לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-06-2013, 11:23
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
כסף שחור מהווה 20% מהפעילות הכלכלית בישראל

http://glz.co.il/1189-21216-HE/Galatz.aspx
הכלכלה השחורה בישראל מהווה השנה כ-19% מפעילות המשק הישראלי, כך עולה ממחקר של החברה הבינלאומית "ויזה אירופה". המספר הזה גבוה ביותר מ-3.5% ממוצע פעילות הכסף השחור במדינות ה-OECD. חלקה של הכלכלה השחורה בישראל גבוה ממדינות מערב אירופה, צפון אמריקה ואסיה המפותחת.

מהמחקר עולה, כי הגורמים העיקריים לכלכלה שחורה בארץ הם מיסוי גבוה באופן יחסי, נטל מס שאינו מאוזן, סחבת מנהלית בהשוואה למדינות החברות ב-OECD, כמו גם הכללה פיננסית בלתי מספקת של מגזרים כגון ערבים וחרדים.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-06-2013, 14:45
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "ולהגביר את הישירים? או שאתה..."

לא להגביר את הישירים באופן רובוטי. להגביר את הישירים באופן יחסי למדרגות שכר חדשות שיהיו מחושבות בהתאם ובצורה הוגנת.
עשירים ישלמו יותר, עניים פחות.
מעמד ביניים ישלמו סכום ביניים.

ולגבי דרישות מופרזות. נוו, שום דבר לא יכול לעבוד לבד. הכל במקביל, סינרגטיות בין הדברים. במקביל להכניס את החרדים לשוק העבודה, להפסיק פשיעה כלכלית (העלמות מס למשל) אצל הערבים, תקצוב נכון של תקציב המדינה, להפסיק לבזבז על שטויות (חצי מיליון על מיטה במטוס, 10K על גלידה)... כבר נתחיל לראות שינויים.

כך או כך, לא חובה להוריד את המע"מ, חובה שהוא יהיה יחסי לשכר הממוצע ושכר המינימום. אז או להעלות את השכר, או להוריד את המע"מ.

נערך לאחרונה ע"י alonmore28 בתאריך 29-06-2013 בשעה 14:47.
ישן 29-06-2013, 16:27
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אני לא עומד מאחורי שגיאות,..."

ואו, יודע מה? אולי עדיף שכל אלה שמנצלים את העובדים פשוט יסגרו את העסקים שלהם. הרי הם גם ככה "מוצצים את הדם של העובדים".

אולי כדאי שתהיה מודע לעובדות, כמו העובדה שהעשירון העליון אותו אתה כ"כ משתוקק למסות, כבר היום אחראי לשלושה רבעים מהכנסות המדינה ממיסים

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 29-06-2013 בשעה 16:34.
ישן 29-06-2013, 23:38
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "א. כן - עדיף שכל אלה שמנצלים..."

אני מסכים איתך - עדיף שכולם יסגרו את העסקים שלהם, ושכל העובדים שלהם יחפשו מאיפה להביא משכורת.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 30-06-2013, 14:48
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אפשר גם פשוט לא לנצל..."

אתה אומר את זה כאילו על המעסיקים בהגדרה מנצלים עובדים.

ישן 29-06-2013, 20:55
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ליתר דיוק רק 63.9% מהמיסים הישירים [אם כי 82% ממס ההכנסה]
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "ואו, יודע מה? אולי עדיף שכל..."

במקרה התפרסמה בגלובס בסופשבוע זה התפלגות הנשיאה בנטל המס הישיר ב2012 לפי עשירונים

http://www.globes.co.il/news/articl...?did=1000857632
הטבלה המצורפת נמצאת רק במהדורה המודפסת:
עשירון1 = 0.1% מנטל המס הישיר / עשירון 2= 0.3% / עשירון 3 = 0.5% / עשירון 4= 0.8% / עשירון 5= 1.2% / עשירון 6 = 2.5% / עשירון 7=4.5% / עשירון 8= 8.5% /עשירון 9= 17.6% מנטל המס הישיר / עשירון 10 = 63.9% מנטל המס הישיר /// מתוך העשירון העשירי יצוין כי המאיון העליון נושא ב23% מנטל המס הישיר לקופת המדינה.

לגבי מס ההכנסה ספציפית מצוין בכתבה כי העשירון העשירי נושא ב82% מהנטל .
כמו כן צוין כי מרבית בעלי השכר הנמוך זכאים גם לנקודות זכות המקפיצות את סף ההשתתפות בנטל המס מ5200 ₪ ל9000 ₪

כמו כן אזכיר מהעבר את:

http://www.knesset.gov.il/mmm/data/pdf/m02909.pdf

טבלה 3+4

הכנסות המדינה ממיסים ישירים לפי עשירונים 2009:

[32.1% מההכנסה מופנית לתשלום מס ישיר] עשירון עשירי: 73.6% ממס ההכנסה, 45.4% מבטוח לאומי ובטוח בריאות
[21.7% מההכנסה מופנית לתשלום מס ישיר] עשירון תשיעי: 16.1% ממס ההכנסה 20.9% "
[14.9% מההכנסה מופנית לתשלום מס ישיר] עשירון שמיני: 6.4% ממס ההכנסה 12.5% "
[10.2% מההכנסה מופנית לתשלום מס ישיר] עשירון שביעי: 2.6% ממס ההכנסה 7.9% "
[7.1%% מההכנסה מופנית לתשלום מס ישיר] עשירון שישי: 1.1% ממס ההכנסה 5.1% "
[4.2% מההכנסה מופנית לתשלום מס ישיר] עשירון חמישי: 0.2% ממס ההכנסה 3% "
[3.5% מההכנסה מופנית לתשלום מס ישיר] עשירון רביעי: 0% ממס ההכנסה 2.2% "
[3.4% מההכנסה מופנית לתשלום מס ישיר] עשירון שלישי: 0% ממס ההכנסה 1.5% "
[3.3% מההכנסה מופנית לתשלום מס ישיר] עשירון שני: 0% ממס ההכנסה 0.9% "
[3.1% מההכנסה מופנית לתשלום מס ישיר] עשירון ראשון: 0% ממס ההכנסה 0.4% "

התפלגות הכנסות המדינה מיסים עקיפים לפי עשירונים:
[10] 16.4%
[9] 14.4%
[8] 12.5%
[7] 11%
[6] 10%
[5] 9.3%
[4] 7.9%
[3] 6.7%
[2] 5.9%
[1] 6.1%

במילים אחרות: 90% מהכנסות המדינה ממס הכנסה ו66% מבט"ל ובטוח בריאות ו31% מהמיסים העקיפים מקורם בחמישון העליון

http://www.knesset.gov.il/mmm/data/pdf/m02909.pdf

וואי כמה טחנו את זה תוך כדי תהליך ההזדקנות שלנו .. http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...%F9%E9%F8%E5%EF

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...%EF#post4404485

ישן 30-06-2013, 08:29
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אלון, אייכה?
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "ליתר דיוק רק 63.9% מהמיסים הישירים [אם כי 82% ממס ההכנסה]"

האם שמת לב שאלה שאתה מכנה 'נצלנים' נושאים בעיקר עול המסוי הישיר של ישראל?

כלומר - מכל 'שעת ניצול' בה איש ההייטק הנצלן [עשרה תכנתים בשכר של העשירון השמיני-תשיעי כשהוא עצמו בעשירי] עובד עד 24:00 כדי להסתנכרן מול אמריקה, בה האדריכל הנצלן [מעסיק שרטטת בעשירון השביעי] לא אוכל שום ארוחה עם ילדיו כי יש מכרז השבוע, בה הרופא הבכיר הנצלן [המזכירה במוקד זימון תורים לא חולקת עימו את הקפיטל] תקוע בכוננות בבי"ח ואח"כ הולך להתפרנס במרפאה, בה בעל המינימרקט המצליח והנצלן [מסכנה הקופאית] מסכן מהונו ומרחיב את העסק, בה החשמלאי [נצלן גם, יש לו הרי עוזר] המכריז על עצמו כפנוי לעבודות 24/7 - מעבירים כל הללו מעל מחצית מרווחיהם לקופת הכלל ונושאים בעולם של ארבעה מתוך כל חמישה שקלים היוצאים מקופת כספי המסוי הישיר.

מחצית מהציבור העובד נושא ב95% מעול כספי המסוי הישיר ואתה אומר 'נו אז..'
סלח לי אבל אתה נשמע גרוע יותר מבעלי המפעלים הנצלנים של אירופה במאה ה19 שלעולם אינם שבעים ממה שיתנו להם פועליהם.

אתה עדיין בגיל בו מסתנוורים מאידאלים וזה טוב. אבל זה לא אומר שצריך לדקלם סיסמאות ולהתעלם מנתונים.
אתה למעשה דורש להעלות את המסוי משכר לאלה שמעבירים כבר מעל מחצית מתוכו לקופת המדינה. כלומר ליטול כעשירית מרכושם לעתיד של אנשים עמלים לא פחות ואולי יותר ממך שמשום מה החלטת כי הם 'נצלנים'.

אינך מבין שמה שאתה מתעב מעצם היותו עשירון עשירי הוא למעשה שכניך בישוב בו גדלת [סביר יותר שהם אפילו מעבר לעשירון זה]. נסה לשכנע מישהו מאוהביך בו חזית כל בוקר יוצא לעבודה מוקדם ושב מאוחר לתת עשירית מהמגרש שלו ומשטח ביתו לבדואי שבשדה הסמוך [המצוי אפילו מחוץ לעשירונים]. זה יהיה סוציאליזם [חזירי כמובן] אמיתי וזה בדיוק מה שאתה מציע לעשות לאחרים רק כי הם סמויים מעיניך.

הדוגמא שלי עוסקת כמובן רק בנכסים שמשכר ועבודה שהם החלק עימו אמורה להיות לך פחות בעיה מוסרית למרות שסקלת העשירונים מקלה על הגדרה צדקנית של אחרים כנצלנים. עכשיו לך ליוצאי חלציה של תנועת העבודה ושל עמוד שדרתה ונסה ליטול מהם מעשר מהנכסים שהועברו לידם וההון שנצבר על ידם בעזרת קשרים...

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 30-06-2013 בשעה 08:47.
ישן 30-06-2013, 14:52
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אלון, אייכה?"

ממש, אבל ממש, לא דיברתי על הרופאים, ההייטקיסטים והחשמאלים שעובדים בפרך, שעמלו, שלמדו והשקיעו.
אני מדבר על המתנות שהמדינה נותנת לבעלי ההון השמנים. מיליארדים שמתבזבזים, הולכים לטימיון ופשוט "נעלמים" מקופת המדינה. דנקנר, תשובה, האחים עופר, אריסון - כל אלו, אמנם עבדו קשה בחייהם כדי להגיע לשהגיעו, אבל הם אלו שצריכים לשאת יותר בנטל הכלכלי במדינה. בטח הרבה יותר מהרופאים, ההייטקיסטים שבחיים לא אמרתי ואם השתמע מדברי אני מתנצל בכל לשון, בחיים לא אמרתי שהם הנצלנים והעבריינים והמושחתים.
אני כועס על זה שבעל הון מגיע להפסדי עתק של מיליארדים למדינה, לציבור - והמדינה במקום או לגבות את הכסף, או לעשות לו תכנית שיקום חכמה יותר\תכנית החזרים נוחה יותר, פשוט מוותרת ומעלימה חובות.
אני כועס על זה שבועדות ממשלתיות יש הוצאה החוצה פתאומית של התקשורת כאשר לוביסטים של כל הנ"ל יושבים בפנים והופכים חברי כנסת, שרים ופקידי ממשלה לבובות על חוט.

רופאים, הייטקיסטים, אדריכלים - אמנם הם "עשירים" אבל הם בני המעמד הבינוני, אחרי הכל.
אולי בחלק הגבוה יותר שלו, אבל הם בשכבה הזו. וגם רופאים יוצאים למאבקים על זכויותיהם וגם הם מנוצלים.
ישן 30-06-2013, 16:21
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "ממש, אבל ממש, לא דיברתי על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי alonmore28
ממש, אבל ממש, לא דיברתי על הרופאים, ההייטקיסטים והחשמאלים שעובדים בפרך, שעמלו, שלמדו והשקיעו.
אני מדבר על המתנות שהמדינה נותנת לבעלי ההון השמנים. מיליארדים שמתבזבזים, הולכים לטימיון ופשוט "נעלמים" מקופת המדינה. דנקנר, תשובה, האחים עופר, אריסון - כל אלו, אמנם עבדו קשה בחייהם כדי להגיע לשהגיעו, אבל הם אלו שצריכים לשאת יותר בנטל הכלכלי במדינה. בטח הרבה יותר מהרופאים, ההייטקיסטים שבחיים לא אמרתי ואם השתמע מדברי אני מתנצל בכל לשון, בחיים לא אמרתי שהם הנצלנים והעבריינים והמושחתים.
אני כועס על זה שבעל הון מגיע להפסדי עתק של מיליארדים למדינה, לציבור - והמדינה במקום או לגבות את הכסף, או לעשות לו תכנית שיקום חכמה יותר\תכנית החזרים נוחה יותר, פשוט מוותרת ומעלימה חובות.
אני כועס על זה שבועדות ממשלתיות יש הוצאה החוצה פתאומית של התקשורת כאשר לוביסטים של כל הנ"ל יושבים בפנים והופכים חברי כנסת, שרים ופקידי ממשלה לבובות על חוט.

רופאים, הייטקיסטים, אדריכלים - אמנם הם "עשירים" אבל הם בני המעמד הבינוני, אחרי הכל.
אולי בחלק הגבוה יותר שלו, אבל הם בשכבה הזו. וגם רופאים יוצאים למאבקים על זכויותיהם וגם הם מנוצלים.

בקיצור, כמו שאר האידיוטים השימושיים שקל כל כך לקומוניסטים לנצל אין לך מושג על מה אתה מדבר.
דנקנר, תשובה, אריסון ושות׳ אינם מייצגי העשירון העליון. הם אפילו לא מייצגים את העשירון העליון של העשירון העליון. מדובר באלפיון העליון, אם כבר; ובגלל זה אתה רוצה לדפוק עוד 99% מהעשירון העליון שטוחנים כמו כלבים כדי שיישאר להם משהו ביד אחרי שמעל מחצית מההכנסות ברוטו שלהם הולכות כדי לסבסד את השמעונים והלוויים מהסיפור של ישראלה?

גועל נפש.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 08-07-2013, 09:48
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
אני אוהב לשלם מס !!!! נחשו מי אני.. (העתקתי מאחת התגובות ברשת..)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "כסף שחור מהווה 20% מהפעילות הכלכלית בישראל"

אני אוהב לשלם מס !!!! נחשו מי אני..

אני איש קבע לשעבר קצין בכיר .....התברגתי בג'וב בתפקיד ציבורי יש לי 2 פנסיות שמנות מהמדינה וחוץ מזה סידרו לי ג`וב בחברה פרטית החברה מהצבא .

אני מקבל עשרות אלפי שקלים ממדינת ישראל ....אבל זה רק כסף לגרעינים
לעומת הכסף שאני מקבל בג'וב שסידרו לי החברה ....תנחשו מי אני ....יש הרבה כמוני .

http://www.globes.co.il/news/articl...?did=1000858550
(תגובה 101)

----
תתן לשיפוצניק את כל ההטבות שיש לעובד מדינה, רשות מקומית, חברת חשמל או עובד נמלים, ואני בטוח שלא יעלים שום מיסים. כי עובדי מדינה מקבלים הכול על הספרים.

השיפוצניק מרוויח הכול במזומן, אבל אין לו לא חופשות ולא שנת שבתון ולא פנסיה, ולא ימי מחלה. אם הוא נהיה חולה, עולמו נופל עליו. וזה לא שהוא לא משלם מסים כלל וכלל. הוא עדיין משלם מע"מ, ארנונה ועוד. אבל המדינה דורשת ממנו עוד ועוד כסף. עבור מי? לשלם לעובדי המדינה, הרשויות המקומיות, הנמלים, שמצבם הרבה יותר טוב ממנו.

והוא לא הריקי כוהן ששר האוצר מתייחס אליו, ובסוף הוא עוד נחשב לעבריין ומעלים מיסים.

(תגובה 155)

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 08-07-2013 בשעה 10:03.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:39

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר