לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-06-2013, 19:34
  zoptaa zoptaa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.13
למה הבחורות בארץ כל כך קשות?!

אני בחור משכיל ונורמלי, אך למרבה הצער חולה במחלה נוראה: גובהי הוא 170 בלבד. עד גיל 26 בחורות נאות בכלל לא הסתכלו לכיוון שלי, אפילו כאלה 160 כולל עקבים. "אתה חמוד, אבל נמוך מדי בשבילי" היה הניפנוף הקבוע. ואז קיבלתי רילוקיישן להולנד. ידעתי שהנשים שם גבוהות וכבר חשבתי על הסבה מינית לגברים ואולי לכלבים מרוב ייאוש. נחחתי בסחיפול ואחרי כמה שעות כבר ישבתי בפאב אמסטרדמי נחמד. לפתע ראיתי מישהי נועצת מבטים לכיוון שלי. הבחורה הזו נראתה כמו קלאודיה שיפר בגיל 21, ולכן באופן טבעי הבטתי לאחור לראות על מי היא מסתכלת. לא היה אף אחד. לאט לאט הבנתי שהיא הסתכלה וחייכה אליי. כן אליי, זה שבחורות כוניפות בארץ לא ראו ממטר. אחרי שעה של פיטפוט יצאנו חבוקים כשאני עדיין לא מאמין שלצדי הולכת מישהי כל כך יפה, מעניינת וגבוהה ממני בחצי ראש. כבר החלפתי מספר בנות זוג, ואף אחת מהן לא עשתה עניין מכך שהייתה גבוהה ממני. גברי ישראל, מי שדפוק בארץ זה הבחורות עם החינוך הדבילי שלהן. אתם בסדר, פשוט יש לכם מזל רע עם הנשים הישראליות. תצאו קצת לחו"ל לקבל פרופורציה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-06-2013, 22:41
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zoptaa שמתחילה ב "למה הבחורות בארץ כל כך קשות?!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי zoptaa
אני בחור משכיל ונורמלי, אך למרבה הצער חולה במחלה נוראה: גובהי הוא 170 בלבד. עד גיל 26 בחורות נאות בכלל לא הסתכלו לכיוון שלי, אפילו כאלה 160 כולל עקבים. "אתה חמוד, אבל נמוך מדי בשבילי" היה הניפנוף הקבוע. ואז קיבלתי רילוקיישן להולנד. ידעתי שהנשים שם גבוהות וכבר חשבתי על הסבה מינית לגברים ואולי לכלבים מרוב ייאוש. נחחתי בסחיפול ואחרי כמה שעות כבר ישבתי בפאב אמסטרדמי נחמד. לפתע ראיתי מישהי נועצת מבטים לכיוון שלי. הבחורה הזו נראתה כמו קלאודיה שיפר בגיל 21, ולכן באופן טבעי הבטתי לאחור לראות על מי היא מסתכלת. לא היה אף אחד. לאט לאט הבנתי שהיא הסתכלה וחייכה אליי. כן אליי, זה שבחורות כוניפות בארץ לא ראו ממטר. אחרי שעה של פיטפוט יצאנו חבוקים כשאני עדיין לא מאמין שלצדי הולכת מישהי כל כך יפה, מעניינת וגבוהה ממני בחצי ראש. כבר החלפתי מספר בנות זוג, ואף אחת מהן לא עשתה עניין מכך שהייתה גבוהה ממני. גברי ישראל, מי שדפוק בארץ זה הבחורות עם החינוך הדבילי שלהן. אתם בסדר, פשוט יש לכם מזל רע עם הנשים הישראליות. תצאו קצת לחו"ל לקבל פרופורציה.

תבדוק אחי שלא נעלמו לך בבוקר 100 יורו מהארנק.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 03-07-2013, 16:23
צלמית המשתמש של KenMasters
  KenMasters KenMasters אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zoptaa שמתחילה ב "למה הבחורות בארץ כל כך קשות?!"

הצלחת לפספס בענק את כל העיקרון. נתחיל בדוגמא שבוודאי לא תנחם אותך:
יש לי חבר, נקרא לו א', 1.70, היום כבר נשוי אבל מהתיכון וכל שנות העשרים לא רק שזיין הרבה בחורות, ברמה שקשה לו לשחזר את כולן, היו לו גם חברות יפיפיות ואיכותיות, ממשפחות עשירות, שאחרים היו מזילים עליהן ריר. הוא ממש לא עשיר, פנים ממוצעות, בלי בגרות ובלי מקצוע. סטלן היפסטרי. אגב, מעולם לא שמעתי אותו מתייחס לגובה של עצמו. מעולם. אני מניח שזה אפילו לא התחלה של אישיו מבחינתו. פעם אחת שמעתי את אחת החברות שלו, יפיפיה איכותית, שהיתה יותר גבוהה ממנו, אומרת, לא בפניו, שזה הדבר היחיד שהיתה משנה בו. הוא לעומת זאת היה מעודד אותה לעזוב אותו מתי שבא לה, כי הוא בכלל לא מפחד מזה, והוא ימצא מישהי מעולה גם אחריה. וזה בדיוק כל הסיפור שלו. בחורות נמשכות לבטחון. הן יגידו את זה תמיד. רוב הגברים פשוט לא מבינים את המשמעות של המילה הזו, ולמה נשים מתכוונות כשהן אומרות את זה. בחורות בישראל הן לא קשות יותר, הן פוחדות יותר. לכן הן פחות נגישות, ונוטות להעמיד את הגברים במבחנים מוקדם מאוד. מי שמעמיד את הבחורות במקום, ולא נותן לסיטואציה בעייתית לשבור אותו, ומראה כמה שזה קטן עליו, כי יש לו ביטחון אמיתי במי שהוא, יזכה בהמון בחורות, כששאר הגברים יבכו ש"בחורות נמשכות למאניקים". והוא היה מאניק, בלי להתנצל. לפעמים יותר מדי, אבל תמיד מספיק כדי לפרוץ את הקליפה העבה. הוא גם ידע להראות חום ואהבה מהר מאוד, לפעמים גם 2 דק' מרגע ההיכרות. לפעמים מיד. מה שעוד הראה בטחון. אם הוא לא קיבל חזרה חום ואהבה זה לעולם לא הפך אותו לעוין כלפיהן, מה שעוד הראה בטחון, כי הוא נתן להן להבין שהוא לא ציפה לדבר בתמורה, פשוט היתה לו אהבה לתת. בהתחלה כשהוא אמר לי שבחורות נמשכות אליו בגלל האישיות שלו, בגלל ההתנהגות שלו לא הבנתי. ניסיתי לתרץ את זה בכל דבר אחר. לשמחתי האסימון הזה כבר נפל מזמן.

ובשורה התחתונה, יש לי בשבילך חדשות רעות וחדשות טובות:

החדשות הרעות הן שזה לא הגובה שלך שדופק אותך, זה האישיות שלך. פיספסת לגמרי את מקור הבעיה.

החדשות הטובות הן שזה לא הגובה שלך שדופק אותך, זה האישיות שלך. עם הגובה אין מה לעשות, עם האישיות יש הרבה.

ישן 13-07-2013, 09:05
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי KenMasters שמתחילה ב "הצלחת לפספס בענק את כל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KenMasters
הצלחת לפספס בענק את כל העיקרון. נתחיל בדוגמא שבוודאי לא תנחם אותך:
יש לי חבר, נקרא לו א', 1.70, היום כבר נשוי אבל מהתיכון וכל שנות העשרים לא רק שזיין הרבה בחורות, ברמה שקשה לו לשחזר את כולן, היו לו גם חברות יפיפיות ואיכותיות, ממשפחות עשירות, שאחרים היו מזילים עליהן ריר. הוא ממש לא עשיר, פנים ממוצעות, בלי בגרות ובלי מקצוע. סטלן היפסטרי. אגב, מעולם לא שמעתי אותו מתייחס לגובה של עצמו. מעולם. אני מניח שזה אפילו לא התחלה של אישיו מבחינתו. פעם אחת שמעתי את אחת החברות שלו, יפיפיה איכותית, שהיתה יותר גבוהה ממנו, אומרת, לא בפניו, שזה הדבר היחיד שהיתה משנה בו. הוא לעומת זאת היה מעודד אותה לעזוב אותו מתי שבא לה, כי הוא בכלל לא מפחד מזה, והוא ימצא מישהי מעולה גם אחריה. וזה בדיוק כל הסיפור שלו. בחורות נמשכות לבטחון. הן יגידו את זה תמיד. רוב הגברים פשוט לא מבינים את המשמעות של המילה הזו, ולמה נשים מתכוונות כשהן אומרות את זה. בחורות בישראל הן לא קשות יותר, הן פוחדות יותר. לכן הן פחות נגישות, ונוטות להעמיד את הגברים במבחנים מוקדם מאוד. מי שמעמיד את הבחורות במקום, ולא נותן לסיטואציה בעייתית לשבור אותו, ומראה כמה שזה קטן עליו, כי יש לו ביטחון אמיתי במי שהוא, יזכה בהמון בחורות, כששאר הגברים יבכו ש"בחורות נמשכות למאניקים". והוא היה מאניק, בלי להתנצל. לפעמים יותר מדי, אבל תמיד מספיק כדי לפרוץ את הקליפה העבה. הוא גם ידע להראות חום ואהבה מהר מאוד, לפעמים גם 2 דק' מרגע ההיכרות. לפעמים מיד. מה שעוד הראה בטחון. אם הוא לא קיבל חזרה חום ואהבה זה לעולם לא הפך אותו לעוין כלפיהן, מה שעוד הראה בטחון, כי הוא נתן להן להבין שהוא לא ציפה לדבר בתמורה, פשוט היתה לו אהבה לתת. בהתחלה כשהוא אמר לי שבחורות נמשכות אליו בגלל האישיות שלו, בגלל ההתנהגות שלו לא הבנתי. ניסיתי לתרץ את זה בכל דבר אחר. לשמחתי האסימון הזה כבר נפל מזמן.

ובשורה התחתונה, יש לי בשבילך חדשות רעות וחדשות טובות:

החדשות הרעות הן שזה לא הגובה שלך שדופק אותך, זה האישיות שלך. פיספסת לגמרי את מקור הבעיה.

החדשות הטובות הן שזה לא הגובה שלך שדופק אותך, זה האישיות שלך. עם הגובה אין מה לעשות, עם האישיות יש הרבה.

ומה בדיוק הנקודה שלך בכל הסיפור הזה?
מרושם אישי, אני מקבל תמונה שחבר שלך סתם אפס, שכנראה יתגרש איזה 2-3 בפעמים בחיים שלו, ובסוף יטוס לתאילנד בגיל 50 ויתחתן עם איזו זונה בת 20.

זה שבחורות (ורובן דיי מפגרות - מבלי לפגוע באף אחת) נמשכות למניאקים, זה דבר ידוע\ אותו הדבר גם בנוגע לגברים.

הגבר הממוצע תמיד יימשך לזאתי שהייתה קשה להשגה (ואני בכייף יכול להעיד על כך).

אבל אתה צריך לשים חוצץ בין המשמעות של להיות גבר מניאק (כמו חבר שלך), לבין להיות בחור עם ביטחון עצמי גבוה, או כריזמה סוחפת.

אין שום קשר בין הדברים.

אבל אני כן מסכים איתך, שנשים ללא ספק נמשכות לזה.

אך עם זאת, אני יכול גם להגיד לך שיש לי חבר שהוא ההפך מחבר שלך, הוא היה דיי חנון בביה"ס, ולדעתי הוא איבד את הבתולים שלו רק אחרי צבא, עשה תואר, עובד בחברת היי טק, והיום הוא מאורס לאחת הנשים היותר יפות ואיכותיות שיצא לי להכיר.

סה"כ הגלגל מסתובב.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 16-07-2013, 10:15
  משתמש זכר Vladin Vladin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.12
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "מחזק"

אני לא כל כך מסכים איתך. אני מניח שאתה לא מפגר/גס/ערס/יצור, ובכל זאת אתה טוען שהעסק היה בשבילך יותר משוחרר בחו"ל, אז הבעיה היא לא באופי של הגברים הישראלים. אין הסבר אחר, אלא אם כן רוב נשות ישראל סובלות מאוטיזם ברמה כזו או אחרת, וקשה להן לקלוט אם הגבר שפונה אליהן עונה על אחת מההגדרות שהצגת.

הבעיה היא שהאנשים בארץ שמרניים יחסית לעולם בכל הנוגע לקשרים זוגיים. נשים בארץ נוטות להיכנס לקשר בטוח שיהיה לטווח ארוך, והדרך שלהן להשיג את זה היא בהצבת מסננים כבדים (משום מה הן מניחות שגבר שיתאמץ מספיק הוא רציני יותר). אם יכנסו להרבה קשרים קצרי טווח, או רחמנא לצלן יהיה להן סטוץ, הן יתפסו בעיני החברה כשרמוטות ושרלילות. ומי מדביק להן את הכינויים האלה? בעיקר גברים מפגרים/גסים/ערסים/יצורים. כנראה שהם בסופו של דבר האשמים. היית בכיוון הנכון
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:46

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר