לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2013, 04:58
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לי"

העבודה נהייתה מקום מגעיל שממש קשה לי להיות שם.
עד לפני כחודש כשהייתי טובה בנתונים- כולם לקחו את זה כמובן מאליו, אבל עכשיו כשכבר נגמר לי הכח ואני עושה עבודה פחות טובה מבחינת הספק (אבל עדיין השירות שלי מעולה)
הם יושבים לי על הראש עם "איך הדרדרת כל כך, היית בטופ בין הטובים ביותר, בלה בלה בלה".
הם דורשים שאתן שירות יותר גרוע רק בשביל שההספק שלי יהיה יותר טוב. זה משגע כשדורשים ממך להיות משהו הפוך ממה שאתה!
לא יודעת אם אני מוכנה או אם יש לי כוח לזה.

ואם זה לא מספיק, רבתי אתמול עם החברה הכי טובה מהעבודה.
היא מרגיזה ברמות על!!!
השבוע סירבתי להפגש עם חברה אחרת בשביל ששתינו נוכל להפגש, ובסוף היא מבריזה לי ברגע האחרון בלי שום סיבה.
בסוף סתם נשארתי בבית כי במשך יום שלם לא יכלה לומר לי אם כן או לא. מה זה המשחק המטומטם הזה?
אז כשהיא רשמה לי להצטרף אליה מחר בקניון, רשמתי לה שאני לא יכולה כי קבעתי עם החברה שהברזתי לה,
זאתי פשוט יצאה עליי ואמרה שאולי עדיף שלא נפגש בכלל כי אז יהיה לי זמן לכל החברות האחרות שלי שאני "לא רוצה להבריז להן".
כאילו את רצינית?? אני מתעדפת אותך ראשונה, ואפילו קצת הכרת תודה אין לך!!!
סליחה באמת שאני לא כל פעם מעיפה את כל שאר החברות שלי מהמדרגות רק בשבילך!

וכמובן יש את ההוא בעבודה, שכל הזמן ממציא תירוצי עאלק לכך שהוא לא מתקשר.
בעבודה עצמה הוא כל הזמן כאילו חותר למגע ולשיחות פרטיות ולכך שידעו שכנראה יש בנינו משהו, וברגע שמסיימים לעבוד פתאום יכול לקרות שלא נדבר שבוע.
חברה שלי כמה פעמים בתקופה האחרונה ניסתה לשאול אותו מה קורה, ופעם הוא מביא תירוץ של "היא עסוקה בכל מיני דברים"
(למרות שהייתי עסוקה בטירוף לאחרונה- תמיד השתדלתי להקציב זמן לחברים קרובים, כך שזה בולשיט) ופעם של "אני לא חושב שהיא מעוניינת" (כאילו... אם אתה לא מנסה איך תדע)
ופעם של "היא לא רוצה שאני אדבר עם אנשים מהעבודה ואני לא רוצה לנתק קשרים בגללה" (יש כמה אנשים שאני לא סובלת בעבודה, אבל מתי אמרתי דבר כזה???
למי אכפת עם מי הוא מדבר כל עוד אני לא חייבת לדבר איתם גם?)
מה יש לאנשים עם הפיצולי אישיות שלהם?? הקטע של החם-קר-חם-קר שלו ממש מפגר.
מבחינתי הבנאדם אבוד. הייתה לו הזדמנות והוא פספס אותה. באסה לו!

זהו, הוצאתי עצבים ועכשיו כולם מוזמנים להחנק שם

09.07.00-16.07.12

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-07-2013, 10:36
צלמית המשתמש של Samantha

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "מממ... girl..."

זהו, שאני יודעת מה ההבדל בין פלירטוטים קטנים לבין התעניינות ממשית
הצחוקים והשטויות היו בהתחלה במשך כשבועיים, עד שבאיזשהו שלב באמצע העבודה הוא פלט כזה: "אני מנסה להתחיל איתך! את לא שמה לב?"
ופייר, באמת לא שמתי לב. אני בנאדם חברותי ומתבדחת עם כולם, וכשאלו רמזים קטנים אני מפספסת.
אבל מאז לא הרבה השתנה. הוא פשוט עצלן תחת. הוא ככל הנראה כנראה מחכה שאני אקח קדימה את כל הסיפור.
וקרא לי אולד פשנד, אבל אני חושבת שבחורה לא צריכה לרדוף אחרי מישהו בפגישות הראשונות.
הרעיון היחידי שהיה לו זה לבוא אליי הביתה ולראות סרט, אבל זה לא מתאים לי.
והתקשורת הלקויה בנינו הכי לא מקדמת את הנושא.

וזהו, הוא הפסיד

09.07.00-16.07.12

ישן 12-07-2013, 08:18
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "העבודה נהייתה מקום מגעיל שממש..."

את מתרגשת מחפירות על נתונים? את? באמת?
שידברו עד מחר, שיאיימו עד שיתפוצצו. גם לי היו נתונים גבוהים, עד שהורידו לנו את המשמרות לילה... מאז... פוףףף...
אז מה? מקסימום- שיפטרו. הם לא יפטרו.

לגבי חברות- זאת אחת הסיבות שכמעט ואין לי חברות בנות. חבר זכר בחיים לא יעשה סצינת קנאה כי את עושה משהו עם מישהו אחר. איזו מין חברה היא אם היא יוצאת עלייך בגלל שטויות כאלה?!
בכל מקרה, אני בדר״כ משתדלת, מטעמי נוחות וחוסר זמן, לבלות ביחד עם כמה אנשים במקביל גם אם הם לא קשורים. כלומר לשלב. לצורך העניין, אם הייתי את הייתי אומרת לחברה מהעבודה- ״כבר קבעתי עם איקס, אבל בואי תצטרפי!!״

לגבי הגברבר- הם כאילו מריחים התעניינות. כמו שאמר חברנו המלומד צ׳אק, לפעמים גבר סתם מפלרטט... ברגע שהוא כבש, הוא מאבד עניין וממשיך הלאה... בכל מקרה, מכל הנקודות שהעלית, מהנקודה הזאת הייתי מתרגשת הכי פחות... פה הכל ממש ברור ופשוט- אם הוא היה רוצה הוא היה מתקשר. אם לא מתקשר אז לא בכוח, אז ביי... סה טו.

ישן 12-07-2013, 10:42
צלמית המשתמש של Samantha

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "את מתרגשת מחפירות על נתונים?..."

כן! כי אני בקושי לפני 4 ימים חזרתי לעבודה אחרי חופש של כמעט שבועיים, וכבר יושבים לי על הראש על זה.
הם צריכים לומר לי תודה שאני מעלה את הרמה של השירות הנחות שהם נותנים |:
ואני לא יודעת אם לחכות שהם יפטרו. נראה לי שאעשה את זה בעצמי בקרוב.

אני דווקא אוהבת את החברות שלי, אבל משהו מפגר עובר עליה ואני לא מתכוונת להתקפל הפעם.
כרגע הנושא נסגר בזה שאמרתי לה שסליחה באמת שהטרדתי אותה בחברות שלנו, ושאני לא אטריד אותה שוב.
היא ענתה לי בכך שהיא ציפתה ממני לרגישות לגבי זה ושהיא גם לא תטריד אותי גם.
וזהו. כשהיא תרגיש צורך להתנצל- אני פה.
אם מתפרש בצורה אחרת- זה לא נובע מאגו, זה נובע מכך שאני לא מוכנה שיתייחסו אליי כמו סמרטוט.

ולגביו- הוא לא כבש, הוא פשוט חם-קר-חם-קר וזה משגע את השכל.
אנחנו יכולים לא לדבר שבוע וחצי בטלפון (הוא נכה מבחינה תקשורתית) ואז כשאני אגיע יום אחד לעבודה הוא יבוא לחבק ולא יבין למה אני קרירה.
אין, גברים הם נכים מבחינה רגשית. זה אבוד.
ואני לא מתרגשת יותר מדיי, מבחינתי אין לי אפילו מה ללכת ו"לומר" לו על זה שכל העסק לא מתאים לי, כי בקושי קרה משהו.

עריכה:
אני בד"כ מעדיפה לא לשלב כמה חברות שלא מכירות בפגישה אחת.
זה יכול להוביל לבעיות של חוסר תשומת לב לחברה אחת או אחרת, לתחושה שלא רוצים להיות שם, ולמלא בלאגנים.
עדיפה הפרדה

09.07.00-16.07.12

ישן 20-07-2013, 01:40
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי marin שמתחילה ב "אאוץ'! מה שמפתיע הוא שאני לא..."

כן. אתה גר בשכונה חדשה? זה בדרך כלל מה שקורה ב 2-3 השנים הראשונות...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:03

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר