לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-07-2013, 07:56
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
המלצה מחכה להתקוממות פלסטינית

ציטוט:
במקור נכתב על ידי גדעון לוי
יום אחד יקום העם הפלסטיני על כובשו; הלוואי שהיום הזה יגיע מהר. נכון שהתסריט הזה נראה עכשיו לא מציאותי – הפלסטינים עדיין מדממים מהאינתיפאדה השנייה, שהמיטה עליהם (ועל הישראלים) רק אסונות. הם מפולגים ושסועים, נעדרי הנהגה אמיתית וחסרי רוח מאבק, וגם העולם כבר עייף ממצוקתם. הכיבוש הישראלי שעומד מולם חזק ומבוסס מתמיד, ההתנחלויות מתרבות והצבא שולט ללא מצרים, ומולם שתיקת ממשלות תבל ואדישותן.

אבל מנגד, אי אפשר להעלות על הדעת שהתסריט הזה לא יתממש. מדרום נאבק העם המצרי על אופי משטרו, בדרך מעוררת התפעלות; מצפון עושה זאת העם הסורי, בדרך אכזרית בהרבה – ורק העם הפלסטיני ימשיך להרכין ראשו לעד,...

************************************************** ************************************

בפרק הזמן של 3300 קיום העם היהודי - שזורים בחייו אישים רבים רבים, ענקים - אנשי רוח, כלכלה מצביאים, מנהיגים ואנשי דת. מיליוני מילים נכתבו תשבחות הופרחו ורבים הם אלה שהשאירו מורשת אחריהם והתביעו חותמם.

בפרק הזמן הזה, רבו גם הבוגדים מעם זה. אנשים שמכרו את נשמתם ואת אחיהם - וששיתפו פעולה פסיבית ואקטיבית עם הגרועים שבאויבי העם הזה בשפיכת דם יהודי ובהלשנות - בלי שהות מחשבה וכהרף עין.

ניכר שבדורות האחרונים התופעה רחבה, רחבה מדי והמשנאים מאפילים על אלה שציינתי לטובה למעלה. כאילו מכפרים בשנאתם על כל הצלחות העם היהודי ושעל אף שבכל דור ודור עמדו עליו לכלותו - קם על רגליו.

ניכר שהם משלבים ידיים עם אויבינו, תוך כדי ניסיון אחרון לתת מכה ניצחת לשאיפות התקומה של העם היהודי.

אם הם לא יעצרו - צר לי לבשר לכם. סופנו שדרכם תצלח. לא שאני שואף לכך או מייחל לכך, אך כורח מן המצב שתהיה מלחמת אחים. זו היתה אחת הנבורות של פרופ' ישעיהו ליבוביץ ולא נותר לי אלא להצטרף אל דעתו..

סופנו שתהיה שפיכות דמים פנימית. והם שיביאו את האסון הזה לעם היהודי כמו לכל אורך שנות קיומו של העם היהודי...

רר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-07-2013, 09:24
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
יבוא יום והערבים יבינו שגדעון לוי ועוד כמוהו רימו אותם והוליכו אותם שולל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "מחכה להתקוממות פלסטינית"

מאז הסכמי אוסלו נהרגו עשרות אלפי ערבים מתוכם כאלף שהתאבדו.

והמצב שלהם לא רק שלא השתפר אלא נהיה עוד יותר גרוע. וההתנתקות עשתה להם משבר נוסף. הכול למען השגעונות של גדעון לוי ועוד כמוהו.

ואותו דבר גם בסוריה ומצרים, למרות התשבחות של גדעון לוי, יש שם מאות אלפי הרוגים ושום דבר טוב לא צמח מזה. בדיוק כמו שהיה עם המהפכה הקומוניסטית ברוסיה ששום דבר טוב לא צמח מזה. וגם אז היו מטורפים כמו גדעון לוי ששבחו את זה ודחפו לזה.

ואז כשהם יבינו את גודל טעותם, גדעון לוי ושכמותו יעמדו על הברכיים ויתחנננו לפניהם: תרחמו עלי, גם אני הייתי טיפש מאוד. איזושהי רוח שטותית ביותר דחפה אותי לכוון אווילי. השאלה היא האם יקבלו את בקשת הסולחה שלו. מה שכן אפשר לעשות זה שכל שאר היהודים יתנערו כבר מעכשיו מגדעון לוי ושכמותו ולא יקבלו אחריות על מעשיו הטפשיות.

לעם הערבי יש לא רק ארץ אחת גדולה - ערב הסעודי, חצי האי ערב, אלא עשרות ארצות ומדינות. אם רק היו מפסיקים את המלחמות היו יכולים לשגשג. יש הרבה ערבים שנוהגים בתבונה והגיעו לידי המסקנה הפשוטה שעם היהודים הכי טוב - להיות איתם ביחסים טובים, ואז זה טוב גם עבורם. לקנאות ולשנוא, לרצוח ולחמוד את ארצם היחידה הקטנטנה של עם ישראל שהיה בגלות כה קשה זה לא רק אווילי, זה גם טפשי ולא טוב גם עבורם. ואכן הערבים האלו הצליחו מעל ומעבר והשתדרגו מעל היתר.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 04-07-2013 בשעה 09:32.
ישן 04-07-2013, 15:00
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מספיק עם התירוץ הזה "דפוקים בראש".. הם יותר "מסודרים" ממני וממך..
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "האיש הזה דפוק בראש,"

הם מוכווני מטרה כמו מתאבד שיעי. אין להם בדל עכבות והם אינם משקיעים שמץ של מחשבה לאן דבריהם עלולים להוביל - אלא רק איך הם יצטיירו כנאורים.

המשלמים הישירים על כך הם אתה אני ושאר השפויים במדינתינו!!

ישן 05-07-2013, 11:00
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
מחכה להתקוממות פלסטינית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "מחכה להתקוממות פלסטינית"

תתפלאו אבל אפילו אני מזועזע מקריאה להתקוממותו של העם הפלסטינאי.

מחאה ללא אלימות - כן. דרישה לקבל את הזכויות המגיעות להם על פי כל דין - כן.

אסור להשאיר את הנושא מדמם ופתוח - חייבים לקבל החלטה וקיימות שתיים הבאות בחשבון: האחת, שאינה לרוחי, אבל הרע במיעוטו, סיפוח כל השטחים הכבושים (יש החושבים שגם את רצועת עזה) למדינת ישראל ולהפוך את הפלסטינאים לאזרחים שווי זכויות במדינת ישראל;
השניה, המועדפת, אפילו בהצהרותיו של ראש ממשלתנו היא קבוע גבולותיה הסופיים של מדינת ישראל - כאלו שיבטיחו את בטחונה ואת יציבותה ומתן אפשרות לפלסטינאים להקים מדינה בשטח הנותר.
קיימת אופציה טובה ממנה - היא החזרת השטחים שנכבשו מירדן (בנכוי ההתנחלויות בהן מרורכזים מרבית המתנחלים) לירדן. כפוף להסכמתם וקשה לדעת מה ילד יום.
כל התרוצים שאין פרטנר אינם מחזיקים מים מי שרוצה אפילו מטאטא יורה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר