לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2013, 19:05
צלמית המשתמש של yossiF22
  yossiF22 yossiF22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.06
סיפור על אישה מקסימה

הלוואי והיית יודעת כמה אני מאוהב בך ילדה.
בעודי מתקרב לתחנה המרכזית בירושלים אחרי חודש של ייסורים בקו כחול בגבול לבנון שהפלוגה שלי תפסה ,חורף, קר, רטובים, מלאים בבוץ, ושביזות שלפעמים זה מרגיש כמו שואה אמיתית. או גהנום על פני האדמה. קשה אבל מקודש.

השמש יצאה ולא הפסיקה לסנוור אותי באותו היום, בתוך תוכי זה הרגיש כמו איזה סימן שהעולם מנסה לאותת לי, אך האדישות האנושית הצליחה לדלג על זה.

איך שהגעתי לתחנת האוטובוס שהייתי צריך להגיע אליה ידעתי שמשהו לא בסדר או שאני מאחר או שעלתי לקו הלא נכון כהרגלי, אבל בכל זאת המשכתי לסוע, כי הרי זה כמו יום חופש מהצבא ובאותה תקופה ידעתי מה זה להנות מהדברים הקטנים בחיים כמו נסיעה באוטובוס בצהריי היום שהשמש מלטפת אותך מבעד לחלון, תוך כדי הנסיעה העיניים ניהיו צרות ועייפות מהשמש שגם ככה מכבידה עלי מהאור המטורף שהיא מקרינה, נירדמתי.

ולא היה אכפת מכלום מאותו רגע. כייף אמיתי של החיים.

כשהגעתי ליעד, בידעבד יעד. הבנתי שזה בכלל לא המקום שהייתי צריך להגיע איליו אחרי שיחה עם בחורה נחמדה שהייתה שם והסבירה לי שהיום זה לא כמו הרשמה לקורס אלה המשך שלו והוא נמצא במקום אחר. עשיתי אחורה פנה הכי מהר שאפשר.

לא הופתעתי שזה קרה. הכי צפוי שיש לחייל שיוצא פעם בחודש ושוכח איך ולאן לסוע בתחבורה ציבורית. חייל קרבי שסוגר המון זה כמו תייר במדינה זרה. רק שהוא אזרח שלה. אני זוכר שלפעמים לבית הייתי מתקשה להגיע.

כשעליתי סופסוף על הקו הנכון למקום בו הייתי צריך להגיע נהייתי רגוע פי 2 ואופוריה נפלה עלי ונהנתי מהרגע המתוק למרות שהיו שתי בחורות מלפני שדאגו להוציא מאיזון את האנשים באוטובוס עם הנוכחות שלהן. אחת מהן הייתה מקסימה בעיני אך לא היתייחסתי, שמתי אוזניות בשביל להירגע טוטאלית מהתקופה הלא קלה שעוברת עלי.

האוטובוס הגיע למקום בו היינו אמורים לרדת והנהג דאג להודיע לי על כך, הודתי לו וירדתי בתחנה כשאיתי שתי בחורות מבולבלות כמוני ולא ידעו לאן להגיע.

שאלתי את אחת מהן אם היא גם צריכה להגיע לשם והאם היא יודעת איפה זה בדיוק.
היא הדליקה סיגריה ואמרה לי "כן, אבל אנחנו גם מנסות להגיע לשם" תוך כדי שהחברה שלה מנסה להיתקשר למישהו שיכווין אותן.

לא עיניין אותי במיוחד אז המשכתי לבד לנסות למצוא איפה זה נמצא כי כבר ניהיה מאוחר.
אחרי הליכה של כחמש דקות הבחנתי בשתי הבחורות מאחורי וחשבתי לעצמי שהן באמת איבדו את עצמן אם הן חושבות שהן עוקבות אחרי ואז שמתי לב שהגעתי למין איזה איזור עם מלא בתים שמזכיר בצורה שלהם "איגלו" כמו באנטרטיקה והיתקדמתי לשם עד שראיתי קצינה בלונדינית במדים ושאלתי אותה אם אני יכול לדחות את הקורס לשבוע הבא.
באותה שניה שתי הבחורות החצופות שעקבו אחרי היתפרצו לי לדברים ושאלו אותה את אותה שאלה או יותר נכון אמרו לה שתעשה את זה, היא הסכימה וכומבן שהייתי אחרון מבניהן, אז מסתבר שגם הן היו צריכות לדחות בדיוק כמוני.

אחת מהן הייתה פריקית לגמרי של פלסטלינות ויצרה כל מיני יצורים הזויים כשאפילו אותי היא הצליחה להלחיץ. אבל עדיין אומנות, לגיל הרך.

שלושתינו צועדים חזרה לכיוון התחנה שבה ירדנו ומחכים לאוטובוס לירושלים, ומשם כל אחד לדרכו.
הייתה היתערבות אם אחת מהן מתי האוטובוס יגיע ואם הוא יגיע אחרי 7 ועשרה אני לא עולה לאוטובוס ואם הוא מגיע לפני היא לא עולה.
כשהאוטובוס הגיע ב 19:08 היא אפילו עלתה לפני וחסמה לי את הדרך לעבור ראשון -

כמו חיית פרא היא הייתה, עושה מה שהיא רוצה,
אני חושב שבאותו רגע התחלתי להיתאהב. למרות שהייתי רחוק מלהבין מה זה בכלל.

כשהגענו לתחנה המרכזית בירושלים אני הייתי כבר רדום והילדה המקסימה הזאת דאגה לנסות להעיר אותי עם קוביית שוקולד לפרצוף אבל לא הצליחה כי היא צריכה לעבור קורס קלעים בישביל זה.
אבל זקנצ'יק חף מפשע לפחות היתעורר. הוא בטח אסיר תודה עד היום.

בכל מקרה היא שיחררה לי כאפה לראש שהזכירה לי את הקצין שמעיר אותי בתוך הטנק כשאני נירדם. היה נחמד להיתעורר ככה ולגלות שאני באוטובוס ולא בטנק. תודה לך ילדה, באמת.

כהיינו כבר בתוך התחנה המרכזית הלכנו ביחד ובתוך תוכי כמה שלא רציתי להיפרד ולא לראות אותה יותר... הכרתי אותה רק שעתיים והייתי מעולף.. הייתי מקצוען בלהסתיר אתזה. ביקשתי מאלוהים שיעשה אחרת.

הלכתי לבדוק אם יש לי אוטובוס הביתה כי השעה הייתי יחסית מאוחרת.
מהר מאוד הבנתי שאני תקוע ואני כנראה יצתרך לישון או בתחנה מרכזית או בבית החייל וביקשתי עזרה מהבחורה המקיסמה מבין השניים ולשמחתי בידיוק באותו רגע הפריקית מביניהן עזבה הביתה ולא עיניינה אותי יותר.

נשארתי עם הבחורה המקסימה שהזמינה אותי ללחם שום ואני קניתי את הנסטי שלא ניהיה צמאים.
מפה לשם ניסינו לאתר את בית החייל הקרוב אבל אף אחד לא ענה ואני היתעקשתי שזה לא נורא ושאני כבר ישאר בתחנה המרכזית לישון. אם אני נירדם בטנק אני ירדם בכל מקום, חשבתי.

ליוויתי אותה לתחנה שלה שתסע הביתה וחשבתי שאולי אזרוק לה איזה מילה או שתיים ותשאיר לי את המספר שלה אבל שום דבר לא יצא לי מהפה.. - כ"כ הרבה מילים אבל שום דבר לא יוצא כאילו מישהו סותם אותי מבפנים, טיפוס ביישן אני.

היה לא קל.

באותו רגע שהאוטובוס שלה הגיע היא הציעה לי את ההצעה ששברה אותי למיליארד חלקים ושם נפלתי הכי חזק - "אתה רוצה לבוא לישון אצלי?" "אתה יכול." היא אמרה.

לא היססתי, לרגע אפילו, למרות שלא ידעתי את שמה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-06-2013, 06:30
צלמית המשתמש של yossiF22

הי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yossiF22 שמתחילה ב "סיפור על אישה מקסימה"

ודאי, אבל זה גם סיפור.
שחכתי לציין שהיה בידה כל הזמן חוברת של "שחור ופתור" וכשעלינו לאוטובוס היא שאלה אותי אם יש לי מקום בתיק לשים בנתיים את השחור ופתור כי היא סחבה אתזה כל היום, עניתי בחיוב.
כשהגענו אליה הביתה אמרתי שלום להורים והם נראו די מופתעים והיא הסבירה להם שאני חבר ותיק שלה מהקורס ושאני נתקעתי ואין לי איפה לישון אז שיפנו לי מקום בסלון.
היינו מעשנים באותה תקופה אז ישבנו לנו במרפסת עם המחשב נייד שלה והיא הראתה לי את כל הטיולים והחברים שלה ולא הפסקנו לצחוק והיה מעניין. בחיי, זה היה בין הרגעים הכי כייפים בחיים שלי פשוט לשבת ולהקשיב לבחורה שאני כבר מאוהב בה.. מה לא הייתי עושה בישביל לחזור לשעה וחצי הזאת.
לפני שהלכנו לישון ליוויתי אותה למיטה וכיסיתי אותה בשמיכה כי היה קר באותו לילה והלכתי מיד לספא בסלון, לארח חברה לחתול החמוד שלה, נירדמנו בכפיות.
בבוקר החתול היתעורר לפני והעיר אותי גם, אבל חזרתי לישון קצת עוד עד שעפה עלי כרית שהעירה אותי. בבוקר הייתי צריך לחזור שוב לקורס ההוא כי בפלוגה שלי לא הרשו לי שאני ידחה לשבוע הבא ככה על דעת עצמי.. אז אמרתי לה שלום בצער רב והודתי לה על הכל מהכל. כשהייתי כבר בדרך חזרה ניזכרתי שהשחור ופתור שהיא כ"כ אוהבת נמצא אצלי בתיק וישר חיפשתי אותה בפייסבוק שפתחתי לא מזמן. וראיתי שכבר קיבלתי הודעה מהאישה המקסימה ששחכתי אצלה את השחור ופתור ושהיא תהרוג אותי. אז קבענו שבסוף השבוע אני יחזיר לה אתזה והיא רשמה את המספר שלה מבלי שאני יבקש.

אותה בחורה שאני מדבר עליה הייתה חברה הראשונה שלי במשך כמעט שנתיים,מגיל 20 עד 22, שהאהבה שלי אליה רק היתעצמה עם הזמן. עד לא מזמן היא כבר לא הייתה מעוניינת בקשר כי היא תענה שאני כבר לא מי שהייתי פעם ואני כבר לא משקיע ולא יכול לתת את מה שנתתי לה אז, עברנו המון ביחד למדנו המון ביחד. בניינו כבר היה מובן מאיליו שנחייה ביחד לנצח כי החיבור שלנו מצויין. הייתי מחפש במשמרות לילה כשהיה לי משעמם טבעות שאולי ארצה ליקנות לה. היום קשה לי להיתעורר למציאות כזאת, הסבל הוא בלתי נסבל כמעט.

עשיתי המון טעויות שאליהם אני משלם ברגע זה ואמשיך לשלם עד שזה יעבור.

האדישות שלי הרגה אותי ולא השקעתי מספיק ולכן כנראה שזה מגיע לי.

לא אפסיק לחלום על היום שבו היא תחזור אלי כי זה מה שמניע אותי לקום בבוקר - כזאתי היא אהבת אמת.

ישן 29-06-2013, 21:20
  Lift_On Lift_On אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yossiF22 שמתחילה ב "סיפור על אישה מקסימה"

אחי ,דבר ראשון, באמת זה פנטזיה וסיפור מסרט..
חח אני מסתכל סביבי וכולם עוברים פרידות (כולל אני בעצמי עם סיפור די כואב וקשה)..מן תקופה מוזרה שכזו.

זה רק מראה שאם משהו צריך לקרות הוא יקרה, זה סיפור שהסיכוי שהוא יקרה הוא הזוי..
והמישהי הזו שהיתה חברה שלך במשך שנתיים לא סתם נכנסה לחיים שלך, ואני בטוח שאתה מבין את זה, חשוב להבין את זה גם כשזה נגמר.

ואני חייב להגיד שקראתי ולקחתי אותו למקום שבאמת להבין משהו , (אולי ההסבר שלי ירגיע עוד פרודים פה) ואני אסביר, כי אחרי הפרידה שלי עברו כמה חודשים בודדים, והתחיל להטריד אותי מאיפה עכשיו אני אמצא עוד מישהי ,השתנתי כל כך והתחלתי עם כל בחורה שראיתי מאז אבל עדיין לא מצאתי מישהי מתאימה.. ואז בסיפורים כאלה רואים שתקראו לזה איך שאתם רוצים, גורל, אלוהים, אבל מישהו מזיז את כל זה ,ושזה מגיע רוב הפעמים אנחנו בקושי צריכים להתאמץ זה פשוט בא לבד. כמו הקשר הקודם שלי. פשוט נופל עליך מאיפשהו וקורה.

סתם משפט נחמד -

"אם אתה רוצה להצחיק את אלוהים ,ספר לו את התוכניות שלך".

שיהיה שבוע מוצלח לכולנו!

נערך לאחרונה ע"י Lift_On בתאריך 29-06-2013 בשעה 21:27.
ישן 30-06-2013, 09:44
צלמית המשתמש של yossiF22

תודה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Lift_On שמתחילה ב "אחי ,דבר ראשון, באמת זה..."

יכול מאוד להיות שאתה צודק אבל זה שזה נשמע סיפור הכי הזוי ומקרי בעולם ועוד מלא פרטים שלא הוספתי שרק מחזקים אותי יותר אחרי הנפילה.

חוץ מתקווה אני לא מצליח לקבל שום דבר בתוכי.. וגם כשקורה שאני מרגיש את היאוש שמנסה להישתלט עלי אני מרחיק אותו כמה שיותר רחוק. כי אין דבר שהוא תלוש מהמציאות בעיניי.. במיוחד באהבה שאני מרגיש, שזה סוג של שיגעון בפני עצמו.

זה לא אומר שאני עכשיו יהיה סטוקר וישלח לה מיליון הודעות ויעקוב אחריה בפייסבוק - אלה בידיוק ההפך. ניתוק הקשר בטכנולוגיה - וחיבור בדברים המוחשיים באמת, כמובן שבתאקט

לחשוב ולעשות את הדברים בצלילות ובמקוריות והמון אהבה.

כל החיים הם חלון היזדמניות ענק ואם תדע לנצל את זה כמו שצריך
אין סיבה שלא תצליח להשיג מה שתרצה אבל כל זה מצריך סבלנות וזמן - שתי הדברים הכי קשים בפרידה כשיש בך תקווה, אבל הכל אפשרי, וזה כבר עיניין של במה אתה מאמין וכמה רחוק תוכל ללכת ולשנות בחיים שלך בישביל משהו שהוא כ"כ יקר לליבך.

אני יודע שאתם בטח חושבים שאני סתם חיי בסרט והכל עובר ואני עדיין צעיר ויש לי עוד מלא לעבור בחיים, אבל עד שנהיינו זוג עברנו מסע לא פשוט כי יש לה גם כן סיפור חיים ואנחנו רחוקים אחד מהשני בארץ כך שזה עוד יותר הכביד בהתחלה. אבל אני בהחלט יודע מה זאת אהבת אמת. בחיים לא הרגשתי ככה ובחיים לא הייתי מאמין שאני אתהב ככה ויפרוק את מה שאני מרגיש פה.. מי שמכיר אותי לא היה מאמין שאני כזה, תמיד הייתי חזק ואף אחת לא נכנסה לי ללב בחוזק כזה.
ביום שאני יגרום לה להיתאהב בי מחדש ונחזור אני יקפיץ את האשכול והעדכן.

לבחור שרוצה להשאיר אותי שבת. אני משוחרר כבר שנה וכמה חודשים ואני מצטער שאני לא מדקדק כמו שצריך אבל אני משתדל כמה שיותר בשביל שזה יהיה מובן. סבבה? סבבה
אם אתה בקטע של משפטים -
אז
אני וחברה שלי בסדר גמור, היא בסדר ואני גמור :-)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:26

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר