לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2013, 12:17
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
הנזק: 1,100 ש"ח.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לנשיא מורסי שכבר לא נשיא"

עשו לרכב בדיקה בעזרת מחשב והתוצאה הייתה שצריך להחליף סליל הצתה. אמרתי להם שאני חושש מזה ששוב אני יוציא כסף ובסוף התקלה תישאר אבל נתתי להם אור ירוק. איזו ברירה כבר יש לי? אני לא מבין בתחום בשיט ככה שההליכה למוסך תמיד הולכת יד ביד עם תחושה חריפה של חוסר עונים.
עכשיו אני יהיה בלי רכב כמה ימים כי אין להם את החלק. מעצבן.

אני לא יודע אם זה שווה להחזיק אוטו. אני מוציא עליו בערך 10,000 ש"ח בשנה בזמן שכרטיס חופשי חודשי באזור שלי עולה בערך 2,900 ש"ח בשנה. העניין הוא שקשה לי לספוג את הפגיעה באיכות החיים. לדוגמא: הנסיעה למוסך עם הרכב שלי לקחה רבע שעה והנסיעה הביתה באוטובוס לקחה חצי שעה. להתחיל לבלות זמן כפול בדרכים זה נראה לי מטורף.

התלבטות...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-07-2013, 18:17
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
נכנסו בי מאחורה (צ'אקי סטייל)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לנשיא מורסי שכבר לא נשיא"

נסעתי לתומי בכביש 2 בדרך לאזור קיסריה... פתאום היה פקק... האטתי את הרכב ונעצרתי במרחק מה מהרכב שלפני. אחרי נסע בחור בטויוטה, נעצר מאחורי במרחק סביר. פתאום שמעתי חריקה, ואז בום... באותו הרגע אמרתי "מזל שזה לא אני" ואז שמעתי עוד חריקה ובום... רק שהפעם את הבום הרגשתי. תאונת שרשרת. הבחור שמאחורי קיבל מכה די חזקה שהעיפה אותו הישר לתחת של היונדאי החמודה שלי.

בהתחלה זה נראה לא נורא, אבל אז ראיתי שהתא מטען קצת גבוה, אז חשבתי שזה יהיה רעיון טוב לפתוח ולסגור אותו שוב. אבל אז גיליתי שברגע שפתחתי אותו, הוא כבר לא נסגר שוב.

המשכתי עם הרכב עד מכמורת (בערך חצי קילומטר) ואחרי שעה הגיע רכב חלופי מהליסינג. לא נעים... אבל תמיד יכל להיות יותר גרוע.

עד כה, אין הרגשה של פגיעה בגוף. אם כי בכל פעם שמישהו שואל אותי את זה שוב - יש לי כאב במקום אחר לרגע
ישן 08-07-2013, 20:30
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור

יש לנו חודש נאחס במכשירים החשמליים, שהגיע לשיאו השבוע.
התקלקל לבעלי ה-PC ומיד אחריו הלפטופ, והוא קנה חדשים.
התקלקלה לנו המצלמה של הרכב out of the blue, אז עד שתגיע החדשה מאיביי אני נוהגת בחשש שיתנו לי קנס על לא עוול בכפיי. (מצד שני אני נהנית יותר לשיר ברכב, בלי חשש שאם מישהו יגנוב לנו אותו הוא יוכל להעלות ליוטיוב את הזיופים שהמצלמה הקליטה...)
התקלקלה לבעלי המצלמה בזמן שהוא עסק בצילום כוכבים. אבל אתמול הוא הדליק אותה והיא עבדה, אז אולי זה עוד בסדר.
נשרפה לנו הנורה הקדמית ברכב, אז צריך לקחת אותו לתיקון. בנוסף אני חושבת שכבר הגיע הזמן לטיפול, וגם הרכב צריך כיוון פרונט. (ואני מקווה שזו הסיבה לרעידות הקלות ולרעש של מין דפיקות פלסטיק שאני שומעת אצלו. שאני לא אמצא את עצמי עם הבעיה של צ'אקי.)
ישן 09-07-2013, 15:50
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "הנורה עולה פחות מ2 שקל. אתה..."

אני באמת לא מתלוננת שהמבורגר עולה כמה שהוא עולה. הם מכינים אותו (הרבה יותר טעים ממה שאני מסוגלת להכין בבית), שמים בלחמניה (ממש טעימה, במידה ומדובר במסעדות המזון מהיר הזבל. דווקא במקומות הנחשבים הלחמניה פחות טובה בד"כ), מכינים את כל התוספות וכו', ובסוף גם שוטפים כלים. יותר מזה?
(בכללי ברור לי למה הם גובים כמה שהם גובים, אז ברור שאין סיבה לתלונות. אבל בלי קשר לתלונות אני גם מבינה למה מדי פעם שווה לי להשקיע את הסכום הזה ולא להכין לבד.)

ולאחר שזה נאמר: איפה קונים נורה ב-2 ש"ח (או מספר אחר של שחים בודדים)? והאם זו עבודה מספיק קלה כדי שמתן יבצע אותה? (אני לא מתכוונת אפילו לנסות, האמת.)
אני מחפשת משהו לא באיביי, כי לוקח לזה זמן להגיע ובינתיים זה בעייתי לנהוג ככה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:52

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר