לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-07-2013, 19:38
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "נגיע למצב של הולנד או..."

אני יודע שיש נשים שעובדות אצל נכים בטיפול מיני באישור משרד הביטחון, אבל חוץ מזה אין זנות שהיא חוקית בישראל ורובן לא יגידו שהן עבדו בזנות אצל נכים וחלק מהן זקוק אחרי זה לטיפול נפשי בגלל העבודה בזנות. אבל בחרת לא לרשום את זה מסיבה ברורה.
הייתה על הנושא גם כתבה לפני כמה שנים.

לגבי אוסטרליה שיש שם חלקים שזה חוקי גם הזונות צמרת לא אומרות את זה למשפחה שלהן שהן זונות צמרת וזה טאבו למרות שיש מקומות שזה חוקי.

זנות זה טאבו מיק ולמרות שזה המקצוע העתיק בעולם גם במקומות שזה חוקי זה לא נחשב מקצוע טוב.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-07-2013, 19:42
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אני יודע שיש נשים שעובדות אצל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
אני יודע שיש נשים שעובדות אצל נכים בטיפול מיני באישור משרד הביטחון, אבל חוץ מזה אין זנות שהיא חוקית בישראל ורובן לא יגידו שהן עבדו בזנות אצל נכים וחלק מהן זקוק אחרי זה לטיפול נפשי בגלל העבודה בזנות. אבל בחרת לא לרשום את זה מסיבה ברורה.
הייתה על הנושא גם כתבה לפני כמה שנים.

בטח שבחרתי לא לרשום את זה בצורה ברורה, כי זה שקר וכזב! אין איסור על זנות בישראל (להוציא קטינים). האיסורים הם מסביב, כמו סרסור, הדחה, פרסום וכו'.

לגבי אוסטרליה שיש שם חלקים שזה חוקי גם הזונות צמרת לא אומרות את זה למשפחה שלהן שהן זונות צמרת וזה טאבו למרות שיש מקומות שזה חוקי.

אז הדבר הנורא שיקרה פה וקורה באוסטרליה הוא שנשים לא מספרות למשפחה שלהם?

זנות זה טאבו מיק ולמרות שזה המקצוע העתיק בעולם גם במקומות שזה חוקי זה לא נחשב מקצוע טוב.

היות והיא כה עתיקה, בוא נניח שהיא לא תיכחד? ובוא נניח שזונות ממשיכות לעבוד תמיד? ובוא נניח שאם תאסור על זנות ותקשה את חייהן, הן פשוט יורדות למחתרת, נתונות לחסדיהם של סרסורים ומאפיונרים?

ישן 17-07-2013, 19:20
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "א. כל עוד זנות היא לא חוקית,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
א. כל עוד זנות היא לא חוקית, אני בהחלט חושב שיש מקום להפליל את הלקוחות. אני פשוט חושב שצריך להפוך אותה לחוקית, ובכך לפטור את כל הסיפור הזה.

זה בהחלט משפט מטומטם. כן, אין סיבה לעצור שום אדם שמבקש או נותן שירותי מין בתשלום, אבל למה לכל הרוחות המבקש צריך לשבת בכלא? אתה למעשה טוען שבעת ביצוע המו"מ בין שני בגירים בהסכמה מלאה, לצד אחד אין יכולת נפשית להסכים לכך? אם כך אתה חייב למנות לצד הזה אפוטרופוס/לקחת אותו לפנימייה כלשהי...

אה, והזנות חוקית, לידיעתך. דברים אחרים הקשורים לנושא אינם חוקיים.

ב. אמרתי כבר לא פעם ולא פעמיים כאן שאני מצביע למרצ למרות, ולא בגלל, העמדות החברתיות/כלכליות שלה.

אז בגלל המצע המדיני? אם כך, לא זונת הרחוב מלמעלה היא זאת שאין לה יכולת נפשית של בגיר...
ישן 17-07-2013, 19:57
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit]א. כל עוד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
זה בהחלט משפט מטומטם. כן, אין סיבה לעצור שום אדם שמבקש או נותן שירותי מין בתשלום, אבל למה לכל הרוחות המבקש צריך לשבת בכלא? אתה למעשה טוען שבעת ביצוע המו"מ בין שני בגירים בהסכמה מלאה, לצד אחד אין יכולת נפשית להסכים לכך? אם כך אתה חייב למנות לצד הזה אפוטרופוס/לקחת אותו לפנימייה כלשהי...

תוכל להפנות אותי למקום בו טענתי משהו כזה?
אם הזנות היא לא חוקים, אז גם הלקוחות וגם הזונות צריכים לשאת באחריות פלילית. עכשיו יותר ברור?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
אה, והזנות חוקית, לידיעתך. דברים אחרים הקשורים לנושא אינם חוקיים.

ראה תשובתי למתלהם השני.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
אז בגלל המצע המדיני? אם כך, לא זונת הרחוב מלמעלה היא זאת שאין לה יכולת נפשית של בגיר...

אכן טיעון מאוד מנומק מאדם בוגר.

ישן 17-07-2013, 19:25
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "א. כל עוד זנות היא לא חוקית,..."

ציטוט:
א. כל עוד זנות היא לא חוקית, אני בהחלט חושב שיש מקום להפליל את הלקוחות. אני פשוט חושב שצריך להפוך אותה לחוקית, ובכך לפטור את כל הסיפור הזה.
ו"כל עוד" אכילת במבה היא לא חוקית, אני בהחלט חושב שיש מקום להפליל את הלקוחות.

אוקיי. ובמציאות, איפה שאין חוק האוסר על קבלת שירותי מין בתמורה לתשלום (ולא על מסירת התשלום בתמורה לשירותי המין, ולא על קבלת התשלום ולא על מתן שירותי המין), למה יש מקום לפגוע בלקוחות?

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 17-07-2013, 19:52

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit]א. כל עוד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
ו"כל עוד" אכילת במבה היא לא חוקית, אני בהחלט חושב שיש מקום להפליל את הלקוחות.

אוקיי. ובמציאות, איפה שאין חוק האוסר על קבלת שירותי מין בתמורה לתשלום (ולא על מסירת התשלום בתמורה לשירותי המין, ולא על קבלת התשלום ולא על מתן שירותי המין), למה יש מקום לפגוע בלקוחות?

החוק בישראל בנושא זנות מסועף וחמקמק. מצד אחד אין איסור חד משמעי על עיסוק בזנות, ומצד שני יש שפע סעיפים בחוק העונשין שהופכים עיסוק חוקי בזנות לבלתי אפשרי. קח למשל את סעיף 202 שקובע "המביא אדם לידי עיסוק בזנות, דינו – מאסר שבע שנים.". האם אדם שמשלם לאדם אחר תמורת שירותי זנות הביא אותו לידי עיסוק בזנות?
מה שניסיתי להגיד זה שאני מתנגד לחקיקה/אכיפה חלקית. אם המחוקק מחליט שאין מקום לזנות חוקית במדינת ישראל, הרי שכל מי שמעורב בפעילות כזו חייב לשאת באחריות פלילית - הזונות, הסרסורים והלקוחות.

עם זאת, אני חושב שהעיסוק בזנות צריך להיות חוקי ומוסדר, ואם אישה או גבר מעוניינים לעסוק בזנות, אין סיבה שלא יוכלו לעשות זאת, ואין סיבה שלקוחות לא יוכלו לשכור את שירותיהם.

ישן 17-07-2013, 20:02
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=פסטן]ו"כל עוד" אכילת..."

ציטוט:
החוק בישראל בנושא זנות מסועף וחמקמק. מצד אחד אין איסור חד משמעי על עיסוק בזנות, ומצד שני יש שפע סעיפים בחוק העונשין שהופכים עיסוק חוקי בזנות לבלתי אפשרי. קח למשל את סעיף 202 שקובע "המביא אדם לידי עיסוק בזנות, דינו – מאסר שבע שנים.". האם אדם שמשלם לאדם אחר תמורת שירותי זנות הביא אותו לידי עיסוק בזנות?
מה שניסיתי להגיד זה שאני מתנגד לחקיקה/אכיפה חלקית. אם המחוקק מחליט שאין מקום לזנות חוקית במדינת ישראל, הרי שכל מי שמעורב בפעילות כזו חייב לשאת באחריות פלילית - הזונות, הסרסורים והלקוחות.

עם זאת, אני חושב שהעיסוק בזנות צריך להיות חוקי ומוסדר, ואם אישה או גבר מעוניינים לעסוק בזנות, אין סיבה שלא יוכלו לעשות זאת, ואין סיבה שלקוחות לא יוכלו לשכור את שירותיהם.
אתה יכול לשאול את בית המשפט. בלי לבדוק בפסיקה אני אומר לך שלא, ומוכן להמר על זה ביחס של 1:2.

המחוקק החליט שהוא מתיר זנות, אבל לא רוצה לעודד את התופעה, מאחר והוא רואה בה אלמנטים שליליים כאלה ואחרים, אלא להפך - ולכן אוסר פרסום, שידול וכד'. זה דומה (לא זהה!) לזה שהמחוקק מתיר עידון סיגריות וצריכת אלכוהול, אבל לא רוצה לעודד את זה, כי הוא רואה אלמנטים שליליים משמעותיים בשתי התופעות האלה, ולכן הוא מטיל הגבלות על פרסום (ההודעה העצומה בתחתית פאקטים) ומכירה (ההגבלה המטופשת על מכירה אחרי 23:00).

מישהו אחר, שאיננו המחוקק, החליט לנצל כוחות שניתנו לו בידי הציבור, לצרכים אחרים מאלה שעבורם ניתנו לו הסמכויות, ולהשתמש בזה שיש לו תג משטרה ואקדח כדי להפחיד לקוחות.

ישן 17-07-2013, 22:46

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit]החוק בישראל..."

מצבים כמו שאתה מתאר, בהם צריך לשאול את בית המשפט לגבי כוונתו של חוק מסויים, ושמהשטרה יכולה להתייחס לנושא באופן שאולי מתיישר ואולי לא עם כוונת המחוקק, הם מצבים בעייתיים, שיוצרים זילות של החוק.
אי לכך, אני טוען שהמדינה צריכה להחליט לגבי עמדתה בכל נושא הזנות - אם היא מתירה זנות, כמו שאני חושב שצריך להיות, אז היא צריכה לבטל חצי מהחוקים המיותרים שנוגעים לנושא, להסדיר את החתום ולמסד אותו.
אם מצד שני המדינה מחליטה שזנות היא לא חוקית, אז היא צריכה לעשות זאת באופן קצת יותר מפורש והחלטי, לרבות הפללתם של לחוקות וזונות וכל אדם אחד שמעורב בפעילות בלתי חוקית.

ישן 17-07-2013, 22:57
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "מצבים כמו שאתה מתאר, בהם צריך..."

ציטוט:
מצבים כמו שאתה מתאר, בהם צריך לשאול את בית המשפט לגבי כוונתו של חוק מסויים, ושמהשטרה יכולה להתייחס לנושא באופן שאולי מתיישר ואולי לא עם כוונת המחוקק, הם מצבים בעייתיים, שיוצרים זילות של החוק.
אי לכך, אני טוען שהמדינה צריכה להחליט לגבי עמדתה בכל נושא הזנות - אם היא מתירה זנות, כמו שאני חושב שצריך להיות, אז היא צריכה לבטל חצי מהחוקים המיותרים שנוגעים לנושא, להסדיר את החתום ולמסד אותו.
אם מצד שני המדינה מחליטה שזנות היא לא חוקית, אז היא צריכה לעשות זאת באופן קצת יותר מפורש והחלטי, לרבות הפללתם של לחוקות וזונות וכל אדם אחד שמעורב בפעילות בלתי חוקית.
אני מסכים, אבל זה המצב עם כל החוקים. לי ברור מה הכוונה. גם למשטרה וגם לפרקליטות וגם
לבתי המשפט ברור מה הכוונה. לך לא, אז הצעתי לך לשאול את בית המשפט כדי לקבל תשובה
מוסמכת.

כל דבר אחר איננו תשובה מוסמכת - גם אם אתה חי בסרט שיש מקרים שבהם לא צריך לשאול
את בית המשפט... - ואפילו פסיקה במקרה דומה בעבר עשויה להתגלות כמטעה, אם מישהו
יצליח לייצר הבחנה שתתקבל על ידי בית המשפט.

ישן 17-07-2013, 22:41

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "להזכירך, כתבת כי "כל עוד זנות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
להזכירך, כתבת כי "כל עוד זנות היא לא חוקית, אני בהחלט חושב שיש מקום להפליל את הלקוחות". אז או שהניסוח שלך מעוות ולמעשה התכוונת להפליל גם את הלקוחות וגם את הזונות, או שלא ידעת שגלאון מקדמת חוק שמפליל רק את הלקוחות. כך או אחרת, האשמה היא בך (בכל זאת, מצביע מרצ..).

דובר לפני על הפללת לקוחות, ולכן התייחסתי להפללת לקוחות. אם מזה הצלחת להסיק שאני נגד הפללה של הזונות, אתה יכול להאשים רק את היכולות הקוגנטיביות של עצמך.
ואני מכיר את החוקים שגלאון מקדמת. אם חלקם אני מסכים ועם חלקם לא. אם אתה הצלחת למצוא מפלגה שאתה מסכים עם 100% ממה שהיא עושה, אשריך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:46

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר