לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-07-2013, 08:46
  Alon_hov Alon_hov אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.02.07
חיבור פלאפון למחשב

שלום לכולם,
יש ברשותי פלאפון סמסונג מיני S2, ומחשב עם מערכת הפעלה XP.

כאשר אני מחבר את הפלאפון למחשב, אני רואה את התיקייה E. - אך כל פעם שאני מנסה להכנס הוא כותב - אנא הכנס דיסק לכונן E.

שמתי לב שUSB TETHERING כבוי, אך כשאני מסמן אותו ב V, כונן E נעלם מהמחשב שלי.
כשאני מסיר את ה V, כונן E חוזר להופיע ב"מחשב שלי".

הסרתיאת ההתקנה של הדרייבר, והתקנתי שוב - אבל הבעיה חוזרת.

כמו כן, יש גם כונן מיניSD שגם אמור להופיע - אבל הוא לא. (כמו שקרה במכשיר פלאפון האנדרואיד הקודם שלי, כך שיש גישה לשני הכוננים, הפנימי של הפלאפון, וזה עם הכרטיס)

לפי מה שראיתי, הגרסא של הפאלפון מעודכנת לגרסא הכי חדשה.
ואם אני לא טועה הגרסא של הוינדוס שלי כן עדכנית SP3

תודה לכל העונים.

אלון
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-07-2013, 08:53
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Alon_hov שמתחילה ב "חיבור פלאפון למחשב"

USB Tethering זה שיתוף אינטרנט, זה בכלל לא קשור.

אתה צריך כעקרון לנתק את ה USB, להיכנס ל Settings, ואז ל More Settings, ואז ל USB Utilities, ואז ללחוץ על הכפתור Connect storage to PC, ורק אז, כשהוא אומר לך, לחבר, ואז יופיע אייקון של אנדרואיד שמהיד שלו יוצא תקע USB, ואז אתה לוחץ על כפתור Turn on USB storage (הרובוט אנדרואיד יהפוך לכתום). אחרי זה - נסה לגשת לקבצים. כשאתה מסיים, לפני שאתה מנתק את הכבל, אתה צריך ללחוץ על הכפתור Turn off USB storage.

לצערך, ניתן לגשת כך רק אל כרטיס הזכרון באנדרואיד העדכני ביותר (וכולם כועסים על גוגל על זה, הם עושים את זה כדי שתשתמש יותר בשירותי הענן שלהם...) - אז הטריק (במידה ואתה רוצה להעתיק למכשיר עצמו) הוא להעתיק לשם, ואחרי זה להעביר את הקבצים מכרטיס הזיכרון לזיכרון הפנימי של המכשיר, אם אתה מעוניין.

בהצלחה

נ.ב. הצעדים שציינתי לעיל נלקחו מגלקסי S2 שמריץ אנדרואיד 4.1.2. אם הגירסא שלך שונה, ייתכן והמיקומים של התפריטים יהיו שונים, אך העקרון זהה (כך היה לי גם כשעוד הייתי עם אנדרואיד 2.3 המקורי...)

ישן 14-07-2013, 06:11

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי extrem שמתחילה ב "אני לא רוצה להיכנס לוויכוח האינסופי"

אם לא הבנת - זה בכלל לא קיים באייפון, זה לא יכול לעבוד יותר טוב - לא קיים זה פחות טוב מכן קיים.

גם בגלקסי לא צריכים להיות שום דבר. על כל אייפון נמכרים כמה לא-אייפונים, והיי, אנשים מצליחים להשתמש בהם. מי שקונה אייפון הוא בעיקר פרייאר. מי שעושה זאת מחוסר ידיעה, מילא. מי שקונה אייפון למרות שהודיעו לו מראש שהוא סתם מבזבז כסף ויוצא פרייאר... יש מילה לזה.

נ.ב. שכחתי בכלל לציין באייפון אתה בכלל חייב תוכנה מיוחדת כדי לעשות כל דבר שבכל זאת אפשר לעשות במכשיר הנכה הזה. תוכנה דפוקה, שאנשים מתקשים להתקין, ויוצרת בעיות. אז על מה לכל הרוחות אתה מדבר?! (http://www.fresh.co.il/vBulletin/se...=1&query=iTunes)

ישן 15-07-2013, 16:21
  extrem extrem אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.04
אני טרול שמעריך משהו טוב...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אתה פשוט טרול. אין טעם לבלבל..."

אולי אני נראה כמו כבשה בתוך עדר אבל אני מרוצה הגג!
אני מסכים שזאת תחלופה מצוינת במידה ולא היה אייפון אבל להסתובב עם כל הגודל הזה למה לי?
אני יקח איתי את האייפד לכל מקום עדיף, ורק שאלה קצרה למומחי האנדוראיוד למה אני לא יכול לעדכן
גלקסי S2 גרסא הוא אומר שלא קיים מעל 2 ואני יודע שאתם עובדים על 4
זה נראה לי מוזר שטלפון שיצא בזמן ה 4S כבר ננטש ואי אפשר לעדכן

ולגבי פראיירים שים לב כמה עולה עכשיו אייפון חמש וכמה עולה S4 המחיר שלו יורד כמו שהדלק שלנו עולה
לקנות אייפון זה כמו לקנות רכב עם ערך שוק, אנדרואיד אחרי שנה שווה הרבה פחות ממה שאייפון שווה
אחרי שנה אז נראה לי שזאת עיסקה הוגנת ולא יצאתי פראיר קניתי כבר ארבע וכל אחד שהלך לעולמו
נתתי מתנה לאחיין והוא היה מבסוט עד הגג לא נראה לי שהוא היה שמח לקבל אנדרואיד (כי אייפון זה מגניב חחח )

נערך לאחרונה ע"י extrem בתאריך 15-07-2013 בשעה 16:25.
ישן 15-07-2013, 17:03

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי extrem שמתחילה ב "אני טרול שמעריך משהו טוב..."

אם אתה טוען שמשהו שקיים באנדרואיד אך לא היה קיים מעולם, לא קיים היום, וגם לא יהיה קיים בעתיד, באייפון, הוא יותר טוב באייפון, אז משהו אצלך לא תקין ביכולת הסקת המסקנות, לדעתי. ואני עדין מאוד.

מסך גדול זה יתרון בשביל הרבה מאוד אנשים (יותר אנשים מאשר שבשבילם מסך קטן - קרי אייפון - זה "יתרון". שים לב שכשיצא אייפון עם מסך גדול יותר, פתאום כולם רצו לקנות אותו. כפי שיקרה כשיצא אייפון עם מסך 5" בעוד כמה שנים...).

לאנדרואידים יש גם גדול, וגם קטן. זה קונספט מגניב - כל אחד יכול לבחור מה שמתאים לו. לא one size fits all (שהרי אין באמת דבר כזה. הוכחה: כשיש אפשרות בחירה - אנשים קונים מכל הסוגים.)

אתה לא מבין? לא נורא. תמשיך לחיות עם מכשיר נחות שאותו תחליף כל שנה רק כדי להגיע לטכנולוגיה שהמתחרים החליפו כבר לפני שנתיים. בהצלחה.

בעריכה: קלטתי שפספסתי חצי משפט שלך (זה קורה לי שאני קורא שטויות, אני נוהג לרפרף) - אני מבין שמכשיר 4-5 אינצ' גדול לך מדי, ואיך מסתובבים עם כזה גודל. במקום זה - אתה מסתובב עם אייפד (כלומר, המוצר היחיד של אפל שמצאת עם מסך בגודל שאינו מיניאטורי) - מכשיר שמסכו גדול יותר מהגלקסי הכי גדול שם בחוץ - ואת זה אתה עושה למרות שאתה לא יכול להסתובב עם משהו "כזה גדול". הגיוני. טיפ שלי - לחזור לתיכון וללמוד שוב איך עובד העסק הזה של אי-שיוויונים.

נ.ב. הגלקסי 2 שלי עם אנדרואיד 4.1.2. עדכון מקורי של היצרן. אם אינך יכול לעדכן את המכשיר שלך, זה לא בגלל היצרן, ולא בגלל אנדרואיד, אלא בגלל שמי שמכר לך את המכשיר - חיבל לך בו, והחליף לו את התוכנה המקורית בתוכנה אחרת. תבוא בתלונות אל מי שמכר לך. לחלופין, אתה יכול פשוט להחליף את התוכנה מבחוץ. קונספט שאתה אמור להכיר, כי הרי באייפון אין שום דבר שאפשר לעשות בלי תוכנה חיצונית...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:14

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר