לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2013, 23:47
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בשם "העובדים" יחימוביץ' פוגעת בפגועי-הנפש

הרפורמה בשירותי בריאות הנפש באה לשפר את השירות הרפואי הממלכתי שמקבלים נפגעי-הנפש, אשר נכון להיום איננו מתפקד כראוי • אך כדי לשנות את החוק צריך לעבור את ועדות הכנסת, וכאשר אלו דואגות לאינטרסים זרים ("העובדים") על חשבונם של נפגעי הנפש, התהליך נתקע • כך, לאחר יותר מ-16 שנה ורק לאחר התערבות בג"ץ, תצא סוף-סוף הרפורמה לדרך.

יש צדק בטענת חברי הכנסת הסוציאליסטים שלנו: עתידם המקצועי של עובדי משרד הבריאות בהחלט אינו ידוע. הרפורמה תעביר את תקציבי המשרד אל הגופים המטפלים של קופות החולים, והם – שומו שמיים – עלולים להעסיק צוותים על-פי מדדים של מקצועיות ויעילות. משום-מה דאגתה של יחימוביץ' לעניים, לחלכאים ולשכבות החלשות מתמקדת שוב ושוב רק באלו מתוכם שזכו להימנות על חברי הקונצרן הפרולטרי של ההסתדרות. למסכנים האמיתיים, אלו שמתקיימים במציאות ולא בספרים העוסקים בסולידאריות, כנראה שהסוציאליזם עוד לא מצא מרפא.

http://mida.org.il/?p=13561

------------------------------------------------------

ושוב זכויות העובדים חשובות יותר מהזכויות של אלה שאמורים לקבל מהעובדים שירות. מי שבחונטה חשוב יותר ממי שצריך עזרה נפשית. גועל נפש

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-07-2013, 09:43
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
היא כנראה מעדיפה את הקיים על פני החמרה במצב..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "בשם "העובדים" יחימוביץ' פוגעת בפגועי-הנפש"

למשל שכל אלה יועשקו דרך חברות קבלן ואז יווצר מצב שנותני השירות יהפכו למבקשי אותו שירות.

הרי אי אפשר לחשוד באילן גילאון - אדם נכה, שאמנם פועל בעיוורון מדיני אך בעל זכויות חברתיות לרוב - שיש לו אינטרס אפל לפגוע בפגועי הנפש.

ישן 06-07-2013, 21:17
צלמית המשתמש של רועי AZ

אהה.. תראה איזה מס' יפה של מונה ההודעות שלי..
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אם תחזור על שקר גם מליון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
אם תחזור על שקר גם מליון פעמים זה לא יהפוך אותו לאמת. לא כל חברות הקבלן עושקות את העובדים שלהן, אפילו אם מדובר בחברות קבלן של מנקים/שומרים וכו'. וגם אם הגברת מעוניינת להגן על העובדים יש עוד דרכים לעשות את זה חוץ מאשר להפריע למהלך שישפר את המצב של האנשים שהם אולי הכי חלשים והכי מסכנים בחברה שלנו. הפופוליזם הזול של ייחימוביץ וחבר מרעיה פוגע בטיפול שאותו אמורים לקבל אלפי אנשים, אבל כנראה שבשם זכויות העובדים מותר לפגוע אפילו בחלשים ובמסכנים.

התעייפתי.. בחיי שהתעייפתי.

אנשים חלשים, יוצרת הכי הרבה השיטה שלך..

אז הס מלדבר על פופוליזם..אינני טוען שכולם עושקים. אבל הרוב המוחץ כן. אתה לא ב-א-מ-ת יודע מה זה להגיע לעבודה ובמקום לעבוד - אתה מחפש איפה הקבלן שאצלו אתה עובד, מצא פרצה כדי לדפוק אותך (אני יודע). ככה אי אפשר לעבוד. בטח לא כשמדובר בעבודה תובענית ושוחקת כמו זו שמוזכרת בכתבה - שכן העובד שם צריך לתת את כול כולו.

ישן 07-07-2013, 00:19

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אהה.. תראה איזה מס' יפה של מונה ההודעות שלי.."

הטענה שלך הייתה יכולה להיות נכונה רק אם מתעלמים מהעובדה שהוועדים והההסתדרות, שאתה כל כך סוגד להם, יצרו בכלל את הדבר הזה שנקרא עובדי הקבלן והאשמה במצב היא גם עליהם. מי שיצר את כל אלה שאתה טוען שנעשקים ע"י חברות הקבלן זה אלו שמאמינים ופועלים בשיטה שלך. זה ברור שמי שמחובר לעטינים כמוך יבחר להתעלם מהעובדה הזו, אבל כל השאר יודעים את האמת. ד"א, יש לך נתונים שיכולים לתמוך בטענה שלך שהרוב המוחץ של חברות הקבלן עושק את העובדים שלו? שים לב שעצם העובדה שאתה עבדת אצל חברת קבלן שאתה טוען שעשקה אותך לא מוכיח כלום.

ישן 07-07-2013, 00:30
צלמית המשתמש של רועי AZ

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "הטענה שלך הייתה יכולה להיות..."

ציטוט:
הטענה שלך הייתה יכולה להיות נכונה רק אם מתעלמים מהעובדה שהוועדים והההסתדרות, שאתה כל כך סוגד להם, יצרו בכלל את הדבר הזה שנקרא עובדי הקבלן והאשמה במצב היא גם עליהם. מי שיצר את כל אלה שאתה טוען שנעשקים ע"י חברות הקבלן זה אלו שמאמינים ופועלים בשיטה שלך.

ציטוט:
אם תחזור על שקר גם מליון פעמים זה לא יהפוך אותו לאמת.

זה ברור שמי שמחובר לעטינים כמוך יבחר להתעלם מהעובדה הזו, אבל כל השאר יודעים את האמת. ד"א, יש לך נתונים שיכולים לתמוך בטענה שלך שהרוב המוחץ של חברות הקבלן עושק את העובדים שלו? שים לב שעצם העובדה שאתה עבדת אצל חברת קבלן שאתה טוען שעשקה אותך לא מוכיח כלום.

לא אין לי נתונים.

אני יכול לספר לך, שבמקום שבו עבדתי היו שלוש חברות קבלן (עכשיו זו כבר הרביעית - ב 10 שנים, שהתחלפו בזו אחר זו. (אני עבדתי תחת שתיים מהן, ועל השלישית שהתמוטטה - שמעתי מחברים) - ואיך לומר בקצרה - מהפח אל הפחת. כשהשניה הגיעה היו כולם בטוחים שהנה מגיע השינוי המיוחל. בפועל עושק ועושק ולעג לעובדים.

ואני שואל - מה הסיכוי שזה יקרה? שאפילו אחת לא תהיה ראויה?

אבל היי, מה זה איכפת לך בעצם, קפיטליסט מדושן עונג שלא ידע שניה אחת של עושק בחיים שלו. אני מחובר לעטינים, והם גדולים ומלאים ואתה יכול לשמוע את רעש היניקה - הוא יותר חזק משאגת המנועים...

ישן 08-07-2013, 16:01

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "[QUOTE=rubber_duck]הטענה שלך..."

אין לך נתונים? ממש לא מפתיע. בדיוק כמו שזה לא מפתיע שהוועד ברש"ת לא עשה יותר מידי כדי לעזור לעובדי הקבלן האלה. איכות חברת הקבלן שעסק שוכר תלויה בכסף שאותו מוכן העסק להוציא, ברוב הפעמים מעט כסף = חברה מחורבנת, יותר כסף = חברה טובה יותר. אם כל חברות הקבלן שעבדו בנתב"ג היו גרועות האשם הוא בעיקר על ההנהלה, שרוצה לקבל חברה טובה במחיר של חברה גרועה, אבל גם על הוועד שלא דאג לזכויות כל העובדים במקום העבודה.

אני אישית מעדיף להיות קפיטלסיט שמצליח או נכשל בזכות עצמו מאשר "סוציאליסט" כמוך, שמרוויח את מה שהוא מרוויח בזכות הוועד האלים שהוא חבר בו ולא בזכות הכשרון והיכולות שלו.

ישן 08-07-2013, 21:47
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "בשם "העובדים" יחימוביץ' פוגעת בפגועי-הנפש"

ישן 08-07-2013, 22:31
צלמית המשתמש של רועי AZ

אולי אין.. מי אמר שאין מפעלים עושקים..?
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "ומה זה שונה מסתם לעבוד במפעל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
ומה זה שונה מסתם לעבוד במפעל שפשט רגל ולהיקלע לקשיים?

זו היום המנטליות, ודרך פעולה ומחשבה והמתווה הבסיסי של הרבה מעסיקים במדינת ישראל - וחברות קבלן בראש.

ישן 09-07-2013, 07:58
צלמית המשתמש של רועי AZ

לא למצב הכלכלי אין קשר..(וגם לא ההגדרה של המעסיק)
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "ואללה. אז למצב הכללכלי הלא..."

ציטוט:
ואללה. אז למצב הכללכלי הלא פשוט, למשל, אין קשר לנושא? זה רק אנשים שהחליטו לדפוק את העובדים ובשביל זה הקימו חברה ואז דירדרו אותה לפשיטת רגל? "אחלה" תאוריית קונספירציה המצאת פה

זה מה שקורה כשאיזה דרעק, עבד כי ימלוך גם עושק וגם מתנהל בלי בקרה ובלי מחשבה ושכל התכלית שלו זה להתעשר על חשבון משפחות קשות יום - וכמובן שאתה מנסה להצדיק את כל זה, בשם איזו שיטה מעוותת - כי אתה מדושן עונג ואף פעם לא היית במצבים האלה.

ישן 09-07-2013, 09:40

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "לא למצב הכלכלי אין קשר..(וגם לא ההגדרה של המעסיק)"

ושוב נשאלת השאלה איך אתה יודע שכל חברות הקבלן שפשטו רגל עשו את זה מהסיבה שהעלת בהודעה הקודמת שלך. אתה יודע מה? אני אקל עליך. בוא לא נדבר על כל חברות הקבלן אלא רק על חברות הקבלן שאתה דיברת עליהן, החברות שעבדו בנתב"ג. איך אתה יודע שכל החברות האלה הוקמו "שכל התכלית שלהן זה להתעשר על חשבון משפחות קשות יום?"

איפה ראית שהצדקתי עושק של עובדים? איך אתה יודע באיזה מצבים עמדתי או לא עמדתי? כמו שכבר אמרתי, עדיף להיות מדושן עונג כי הצלחת בזכות עצמך מאשר להיות מדושן עונג כי הוועד הצליח לסחוט בשבילך עוד קצת כסף תוך כדי התעללות בציבור - כמוך למשל.

ישן 09-07-2013, 10:28
צלמית המשתמש של רועי AZ

עם האוכל בא התיאבון ומתעשרים אז רוצים עוד וכאשר מתנהלים בצורה קלוקלת בסוף גם נופלים..
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "ושוב נשאלת השאלה איך אתה יודע..."

ציטוט:
ושוב נשאלת השאלה איך אתה יודע שכל חברות הקבלן שפשטו רגל עשו את זה מהסיבה שהעלת בהודעה הקודמת שלך. אתה יודע מה? אני אקל עליך. בוא לא נדבר על כל חברות הקבלן אלא רק על חברות הקבלן שאתה דיברת עליהן, החברות שעבדו בנתב"ג. איך אתה יודע שכל החברות האלה הוקמו "שכל התכלית שלהן זה להתעשר על חשבון משפחות קשות יום?"

החברות הללו הוקמו כדי שבעליהן יעשה כסף. חשוב שהכסף הזה יעשה כמה שיותר מהר - והמטרה מקדשת את האמצעים וכ-ל האמצעים כשרים - כולל לעשוק את אלה שעובדים תחתיו ושחלק לא מבוטל מהם, בקושי יודע לקרוא, לא כל שכן לדעת מה מגיע ומה לא..

איפה ראית שהצדקתי עושק של עובדים? איך אתה יודע באיזה מצבים עמדתי או לא עמדתי? כמו שכבר אמרתי, עדיף להיות מדושן עונג כי הצלחת בזכות עצמך מאשר להיות מדושן עונג כי הוועד הצליח לסחוט בשבילך עוד קצת כסף תוך כדי התעללות בציבור - כמוך למשל.

אני לא יודע מה אתה מצדיק ומה לא ומה עברת ומה לא - אבל אני יודע שאתה מדבר על הפרטה כאילו מדובר במילת/נוסחת קסם - כבר קיבלתי קילה בציפורניים, מרוב שאני חוזר וכותב על זה בכל פעם - במרבית המקרים מדובר בעוד בעל חברה שרואה את רווחיו לנגד עיניו ותו לא.. זה עוד אולי לא טוב כלפי עובדי ניקיון, אבל זה יהיה בלתי נסבל בעבור עובדי ברה"ן..

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 09-07-2013 בשעה 10:31.
ישן 10-07-2013, 07:40

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "עם האוכל בא התיאבון ומתעשרים אז רוצים עוד וכאשר מתנהלים בצורה קלוקלת בסוף גם נופלים.."

כתבתי בפורום כמה פעמים שאני לא חושב שהפרטה היא פתרון קסם ושברור לי שיש גם הפרטות שלא מצליחות, אני ממש לא מבין למה אתה מתעקש להכניס לי מילים לפה ולהחליט בשבילי מה אני חושב. במקרה הזה כדאי לתת סיכוי להפרטה כי הגוף הממשלתי שמטפל בנושא עכשיו עושה עבודה גרועה ביותר ולמעשה לא נותן את השרות שהוא אמור לתת לחולים. ההפרטה אולי תצליח ואולי לא, אבל זה בהחלט יותר טוב מהמצב הנוכחי בו השרות הממשלתי לא מצליח להעניק את הטיפול הדרוש בוודאות. אין ספק שמצב של אולי כן ואולי לא עדיף בהרבה על מצב של בטוח לא. אני באמת לא מצליח להבין למה בכל התגובות שלך אתה מתעלם מהחולים שצריכים עזרה נפשית ולא מקבלים אותה. למה אתה מוכן להתעלל באנשים האלה רק כי העובדים מפחדים שבמקום העבודה החדש שלהם הם גם אשכרה יצטרכו לעשות משהו תמורת הכסף? צריך להיות ממש אטום כדי להתעלם לגמרי מהסבל של החולים ולהתייחס רק לבעיות שאולי יהיו לעובדים.

ישן 10-07-2013, 09:53
צלמית המשתמש של רועי AZ

כי אתה לא מבין דבר אחד.. אצל עובדי הקבלן - אי הודאות
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "כתבתי בפורום כמה פעמים שאני..."

ציטוט:
אני באמת לא מצליח להבין למה בכל התגובות שלך אתה מתעלם מהחולים שצריכים עזרה נפשית ולא מקבלים אותה. למה אתה מוכן להתעלל באנשים האלה רק כי העובדים מפחדים שבמקום העבודה החדש שלהם הם גם אשכרה יצטרכו לעשות משהו תמורת הכסף? צריך להיות ממש אטום כדי להתעלם לגמרי מהסבל של החולים ולהתייחס רק לבעיות שאולי יהיו לעובדים.

זאת תחושת קבע. אתה לא יודע מה יילד יום, ומה מחר הקבלן יחליט שמתחשק לו לעשות ואיך להתנהג לעובדים. והיות והניסיון עם קבלנים הוא ארוך ומר, הפחד מהנושא הזה הוא מושרש.

עכשיו, עובד שבאמת נתון לחסדי המעסיק ולקפריזות שלו, לא יכול לתפקד (אפילו לא חלקית) - סליחה - הוא לא ר-ו-צ-ה לתפקד. עובד שלא מתפקד - פוגע במישרין בחולה. אני יכול לומר לך שאני מכיר מקרה באופן אישי, שאנשים לא תפקדו וזה פגע בביטחונם של אנשים אחרים במישרין.

בכל פעם שזה לא ילך - אתה יכול להחליף 20 קבלנים - אבל אתה רק תעמיק את חוסר הודאות ואת חוסר הרצון והיכולת לתפקד. ואנשים הם לא רובוטים.. הם ילכו למקומות אחרים, ואיתם הניסיון שלהם. ואז תביא מחליפים ברמה נמוכה יותר - ומי יסבול? אותם חולים שאני אטום למצבם.

ישן 10-07-2013, 13:10
צלמית המשתמש של רועי AZ

ולך רק נשאר להוכיח, שבני מיעוטים מפירים חוק פי שלושה ביחס לחלקם באוכלוסיה..
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "עכשיו רק נשאר לך להוכיח שכל..."

ציטוט:
עכשיו רק נשאר לך להוכיח שכל חברות הקבלן עושקות את העובדים שלהן והתאוריה שלך סגורה. חוץ מזה שהמצב של עובדי חברת הקבלן לא שונה מהמצב של כל עובד אחר בחברה פרטית (שבה אין קביעות) שלא יודע אם מחר החברה שלו תפשוט רגל, או אם בשנה הבאה יאריכו לו את החוזה או לא.

מכיר את זה? זוכר את הויכוחים על זה? אתה ואני היינו באותו צד של המתרס ולא נזקקנו להוכחות ולמספרים - כי אנחנו חיים ומכירים את האמת סביבנו - אבל גם לא הכללנו..

אינני מכליל גם כאן, אני לא יכול להכליל (בלי קשר לתקנון הפורום). אבל אני וגם גב' יחימוביץ' - שלמרות שאני לא מסמפט אותה (בלשון המעטה) - יודעים בדיוק מה זה חברות קבלן.

לסבר את אזנך, אם יהיה חלילה משבר כלכלי קשה מאוד, גם ברש"ת אין חסינות לאף אחד.

אבל אני לא מדבר על מצב כלכלי קשה, אני מדבר על התנהלות המעסיק כלפי העובד ביום יום (שלא לדבר כשהוא עצמו נקלע לקושי, בגלל התנהלות שמקורה בחזירות) - גם כשיש צמיחה ושגשוג במשק.

ישן 09-07-2013, 23:03
צלמית המשתמש של רועי AZ

כשחברת קבלן פושטות רגל, עפ"י רוב זה בעקבות התנהלות כלכלית ורשלנית של הבעלים
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "לא הבנתי, אתה מדבר על פושטי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
לא הבנתי, אתה מדבר על פושטי רגל (קורה כל הזמן) או על עושק וגניבה?

שזה סממן נוסף לחזירות, יחד עם העושק והגניבה של העובדים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:41

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר