לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-07-2013, 20:20
  T.J T.J אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.13
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "במה צפיתם השבוע? אשכול הסדרות והסרטים השבועי לתאריכים 11-17.7"

איש הברזל - סופרמן
חודשים אני אמר לחברים שלי שסרט היה כישלון, אי אפשר להתחבר לאדם מושלם, חסר נקודות חולשה והינה אני מוכיח להם בכמעט 3 שעות סרט שאני צודק
סרט קודר, אין שום סימפטיה לדמות הראשית, כמעט שעה וחצי של קרבות מפגרות בין דמויות חסרות נקודת תרפה.
סרט ממש גרוע ולא מהנה.

הפרש הבודד
אני לא מכיר בכלל את הסידרה עליה הסרט מבוסס, מבחינתי מדובר סרט קיץ כפי ומהנה לצפיה
גוני דפ' מעצבן כתמיד כי הוא ממחזר את הדמות של ג'ק ספרו כמעט במדויק, אבל בכל זאת מדובר בסרט עמוס הומור ואקשן שאולי לא כדי לראות בקולנוע אבל לא כדי לפספס.

j.i.goe - סרט אקשן דבילי למדי
אם ממש אין לכם מה לראות ואתם מסוממים מהתחת אולי שווה לראות את זה

Warm Bodies - למרות שאיזה כבש הזהיר אותי שמדובר בסרט לילדות קטנות עם קוקיות מדובר בסרט זומבים סביר
הסרט מציג עולם פוסט אפוקליפטי סביר עם טויסט מקורי, בסופו של דבר מדובר בסיפור אהבה די בנאלי
לא סתם קוראים לזומבי הראשי "ר" ולכוסית הראשית ( היא סופר כוסית דרך אגב ) "גולי", אא כן, ואפילו יש את סצאנת המרפסת המפורסמת.
יש הומור ויש ולגאריות שאופיינית לסרטי זומבים, אני ממליץ.
ויש אחלה מוזיקה !

מלחמת העולם Z
מזל שהם לא הרסו את הספר...
כי אין שום קשר בין הסרט לספר, אולי פה ושם יש איזכורים קצרים לספר אבל בסופו של דבר אם היו קוראים לסרט בשם אחר אף אחד לא היה מקשר בין השתיים
כסרט זומבים הוא סרט לייט, הזומבים נהפכים לזומבים תוך 10 שניות ככה שלא תראו גופות מרוטשות מהלכות כמו בסידרת "המתים מהלכים", כל הזומבים הם אנשים רזים ושלמים גופנית.
לא ממש רואים ריטוש גופות כמו בסרטי זומבים קלאסים, כל פעם שברד פיט דופק לאיזה זומבי ברזל בראש המצלמה לא מראה את זה.

הצגת ה"בהלה הגדולה" אמינה ויש נסיון להדגיש את התנהגות ההמון בזמן מצוקה אבל גם הקטע הזה קצר וחסר חשיבות וחבל.

בסופו של דבר מדובר בסרט שמקפץ בין סצאנה לסצאנה ורק בהתחלתו ובסופו יש את ההרגשה של סרט זומבים "קלאסי" את הפחד מפני המתים המהלכים, בשאר יש נסיון להציג את הבהלה העולמית אבל הסרט רדוד מדי.

הקטעים בישראל יעלו גיחוך בפני כל ישראלי, מדי א' ?

לסיכום, אפשר לראות את הסרט, אולי לא בקולנוע, בכל מקרה, גם אם ראיתם את הסרט אתם יכולים לקרוא את הספר ולהנות, אין ספויילר ואין קשר בין השניים.

Top Gear - פרקים 1-2
הם חזרו, הם גדולים ומהנים כרגיל

נערך לאחרונה ע"י T.J בתאריך 13-07-2013 בשעה 20:34.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-07-2013, 21:35
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי T.J שמתחילה ב "איש הברזל - סופרמן חודשים..."

איש הברזל לא טוב והפרש הבודד כן? משהו מאוד לא טוב עובר עליך. את הביקורת שלי על שניהם כתבתי בעבר.
למעשה ראיתי אתמול את מלחמת העולמות Z, לא קראתי את הספר מעולם, אולי בשל כך דעתי על הסרט טובה יותר. הסרט מקבל אצלי נקודת זכות כי החל די מהר להיכנס לעניינים, אני לא אוהב שההתחלה נמרחת. הקטע בישראל היה ממש נחמד, גם אם מישהו יטען שלא זה רימון היד שיש לצה"ל. אם כי ראיתי תבורים..
לגבי הזומבים- הם ממש לא קופצים עשרות מטרים, באיזה סצינה ראית את זה בדיוק? הם בני אדם רגילים מהבחינה הזאת, רצים כמו בני אדם וקופצים כמו בני אדם. הם לא מהאיטיים הללו שיש בסרטים אחרים. תהליך ההפיכה לזומבים אכן היה מאוד מהיר, 12 שניות, אם כי בהתחלה דובר על כמה וכמה דקות, בחולה האפס אולי אף יותר.
לגבי אפוקליפטי או לא- יש שביב של תקווה בסרט, למרות כל החורבן. זה היה די נחמד ולא נראה כמו ניסיון להכניס אופציה לסרט המשך.

שוב- אולי כי אתה קראת את הספר, אני אהבתי יותר מאשר הצגת את זה.
ישן 13-07-2013, 22:32
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי T.J שמתחילה ב "לא ראיתי איזה סרט אתה ממליץ..."

לא ראיתי את המקורי, בכלל יש לי בעיה עם סרטי זומבים ישנים- לא יודע להסביר את זה היות ואין לי בעיה עם סרטים ישנים עקרונית (בעיקר סרטי מלחמה משום מה).

בכל מקרה זה של שנות ה2000 הוא אולי לא סרט זומבים מעולה כי הזומבים שם הם לא קלאסים (חושים מחודדים, מהירים, חזקים וכו') אבל באספקט האפוקליפטי הוא מצוין. לראות את ההתמודדות של האנשים, את הכאוס, הערים שעולות בלהבות, את התגובה של של הממשלה, את הרפלקסים ההישרדותיים (השגוים מאוד) של הניצולים, לא מעט הומור שחור, המון ייאוש. בקיצור באספקט הזה של סרט זומבים הוא נהדר.

כנראה שהמשיכה שלי היא פחות לעניין של הזומבים והרבה יותר למה שמסביב. אני מניח שבגלל זה אני חושב ש'אני אגדה' הוא אחלה סרט- אפילו שהוא סרט ערפדים...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 16-07-2013, 23:03
  משתמש זכר Vladin Vladin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.12
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "בתכלס הסדרה הזו היא לא סדרה...."

כל פרק עומד בפני עצמו ברמת הסיפור הנקודתי, אבל חוץ מזה יש לה מבנה של סדרה, כי לכל הפרקים יש מאפיינים משותפים מובהקים:
1. סיפור שמתרחש בבריטניה העתידנית.
2. כל פרק סובב סביב השפעות הטכנולוגיה על חיינו, ומה לכאורה יהיו תוצאות הטרנדים התרבותיים.
3. המבנה העלילתי של כל פרק מאוד דומה.

בגדול אין ממש הבדל בין סרט לסדרה. גם טרילוגיה של סרטים זה בעצם סדרה, ובכל זאת אנשים קוראים לזה סרטים. בא לך לנהל על זה דיון עכשיו: האם ראוי לקרוא לטרילוגיות סרטים או סדרות? לא נראה לי, כי זה לא באמת משנה.

בגדול סדרה זה משהו שמשדרים את הבכורה שלו בטלוויזיה, וסרט זה משהו שמשדרים את הבכורה שלו בקולנוע. כבר היו סרטים בעבר שהבינו שהם לא יכניסו הרבה לקופות, לכן החליטו להפוך את הסרט למיני סדרה ולשדר אותה בטלוויזיה. ראית איך אפשר להפוך סרט לסדרה בלחיצת כמה כפתורים במחשב העריכה?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:07

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר