לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-07-2013, 14:26
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
עוזרתו הפרלמנטרית של ח"כ טיבי הניפה דגל פלסטין בכנסת ישראל

אמאני חיאדרי, העוזרת הפרלמנטרית של ח"כ אחמד טיבי, הציבה את הדגל באולם "גליל" בכנסת במסגרת דיון בשדולה לקידום הפתרון לסכסוך הישראלי ערבי

אני מאשים..

אני מאשים את השמאל האנטי ציוני, בתמיכה פעילה באויב הערבי פלסטיני.

אני מאשים את השמאל האנטי ציוני, בחתרנות ובשימוש ציני ומעוות בערכי הדמוקרטיה כראות עינהם - לשינוי המצב הקיים בישראל לפגיעה בצביונה וזהותה של המדינה היהודית ולניסיון להביא לקץ החלום הציוני.

אני מאשים את השמאל האנטי ציוני - באחריות ישירה, לאינוסן והכאתן של יהודיות ולהכאתם של יהודים בידי הפורעים הערביים והמסתננים האריתראים - שגם בתורם זוכים ליחס אוהד - אגב הניסיון להצטייר כנאורים. כבודם ודמם של הנפגעים על ראש הבוגדים משמאל.

אני מאשים את השמאל האנטי ציוני - באחריות הישירה ל"סנקציות" ולחרמות האנטישמיים מחו"ל ושנאת ישראל, עקב שטיפות המוח של בוגדים מתוכנו, ולהשתוללות והרמת הראש המחבלית בתחומי מדינת ישראל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-07-2013, 14:50
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "עוזרתו הפרלמנטרית של ח"כ טיבי הניפה דגל פלסטין בכנסת ישראל"

אני מאשים את הימין הציוני בתופעה המוזרה הזאת שנקראת "מחבלים בשירות פעיל מקבלים משכורת מהמדינה, ושאף אחד לא יבלבל לי את הביצים עם דמוקרטיה , אפשר היה מזמן לחוקק חוקים, כמו בכל מדינה דמוקרטית שאנשים שמשרתים כחברי כנסת לא יוכלו להיות נגד קיומה של אותה מדינה, אז זה יפה להאשים את השמאל הקיצוני, אבל השמאל הקיצוני הוא האויב בדיוק כמו הערבים הקיצונים אז מה אתה רוצה מהם?

צריך שהחכ''ים מהימין יוציאו את האצבע מהתחת ויתחילו לטפל ולפתור את הבעיה הזאת, לא ייתכן שיהיו מחבלים בכנסת המזורגגת הזאת..

ישן 31-07-2013, 17:46
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "עוזרתו הפרלמנטרית של ח"כ טיבי הניפה דגל פלסטין בכנסת ישראל"

ההתמקדות של המפלגות הערביות בסכסוך הישראלי-פלסטיני היא ברכה למדינה ולאזרחים היהודים שבה. חברי הכנסת הערבים לא נלחמים כדי שהיישובים הערבים יקבלו כספים, הם לא מעודדים את האוכלוסייה הערבית לבצע הגירה פנימית לתוך רמת גן, רמת השרון והרצליה, הם לא נלחמים כדי להשיג אפליה מתקנת במגזר הציבורי/הפרטי ובקיצור, הם לא עושים שום דבר שיכול לערער את הסטטוס קוו שבמסגרתו המגזר הערבי ממשיך להיות קבוצה נחותה שלא מסוגלת להצמיח מתוכה אליטה כלכלית ואינטלקטואלית שתהיה מסוגלת לערער על הדומיננטיות של הקבוצה היהודית.

דברים כמו הנפת הדגל הפלסטיני אומנם צורמים בעין ובלב של חלק מהאנשים אבל בתכלס, בתמונה הגדולה של הדברים, זה חסר חשיבות. זה אפילו לא מכה קלה בכנף. כשאנשים מתרגזים מדברים כאלה וכותבים תגובות זועמות זה נותן למי שיזמו את הפרובוקציה ריגוש זול - כמו טרול בפורום שהצליח להוציא תגובה כועסת ממישהו
ישן 31-07-2013, 18:32
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "ההתמקדות של המפלגות הערביות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
ההתמקדות של המפלגות הערביות בסכסוך הישראלי-פלסטיני היא ברכה למדינה ולאזרחים היהודים שבה. חברי הכנסת הערבים לא נלחמים כדי שהיישובים הערבים יקבלו כספים, הם לא מעודדים את האוכלוסייה הערבית לבצע הגירה פנימית לתוך רמת גן, רמת השרון והרצליה, הם לא נלחמים כדי להשיג אפליה מתקנת במגזר הציבורי/הפרטי ובקיצור, הם לא עושים שום דבר שיכול לערער את הסטטוס קוו שבמסגרתו המגזר הערבי ממשיך להיות קבוצה נחותה שלא מסוגלת להצמיח מתוכה אליטה כלכלית ואינטלקטואלית שתהיה מסוגלת לערער על הדומיננטיות של הקבוצה היהודית.

אתה באמת חושב שזה אינטרס של היהודים במדינה שהערבים אזרחי ישראל יהיו אוכלוסיה נחשלת, עניה וממורמרת?
אם כן, אתה כנראה לא מבין את ההשלכות של מצב שכזה על כלל המדינה, לרבות על היהודים שחיים בה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:04

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר