לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-07-2013, 12:01
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
איך למנוע מראש אפשרות לשיחרור רוצחים..

אנחנו עדים בשנים האחרונות לשחרורים סיטונאיים חוזרים ונשנים של מרצחים\מחבלים , ומשחרור לשחרור סף הבושה הולך ויורד, הפעם, מצד אחד מוכנים לשחרר רוצחים בעלי ת''ז כחולה, ומאידך משחררים את המרצחים רק כדי שמכחיש השואה אבו מאזן יהיה מוכן להתחיל את שיחות הסרק שכולם יודעים שהן נועדו לכשלון מראש (אפשר למצוא ראיות ודנ''א אצל ביבי ואבו מאזן בטוסיק בעקבות האונס של קרי..) , אז אולי כדאי להוריד בשב''כ ובצה''ל איזו מין "רוח מפקד" או תקראו לזה איך שאתם רוצים פשוט להפסיק עם מעצרים של מחבלים רוצחים , שפשוט הם לא יגיעו לשלב המעצר, יהיו מספיק עצורים שרק תכננו פיגועים או יידו סלעים על מכוניות אבל מחבלים עם דם על הידיים צריכים וחייבים למות! אי אפשר להוריד פקודה כזאת במפורש אבל כן אפשר לבצע..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-07-2013, 14:48

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "אתה קורא מחשבות?"

אני מקוה שזה יקרה בסוף, זה כבר לא עניין של לשחרר מיידי אבנים בני 12.. זה מתחיל להיות מסוכן לכל אזרח ההתנהגות של ה"מנהיגים" שלנו, מילא שאנחנו צריכים להיות כל הזמן עם האצבע על הדופק בגלל השמאל הקיצוני, עכשיו אנחנו צריכים להזהר ולהפסיק לסמוך גם על מי שנחשב לציוני מהימין, נראה לי שאפילו אנשי ליברמן יצביעו בעד שיחרור המרצחים, ושאף אחד לא יבלבל לי את הביצים על "מה קיבלנו בתמורה ואנחנו לא יודעים" מדינה ריבונית חייבת לדעת שיש דברים שהם ייהרג ובל יעבור, אני באמת מקוה שמעכשיו ואילך לא ייעצרו יותר רוצחים עם דם על הידיים..

ישן 28-07-2013, 15:15

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אני באמת מקוה שמעכשיו ואילך לא ייעצרו יותר רוצחים פלסטינאים עם דם על הידיים"

ואני באמת מקוה שתיתן לי את המס' של זה שמוכר לך..כי גם אני רוצה את אותו החומר, וברצינות דן, אני מציע לך להפסיק ולהיות גזען כלפי הערבים, אני מציע לך להקשיב למה שהם אומרים ולא למה שהחברים שלך מהשמאל חושבים...כל מה שאתם צריכים בשמאל לעשות כדי להתפכח מאשליית ה"שלום" זה ללמוד קצת היסטוריה ולהפסיק להתבונן באדנות מוזרה בערבים, הם טורחים להסביר לך יומם וליל שהם רוצים את הכל, לא 67 ולא 48, הם רוצים ה כ ל !! , כרגע נוח להם לנגוס פה ושם נתחים מארצנו (למה לא אם נותנים להם בלי לירות כדור אחד) ובסוף כשהם ייראו שהם כבר לא יכולים לסחוט יותר את הלימון הזה הם כבר ימציאו איזה תירוץ כדי להכשיל את מה שיושג אם בכלל..עראפת הפדופיל עשה זאת, אבו "לא היתה שואה" מאזן יעשה זאת, אתם פשוט חושבים שיש לכם עסק עם פאקינ אירופאים או משהו, לו רק הייתם פוקחים עיניים ואוזניים..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר