחמדינג'אד.

אני שונא את השמאל הישראלי! אני שונא אתכם שנאת מוות!!

אני מצטער בפני ההנהלה, שאני אולי מעמיד אתכם בפני דילמות כאלו ואחרות.. ואולי עובר על חוקי הפורום..

אבל יש גבול לכמה ניתן לסבול - אם תחסמו אותי - אבין בהחלט.

ישן 23-06-2013, 09:17
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב ""עם שאינו יודע את עברו ההווה שלו דל ועתידו לוט בערפל""

רועי, ליבי איתך אבל אתה משחק לידי הפוסט ציוניים והאנטי ישראלים כמו "ישראל היפה" או יותר נכון "פלסטין היפה" , קשה עד בלתי אפשרי להתווכח עם אותם אידיוטים שימושיים כי חלקם נגועים בוירוס שנקרא שנאה עצמית והשאר סתם שונאי ישראל שמקור יהדותם מפוקפק..וגם אם אתה תצליח לשכנע אותם שהם טעו ודעתם שגויה, גם אז הם פשוט נעלמים ולא מגיבים עד יעבור זעם. בדיוק כמו היצור החלקלק ההוא, נדמה לי שקוראים לו גולום משר הטבעות, הם זוחלים מתחת לסלע החוצה מקיאים את מארתם, את כל התסכולים שהחיים היומיומיים מפילים עליהם וזוחלים חזרה אל מתחת לאבן...אתה יודע מתי הם מתפכחים אותם אנשים כמו דן?? בדיוק בפרק הזמן הקצר שייקח לכדור הקלשניקוב לצאת מהקנה של המחבל ולהגיע אליהם, כמו האיטלקי האידיוט ההוא שתמך בערבים בעזה ונשחט על ידם כמו כבשה..אז באמת שאין לך מה לשנוא את "ישראלה היפה" שנאת מוות, שנאה אוכלת ומאכלת את השונא וחבל, יש לאיש הזה תקלה בראש וזהו, אין מה לעשות..

ישן 23-06-2013, 14:25
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
חבל שאתה קורא רק את הכותרת
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "שיר מיושן שעבר זמנו? חשבתי..."

ומצטרף למחול השדים של בני אדם שאינם מסוגלים להבין את הנכתב. אני כתבתי בדיוק "שהשיר המבטא את כמיהתו של היהודי שבגלות להקים מדינה ולהיות עם חופשי.כל זה הושג כבר ב- 1948 ".

כל הפרשנות הקלוקלת הבאה בעקבות כתיבתי איננה במקומה. אינני חייב להתנצל בפני איש. נכון שדעותי אינן תואמות את הפורום הנכבד הזה. למרות זאת לא אכנה כעוכרי ישראל את אלו החותרים במרץ להפוך את מדינת ישראל למדינה דו לאומית - מה שיביאלחיסולה במוקדם או במאוחר.
אני מבין אלו שמדינת ישראל יקרה להם. מאלו שהשקיעו ועדין משקיעים לפתוחה ליצובה ולבטחונה. אלא שדעתי שונה - אני מעדיף "קופקטיות ישראלית", שלדעתי תבטיח את קיומינו לאורך ימים כאן בחבל ארץ זה, בבטחון ובשגשוג כלכלי.

אני תקווה שלכשתתפקחו ותבינו לא יהיה מאוחר מדי.
ישן 23-06-2013, 07:20
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
צריך למצוא המנון לא גזעני, כך שגם בקצוות השמאלים של העם יוכלו לעמוד ולשיר אותו

וכדי שלא תהיינה להם תלונות, אני מציע משהו שמסמל שלום ואחווה והטפה נגד גזענות ואלימות, וכמובן משהו עדכני - ולכן צריך שיר שמספר על הרג ושחיטה של יהודים, וכיבוש פלסטין בעזרת כוח הזרוע והרבה דם כי היא תמיד היתה שייכת לפלסטינאים, כמיטב היכולת לשכתב מחדש את ההסטוריה (ולכן - עדכני). אולי לחמאס יש משהו כזה, צריך לבדוק בארכיון השירים שלהם...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 23-06-2013, 09:05
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "צריך למצוא המנון לא גזעני, כך שגם בקצוות השמאלים של העם יוכלו לעמוד ולשיר אותו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי efekt
וכדי שלא תהיינה להם תלונות, אני מציע משהו שמסמל שלום ואחווה והטפה נגד גזענות ואלימות, וכמובן משהו עדכני - ולכן צריך שיר שמספר על הרג ושחיטה של יהודים, וכיבוש פלסטין בעזרת כוח הזרוע והרבה דם כי היא תמיד היתה שייכת לפלסטינאים, כמיטב היכולת לשכתב מחדש את ההסטוריה (ולכן - עדכני). אולי לחמאס יש משהו כזה, צריך לבדוק בארכיון השירים שלהם...

אתה מתכוון ל-"בלאדי בלאדי".

ישן 24-06-2013, 04:27
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
לא כתבתי בשרשור זה, מילה על החלפת ההימנון
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "כדי להבהיר את הדברים: אם..."

כהמנון מדינת ישראל אני מכבדו למרות שכשיר (אני מדגיש כשיר) הוא מיושן ומתאר ציפיות שהתגשמו.

באשר להגדרת המדינה - המדינה הוגדרה כמדינה יהודית המכילה את כל חוקיה ( למעט חוק השבות, שנועד ובצדק, להבטיח רוב יהודי במדינה ולתת "מחסה" לכל יהודי שיחפוץ להכנס אליה ולהיות חלק מאזרחיה) על כלל אזרחיה
"לפיכך נתכנסנו, אנו חברי מועצת העם, נציגי הישוב העברי והתנועה הציונית, ביום סיום המנדט הבריטי על ארץ-ישראל, ובתוקף זכותנו הטבעית וההיסטורית ועל יסוד החלטת עצרת האומות המאוחדות אנו מכריזים בזאת על הקמת מדינה יהודית בארץ ישראל, היא מדינת ישראל.
ישן 24-06-2013, 04:59
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06

א, אתה העצמך רשמת:
"שיר מיושן שעבר זמנו"
אתה מבין מה אתה אומר כאן בכלל או שלא?
אתה למעשה אומר לקחת את התקווה ולהחליף אותה במשהו שנוח לך איתו פוליטית ואין דרך אחרת לתת פירוש למילים כאלה כמו שלא ניתן לתת פירוש לדברים של סתיו שפיר.

ב, לא נראה לי שזה היה עובר בכזה שקט, אם בארה"ב יגיע אדם קיצוני מהגר מקסיקני שהפך לאזרח ונבחר לבית הנבחרים יגיד דבר כזה על ההמנון הלאומי בארה"ב וירצה כמו שאתה רוצה להתאים את ההמנון הלאומי לצרכים של המהגרים ממקסיקו או כל מדינה אחרת, ואובמה אהוב ליבך לא יוכל לעצור את האש הפוליטית נגדו גם אם הוא ינסה בכל הכוח שלו ורק אצלינו אישה כזאת יכולה להבחר לכנסת עם דעות כאלה ואתה עוד טוען שאין לנו כאן דמוקרטיה בישראל שהיא נמצאת בכנסת של ישראל.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 23-06-2013, 15:25
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
ללא קשר, אני לא מסכים עם המילים "עוד לא..."
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "סתיו שפיר טענה שהתקווה - שיר גזעני"

"עוד לא אבדה תקוותנו". יש במשמע שחס וחלילה...

המילים היו צריכים להיות כמו בתפילת שושנת יעקב שאומרים בחג הפורים:

"תשועתם היית לנצח, ותקוותם בכל דור ודור".

רק "עוד לא.." ובהמשך "אבדה", חס וחלילה, זה איום ונורא.

גם מי שלא אומר כל פורים את שושנת יעקב, מנהג של מאות או יותר שנים, אבל למה במקום זה להמציא משהו חדש עם כזה טעם נוראי?

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 23-06-2013 בשעה 15:32.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:41

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר