לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-06-2013, 22:50
צלמית המשתמש של benihartmann
  benihartmann benihartmann אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.06
קריאה לחרם על "מקדונלדס " ואויבי המחנה הלאומי

היום קראתי כי עומרי פדן, בעל הזיכיון לסניפי מקדונלדס בישראל, מסרב לפתוח סניף

בעיר אריאל. עומרי פדן הינו חבר באירגון העוין למדינת ישראל היהודית ושמו "שלום עכשיו".

אנוכי, יהודי לאומי אשר בורך בזיכרון מצוין, החלטתי להחרים את מסעדות מק'דונלדס

בישראל. וזאת, כפי שאירגוני השמאל מחרימים את תוצרת ההתנחלויות, ומבאישים

את שמן בחו"ל. אני מחרים ואיני קונה את ספריהם של הסופרים השמאלנים , לדוגמא:

עמוס עוז, דוד גרוסמן וא.ב. יהושוע.

שחקני תיאטרון רבים סירבו להופיע באריאל,

גם אנוכי נמנע מלבקר ב"הבימה" ובתיאטרון הקאמרי.

אני בודק היטב גם לפני שאני צופה בסרט ישראלי. כי מרבית הקולנוענים הישראלים שמאלנים,חובבי

פלשתין.

בעל הרשת "לחם ארז",ארז קומרובסקי , אוהב מאוד את בני דודינו הישמעלים, כף רגלי לא תדרוך

בסניפים אלה לעולם.

מר ורשביאק שהיה מנכ"ל תנובה בעבר כינה את ההתנחלויות "סרטן " , מאז אני בודק היטב

בסופרמרקט, ואם יש מוצרי חלב שאינם מתוצרת "תנובה " אעדיף לקנות מן המתחרים.

אני מחרים גם את העיתון "הארץ" שהינו שופר השמאל הקיצוני ושונאי ישראל.

וכמו שנאמר בצרפתית: "במלחמה כמו במלחמה".

A la Guerre Comme La Guerre ....

..ד"ר בני הרטמן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-06-2013, 04:23
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי benihartmann שמתחילה ב "קריאה לחרם על "מקדונלדס " ואויבי המחנה הלאומי"

שכחת את רוב חברות הבגדים הישראליות הגדולות בישראל שהן נגד הבניה בגדה ובתמורה מרשים להם למכור את הבגדים שלהן בירדן, מצרים ומדירות אחרות של ערבים תחת מותג אחר, ולהכין מוצרים בירדן בזול שהם משלמים שכר רעב לאותם ערבים שעובדים אותם באותם מפעלים.

ערוץ 10 וערוץ 2, הערוץ הראשון שעושים תחרות מי יותר ערבי מכולם.

ידיעות, מעריב והארץ

מל"ג

בית המשפט העליון, הועדה לבחירה של שופטים.

בכירים במשרד החוץ שהם שייכים לשמאל הקיצוני ולכן לא משנה מי יהיה שכר החוץ עד שהם יעופו הביתה.

בר ראפלי שהיא ידועה כ"אוהבת ישראל" שהתחמקה משירות צבאי, תמכה בערבים ולא בנו בזמן מבצע צבאי והרשימה של הגברת ארוכה מה היא עשתה.

בית הנשיא

מפלגות בכנסת ישראל כמו מפלגת העבודה עם גברת שפיר שחושבת שהתקווה זה שיר גזעני, יש עתיד עם שרת בריאות שמחייבת אנשים לצעוד למען מטרה שהם לא מאמינים בה, מרצ, המפלגות של הגיס החמישי, קדימה, התנועה (אותם אנשים שקבלו מימון מניפ וכולן מקבלים מימון כזה או אחר או נותנות מימון לשמאל הקיצוני.

במילים אחרות אם תחרים כל מי שהשמאל הקיצוני שולט בו, לא תשאר לך מדינה עד יתקנו את אותם גופים וחברות.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 01-07-2013, 01:06
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי benihartmann שמתחילה ב "קריאה לחרם על "מקדונלדס " ואויבי המחנה הלאומי"

מה אגיד לך.... ראשית, מקדונלדס כבר עשרות בשנים פועלת עם פוליטיקה פרו- ערבית. לא מדובר באיזו אנטישמיות גרידא אלא בחישוב כלכלי פשוט. אם תיקח את כל היהודים וכל תומכי ישראל שאינם יהודים אשר יחרימו את הרשת בשל הסיפור הזה (ולפני כן בשל כניעתה לחרם הערבי) לא תקבל את חצי מיליארד הלקוחות הפוטנציאלים בארצות ערב, אפריקה ואירופה המוסלמית.
תנוח דעתך - מקדונלדס, בגדול, איננה רשת אנטישמית או אנטיישראלית. היא רשת עסקית ששמה את הרווח לפני הכל. יש לה זכות לעשות זאת. אם אתה רוצה לכפות עליה לעשות החלטה שהיא, בראייה בלתי פוליטית, החלטה עסקית גרועה, מגיע לך שהרשת תגיד לך "קפוץ לי".

לגבי החרמה של הרשת בשל העניין הזה - הפוליטיקה הפרו-ערבית של מקדונלדס איננה הפשע החמור ביותר של הרשת. מי שהיה מוכן לאכול את הזבל שמקדונלדס מוכרת עד עתה, למרות הניצול המחפיר של ילדים, למרות הנזק לסביבה, למרות ההתעללות בבעלי חיים ולמרות העובדה שמדובר בזבל - קצת מנותק אם רק עכשיו הוא מתעורר.

אז בוקר טוב אליהו (או ד"ר הרטמן במקרה זה). אני את מקדונלדס מחרים כבר משנות התשעים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:30

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר