לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-07-2013, 03:45
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב "[QUOTE=meac]כמה מקרים לא..."

אם לא היית כזה דו פרצופי, היית אומר ששוטר שיש נגדו משפט מעוקב בדרגה, ואם הוא נמצא זכאי הוא לא מקבל פיצוי על אותו זמן שהוא היה מעוקב בדרגה וכמה קל לעו"ד להחזיק שוטרים שנים עם משפט ולהפעיל עליהם לחץ להודות או למכור בעסקה עם התביעה את החברים שלהם, ואם הם נמצאים זכאים אין להם פיצוי בכלל.
אני מכיר 5 שוטרים שעו"ד כזה החזיק אותם קרוב ל 3 שנים בגלל מסומם שסיפר שקרים למח"ש, והוא רצה ש 4 מהם ימכרו את חבר שלהם, אבל אחרי 3 שנים כולם זוכו בסוף ולא קבלו פיצוי כספי או בדרגה ובסוף בגלל אותו עו"ד ואנשים כמוך הם עזבו את המשטרה בגלל שהם הבינו על מי שומרים ומה התמורה שלהם, ולכן תחזור לעולם שלך שאומר שהמשטרה תמיד אשמה, וכאשר שוטר לא ישמור עליך אתה תהיה אשם בלבד ולא תוכל להגיע למשטרה בתלונות.

הלוואי ולשוטרים שלנו היה יותר גיבוי מצד המדינה ואולי אז הביטחון הציבורי שלנו היה יותר טוב.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-07-2013, 16:31
  משתמש זכר שפני שפני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.09
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "למה אתה קורא "מעצר שווא"..."

ואיך תקרא לכל המקרים בהפגנות שבהם מפגינים חוטפים מכות משוטרים, נעצרים בברוטליות ואלימות ואח"כ גם מואשמים בתקיפת שוטרים?

ואם ההתנהגות של המשטרה בסדר מבחינתך, אז למה השוטרים כלכך חוששים מאנשים שבסה"כ מצלמים את המתרחש ומתחילים להשתולל? הרי מדובר במרחב ציבורי.

ואיך תקרא לשוטרים סמויים שמתפקדים כפרובוקטורים ואז נותנים "סיבות" לאלו הלא-סמויים להתחיל להשתולל על מפגינם,אוהדים\וכו'?
*מבלי משים גם אתה כתבת בנוגע לנושא האשכול שהסמוי עשה עבודה יותר מדי טובה - היינו, בלט בפרובוקיותו.

אם למשטרה גם היה עמוד שדרה היא לא היא משמשת בתור כלי פוליטי לדיכוי מחאות ולדיכוי זכות המחאה וזכות ההפגנה מצד אחד ומצד שני לא הייתה עושה איפא ואיפא בין בין סוגי אזרחים שונים (ולא חסרות דוגמאות).

נערך לאחרונה ע"י שפני בתאריך 05-07-2013 בשעה 16:35.
ישן 08-07-2013, 07:49
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot]הלוואי..."

חסינות? מאז ועדת אור משטרת ישראל מפחדת להפעיל כח...
אף אחד לא אומר שכל השוטרים הם טלית שכולה תכלת, ממש לא. אבל מכאן ועד "להכנס" בכל הגוף הזה, שנקרא משטרת ישראל, שסירסו אותו מכל כיוון אפשרי - כ"א, ציוד, משכורות (כן, קצין משטרה בדרגת פקד מרוויח שכר בסיס של פחות מ-6000 ש"ח) וחרב מח"ש וועדות החקירה התלויה מעל ראש השוטרים, זה לא הגון ולא הוגן.

מה לעשות, מעטים הסיפורים על שוטרים טובים שמגיעים לתקשורת (כמו אלה שאיבטחו אמא ושני ילדים קטנים שנתקעו לא רחוק מגוש עציון עד חילוצם), אז מה שאתה ניזון ממנו הוא רק הביקורת ורק התפוחים הרקובים, שאלה כן מקבלים פרסום. 99% מהשוטרים י-פ-ח-ד-ו להפעיל כח, כי תלונה משמעה עיכוב בקידום, עיכוב דרגה והשכר, שגם ככה עלוב, גם לא יעלה.

למה מפחדים ממצלמות? זה לא ברור לך מאליו? יש פשע מאורגן בארץ, כזה שמגיע לשוטרים הביתה. אם אתה מצולם כשוטר, הסיכונים שלך עולים...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 08-07-2013, 14:02

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "חסינות? מאז ועדת אור משטרת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Tallyco
חסינות? מאז ועדת אור משטרת ישראל מפחדת להפעיל כח...
ברור... - ראינו את זה בכל האשכולות האחרונים שהם ממש מפחדים להפעיל כוח.
לא רק שהם מפעילים כוח ויוצאים מזה נקיים, מי שאח"כ מואשם בתקיפה אלו המותקפים עצמם.

ציטוט:
שסירסו אותו מכל כיוון אפשרי - כ"א, ציוד, משכורות (כן, קצין משטרה בדרגת פקד מרוויח שכר בסיס של פחות מ-6000 ש"ח) וחרב מח"ש וועדות החקירה התלויה מעל ראש השוטרים, זה לא הגון ולא הוגן.
אני איתך לגמרי בעניין הזה - אבל מה הקשר בין זה לבין האלימות שחלקם מפעילים? זה שמאבטח בקניון מקבל חרא של שכר לא מתיר לו להכניס בוקס לנהג מפגר שצופר כמו משוגע רק בגלל שהוא חושב שהמאבטח איטי מדי.

ציטוט:
מה לעשות, מעטים הסיפורים על שוטרים טובים שמגיעים לתקשורת (כמו אלה שאיבטחו אמא ושני ילדים קטנים שנתקעו לא רחוק מגוש עציון עד חילוצם)
וכמה מקרים היו של סתם אזרחים טובים שלא מגיעים לתקשורת ושנעשו אפילו לא במסגרת עבודתם?

ציטוט:
למה מפחדים ממצלמות? זה לא ברור לך מאליו? יש פשע מאורגן בארץ, כזה שמגיע לשוטרים הביתה. אם אתה מצולם כשוטר, הסיכונים שלך עולים...
כאן איבדתי אותך לגמרי. ממתי מפגינים הוא פשע מאורגן? להזכירך הם מצלמים בגלוי הפגנה ואת השוטרים שבמקום להישאר מסביב בצד ולשמור על זכות ההפגנה מצטרפים לחינגה בעזרת סמויים עושי פרובוקציות.

ציטוט:
אז מה שאתה ניזון ממנו הוא רק הביקורת ורק התפוחים הרקובים, שאלה כן מקבלים פרסום.
אם היה איזה טיפול משטרתי בהם עוד הייתי יכול להסכים איתך, אבל לא רק שאין טיפול אלא יש גיבוי וכיסתו"ח וגם הגשת כתבי אישום נגד המותקפים.
ישן 03-07-2013, 20:17
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "הם מרביצים גם לשוטרים - כתב אישום: השוטר הרביץ לשוטר סמוי"

אל תשכחו שהשוטרים הם חתך ממצוע של האוכלוסיה בארץ.
כמו שיש ערסים אזרחים, יתכן שהצליחו להסתנן גם גורמים שליליים למשטרה.

למזלנו הרב. גורמים אלו "צפים" מהר מאד על פני השטח ומורחקים מהמשטרה.
הנושא הועבר לבדיקה במח"ש והוחלט להעמיד לדין את שוטר הסיור.

לגבי מערכת הגיוס של המשטרה. המייונים הם קפדניים ביותר, ולפעמים גם דרך המסננת הדקיקה הזאת מצליחים לחדור גורמים לא רצויים,(אחרת היו הרבה יותר שוטרים, הרבה יותר גרועים).
מה שיפה במערכת המשטרתית שברגע שמתגלה גורם כזה. הוא מיד מורחק (לא כמו במערכות אזרחייות שבהם במקרים רבים הגורמים השליליים נשארים ואפילו מקודמים).

אגב. לדעתי (מבלי להכיר את פרטי המקרה) אם השוטר הסמוי נעצר, כפי הנראה הוא "שיחק" יותר מדי טוב.

ישן 03-07-2013, 20:26
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "הי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שמולביץ אשר
כמו שיש ערסים אזרחים, יתכן שהצליחו להסתנן גם גורמים שליליים.

קודם כל, השוטרים הפלא חתך ממוצע של האוכלוסיה. ממש לא. הם הרבה מתחת לממוצע.
יש לזה סיבה פשוטה: מי שנמצא מספיק מעל לממוצע לא הולך להיות שוטר כמו שהוא לא הולך להיות פקח חניה, מנקה רחובות, שומר בחניון או מוכר לוטו בביתן של משרד הפיס...

שנית, אפילו אם השוטרים היו חתך ממוצע דל האוכלוסיה זה גרוע. אנטר לא רוצה שהשוטרים שלי יהיו ממוצעים כמו שאני לא רוצה שהרופאים שלי יהיו ממוצעים.
אני מוכן שנהגי האוטובוס שלי יהיו ממוצעים.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 03-07-2013, 23:23
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "[QUOTE=שמולביץ אשר]אל תשכחו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
קודם כל, השוטרים הפלא חתך ממוצע של האוכלוסיה. ממש לא. הם הרבה מתחת לממוצע.
יש לזה סיבה פשוטה: מי שנמצא מספיק מעל לממוצע לא הולך להיות שוטר כמו שהוא לא הולך להיות פקח חניה, מנקה רחובות, שומר בחניון או מוכר לוטו בביתן של משרד הפיס...

שנית, אפילו אם השוטרים היו חתך ממוצע דל האוכלוסיה זה גרוע. אנטר לא רוצה שהשוטרים שלי יהיו ממוצעים כמו שאני לא רוצה שהרופאים שלי יהיו ממוצעים.
אני מוכן שנהגי האוטובוס שלי יהיו ממוצעים.

אז תעלה להם את המשכורת.
תן להם ניידות (היום אחרי מלחמות משטרת ישראל קיבלה 52 ניידות-זה ממש בדיחה רק במחוז ת"א חסרות 22 ניידות).
ואם בתנאים האלה אתה מקבל משטרה שאחוז השוטרים מתנהגים "לא בהתאם" אז זה מעולה.

אולי אתה רוצה משטרה כזאת:
https://www.facebook.com/wallanews/app_201616063217364

או כזאת? תבחר.

לצפייה במקור באתר Facebook, לחצו כאן.

נערך לאחרונה ע"י שמולביץ אשר בתאריך 04-07-2013 בשעה 00:05.
ישן 04-07-2013, 00:34
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "הי"

ציטוט:
התפיסה שלך לא נכונה.
המשטרה לא מייצגת את הציבור.
זו בהחלט תפישה לא נכונה, או ליתר דיוק טענה עובדתית לא נכונה, אבל למה שלי?
ציטוט:

ציטוט:
לפעמים יש לי הרגשה שאנשים בכלל לא מבינים (או לא רוצים להבין) מה זה משטרה.
לפעמים יש לי הרגשה שזה גם המצב בקרב שוטרים.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 04-07-2013, 05:50
  משתמש זכר mt999 mt999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.06
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "[QUOTE=שמולביץ אשר]אל תשכחו..."

כן, אני זוכר אותך, לך תמיד היה משהו רע להגיד על כולם. אז אדוני אתה חושב שאתה יותר טוב מהבלשים, חוקרים, אנשי מודיעין ומחשבים לוחמי הימ״מ והגדעונים, ואפילו משוטרי הסיור? ראיתי אנשים שהתגייסו למשטרה מאידיאולוגיה, כי המשטרה זהו כח האמון על הבטחון, הבטחון האישי של כל אזרח ואזרח, והם רצו להיות חלק מהכח הזה.לפעמים יש תקלות, לפעמים שוטר שלוקה בשיקול הדעת, לפעמים הרוחות מתלהטות וזה חשב שמישהו עשה ככה ולכן הגיב ככה ומשם העיניינים התחממו ולפעמים, כן רק לפעמים, יש שוטר מסריח שאוהב את הכח שיש לו בידיים ולא ראוי להיות שוטר. אבל מי אתה (ועוד כמה אנשים פה) שתשפוט את כל המערכת הזאת על בסיס כמה כתבות באינטרנט?! סתם עוד פושטק עם מקלדת וזה ידוע שאנשים עם מקלדת אוהבים יותר לדבר מאשר לעשות, אז תשב לך שם, מאחורי הצג של המחשב עם החבילה בידיים, ותלכלך על גוף שאתה לא קור אליו , לא היית בו ולא מכיר אותו בכלל, וכשתחליט לעשות מעשה, כמו להתגייס למשטרה על מנת לשפר אותה, כי אני בטוח שאתה תהיה הבחור הכי איכותי במשטרת ישראל, אז בכיף תדבר פה על שוטרים מושחתים ונחותים.
ולא, אני לא שוטר.

נערך לאחרונה ע"י mt999 בתאריך 04-07-2013 בשעה 05:58.
ישן 03-07-2013, 22:05
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
תגיד - מידיעה שלך
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "הי"

גם הבלשים המכים קיבלו בירור/עונש במח"ש?
האם גם הם "ערסים שהצליחו להסתנן למשטרה" וכוולם שהרביצו באותו אירוע הם ערסים כנ"ל?

הרשה לי לפקפק - המקרה הזה (השני) עלה לכותרות רק משום שהייתה טעות בזיהוי. אילו לא הייתה טעות בזיהוי זה לא היה מגיע לעיתונות כי איזה עיתון היה מפרסם תלונות של חשוד בפלילים.

האם עבריין שבורח מהמשטרה שאותה הוא לא מזהה כמשטרה ראוי למכות סתם?
אני לתומי חשבתי שברגע שהחשוד אזוק אז זהו - לא נוגעים בו, החשוד יקבל את עונשו לפי החוק בבית המשפט. שוטר שמרים עליו יד לא במסגרת החוק צריך לשבת באותו צד של העבריין: אחורי הסורגים.

לדעתי זה לא ערסים ולא בטיח - זו תופעה שמגובה ע"י כל דרגות הפיקוד, כל עוד זה לא מגיע לתקשורת כמובן. ברגע שזה כן מגיע לתקשורת - אם אפשר לזייף משהו כדי להציל את השוטר בבחינת "לויאליות" שלא במקומה אז עושים זאת. אם לא אז "נוזפים" בו.

אם הייתי פסיכולוג הייתי אומר שהחיכוך המתמיד עם העבריינות גורם לשוטרים מסויימים להיות כמוהם. תופעה שצריך לטפל בה טיפול מתמשך אחרת האזרחים סובלים.

ישן 04-07-2013, 00:23

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "תגיד - מידיעה שלך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ck5760
...
האם עבריין שבורח מהמשטרה שאותה הוא לא מזהה כמשטרה ראוי למכות סתם?
אני לתומי חשבתי שברגע שהחשוד אזוק אז זהו - לא נוגעים בו, החשוד יקבל את עונשו לפי החוק בבית המשפט. שוטר שמרים עליו יד לא במסגרת החוק צריך לשבת באותו צד של העבריין: אחורי הסורגים.

לדעתי זה לא ערסים ולא בטיח - זו תופעה שמגובה ע"י כל דרגות הפיקוד, כל עוד זה לא מגיע לתקשורת כמובן. ברגע שזה כן מגיע לתקשורת - אם אפשר לזייף משהו כדי להציל את השוטר בבחינת "לויאליות" שלא במקומה אז עושים זאת. אם לא אז "נוזפים" בו.

אם הייתי פסיכולוג הייתי אומר שהחיכוך המתמיד עם העבריינות גורם לשוטרים מסויימים להיות כמוהם. תופעה שצריך לטפל בה טיפול מתמשך אחרת האזרחים סובלים.

אתה לא הייתה אף פעם בסיטואציה שאסיר אזוק גם בידים וגם ברגלים, חוטף ג'ננה.
אני הייתי וראיתי איך אסיר כזה מרסק חלון של ניידת עם הראש. או משתולל תוך פגיעה חמורה בשוטרים נמצאים איתו.

אף אחד לא מגבה ולא מנחה שוטרים להיות אלימים ללא צורך, אבל כאשר אזרח מחליט לעשות דין לעצמו ולהתנגד למעצר/עיכוב, אז יש "עליית מדרגה".

תמיד קל ונח לשמוע את הצד של העבריין/החשוד, אבל אסור לשכוח שלשוטר אסור להגיב באמצעי התקשורת, ואז שומעים רק צד אחד (הצד של האזרח שעבר על החוק).

לגבי "הניתוח הפסיכולוגי" שלך. אל תשכח שהשוטרים מתעסקים עם אנשים שלא נימנים עם ל"ו צדיקים, אבל שוטר מנוסה יודע להבדיל בין עברין מועד לבין אזרח "שהתחלק"

הבעיה היא שהאזרחים לא מבינים-בכלל מהיא "עבודת משטרה", תישב פעם בניידת סיור לילה שלם,תגיע לאירועים, תאזין לרשת הקשר המישטרתית, תתחיל לחשוב אחרת.

ישן 04-07-2013, 11:52
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "כמובן שאם אסיר אזוק משתולל יש להרגיע אותו"

אתה מתכוון גם אשכרה לסרס את המשטרה עם מספריים והכל או שאתה מתכוון להשאיר את זה בגדר הסירוס התיאורטי?
אגב, אתה תומך באותם סעיפים גם כשמדובר בעצירים בטחוניים?
כל אסיר בטחוני אי פעם יטען שאנסו אותו במעצר ויזוכה אוטומטית. כל עצור פלסטיני בערך ישוחרר כי "הופעלה נגדו אלימות במעצר" כי הרי אי אפשר לצלם הכל. מדרון חלקלק מאוד מה שאתה מציע פה.
בכלל השימוש במונח "אוטומטי" הוא מסוכן. אם הכל אוטומטי לא צריך בתי משפט, שופטים או חוקים.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 05-07-2013, 22:03

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי שפני שמתחילה ב "נו, אז תאר לעצמך איך זה פועל..."

אוי. כמה שאתה טועה.
לאזרח יש אפשרות לפנות למח"ש, לפיקוד התחנה הרלוונטית, ליועץ המשפטי ועוד.

ולשוטר.... ראשית הוא יושעה לתקופה לא קצרה (במקרה הטוב רק חצי משכורת) הקידום שלו יפגע-מידית.
יעשה לו משפט ע"י התקשורת ומול כל זה. אסור לו להגיב.

דבר נוסף: הוזכר הנושא של "גיבוי פנימי" ע"י המערכת.
גם פה יש לך טעות חמורה.
מחברות בבלוגים סגורים של שוטרים ומהכרות מעשית בשטח, אחת המערכות שהשוטר מרגיש שהוא פחות מגובה זאת משטרת ישראל.

אני מכיר (אישית) שוטרים שלצורך מימון עו"ד הם מכרו רכבים ואפילו דירות. ולא זכו, אפילו למילה טובה.
רק אחרי שזוכו ע"י בית המשפט, הם חזרו לעבודה סדירה אבל הקידום נפגע.

אתן לך רק דוגמא אחת (מני אלף).
איש בילוש שעבד איתי ביחד. היה מועמד לקורס קצינים (תבין, הקצאה לקורס קצינים היא ברמה תחנתית, מרחבית ומחוזית, כלומר פיספסת..... זהו. אתה בבעיה.

השוטר הוא איש מדהים, מקצועי, מעולם לא היה מעורב בכל אירוע "שלילי".

בזמן מעצר של סוחר סמים, העצור טען שהבלש היכה אותו. אני הייתי במשמרת באותו ערב, האמן לי אף אחד לא נגע בו.
למחרת העצור הגיע לבית המשפט כאשר פניו מנופחים וכחולים.
אז הוא טען בפני השופט כי הוא הוכה ע"י אותו בלש.
מיד הופסק הדיון והשופט הורה להעביר את העצור לטיפול רפואי ונגד הבלש הופעלו אמצעים משמעתיים חמורים כולל ביטול יציאה לקורס קצינים.

בהמשך התברר כי העצור ביקש מהחברים שלו "שינפחו אותו במכות" כדי שהוא יצא מהתיק של הסחר בסמים.

בנתיים הבלש ישב בבית שלושה חודשים, קיבל רק חצי משכורת ובוטלה יציאתו לקורס קצינים.

כאשר התבררה האמת. הוחזר הבלש לשירות, שכרו שולם (מס הכנסה חגג) וכמובן לקורס קצינים הוא כבר לא יצא.

חודש אחר מכן הבלש פרש מהשרות ולא חזר לשרת במשטרת ישראל.

אז מי הפסיד מכל המקרה? אזרחי מדינת ישראל שהפסידו שוטר ובלש מעולה (שלא לדבר על קצין מעולה).

וזה מקרה אמיתי, שאני הייתי נוכח בו.

אז אל תספרו לי סיפורים של "גיבוי פנימי" של המערכת.

ישן 05-07-2013, 23:29

בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "אוי. כמה שאתה טועה. לאזרח יש..."

*לגבי מס הכנסה, המס מחושב שנתית כך שמגיע לו החזר מס, עניין מעיק קצת אבל יחסית קצר (יצא לי לתאם כשעבדתי בשתי עבודות)

לצערי הרב מקרים כאלו קורים וזה מרתיח את הדם - אין מבחינתי הבדל ברמה האישית בין שוטר שנעשה לו עוול לבין אזרח שנעשה לו עוול (מעצר סתם\שווא\פתיחת תיק וכו' לאדם נורמטיבי זו חתיכת מכה).

שים לב על איזה מקרה מדובר: לא מדובר פה באזרח נורמטיבי אלא בעבריין שטפל על אותו שוטר - לאזרח מהשורה אין איזה "שרמן" בחיוג מקוצר בנייד, הוא לא בא במטרה לבצע פשע ולכן גם לא מכין "דרכי מילוט" כאלו. טיפול בפליליים מוכרים למשטרה צריך להיות שונה משל אזרח רגיל. כאן אמור להיכנס שיקול הדעת של השוטר.*
כי עובדה שבמקרה הזה, שהיה מעורב בו עבריין, התלבשו על השוטר ללא צדק ובמקרים אחרים של אזרחים נורמטיבים שכן ספגו אלימות ללא סיבה אף שוטר לא נתן את הדין.
יותר מזה, אתה יודע מה עשו לאביה של אחת המפגינות לירון חירות? לאבא שלה שבא לבקר אותה בבית משפט, אפילו לא לה.

*במקרה של השוטרים מנהריה אני 100% איתם - אני לא רק שהייתי משאיר אותם במשטרה, אלא גם הייתי נותן להם קידום.
ישן 03-07-2013, 23:29
צלמית המשתמש של hellllllo
  משתמשת נקבה hellllllo hellllllo אינו מחובר  
..........مديرة..........

חבר מתאריך: 01.02.07
בתגובה להודעה מספר 93 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "כלומר. השוטרים רצו לקיים את..."

האמת שלא ידעתי על החוק הזה, אבל בעל האולם רצה להעיף את הילדים שעתיים לפני מה שהוא סיכם
איתם -> ועל זה הם גם שילמו, אז הוא קרא לשוטרים.
גם אם ילד שיכור וקצת משתולל, קשה לי להצדיק את המכות שהכניסו לילדים שם, אגרוף לעין ומה לא..
ועל מה שהוא אמר לאחותי זה מילה שלה ושל כל הילדים שמסביב לעומת המילה של השוטרים.
אני מבינה שבתור שוטר אתה מרגיש צורך להגן עליהם ולהצדיק מה שהם עשו אבל ממה שאחותי סיפרה לי,
והיא לא איזו ערסית, היא בחורה בוגרת ושקולה, לא התנפלה עליהם בקללות, היא הייתה מזועזעת
מאוד ממה שהלך שם. גם לא הייתה לו שום סיבה הגיונית להגיד לה מה שהוא אמר.
איך לעזאזל שוטר מרשה לעצמו להגיד דבר כזה לילדה שביקשה ממנו להפסיק להרביץ לילדים?

נערך לאחרונה ע"י hellllllo בתאריך 03-07-2013 בשעה 23:32.
ישן 04-07-2013, 00:31

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 94 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "האמת שלא ידעתי על החוק הזה,..."

אני הייתי תובע את בעל האולם שניצל ילדים והחתים אותם על חוזה שהוא יכול לעמוד בו.

אני מתאר לעצמי את השתלשלות האירוע:
בעל האולם רצה להפסיק את המסיבה (בגלל החוק של שעות מנוחה או בגלל שלא רצה לשלם יותר משכורת למלצרים) ואז הוא ביקש מהם להפסיק את המסיבה.
הילדים התנגדו ואז התחילו הרוחות להתלהט ואז בעל האולם קרא למשטרה.
המשטרה נכנסה לתמונה כאשר הרוחות כבר לוהטות ואז הילדים היפנו את הזעם שלהם כלפי השוטרים.
תוסיפי לזה "פצצת הורמונים ואלכוהול" הרי יש לך מתקון לאירוע שמסתיים כמו שהסתיים.

לגבי הביטויים שנזרקו לאוויר (אני בטוח שגם הנערים לא טמנו את ידם בצלחת) לא היו צריכות להאמר. ועל זה ממש חבל.

ישן 04-07-2013, 11:46

אתה רואה מה הבעיה?
בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "אני הייתי תובע את בעל האולם..."

ציטוט:
אני הייתי תובע את בעל האולם שניצל ילדים והחתים אותם על חוזה שהוא יכול לעמוד בו.

אני מתאר לעצמי את השתלשלות האירוע:
בעל האולם רצה להפסיק את המסיבה (בגלל החוק של שעות מנוחה או בגלל שלא רצה לשלם יותר משכורת למלצרים) ואז הוא ביקש מהם להפסיק את המסיבה.
הילדים התנגדו ואז התחילו הרוחות להתלהט ואז בעל האולם קרא למשטרה.
המשטרה נכנסה לתמונה כאשר הרוחות כבר לוהטות ואז הילדים היפנו את הזעם שלהם כלפי השוטרים.
תוסיפי לזה "פצצת הורמונים ואלכוהול" הרי יש לך מתקון לאירוע שמסתיים כמו שהסתיים.

לגבי הביטויים שנזרקו לאוויר (אני בטוח שגם הנערים לא טמנו את ידם בצלחת) לא היו צריכות להאמר. ועל זה ממש חבל.

אתה אוטומטית לוקח את צד השוטרים.
אולי הייתה פה אלימות משטרתית שלא לצורך?
ואם הנערים זרקו כמה מילים האם זה מעלה או מוריד? האם שוטר מקצועי צריך להגיב למילים כאלה?
שוטר צריך לנטרל מי שנוהג באלימות ולחזור להיות רגוע - מה שקורה לא אחת הוא שהשוטרים יוזמים את האלימות ואז בתור הוכחה שוטרים אחרים אומרים איך יודעים שהנערים (כמשל) הפעילו אלימות?
משום שהשוטרים הפעילו אלימות, אתה רואה עכשיו הכל ברור...

ישן 04-07-2013, 13:27

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "אתה רואה מה הבעיה?"

אני חיב לקחת את הצד של השוטרים, כי להם אסור להגיב, לי לעומת זאת, מותר כי התפקיד שלי הוא "קצין הסברה".

לגבי שוטרים שיוזמים אלימות. אני לא מכחיש את המציאות, יש גם כאלה, אבל אלו "שוטרים טריים" שיכולים לחמוק מעונש פעם, פעמיים, אחר מכן הנושא צף ואז הם מורחקים מהמערכת.
מנסיון שלי, גם שוטרים מנוסים, משתדלים לא לעבוד עם שוטרים בעיתיים (לאף אחד לא בא "לטייל" במח"ש) ואז "המידע על שוטר כזה "זולג" לדרגי הפיקוד ומשם הדרך להשעייה היא קצרה מאד.

ישן 04-07-2013, 16:45

אולי במסגרת תפקידך אתה אולי חייב
בתגובה להודעה מספר 97 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "אני חיב לקחת את הצד של..."

ציטוט:
אני חיב לקחת את הצד של השוטרים, כי להם אסור להגיב, לי לעומת זאת, מותר כי התפקיד שלי הוא "קצין הסברה".

לגבי שוטרים שיוזמים אלימות. אני לא מכחיש את המציאות, יש גם כאלה, אבל אלו "שוטרים טריים" שיכולים לחמוק מעונש פעם, פעמיים, אחר מכן הנושא צף ואז הם מורחקים מהמערכת.
מנסיון שלי, גם שוטרים מנוסים, משתדלים לא לעבוד עם שוטרים בעיתיים (לאף אחד לא בא "לטייל" במח"ש) ואז "המידע על שוטר כזה "זולג" לדרגי הפיקוד ומשם הדרך להשעייה היא קצרה מאד.

מה שמעלה סימני שאלה גדולים לגבי אמינות המידע אגב... (אם אתה תמיד "חייב" לקחת את הצד של השוטרים ללא בדיקה מינימלית אז צריך להזהר מלייחס חשיבות כלשהי למידע במקרה בו יש קונפליקט בין שוטרים ואזרחים ואפילו שוטרים ופושעים אמיתיים!)

בלשים הם לא שוטרים מתחילים ובמקרה השני (שאליו לא השבת משום מה) כל הטיעון על "שוטרים טריים" קורס.
1. האזרח טען שרדפו אחריו בלי לציין שהם שוטרים.
2. כשתפסו אותו הכניסו לו מכות
3. כשאזקו אותו הוא נרגע קצת כי הבין שזה משטרה.
ומה יש למשטרה לומר על כל הסיפור?
המשטרה לא מכחישה כלום אלא רוצה לקנוס את הבנאדם על אי ציות לתמרור בשעה שחשב שמישהו מנסה להרוג אותו!

ישן 04-07-2013, 17:15

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "אולי במסגרת תפקידך אתה אולי חייב"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ck5760
מה שמעלה סימני שאלה גדולים לגבי אמינות המידע אגב... (אם אתה תמיד "חייב" לקחת את הצד של השוטרים ללא בדיקה מינימלית אז צריך להזהר מלייחס חשיבות כלשהי למידע במקרה בו יש קונפליקט בין שוטרים ואזרחים ואפילו שוטרים ופושעים אמיתיים!)

בלשים הם לא שוטרים מתחילים ובמקרה השני (שאליו לא השבת משום מה) כל הטיעון על "שוטרים טריים" קורס.
1. האזרח טען שרדפו אחריו בלי לציין שהם שוטרים.
2. כשתפסו אותו הכניסו לו מכות
3. כשאזקו אותו הוא נרגע קצת כי הבין שזה משטרה.
ומה יש למשטרה לומר על כל הסיפור?
המשטרה לא מכחישה כלום אלא רוצה לקנוס את הבנאדם על אי ציות לתמרור בשעה שחשב שמישהו מנסה להרוג אותו!

ראשית. אני לא צריך את האישור שלך לאמינות המידע שלי. המידע שאני מעביר הוא אמין ונמסר לאחר בדיקה.

לגבי המקרה שציינת "1. האזרח טוען שרדפו אחריו בלי לציין שהם שוטרים" נו..... טוב. אז הוא אמר...זאת ההוכחה שהוא אומר אמת?
2. "כשתפסו אותו הכניסו לו מכות" ברור, הוא מתנגד למעצר ואתה רוצה שהשוטרים יפזרו פירורים (כמו בהנזל וגרטל) כדי שיכנס לניידת.
3. "המשטרה לא מכחישה כלום אלא רוצה לקנוס..." המשטרה לא צריכה להסביר כלום. לא צריכה להתנצל. אם אזרח מרגיש שהוא נפגע בעקבות פעולה מישטרתית, שיפנה למח"ש.

ישן 04-07-2013, 18:37

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 100 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "האזרח טוען שמדובר היה בטעות..."

את המקרה ספציפי אני לא מכיר,
אבל מעבודה בתחום הבילוש ומודיעין (מעל 35 שנה) אני יודע שכאשר מתרחש אירוע כזה. הבלשים מוצאים - מיד -- כובעי בילוש, וזה אלף בית וגם מבוצע פיזית בשטח.

זה נעשה מתוך דאגה לבטחונם האישי וגם לצורך זיהוי.

כל זאת בעקבות מקרה שאירע בעבר (לא זוכר היכן) שבו נוצרה סיטואציה שבה נראו אנשים עם מדי צה"ל רצים ואחריהם רצים אנשים בבגדים אזרחיים ויורים לעבר האנשים עם מדי צה"ל.
היתה התערבות אלימה של אזרחים, עד שהתברר כי האנשים במדי צה"ל היו מחבלים והאנשים שרדפו אחריהם היו בלשים.

ההנחיה הזאת נאכפת בקפידה ומוזכרת בכל תדריך.

ישן 04-07-2013, 19:05

במחילה מכבודך
בתגובה להודעה מספר 101 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "את המקרה ספציפי אני לא..."

אני מנסה להבין את הסתירה בין
ציטוט:
ראשית. אני לא צריך את האישור שלך לאמינות המידע שלי. המידע שאני מעביר הוא אמין ונמסר לאחר בדיקה

ובין
ציטוט:
את המקרה ספציפי אני לא מכיר

אני מבקש להדגיש - אני בטוח שאתה אדם טוב וערכי.

אבל זה לא אתה אלא תפקידך "לשמש פה לשוטרים שלא יכולים להתבטא".
אם זו איכות הבדיקה עליה אתה מדבר (זה שיש נוהל ואתה בטוח שהוא התבצע גם כאן) הרי שאתה (במסגרת תפקידך) ועיתונאי מתחיל או כל פרשן אחר פרו משטרתי אינם שונים מי יודע מה באמינות המידע משום שהוא מתבסס על הערכות, אתה רק מכוון את הערכות כדי שיוציאו את המשטרה טוב (ואם יורשה לי להעריך) גם במקרים בהם המשטרה מפקששת או יותר גרוע גם במקרים של שוטרים שסרחו.

במילים אחרות אתה עושה יחסי ציבור למשטרה.

עצם תפקידך מעיד כאלף עדים על הניעור העמוק שצריך לעבור המשטרה כארגון.
המשטרה צריכה להגדיר לתפקיד כמו שלך כללים מקצועיים:
אל תוציא שום הצהרה אלא אם כן אתה יודע בוודאות וספציפית לאירוע מידע מוצק.

תפקיד כמו שלך צריך להיות זהה לתפקיד של דובר צה"ל - לא מוציאים מידע אלא אם כן נבדק, אם לא נבדק אומרים שזה בבדיקה, בודקים ואז מגיבים אני לא מבין מדוע המשטרה צריכה להיות שונה מצה"ל בנושא זה.

ושוב זה לא אתה אלא מי שהגדיר לך את התפקיד: משטרת ישראל.

ישן 04-07-2013, 20:39

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 102 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "במחילה מכבודך"

אני רוצה להבהיר נקודה שאולי לא היתה מספיק ברורה.

משטרת ישראל פועלת לפי נהלים קשוחים, נהלים אלו נכתבו בדם, חד וחלק.

שוטר שלא יפעל לפי הנהלים הקבועים, ישלם על כך,
אני לא בת יענה ואיני טומן את ראשי בחול, אני יודע שיש שוטרים שלפעמים חורגים מנהלים, אותו שוטר/קצין יצטרך לתת הסברים קשים על המקרה.
משטרת ישראל אינה עוסקת "בטייוחים".
כל אירוע, ובודאי אירוע חריג עובר תיחקור רציני להפקת לקחים ואם יש צורך "מחדדים פינות".

לגבי אמצעי זיהוי לאנשי בילוש. במהלך עיסוקי במערך המודיעין במשטרה אני לא זוכר מקרה אחד שבו אנשי בילוש מקצועיים לא חבשו כובעי בילוש, למעט מקרים שבהם היה "צורך מבצעי" (והרשה לי לא לפרט) שבהם ההנחיה הייתה "חבישת כובעים צמוד מאד ליצירת המגע עם הגורם העברייני".

כולנו (השוטרים/הקצינים) קפופים לנהלים, כולנו מכירים את הנהלים ואני משוכנע שכמות המקרים שבהם נוהל זה לא נשמר, שואפת לאפס (או בכלל לא).

לפי תיאור המקרה (שהובא כאן) אין כל הצדקה לאי חבישת כובעי בילוש.
מתוך הכרת מקרים כאלה (במאות ובאלפים) אני משוכנע שגם במקרה זה הבלשים כן חבשו כובעי בילוש אולם "האזרח התמים" העדיף להתעלם מכך.

אם, למרות הכל, יתברר כי הבלשים לא פעלו לפי הנוהל, יהיה עליהם לתת הסברים מאד משכנעים לכך ואם ההסברים לא יהיו מספיק טובים, הם עלולים להמצא בבעיה.

לגבי "הכרת כל אירוע לפרטיו". אתה יודע כמה אירועים נרשמים בכל תחנה "בינונית" בממוצע ביום?

מאות (ארועי סיור/בילוש - ללא אירועי תנועה).

אפילו מפקד התחנה לא יכול להכיר את כל פרטי האירועים בתחנה שלו (והוא גם לא נדרש, מספיק שידע את עיקר האירוע - למעט אירוע חריג) לשם כך יש "ראשי משרדים" (ראש משרד סיור, קצין מודיעין, קצין חקירות ועוד) שהם יורדים לרזולוצייה כזאת.

נ.ב.
לגבי "יחסי ציבור" אני בהחלט רואה כבוד גדול לעשות יחסי ציבור לארגון גדול שאני מאד מאמין בו.

נערך לאחרונה ע"י שמולביץ אשר בתאריך 04-07-2013 בשעה 20:46.
ישן 04-07-2013, 12:11
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 93 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "כלומר. השוטרים רצו לקיים את..."

3. רעש באמצעות מכשירי קול[תיקון: התשי"ג](א) לא ישיר אדם, לא יצעק ולא יפעיל כלי נגינה, מקלט רדיו או טלוויזיה ולא יקים רעש באמצעות פטיפון, רמקול, מגביר קול או מכשירי קול כיוצא באלה בין השעות 14:00 ל-16:00 ובין השעות 23:00 ל-07:00 למחרת, באזור מגורים באחד מהמקומות האלה: (1) תחת כיפת השמים;(2) במקום שאינו תחת כיפת השמים, אולם אינו סגור מכל צדדיו כלפי חוץ, או שדלתותיו, חלונותיו או פתחיו האחרים אינם סגורים כולם;(3) בבניין שיש בו יחידת מגורים (להלן - בנין מגורים).

בדר"כ אולמות ממוקמים הרחק מאיזורי מגורים. באותו אולם לילה קודם יתכן והייתה חתונה שנמשכה עד 02:00, אז מה? לגרש את החתן והכלה?

ישן 04-07-2013, 13:31

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 106 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "3. רעש באמצעות מכשירי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MiRi_GrEEn
3. רעש באמצעות מכשירי קול[תיקון: התשי"ג](א) לא ישיר אדם, לא יצעק ולא יפעיל כלי נגינה, מקלט רדיו או טלוויזיה ולא יקים רעש באמצעות פטיפון, רמקול, מגביר קול או מכשירי קול כיוצא באלה בין השעות 14:00 ל-16:00 ובין השעות 23:00 ל-07:00 למחרת, באזור מגורים באחד מהמקומות האלה: (1) תחת כיפת השמים;(2) במקום שאינו תחת כיפת השמים, אולם אינו סגור מכל צדדיו כלפי חוץ, או שדלתותיו, חלונותיו או פתחיו האחרים אינם סגורים כולם;(3) בבניין שיש בו יחידת מגורים (להלן - בנין מגורים).

בדר"כ אולמות ממוקמים הרחק מאיזורי מגורים. באותו אולם לילה קודם יתכן והייתה חתונה שנמשכה עד 02:00, אז מה? לגרש את החתן והכלה?

לא לגרש. אבל ה-D J נדרש להנמיך את העוצמה.
כמו כן בעל אולם אירועים נדרש, בתנאי הרשיון עסק, להתקין אמצעים למניעת "זליגת רעש" החוצה.
בכל מקרה שבו יש קריאה לאירוע של הקמת רעש (או בלשון החוק-הפרעת מנוחה) מגיעה ניידת משטרה למקום ודואגת להפסקת הרעש.
הצרה שלפעמים חלק מהמבלים/אורחים באירוע "לא אוהבים" את החלטת המשטרה ואז "קצת אלכוהול" וקיבלנו "עלית מדרגה".

נערך לאחרונה ע"י שמולביץ אשר בתאריך 04-07-2013 בשעה 13:38.
ישן 06-07-2013, 16:50
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
אשר, אינני מדבר על אתרי בניה וכו.... אני בדרך! כלל עם זה יש פחות בעייה....
בתגובה להודעה מספר 111 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "מספיק התרשמות של השוטר המגיע..."

אני מדבר על אותם אירועים שנגרמים עקב שכן שמחליט לערוך בדירתו עו על גגו מסיבה שמתחילה בשעה 21:00 ועד שעות הקטנות של הלילה (או הבוקר)....
יום שישי... ערב... סוף סוף קצת שקט וערב אד בבית מול הטלויזיה... ואז זה מתחיל...... בהתחלה בצעקות ואחר כך גם המוזיקה בקולי קולות....
מה יעשה האזרח שסובל מהמטרד?... יתקשר למשטרה...
במשטרה יגלו לו שבכלל עד השעה 23:00 או 24:00 ( תלוי ביום), לשכן המטריד מותר להרעיש.... במילים אחרות, חייך שלך הם הפקר!
את חוסר האונים הזה לא קל לאכול בשישי בערב....
אם תתקשר ב 24:00, יגידו לך שישלחו ניידת... אולם מי כמוך יודע שאירוע שכזה הוא האחרון בסדר העדיפויות ....
במקרה הטוב תגיע ניידת כשעה אחרי הווה אומר בסביבות 01:00.... במקרה הטוב....
השוטרים (שברוב המקרים אירועים שכאלה באים להם לא ממש בכיף) יעלו, יבקשו להנמיך את הווליום וילכו....
כאן נכנס מיודעינו מרפי על חוקיו לתמונה כדלקמן:
1. דקה לפני שהגיע הניידת במקרה הונמכה המוזיקה...הניידת עזבה ומשלב זה כשתתקשר למוקד תזכה ליחס של נודניק.....
2. דקה לאחר עזיבת הניידת הווליום שוה יוגבר ואם תתקשר למוקד....

סיוט!

מה שכן אני מבטיח לך... אם תעלה אל השכן ותתפתח שם קטטה בינך לבינו וחבריו ועם קצת מזל גם דקירות..... ניידת תגיע תוך שתי דקות! (וסביר שאתה גם תואשם או תאושפז).......

חבר טוב שלי אמר פעם... לפעמים המשטרה לא תגיע לפרובוקציה אלא לריאקציה״.....

ישן 06-07-2013, 18:01

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 112 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "אשר, אינני מדבר על אתרי בניה וכו.... אני בדרך! כלל עם זה יש פחות בעייה...."

לבני. אכן אתה צודק במאת האחוזים.
בנקודה הזאת שבה הרעש מתקיים "לפני שאת האפס" יש בעיה. בדרך כלל גם לא תישלח ניידת (יסונן ע"י המשל"ט). זאת המציאות, היא לא טובה ולא נכונה, אבל "בתוך עמי אני יושב" ואני יודע מה תהיה התשובה לאירוע כזה (למשלחת) "תגידי למתלונן שיתקשר שוב אחרי 23:00/24:00".
במסגרת הכ"א המצומם יתכן שישלחו אפילו מתנדבים - רק כדי לוודא שלא מדובר במשהו חריג (לפני "שעת האפס") וגם זה תוך הנחיה "אפילו אל תעצרו, רק תבצעו "חליפה" כדי למנוע מצב שמתנדבים "יוזמים" טיפול בבעיה בין שכנים.
לעומת זאת אם המתלונן יודיע כי מתבצעות "עבודות שיפוץ" בדירה מעליו, כן תגיע ניידת וכן יופסקו העבודות.
הבעיה מתחדדת כאשר מדובר במסיבה בדירה והרעש הוא "סביר" לאוזני השוטר וקיצוני לאוזני המתלונן.

כל נושא "הפרעת מנוחה" הוא די נתון לאינטרפטציות של אנשי השטח.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:38

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר