לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-06-2013, 15:21
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
פולין: התראות שווא הופצו ע"י דואר אלקטרוני רשמי, גרמו היסטריה המונית

לפני כמה שעות שוגרו בו זמנית מאות אזעקות שווא דרך דואר אלקטרוני בפולין לכמה עשרות מקומות ברחבי פולין (כ-11 ערים חשובות וגדולות), משרדים, בתי חולים, בתי משפט, קניונים וכדומה. נוצרה פניקה גדולה, פונו מקומות ציבור בכל המקומות כגון בתי חולים, משרדי ממשלה, בתי משפט, בתי ספר ועוד ועוד.
עד עתה כולם מחפשים את המקור. האם בארץ הקודש הקטנה כשלנו אפשר להמנע ממקרים כאלה ואיך לא נופלים בפח...?

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...ml#TRNajCzytSST

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-06-2013, 16:34
צלמית המשתמש של האזרח

אהא, חכם אתה. לא חשבתי על זה...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי רגב06 שמתחילה ב "מורה ומחנך בישראל שואל את..."

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94...0% D7%99%D7%AA

Palestine

Also in September 1918, before the Battle of Megiddo (1918) the Egyptian Expeditionary Force commanded by General E. Allenby masked the movement of three cavalry division from the eastern end of the front line to the western end on the Mediterranean Sea, where the successful infantry breakthrough was exploited by the mounted divisions. These divisions moved under cover of darkness to naturally camouflaged areas in olive and orange groves behind the front line. Meanwhile, the remaining mounted division, reinforced with infantry, maintained the illusion that the valley was fully garrisoned.[15][16]
They achieved this deception by building a bridge in the valley; infantry were repeatedly marched into the Jordan Valley during the day, driven out by motor lorry at night, and marched back in the next day. In the vacated regimental lines the tents were left standing, 142 fires were lit each night, and 15,000 dummy horses, made from canvas and stuffed with straw, wore real horse rugs and nose bags. Every day mules dragged branches up and down the valley (or the same horses were ridden back and forth all day, as if taking the animals to water) to generate thick clouds of dust.[16][17][18]
Further, Allenby's staff disseminated a mass of false information and clues, including a grand race meeting to be held on the day the battle began. And Fast’s Hotel in Jerusalem was suddenly evacuated, sentry boxes placed at its entrances and rumours spread that it was to become Allenby’s advanced headquarters in preparation for a renewal of the Transjordan campaign eastwards towards Amman and Es Salt.[19][20]
During the concentration of Allenby's force on the western end of the front line, German and Ottoman aircraft were unable to carry out reliable aerial reconnaissances as the British and Australian aircraft had almost complete dominance of the skies. Only four of their aircraft succeeded in crossing the lines during the period of concentration prior to Megiddo, as against over 100 during one week in June.[21][22]

Though these deceptions did not induce Liman von Sanders, commander of the Ottoman Army in Palestine, to concentrate his forces on the eastern flank, nor did he concentrate his forces on the western flank. Allenby was thereby able to concentrate a force, superior by five to one in infantry and even more in artillery, on the Mediterranean flank opposing the Ottoman XXII Corps, where the main attack was successfully made.

http://en.wikipedia.org/wiki/Military_deception

ישן 25-06-2013, 18:26
צלמית המשתמש של האזרח

צודק, שכחתי שכאן לא קוראים פולנית...:-)
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "ועכשיו תסביר מה קרה"

האזעקות שווא היו על הטמנת פצצות בהרבה מקומות ציבוריים והאנשים התבקשו לפנות מייד את כל המוסדות. עד עתה לא ברור מאיפה זה התחיל. דבר אחד ברור כי מי ששלח את המסרים, הוא יודע "קצת" איך פועל האינטרנט ובצורה מתוחכמת הסתיר את מקור השרתים שלו...
ראש ממשלת פולין מפקח אישית על מבצע לאיתור הכתובות הדואר.

ישן 25-06-2013, 18:48
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי האזרח שמתחילה ב "צודק, שכחתי שכאן לא קוראים פולנית...:-)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי האזרח
האזעקות שווא היו על הטמנת פצצות בהרבה מקומות ציבוריים והאנשים התבקשו לפנות מייד את כל המוסדות. עד עתה לא ברור מאיפה זה התחיל. דבר אחד ברור כי מי ששלח את המסרים, הוא יודע "קצת" איך פועל האינטרנט ובצורה מתוחכמת הסתיר את מקור השרתים שלו...
ראש ממשלת פולין מפקח אישית על מבצע לאיתור הכתובות הדואר.

ואם הם יגלו שמדובר במעצמת על שגובלת עימם, זה יעזור להם במשהו?

אותה מעצמה הצליחה להשבית מדינה שלמה באמצעות האקרים, והיא מספקת היום מחסה (בפומבי) לפושעים שעוסקים בריגול.

ואנחנו באמת האמנו שהמלחמה הקרה הפסיקה, היא בסה"כ התקררה...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 25-06-2013, 20:00
צלמית המשתמש של האזרח

ואיך זה בארץ הקטנה שלנו?
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "[QUOTE=האזרח]האזעקות שווא היו..."

העלתי את האשכול הזה, על מנת שגם אצלנו יחשבו - איך מתמודדים עם הבלגן הזה?
כנראה זה דור חדש של איומים אינטרנטיים. בפולין הושבתה כמעט כל המדינה וזה קצת גדול עלינו מבלי יריה של כדור אחד.
לא משנה עתה, מי הגורם ואיך עשה. חשוב איך מחר הסיפור דומה מתרחש אצלנו.

ישן 25-06-2013, 22:51
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי האזרח שמתחילה ב "ואיך זה בארץ הקטנה שלנו?"

האמת היא שאצלנו מכירים תרחישי הודעה אנונימית לא מהיום, וגם לא מלפני 15 שנים.
לא שזה מבטיח שאנחנו מחוסנים, כי הרי את בעיית מובילי הטנקים מכירים כבר 40 שנים...
אבל האירוע הזה בהחלט ממחיש מהו טרור- והיבט לא מדמם שלו. (מלחמה קרה שהתקררה...)
יש כאן לקח של שיתוף בין זרועות והשאיפה של גורם ניהול משברים לאומי ליצור מהר תמנת מצב (כאן למשל מדובר באירוע רב מערכתי, לא נקודתי) ולחשוב או להפעיל תגובה לאומית.

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

ישן 26-06-2013, 07:03
צלמית המשתמש של האזרח

אין מה לחשוש, זאת רק אזעקת שווא...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "ישראל היא הדוגמא הכי גרועה שיכולתי להביא..."

...נכון, אף אחד לא נפגע...
יש לך מושג איזה מהומה פרצה? התקשרו להרבה בתי חולים במדינה ואמרו לכל הצוות הרפואי לעזוב מייד
את עבודתם כי הונחו פצצות ומייד הן יתפוצצו. הרופאים והאחיות עזבו בבהלה את החולים, הופסקו ניתוחים וכדומה.
נכון, אף אחד מהצוות הרפואי לא מת....
לאחר כמה שעות כולם חזרו לחולים שלהם, לאלה אשר לא מתו בינתיים...(ללא כל טיפול)

ישן 26-06-2013, 10:39
צלמית המשתמש של האזרח

נעצרו כבר 2 חשודים...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי האזרח שמתחילה ב "פולין: התראות שווא הופצו ע"י דואר אלקטרוני רשמי, גרמו היסטריה המונית"

לפי דברי שר הפנים הפולני נעצרו 2 חשודים בשני מקומות שונים במדינה והם קשורים לאזעקות שווא.
השר הוסיף כי היו להם תוכנות אשר מקשות או אינן מאפשרות גילוי המקור שלהם. הוא הוסיף עוד כי הם נעזרים ע"י גורמים מקצועים מחו"ל ומקומיים:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...larmami.html#MT

העונש הצוי הוא 8 שנות מאסר.

ישן 29-06-2013, 20:05
צלמית המשתמש של האזרח

נעצר האחראי הראשי לאזעקת שווא...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי האזרח שמתחילה ב "נעצרו כבר 2 חשודים..."

הוא שלח אותם משני אתרים בבריטניה. האיש גר ב-Birmingham והגיע אתמול לפולין.
הוא שיגר גם איומים דרך הנייד שלו באנגליה. עדיין לא ידוע הסיבה למעשהו. העונש הצפוי באם יורשה
זה 8 שנים בכלא.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...html#BoxWiadTxt

2 חשודים שוחררו לאחר שהתברר כי אין להם כל קשר למעשה

ישן 30-06-2013, 08:46
צלמית המשתמש של האזרח

"התרגיל הפולני"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי האזרח שמתחילה ב "פולין: התראות שווא הופצו ע"י דואר אלקטרוני רשמי, גרמו היסטריה המונית"

די מהר התגלה המקור למשלוח הדואר האלקטרוני. הבעיה הייתה כי השולח היה מחוץ לגבולות המדינה
(בריטניה) אז מה עושים...?
הודיעו שכבר תפסו 2 (שהם גם הודו...) ובזה מפסיקים חפש.
מצד שני גרמו לכך שהבחור יחזור למולדתו ורק שכף רגלו דרכה על אדמת פולין הוא נעצר.
נו, מה תגידו עכשיו? תסכימו שהתרגיל היה מעולה (אולי יש להם שם כמה יהודים טובים... )

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:54

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר