לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2013, 09:19
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי flaming ice שמתחילה ב "איך אני מעלה את הרזולוציה במסך ליותר מ1366X768 ?"

כדי שתהיה לך רזולוציה גבוהה יותר מ 1366x768 במסך שלך, את צריכה, לפני דרייברים, ולפני הגדרות, שהמסך שלך יתמוך ברזולוציה גבוהה יותר מ 1366x768.

כיוון שרזולוציית המסך המקסימלית שלך היא 1366x768 (לפחות לפי המפרט שלו באתר היצרן: http://www.benq.com/product/monitor...specifications/) - זה לא הולך לקרות.

לפיכך, בשביל לעבוד עם רזולוציה גבוהה יותר - את צריכה להחליף מסך, למסך שתומך ברזולוציה שבה את מעוניינת... (וגם כרטיס המסך צריך לתמוך ברזולוציה הרצוייה. בד"כ אין בעייה, אבל רצוי לבדוק לפני שמבצעים רכישות...)

זה המקום לציין, שבמסכים מודרניים (כלומר מסכים שאינם CRT), הרזולוציה המקסימלית היא גם הרזולוציה האידאלית - כלומר זה לא טוב לקנות מסך ברזולוציה גבוהה מאוד, ולהפעיל אותו ברזולוציה נמוכה מדי כי "הכל קטן מדי" - התמונה תהיה מעוותת בכל רזולוציה שאינה הרזולוציה המוצהרת של המסך. את בעיית ה"קטן מדי" פותרים על ידי התאמה של הרזולוציה המקסימלית - לגודל הפיזי של המסך. למשל: מסך 1920x1080/1920x1200 רצוי שלא יהיה קטן מ 24 אינצ'. וכן הלאה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-07-2013, 10:37
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "לא מדוייק. אפשר להגדיל..."

תקן אותי אם אני טועה - במסך LCD יש פיקסלים שחוסמים את ה backlight כמספר הפיקסלים המצויינים ברזולוציה. זה אומר שטכנית (פיזיקלית), לא ניתן לקבל כושר הפרדה גבוה יותר מכמות הפיקסלים הקיימת במסך. (אחרת, עלית פה על סטארטאפ רציני, לא?).

גם אם אתה יכול להגדיר הגדרה כזו ולשגע את המעבד של המסך (שלדעתי, יעשה downscaling עם עודף האינפורמציה - בדיוק כפי שהוא עושה upscaling אם משדרים לו תמונה ברזולוציה נמוכה יותר מזו המוגדרת של המסך) - עדיין יהיו לך 1366x768 פיקסלים שמאירים (או מחשיכים, בעצם) את המסך, ואפילו לא אחד יותר.

אז אא"כ אתה הולך לחלוק על מה שכתוב בהודעה הזו, אני חושב שהייתי מאוד מדוייק...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:38

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר